Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Romsy »

[quote author=KriZS link=board=profiboksz;num=1122735638;start=0#12 date=08/01/05 ť 10:52:54]<br><br>Vitalij ellen szerintem Peternek vajmi kevés esélye lenne. Vitalijt nem olyan könnyű eltalálni és ha eltalálták is elég magabiztos tudott maradni... Tuti veszitene Peter. Szerintem.[/quote]<br><br>Jajj, nem is erről beszéltem. Csak hogy nem tudná egy leütés után lefiniselni, hanem annyit kéne szöszölnie mint Williams ellen.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=KriZS link=board=profiboksz;num=1122735638;start=0#12 date=08/01/05 ť 10:52:54]<br><br>Vitalij ellen szerintem Peternek vajmi kevés esélye lenne. Vitalijt nem olyan könnyű eltalálni és ha eltalálták is elég magabiztos tudott maradni... Tuti veszitene Peter. Szerintem.[/quote]<br><br>Hát, semmi sem biztos a profi bokszban - csak az, hogy az ütések nem tesznek jót senkinek -, de azért szerintem is nagyon valószínű, hogy Vitalij megverné Petert.<br><br>De szerintem Vlagyimir is meg fogja verni, méghozzá (technikai) kiütéssel.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: menyus »

Én nem állnék be a Klicskóra tippelők sorába(bár ebben az évben az összes tippem félrtement)<br><br>Wlad-nak már jócskán megtépázták az önbizalmát azzal a két kiütéssel, már rég nem olyan mint Botha ellen volt sőt, ha jól emlékszem pont a dél-afrikai ellen jött ki először, hogy igenis zavarba lehet hozni. Azóta már sztem sokan úgy állnának oda elé, hogy "összetöröm a cukrot!" és sztem Peter ilyen lesz. Ha az elején agresszívan rámegy, kiütheti, ha viszont elkezd taktikázni Klicskó ütheti ki őt kb a meccs felénél.<br><br>Szóval sztem Peter WTKo4
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: miszter »

Szeintem Wlad két veresége valamelyest hozzájárult a testvére sikeréhez is. Az első Sanders elleni KO versége majnem véletlen volt, hiszen nagyon meglepte a délafrikai gyors váltása a lagymatag semmiből, mert hosszabb távban gondolkozott az ukrán, de hát tévedett, és ez lett belőle. A bátyja ezen tanulva jó mesziről feltartotta, és sokkal-sokkal csúnyábban megverte, mint ő az öcsét. És ezt a hasonló adottságokkal rendelkező Wlad is simán megtehette volna, ez ellen a taktika ellen Sanders semmit sem tudott tenni ( és D. Williamson sem). <br>A második KO veresége előtti menet végén Wlad küldte padlóra az ellenfelét, ha jól emlékszem. Igazából nekem akkor úgy tűnt, vége a meccsnek, de a szünet pont jól jött Brewsternek,  (Ő volt ugye?) aki a következő menetben kiütötte Wladot.  Ezekből a zakókból többet tanulhattak mind a ketten, mint idáig összességében életük során. Hasonló testfelépítés, hasonló mozgás, ütőerő, az egyik a csúcson van, a másik alatta. Ebből adódik, hogy hiba csúszott valamibe, de hibának lehet hívni egy pillanatnyi figyelmetlenséget is. Ha a bátyja tudott figyelni, koncentrálni, akkor ez neki is fog menni. Csak a bátyja taktikáját kell magára írnia, és nem lesz álló ellenfele sokáig Peter. Olyasvalamire számítok, hogy a nigériai a sok "fejjel védett" egyenestől lassan teljesen összeomlik, épp kitántorogja a menetet, és a következőre már nem jön ki. Legalábbis remélem.  :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: KriZS »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1122735638;start=0#10 date=08/01/05 ť 04:58:16]<br><br>Más lenne a helyzet pl. Vitali Klitschkoval, aki nem igazán tudott Kirk Johnsonon kívül lefiniselni arcokat az első leütés után. [/quote]<br><br>Vitalij ellen szerintem Peternek vajmi kevés esélye lenne. Vitalijt nem olyan könnyű eltalálni és ha eltalálták is elég magabiztos tudott maradni... Tuti veszitene Peter. Szerintem.
Az erő legyen Velem!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Justin »

Wlad fejben jell összeszednie magát!<br>Ha ez megvan akkor szerintem vagy kipontozza Petert vagy  késoi KO<br>Az elején nem hiszem , hogy 1másnak rontanak majd mert tudják , hogy mekkore tétje van ennek a meccsnek!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Romsy »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1122735638;start=0#4 date=07/30/05 ť 19:02:45]Tippem - a pontozást leszámítva, hiszen a padlózások bekavarhatnak - ugyanaz, mint Romsynak![/quote]<br><br>Azért nem kalkuláltam bele padlózásokat a pontozásba, mert kötve hiszem, hogy egy padlózás után bármelyikük is túl sokáig lenne partiban. <br>Köztudott, hogy W. Klitschko és Peter is a jó finiselők közé tartoznak a nehézsúlyú mezőnyben, ezért ha csak nem a menet legvégén van leütés, szerintem 15-20 mp múlva a mérkőzésnek is vége. <br>Más lenne a helyzet pl. Vitali Klitschkoval, aki nem igazán tudott Kirk Johnsonon kívül lefiniselni arcokat az első leütés után.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Darien »

Ha Vlad végre ott lesz fejben, akkor sztem simán kiüti Petert.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Klicskó nyer KO-val. <br>Legalábbis nagyon remélem  :D<br>
Bosco
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Camo »

Részemről is Klitschko a nyerő, viszont azt el kell ismernem, hogy mivel az egyik kedvencemről van szó (s ezt a vereségei sem tudták megingatni), nehezebben tudok tárgyilagos maradni. <br><br>A Botha elleni meccsét nem is tudom, hányszor néztem meg, annyira tetszett. Jó párhuzam, én is hasonló stílusú küzdelmet várok.
Camo
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: HIE »

Szerintem is Klitschko nyer KO-val.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: miszter »

Én is a Klitschko kiütéses győzelmére szavaztam. Szerintem felpiszkálták annyira, hogy a vereségei előtti idők energiájával menjen be a ringbe. Különben meg miért ne nyerhetne, megvan benne minden hozzá.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1122735638;start=0#3 date=07/30/05 ť 18:38:38]Én is Klitschko kiütéses győzelemre szavaztam, körülbelül olyan meccsre számítok mint Frans Botha ellen. <br>Legyen mondjuk ko7, 60:54-es pontozás mellett. [/quote]<br><br>Valahogy úgy...  ;) Bár sok jel mutat arra, hogy Kisklicskonak kihúzták már a méregfogát (3 totálkáros törés után ezt valószínűleg komolyan is gondolhatjuk), de meglepődnék, ha nem tudná megverni a "tacskó" Petert.<br><br>Tippem - a pontozást leszámítva, hiszen a padlózások bekavarhatnak - ugyanaz, mint Romsynak!
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Én is Klitschko kiütéses győzelemre szavaztam, körülbelül olyan meccsre számítok mint Frans Botha ellen. <br>Legyen mondjuk ko7, 60:54-es pontozás mellett.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: PTM »

Szerintem Klicsko W-TKO.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: Camo »

Köszönöm, Edgegod.  :D<br><br>Az eddigi néhány szavazat azt hiszem máris előrevetíti, hogy nem sokan bíznák a döntést a pontozóbírókra.
Camo
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Samuel Peter vs Wladimir Klitschko

Hozzászólás Szerző: edge »

Camo indítványozására elindult a szavazás a Samuel Peter vs Wladimir Klitschko meccsre. Tippeljetek. Jól.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY