Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Valszeg Vova óvatosra veszi a figurát, mert nagyon tiszteli majd Peter ütőerejét. És pont emiatt nem tud majd a saját stílusában bokszolni. Ha túl defenzív lesz, bukta a meccset. Ha támad, belemegy egy adok-kapokba, szerintem ő húzza a rövidebbet.<br>Vova itt nem győzhet!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nekem az a meglátásom, hogy ezen a meccsen egy meghatározó momentum lehet, ami dönthet a végeredményt illetően: mennyire lesz fizikálisan és mentálisan a régi önmaga Wladimir. Ha sikerül visszanyerni az önbizalmát és jó formában lép szorítóba, akkor szerintem nem kérdés, hogy meg is nyeri a meccset. Viszont sajnos az utóbbi időben ettől a régi formától nagyon távol került, és az az érzésem, hogy ez most sem fog változni, ezért én Peter kiütéses sikerére szavaztam.<br>Jó hír egyébként, hogy noha kis hazánkban egyenlőre úgy néz ki, hogy egyik tv adó sem közvetíti a meccset, viszont a nálunk is fogható német ARD csatorna élőben közvetíti a gálát.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Én sem mondom, hogy ez egy lefutott meccs lenne Peter számára, sőt.<br>Sokan mondták, hogy Whitaker meg fogja enni nagy kedvencünk, Luan Krasniqit, aztán meg lehet nézni, hogy mi történt. <br>Szerintem Wladimir fog nyerni, méghozzá 4-5 menetben kiütéssel, legfeljebb 8. Azt a tempót, ami ilyen szinten nehézsúlyban van, szerintem Peter így elsőre nem bírja, ha nem tudja hamarabb befejezni, hasonló ellenfele meg még csak nem is volt. Mindenképpen beiktattam volna egy McCline, esetleg Hoffman meccset így Klitschko előtt. Vagy egy Akinwandét :D Az első 1-2 menetben biztos, hogy veszélyes lesz, de ha nem sikerül bevinni valami komolyat, akkor gyorsan fordulni fog a kocka. Szerintem fordul.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Én azért biztosra nem mennék. De remélem igazad lesz. :)
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: supras »

Szerintem Wladimir kiüti Peter-t<br>
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: capture »

Szerintem már az elején rá fog rontani Samuel Peter Klicskora ha pedig Klicsko túléli a rohamokat akkor kiderül hogy milyen Samuel kondija ??? és talán ott lehet Klicskónak esélye ;)
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Santos »

Én is így gondolom. Le fogja rohanni Wladimirt és keményen odavág neki, már az elején. Ha nem így teszi akkor hüle... Nem hiszem, hogy ez után a két KO után Wladimirtól olyan sokan tartanának. Pláne ha ekkora az ütőerejük, mint ennek a fekete srácnak. Nem fog ez végigmenni szerintem, meg az is kérdéses, hogy ki kit fog terelgetni. :)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: edge »

Nem hinném, hogy Peter tartani fog Klicskotól. Az elmúlt években kiderült, hogy neki kell ugrani keményen, attól könnyen zavarba jön, pláne ha el is találja valaki. Alapvetõen védekezõ (Byrd) vagy defenziv taktikával odaálló (McCline) bunyósok viszont simán kikaptak tõle. Szinte biztosan azzal az utasítással fog Samupeti ringbelépni, hogy rohanja le mint egy tank.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Hosszú meccset várok, akár kiütés nélkül. Úgy  vélem nagyon tartani fognak egymástól.  Mindkettőjük számára nagy a tét, tudják a másikról, hogy akár egy jó ütése is eldönti a meccset.  Ha viszont végigmegy akkor Vova pontozásos sikerét tartom valószínűnek.
Imre
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Minden feltörekvő bunyósnak kell egy nagyobb név mire odakerül a világbajnoki meccshez. Brocknak megvolt McCline, ő olcsóbban meguszta, vsizint Peternek Klitschko jutott. Ha nyer nagyon nagy sztár lesz, ha veszít akkor mondják majd, hogy a lufi kidurrant.
"Mindenki a napra tör..."
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Érdekes hogy mindenki Klicskó szemszögébõl nézi ezt a meccset. Ja, rizikós neki, de az elsõ számú feltörekvõ tehetségnek se kevésbé. Petert több másodvonalbeli is tudta terelgetni, meneteket nyerni ellene amíg be nem kaptak hirtelen egy széles nagy ütést. Márpedig terelgetni kb. senki nem tud jobban a mai nehézsúlyban a két Klicskónál.<br>Szerintem Peter menetet se fog nyerni, sõt már a 3-4. táján púposra lesz verve a feje, és ha addig nem kapja el Wladot egy one punch KO-val akkor onnantól már minimális lesz az esélye.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Azért ne felejtsük el, hogy Vova egy képzett, nagyon technikás és jó mozgáskoordinációjú bunyós. Az még közel sem biztos, hogy Samu Peti el tudja majd rendesen találni. Bár ha belegondolok, hogy ez lamont Brewsternek és DaVarryl Williamsonnak is könnyedén sikerült akkor elbizonytalanosom.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: edge »

Klicskónak viszont van nagy ütõkkel tapasztalata, látszik is a rekordján :)<br><br>Szerintem itt sokan inkább az álmaikra/vágyaikra szavaznak, engem meglepne ha Vova hozná a meccset. persze nem lehetetlen de 20-30%-nál több esélyt nem adnék a gyõzelmére
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Ugyan már, nem kell aggódni, simán kiüti Peter-t..   :D<br><br>Viccet félretéve, szerintem nem halvány az az esély, Peter még soha nem bokszolt ekkora névvel, ezen a szinten nincs tapasztalata!
Bosco
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ezzel a meccsel valószínüleg pont kerül majd Wlad pályafutása végére, és igazából egyáltalán nem is értem, hogy miért pont Peter ellen kell tovább kapaszkodnia... Nagyon erős bevállalásnak érzem, viszont, ha sikerül Wladnak győznie, akkor az az önbizalmán és a megítélésén is sokat javíthat. Kár, hogy erre nagyon-nagyon halvány esélye van...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Remélem, hogy az ukrán fog nyerni.De harcolnia kell a győzelemért.Nem elég ütni vágni,boxolni kell, taktikát kell felépítenie :)
Adrenalin_k
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2005-08-24 18:45:30

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Adrenalin_k »

Ahogy láttam Wlad utolsó meccsét,nagyon óvatos volt és okosan tartotta távol balosokkal ellenfelét.Viszont érezni lehetett rajta hogy borzalmasan feszült,szerencsére egy jó jobbossal hamar el is tudta intézni a dolgot.Szerintem pszichikailag eléggé meggyengült a Brewster vereség óta és ha az a baj hogy elég "könnyű" őt lelkileg megtörni nem úgy mint Vitalijt.Fizikailag biztos hogy jobb mint Peter,de pszichikailag háááát.....
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: edge »

Sztem keresve sem választhattak volna kockázatosabb ellenfelet Vovának és itt kivételesen igaznak érzem az "élete legnehezebb mérkõzése elõtt áll" elcsépelt közhelyet. Elsõ olyan mérkõzése, ahol a fogadóirodák szerint sem õ az esélyes. Remélem a papirforma nem is fog borulni és egy izgalmas meccsen Peter gyõz majd. Szüksége lenne a nehézsúlynak végre már egy látványosan bunyózó, domináns bajnokra és Peterben meg van erre a lehetõség (Vovával ellentétben). Láttam róla egy kisfilmet (kb 20 perc), hogy hogyan késül a meccsre, interjúkkal, stb. A mékõzések alkalmával látható "kissé analfabéta" arckifejezése ellenére itt egész szimpatikusnak és jó fejnek tûnt.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
imi
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2005-08-02 14:44:25

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: imi »

igen, Vitalij már ki tudná ütni Byrdöt. Byrd már kezd egyre korosabb lenni, és nem mennek már úgy azok a hajolgatások meg védések mint mondjuk 3-4 éve.<br>Mc Cline ellen már látszottak a hibák elég rendesen.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Miért kell eznen meglepődni? Peter vertelen, míg Klicskó folyamatosan gyenge teljesítményt nyújt. <br>
BUTTON_POST_REPLY