Brewster vs Krasniqi

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Na, csak most néztem meg a mérkőzést mert élőben nem volt időm és a felvételt eddig tartott megszerezni.<br>Luannak szurkoltam, ő nálam a number 2 nehézsúlyban, de a 8. menetben egyértelműen kiütötték, a bíró fölöslegesen engedte tovább, jobban kellett volna vigyázni Luan egészségére, ilyen leütésből nincs ember, aki 1 perc alatt ki tudna jönni. Nagyon jó meccs volt, megérte várni rá és nem megnézni mi lett az eredmény, így nagyon izgalmas volt, gondolom élőben mégizgalmasabb lehetett.<br>Sajnálom Luant, azt sem lehet mondani, hogy Brewster jobb volt, egyszerűen csak ő vitte be a KO-t érő ütést.<br>Kicsit Cotto - Torres jellegű mérkőzés volt, persze nehézsúlyú kiadásban.<br>Mindkettőnek maximális respekt. Hajrá Luan, hajrá Lamon!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
devil
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2003-03-11 04:16:14
Tartózkodási helyCOLON Etyek

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: devil »

Végre egy jó meccs nehézsúlyban és a múlt szombati se volt rossz! Krasniqi egyértelmű KO vereséget szenvedett a 8. menetben. Szerintem még Ő is meglepődött, azon matematikai hiányosságán, hogy csak kilencig tud számolni. Nagyon féltem, hogy ma reggel olyan híreket kapunk róla, mint Levander Johnsonról, hatalmas volt az a leütés.<br><br>Nem tudom miért nézitek (néztétek?) le ennyire Brewstert, szerintem két világbajnokot is legyűrne. Egy nagy hibája van, a védekezés hiánya, viszont a Vova elleni leütés ellenére azt mondom, hogy nagyon jó álla van. Az is inkább csak egy nagy ütés elleni tudatos védekezés volt. Szerintem igenis van keresnivalója és a meccsei se dög unalmasak. Hajrá Lamont
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: supras »

Én is úgy voltam vele hogy ez már elég lehet egy TKO-hoz de azért azokból rendesen támadott Luan úgyhogy nem kár szerintem hogy hagyta.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: Santos »

Óriási mérkőzés volt! Krasniqi és Brewster előtt is le a kalappal. Hihetetlen pofonzáport láthattunk. Már-már kezdtem azt hinni, hogy Brewster nem bírja kondicionálisan és ez lesz a veszte, mire Krasniqi-t padlóra küldte (szerintem addig Krasniqi vezetett, mondjuk a 4. menettől láttam csak... :(). A bírót tuti eltiltják. Ilyen számolást amit az első leütésnél csinált nem lehet büntetlenül megúszni. 10-nél még a térdelő láthatóan végét járó Krasniqit hagyta még vagy két-három másodpercig pihegni, majd mire feltápászkodott továbbengedte a meccset. A következő menetben már le lehetett volna állítani a küzdelmet, de nem tette. Végül Krasniqi adta meg magát... Döbbenetes volt...  >:(
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: supras »

Nagyon jó meccs volt. Szerintem a hónap meccse esélyes is lehetne! Nagyon nagy küzdelem és Brewster nem okozott csalódást ;) Nagyon jó meccs volt Luan jól regenerálódik! Kis ütőerő jönne még neki és nagyon ott lenne!
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Nem hitttem volna, hogy egy puerto  rico-i bíró ekkora csaló is lehet.<br><br>1. amikor 10 másodpercig ütötték egymást gong után, a bíró messzirõl szurkol...<br>2. mikor rászámolt Krasniqi-ra, tíznél a német még javában térdel (!) és csak kicsit késõbb áll fel, a bíró izgatottan drukkol neki, mert már nagyon kínos az egész<br><br>eltiltanám örökre...<br><br>Tényleg hatalmas és látványos csata volt, de olyan érzésem volt, hogy nem élvonalbeli bokszolók küzdenének és pláne nem VB címért, védekezés Brewster részérõl szinte semmi, és a kilencedik menetre mindketten mosott sz*r szintjén fáradtak el.<br><br>Na mindegy, jól szórakoztunk legalább.<br><br>
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: miszter »

Iszonyatos mérkőzés volt! Hatalmas harc, és Brewster a maga csendes dülöngélős módján kigyomlálta Krasniqit. Sajnálom, de elismerésem. Ez volt az utóbbi idők egyik legjobb nehézsúlyú mérkőzése, (mivel nem volt túl sok jó). Az elején Krasniqi kemény ellenfele volt Brewsternek, sőt, úgy tünt akár pontozással, akár kiütéssel is esélye lehet a győzelemre, de a hetedik menet környékén egy hatamas ütéstől a padlóra került, ahonnan csak kis bírói segítséggel nem számolták ki, (időben kicsit ráhagytak neki, mintegy várva mikor tudja folytatni), (Németországra jellenzően), és épp megmentette a gong, amiután a szünetben a fülének a bokájáig való lehuzásával próbálták észhez téríteni (nyilván valamilyen titkos keleti módszerrel). A következő menetben még voltak igen kemény visszatámadásai, de nagyon benne volt az előző padló, és lassan jártányi ereje sem maradt, majd Brewster végül is a köteleknél kiütötte a már védekezésképtelen leengedett kezekkel álló Kraniqit. Egyébként mindketten alig éltek már, de Brewster volt az élőbb. A német közönség nem viselkedett vele cseppet sem sportszerűen, mert folyamatosan füttyszóval kisérték minden mozdulatát, rájuk jellemzően a vesztesüket ünnepelték, míg a győztest, mint említettem kifütyülték. Szóval, kemény meccs volt. Érdemes volt megnézni. Brewster megint letett valamit az asztalra, és innéttől fogva úgy látom, hogy nagyon komolyan kell venni a pasast. Nyelte a hatalmas ütéseket, amiket lerázott magáról. Elég komoly nyaka van, hátulról pl. nem is látszik, hogy van neki. Bírja is rendesen, és az ő ütései is igen súlyosak, egyszóval roppant csalóka egy pali. Volt egy olyan érzésem, hogy altatja Krasniqit, és tényleg. Csak a pillanatot várta nyugodtan, nagyon fegyelmezetten. A legjobb szó rá a fegyelmezettség, és a céltudatosság. Le a kalappal. Mindkettőjük előtt. Szóval Brewster ma este rendesen rácáfolt az előző hozzászólásaimban leírtakra.  :( No de ilyen a boksz, épp ez a szép benne.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: miszter »

Ez nagyon király!! Nem álltak le a gongra!! ;D Iszonyatos! Legalább tíz másodpercig gongoltak folymatosan az első menet végén, de ezek csak csépelték egymást mint a répát!<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

,Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: miszter »

Az van, hogy Brewster meccsei közül nem láttam csak kettőt,  :( a Klicskó ellenit, és a Golota ellenit. Emlékeim szerint az ukrán földre vitte őt a kiütése előtti menetben, viszont Golotát egyszerűen nem hagyta szóhoz jutni, illetve ütéshez. Ráment mint a döglégy a cukorsüvegre, és a lengyel pedig érthetetlen módon elfelejtette az elmúlt húsz év ökölvívásának a tapasztalatait, és sajnálatos módon padlót is fogott rögvest, mert ( a balek) nem ütött vissza egyet sem. <br><br>Brewster ennek a két győzelemnek az ellenére nem favorit nálam még mindig. <br>( Mi kell ahhoz, hogy elismerje őt a közönség, kérdezhetnék joggal,, de ez nem a teljesítményén múlik, hanem egyszerű szimpátia alapon. <br>Egy nehézsúlyú ne sírjon, csak ha senki sem látja, persze ez privát véleményem, nem követendő példa, hisz érzelmek nélkül csak egyesek képesek meglenni (rajtam kívül) .) <br><br>Viszont, ha van akit egyáltalán nem ismerek, (még ennyire se), akkor az Krasniqi, de ennek ellenére, ma este azon szurkolok, hogy nehogy bedöljön a, <br>"rádrontok és szétütlek", című kocsmai bútordarabok által sűrűbben látott előadásnak, hanem üssön keményen vissza, ha kell lépjen ki, hátra vagy oldalra, legyen két ember a szorítóban, ne csak egy. <br>Brewster az általam látott apró morzsák alapján nem az a, kőkemény páncélos rinocérosz, és szerintem nincs jó helyen a derekán az öve. Ha ő a bajnok, akkor sajtos a kihívók a gyengék, ( bár Golota nem vót az, oszt mégis) és a címvédései unalmasak lesznek egy idő után, ez pedig így lapos lesz, mint a tejesüveg. Véleményem az este kimenetelét illetől egy hangyakörömnyi sincs, hisz rálátásom sincs egyik félre se, de mint mondtam volt, jobban örülnék ez esetben Krasniqi győzelmének. Hajrá Kras!
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kép<br><br>Brewster másfél kilóval nehezebben mérlegelt (Brewster 103,5kg, míg Krasniqi 102kg). Ez kb. 228 és 225 font, ami mindkét esetben jó súlynak számít. Jó kis meccs várható, de én Brewster győzelmet várok (WTKO).<br><br>A ZDF-en is van egy szavazás, melynek az alábbi az állása:<br><br>Brewster WKO 15%<br>Brewster WP 3% (!!!)<br>Krasniqi WKO 61% (!!!)<br>Krasniqi WP 20%<br>döntetlen (gondolom) 1%<br><br>Erdei Zsolt szerint Krasniqi az esélyes, mert technikailag képzettebb bokszoló.<br><br>A ZDF holnap 22.15-től élőben adja a meccset.<br><br>Kép<br>Kép<br>Kép
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: Justin »

[quote author=atya link=board=profiboksz;num=1126985143;start=0#6 date=09/19/05 ť 11:36:57]<br>Egyetértek, de én KO-t tippelek  ::)[/quote]<br>Szerintem egy Luan padlózás után ami 3adik menetben fog megtörténni  ;D Krasniqi megnyeri pontozással a meccset! 116-112<br>
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Azért ennek a gálának az undercardja is érdekes lehet.<br>Dimitrenko vs. Vaughn Bean<br>Bidenko vs. Nuri Seferi<br>Chagaev vs. Jucimar Hipolito<br>Boytsov vs. Somogyi János(!!!)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Kétesélyes nehézsúlyú meccsek lesznek a hétvégén... ez kell a királykategóriának.<br>Én egyik mérkőzésre sem mernék fogadni pénzben, mert tényleg csak hangyányi tényezők is eldönthetik bármelyik összecsapást, ez a topic Krasniqi - Brewster topicja, ezért most inkább erről;<br><br>Krasniqi WP: Krasniqi (dupla)balegyenes-jobbegyenese, ha Brewster lassan kezd (volt már rá példa)  könnyen lehet, hogy a mérkőzés elején elveszik Lamon kedvét és csak szórványos visszatámadásokban éli ki győzniakarását, majd a végén egy huszáros hajrával csak azért is megpróbálja kiütni, de Luan ügyesen backpedálozik és veszélytelenek Brewster széles horgai. 118:110, 117:111, 117:111<br><br>Krasniqi WI: Ugyanaz a forgatókönyv, mint az előző lehetőségnél, azzal a különbséggel, hogy Brewster besokall a sok szögből jövő pontos üótésektől és a 6-8. menetre már olyan ütésváltásokba is belemegy, amibe tiszta fejjel nem menne és keresztbeverik egy gyenge pillanatában, majd nem hajlandó folytatni az összecsapást. KO8 (70:63, 70:63, 69:64)<br><br>Brewster WP: Ezt tartom a legvalószínűtlenebbnek, de azért... Brewster a Golota-meccshez hasonlóan kezd, bevisz pár találatot, de nem tudja befejezni. Az első 3-4 menetben abszolút értékesíti fizikai fölényét, össze-vissza dulakodja a meccset és dobálja Luant. Krasniqi kondija ettől a stressztől a 8. menetre elfogy és bár nincs megütve, főleg a köteleken pihen, hogy ne kelljen feladni a meccset. Az utolsó 3 menetre Brewster is visszavesz kicsit, mert már ő sem az a fitt srác, aki volt 45 perce. 116:112, 115:113, 115:113<br><br>Brewster WI: Brewster tudja, hogy Németországban nem lehet biztosra menni, ha a pontozólapokról van szó, klasszikus nagyütőhöz híven az első menetben megpróbál tekintélyt parancsolni. Krasniqi főleg lábon próbálja megoldani a feladatot, hogy majd később ledolgozza a hátrányát, amikor Lamon már nem olyan fitt, de beleszalad egy jobbhorogba a 4. menet végén és a mérkőzésvezető beszünteti. KO4 (30:27, 30:27, 30:27)<br><br>Szerintem.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Hűha. Elég rendesen megoszlanak a vélemények... Szerintem annak kicsi az esélye, hogy Brewster a meccs fele után üti ki Luant. Ha nem végez vele az első 5 menetben, akkor Luan otthon megoldja a srácot és kipontozza. Bár azt sem vártam, hogy Whitakert kiüti...
Az erő legyen Velem!
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: supras »

Hát én tisztaszívből remélem hogy Brewster KO-val hozni tudja a meccset korán de az se baj ha később vagy végig megy és úgy nyer mert akkor talán bizonyít az őt szerencsésnek tartóknak.
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: atya »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1126985143;start=0#5 date=09/18/05 ť 14:18:14]Szerintem Luan le fogja győzni Brewstert egy szoros meccsen pontozással.[/quote]<br>Egyetértek, de én KO-t tippelek  ::)
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem Luan le fogja győzni Brewstert egy szoros meccsen pontozással. Luan technikai képzettségét tekintve az egyik legjobb nehézsúlyú véleményem szerint, de lelkileg eléggé instabil. Brewster jó ütőerejű, de nagyon átlagos bokszoló. ha betalál akkor nyerni tud, de nem tudom mi az amiben ezen kívül jobb mint Luan.
"Mindenki a napra tör..."
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Nem hinném, hogy itt szükség lenne a jólelkű német pontozásra. Ha végigmegy, akkor szerintem Krasniqi egyértelműen kipontozza Brewstert, de kérdés, hogy Luan hogy bírja majd az amcsi kemény jobbhorgait.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Brewster vs Krasniqi

Hozzászólás Szerző: edge »

Szerintem Brewster idõvel bedolgozza Luant :), de Németországban pontozással bármi elõfordulhat.  ;)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Brewster vs. Krasniqi

Hozzászólás Szerző: dp »

Krasniqui WKO.
BUTTON_POST_REPLY