Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
deliszello
Reménység
HozzászólásokCOLON 77
CsatlakozottCOLON 2003-06-16 11:39:59

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: deliszello »

Igencsak meglepodtem, az irodaknal siman Peter az eselyes.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: miszter »

Nem tudom, de  én úgy emlékszem Wlad padlóra is küldte Brewstert, és akkor épp csak a gong mentette meg, mert ha ez a menet közepén van, és akkor Brewster feláll, neki annyi, mivel akkor Wlad a tartalák üzemanyagával is rászakad, és lefiniselte volna. De nem ez lett, jött a szünet, amiben Wlad "elfáradt". Máig sem értem hogyan.  :(
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
deniro2
Reménység
HozzászólásokCOLON 57
CsatlakozottCOLON 2004-09-19 21:44:40

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: deniro2 »

KriZS <br>Brewster így is padlózott. Sztem, ha Wlad nem a fülén szedi a levegőt már a 3. menetben, akkor megfogta volna rövidesen.
Fémből van, tehát nem élőlény.
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Romsy : kösz az infót.<br><br>Más: Tudom, hogy nem illik visszakanyarodni egy régi hi'rhez, de i'gy utólag visszagondolva és visszanézve a meccset azt mondom: Brewster azért betalált egy két nagyon durva ütéssel. Jó lenne látni annak a meccsnek a visszavágóját is, mert szerintem még a Lamon rajongókban is maradtak kételyek. Ha Klicskó jobb kondiban van akkor is minimum megizzad Brewsterrel. Valahogy a Brewster-Golota meccs újragondoltatja bennem a Wladimir-Brewster meccset... <br><br>Talán Wladimir most bizonyi't. Megnézném Vitalijt is Byrd ellen. Szerintem nem menne végig. Most már ki tudná csinálni Byrd-öt idő előtt. <br><br>  
Az erő legyen Velem!
Ring
Újonc
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2005-06-04 09:54:35

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Ring »

Szerintem Klicsko győz KO-val vagy TKO-val. Ha pedig győz, akkor egyszerre két világszervezet hivatalos kihívói státuszát tuthatja magáénak.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Romsy »

TKO10 a hivatalos eredmény. Tudom, hogy nem klasszikusan kiütötte, de a szabályok szerint az történt. Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy a Brewster - W. Klitschko meccs hiába TKO5, attól még nem biztos, hogy azt jelenti, Brewster jobb volt Wladimirnál. Azért mondtam, hogy Chris Byrd is kiütötte Vitalit, mert ott is kb az volt a helyzet, hogy az egyik ember vezetett, aztán megsérült és feladta, meg a Kyowa - Bustos meccsen is ez történt. Wladimirék meccsén nem egészen, de a kiütötte szó kicsit erős, mondjuk úgy hogy kondicionálisan jobban bírta. <br><br>-------------------------------------<br><br>Hurkatöltéshez is egy rövid gondolat: Lennox Lewis két legyőzője is főleg azóta a meccs óta számít ismert névnek, hogy kiütötték a legnagyobb bajnokot Ali óta!<br><br>Nézzük csak mit csinált McCall mielőtt bevitt egy szép jobbhorgot Lennoxnak... 29 meccséből 5-öt elvesztett, egyetlen értékelhető győzelmét az igencsak középszerű Bruce Seldon ellen szerezte, kikapott két felhozóellenféltől, majd Tuckert és Norrist kicsit megszorította, Buster Douglastől simán kapott ki. Ennél Sanders eredménylistája a Klitschko meccs előtt jóval jobb (Al Cole, Michael Sprott, Bert Cooper kiütése, Nelson kipontozása és két vereség (Rahman, Tubbs))<br><br>Rahman eredménylistája a legendás jobbegyenese előttről... 34 győzelem 2 vereség, ez nem rossz. DE, első 29 (győztes) meccséből megemlíthető a negyvenes éveiben járó Trevor Berbick és Obed Sullivan (MD) legyőzése. Talán még Steve Pannel sorolható hozzájuk, de ennyi. ((Rahman v Berbick: ugye a Kótai v Galloway meccsre sem úgy gondolunk hogy a magyar gyerek kiütötte a világ egyik legjobbját?!)) Aztán David Tua ellen tényleg jó teljesítményt nyújtott, megmutatta a világnak, hogy hogyan kell Tua ellen bokszolni (igaz Tuának volt már egy vesztes meccse, de az én pontozólapomon nem Ibeabuchi nyert) de végül azt a meccset elvesztette. Másik veresége nem sokkal később Oleg Maskaev ellen, aki nem mondható egy túl acélos ellenfélnek. Majd jött legnagyobb sikere, Corrie Sanders "kiütése". Azt hiszem Sanders kétszer, Rahman egyszer padlózott és a bíró egy kesztyűpüfölésnél állította le a mérkőzést. Ez volt Rahman egyetlen nagy győzelme Lewis előtt. <br><br>Mindenki döntse el, hogy Klitschko, vagy Lewis veresége számított akkor kellemetlenebbnek. Szerintem körülbelül egyforma ellenfelek ellen szenvedtek vereséget. <br><br>De Ross Purrityt kihagytam, ahelyett Lewis Mercer ellen zakózott volna le normális esetben, méghozzá pontozással. Még mielőtt valaki azt hinné, nem akarom ezzel leírni egyiküket sem és azt sem mondom, hogy közel azonos, amit csináltak - mert Lewis sokkal jobb neveket győzött le - csak akik a "Wladimir kikapott a hurkáktól" szállóigét hímeztetné a falterítőre a konyhába, gondolkozzon el egy kicsit. Ez az írás a vereségeikről szól.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Romsy<br><br>Byrd milyen számrendszerben ütötte ki Klicskót???  
Az erő legyen Velem!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem te nem ismered Corrie Sanderset, ha azt mondod, hogy szerinted minden ütést fejjel véd. Akármilyen is lassú, a legtöbb esetben mindig el tud hajolni. Ez Vitali Klitschko ellen nem működött, de működött Wladimir Klitschko, Johnny Nelson és 4-5 meneten keresztül Hasim Rahman ellen is. <br>A Brewster kiütötte Klitschko-t való igaz, Chris Byrd is kiütötte Vitalit és Isaac Bustos is kiütötte Eagle Kyowát. <br>Ha Golota sosem tartozott a legjobbak közé, akkor ki az, aki igen? Golota Bowe-ot is kétszer megleckéztette, csak nem bírta idegekkel, hogy nem tudja kiütni és elrontotta.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Greg!<br>CS már túl volt a fénykorán amikor agyonverte Vovát. A testén is látszott, hogy nem edzette agyon magát. Rocky módjára védekezik (fejjel). A kondija nem jó, de az ütőereje nagy.  Vovának könnyedén el kellett volna intéznie. LB is kiütötte, pedig az egyik legygengébb nehézsúlyúnak mondják.<br>Szerintem CB és Ruiz gyengébb. Golotát kiütni nem olyan nagy tett, mert sosem tarozott a legjobbak közé.<br>DW is padlóztatta, és ott is csak vitathatóan nyert.<br>
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Samuel Peter elég érdekes nyilatkozatokat lejt. Ha picit is komolyan gondolja, hogy Klicskónak semmi esélye nincs ellene, akkor csúnya meglepetések érhetik... El fog szállni magától ez a srác és hamarosan brutálisan kiüti valaki.
Az erő legyen Velem!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: greg »

Sztrego, milyen hurkák ellen veszített Vova???<br><br>Szerinted Corrie Sanders hurka, akit a WBC kötelezõ kihívónak pozicionált? Vagy Brewster, aki kifektette Golotát fél perc alatt, és nem mellesleg a WBO világbajnoka? Hú, de hurkák!<br><br>Tudom, nálad Rydell Booker az isten, Toney után, de ne beszélj már hülyeségeket légyszíves!
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Peter nyeri a meccset brutális ko-val. Vovának rég volt jó ellenfele, az hogy az utóbbi időben "hurkák "ellen is veszített, nem acélozta meg az önbizalmát. Bár lehet, hogy most másképp lesz, mégis úgy gondolom, hogy Vova egy-két nagy ütés után szétesik.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: HIE »

Pontozásra milyen kevesen szavaztak. Érthetően természetesen, mert abban én is 99% biztos vagyok, hogy ez a meccs KO-val fog végetérni.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: miszter »

Szerintem Wlad és a team-je pontosan felkészült arra, hogy a rémálom ne érvényesülhessen sehogyan sem. Meglepni nem fogja tunni, mivel eleve erre készülnek, erre számítanak.. Ha valaki meglepi a másikat, az az ukrán lesz. Legalábbis remélek. Gondolom ha eleve bevállalta, nagyon biztos magában.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
himpike

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: himpike »

Ha Peter le tudja rohanni az elején, akkor megnyeri, mindenesetre Wowa gyõzelemre szavaztam, mert annak örülnék jobban.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Érdekes párosítás lesz, kicsit meg is lep, hogy létrejön. Wladimir ellenfelei klasszisokkal jobbak voltak mint amikkel Peter találkozott. Úgy gondolom az első menetekben Klitschko irányítani fog a jó jabjeivel, de aztán peter egyszercsak betalál és vége lesz a meccsnek.
"Mindenki a napra tör..."
devil
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2003-03-11 04:16:14
Tartózkodási helyCOLON Etyek

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: devil »

Szerintem nagyon kétesélyes a dolog és valami hasonlót fogunk látni mint a Wlad-Brewster meccsen. A különbség annyi lehet, hogy Peter ütésállósága amennyire én tudom, még nem nagyon volt tesztelve, míg Brewster azért elég jól bírja a pofonokat. Wlad az első menetekben megint elképesztő mennyiségű megelőző balost fog elengedni és ezért a végére elfáradhat. Ezért szerintem a negyedik és a nyolcadik menet között lehet esélye kiütni Petert. Ha nem teszi meg és Peter sem fárad nagyon el akkor egy késői K.O. vereség lesz a jutalma. De szerintem megoldja a 7. menetben.
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Valahogy én se érzem úgy most, hogy az Ukrán megtudná verni Petert, illetve, inkább azt érzem, hogy Peter kifogja ütni Klicskót. Vologyát szerintem még mindig nagyon könnyen meg lehet zavarni, és ha betalálnak egy nagyobbat neki, akkor előjöhet a para nála. Az pedig nem szerencsés dolog.
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: greg »

A két testvér összehasonlításához: én úgy veszem észre, hogy Vitalij sokkal jobb reflexekkel rendelkezik, mint az öccse, meg egyébként is, általában gyorsabban jár az agya meccs közben. Vladimir "lassú kapcsolásáról" mindig a Bostice elleni meccs jut eszembe, ahol kb. 3-4 másodpercet bambult miután megfogta Bostice-t, és azután ugrott oda, hogy nekiessen.
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: KriZS »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1122735638;start=15#16 date=08/01/05 ť 17:56:06]<br>Jajj, nem is erről beszéltem. Csak hogy nem tudná egy leütés után lefiniselni, hanem annyit kéne szöszölnie mint Williams ellen.[/quote]<br><br>Tudom Romsy, tudom. Vitya tényleg nem egy simán kiütős ember, haneem inkább olyan kikészitős.<br><br>De ez valahogy azzal a bizonyos stilussal, vagy taktikával jött. Korábban sok korai győzelme volt Vitalijnak.<br><br>Azzal azonban nem értek egyet, hogy Wladimirnak le kéne kopirozni Vitya stilusát. A sokat taktikázós dolog Peter ellen nem biztos, hogy jó fegyver.  Ráadásul ahhoz, hogy igy kihuzza valaki a meccset és csináljon egy taktikai-kondi KO-t, ahhoz kegyetlenül jól kell védekezni. Wladimirnak valahogy az utóbbi időben kiderült, hogy nem olyan jó a fedezéke. Emellett bár kissé robotikus, szerintem marha jó Vitalij mozgása az utsó meccsek alapján. Wladimir sokkal többet fog és nem mozog ilyen hatékonyan. <br><br>Nem azt akarom mondani, hogy Vitalij Ali vagy Hamed módjára ugrál, de lábon jól mozog el és ez is jó védekezés.<br><br>Wladimir Peter ellen agresszió nélkül nem nyerhet. És agressziót már rég láttam Klicskóban. Talán az előző meccs és a hangzatos szavak tényleg nagy magabiztosságnak köszönhetők. És akkor kiüti Petert
Az erő legyen Velem!
BUTTON_POST_REPLY