John Ruiz

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Santos »

Akkor ezt most lezárom, és folytathatjátok ON-ban.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

A fizika szombaton mondott csődöt!<br>A boksztudás mndenek előtt van!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hát, ha egyszer találkoznak akkor kiderül úgyis. Tudod fizika. <br><br>Klicskó nyer. :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

És mitől lenne jobb Klicskó Toneynál?
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Romsy »

De James Toney mitől lett hirtelen jobb Klicskónál?
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Santos »

Sztrego:<br><br>Ezt a szavazást még januárban lezártuk. Pont azért az a fórum neve: Szavazás archívum ... :)<br><br>U.i.: Persze elhiszem, hogy jó belerúgni még egy 10 pontossal a Ruíz fanokba... ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Ennek  a szavazásnak a végeredménye szombattól már nem aktuális!<br>Nálam:<br>1.James Toney<br>2. V. Klicsko<br>3. C. Byrd<br>Futottak még: Johnny Ruiz<br><br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Pedig Tua régebb óta nem boxolt mint Lewis. Kb ugyanannyi alapja van mindkettőt rangsorolni. Golotára miért nem válaszoltál?
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: KriZS »

[quote author=Romsy link=board=Szavazas;num=1106747544;start=0#12 date=01/26/05 ť 14:24:14]Egyébként ha nálad Tua a negyedik, akkor Lewis hanyadik?<br><br>És ha elfogultságról van szó, akkor nézd meg a szavazás eredményét, közel kétszerannyian értenek velem egyet, mint veled..[/quote]<br><br>Kedves Romsy!<br><br>1. Relaxálj! Ez nm tesz jót az egészségednek.<br>2. Görgess kicsit lejjebb. Ha lefelé görgetsz, észreveszed, hogy én is azt mondtam, kb. 5.helyre tenném Ruizt. Ezáltal én is az élmezőnybe tettem. Nem tartom rossznak Ruizt, de semmi olyat nem csinál, ami lekötne. Ennyi.<br>3. Lewis-t nem rangsorolom (egyébként első lenne,vagy Vityával döntetlenbe első) szerintem sose fog már boxolni.<br><br>Egyébként meg én is elfogult vagyok. Tény. Ezért van az, hogy az eurosporton egy Rüdiger May meccs nem köt le (mondjuk a Nelson meccs jó volt). Akiket kedvelek azok meg lekötnek, sőt izgulok értük. Ilyen az én rajongásom. De sajnos egyre kevesebbb emberért tudok izgulni...
Az erő legyen Velem!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Jó, de akkor Golotát miért sorolod olyan előre, ha többször is kiverték belőle a szart 1-2 menet alatt? Vagy azokról a meccsekről nem tudsz? Nálad a Tua - Ruiz az örökzöld?!<br><br>Egyébként ha nálad Tua a negyedik, akkor Lewis hanyadik?<br><br>És ha elfogultságról van szó, akkor nézd meg a szavazás eredményét, közel kétszerannyian értenek velem egyet, mint veled..
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: KriZS »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1105705976;start=0#10 date=01/24/05 ť 17:12:06]Tko: nálam Ruiz a 2.<br><br>Az a meccs, amit az elvakult Ruiz-utálók annyira emlegetnek, meg már lassan 10 éve volt... Mindenkivel megeshet..[/quote]<br><br>Nos igen. Mindenkivel. Ezt a sportot hívják boxnak. Tudod, hogy ha valakit eltalálnak és nem áll fel az KO. Szerintem ez egyértelműbb győzelem, mint egy szétmaszatolt unalmas Ruiz meccs. Persze én elfogult vagyok. De kedves Romsy, jó hallani, hogy nem vagyok ezzel egyedül...
Az erő legyen Velem!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Tko: nálam Ruiz a 2.<br><br>KriZS: attól még nem kéne top5-be tenni Tuát, hogy te mit vársz tőle... 2 éve nem boxolt semmit. Az a meccs, amit az elvakult Ruiz-utálók annyira emlegetnek, meg már lassan 10 éve volt... Mindenkivel megeshet..
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Szerintem a top 3-ban is benne van, mindenképpen van olyan hatékony mint Tua, hiába szar ezt kimondani és hiába kapott ki tőle! Mondjuk ne feledjük, hogy Rahmant viszont szar  formában is kipofozta! Golotával szoros mecccset játszott és mivel kiegyensulyozottabb teljesítményt nyujt mint a Lengyel ezért ő elé és elé tenném! Byrd elé viszontt már nem, szerintem a harmadik hely reálisnak látszik!<br><br>Nálam<br>-Vitya<br>-Byrd<br>-Ruiz<br>-Tua<br>-Golota<br><br>ui: a topformában lévő Golota a második!<br>
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Romsy,<br><br>Én Tuától ebben a nehézsúlyban vb címet várok, és azt gondolom ennek van alapja. (Pl: Ruiz KO1)<br>
Az erő legyen Velem!
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: TKO »

Romsy,<br><br>Nálad hányadik Ruiz?<br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ez nagyon komoly... Ha Tyson nem "tért volna vissza" pár hónapja, akkor őt is elé sorolnád?
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: KriZS »

<br><br>Vitya, <br>Golota (nálam jobb mint Ruiz, a meccsük végeredménye ellenére), <br>Byrd, <br>Tua (remélem tényleg visszjön)
Az erő legyen Velem!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: Romsy »

De ki a másik négy?
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Az ötödik hely szerintem is korrekt. De szörnyű ezt kimondani...<br><br>Nehézsúlyt és látványos kisebbsúlycsoportos bunyósokat akarok!
Az erő legyen Velem!
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: John Ruiz

Hozzászólás Szerző: TKO »

Szerintem Ruiz bunyója rendkívűl unalmas, bár kétségkívűl hatékony.<br>Nagyon nehéz lehet a kellemetlen stílusa ellen bunyózni, mert nem hagyja<br>kibontakozni az ellenfelet.<br>Én ki nem állhatom amúgy ezt a dirty fight style -t, de mivel ezzel a mai gyenge mezőnyben hatékony tud lenni nálam az 5. a rangsorban. <br>
BUTTON_POST_REPLY