Címegyesítés félnehézsúlyban...

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: edge »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1109459810;start=30#33 date=03/02/05 » 11:22:19]Elég ha az egyik pontozó látja döntetlennek, a másik kettõ meg oda-vissza![/quote]<br><br>Silvio<br><br>Olvasd újra pliz és értelmezd :). A tippelõ fejével gondolkodva írtam. Olyan tippelõt viszont végképp lehetetlen elképzelni, aki azért tippel egy mérkõzést döntetlenre mert úgy gondolja hogy a mérkõzés képe alapján az egyik pontozó az "A" a másik pedig a "B" versenyzõt fogja gyõztesnek látni, a harmadik meg döntetlenre voksol.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: kozi »

Azt hittem, hogy a SkySport adja, de a boxrec szerint a BBC fogja közvetiteni, gondolom annak valami sportcsatornája.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1109459810;start=30#34 date=03/02/05 ť 17:05:00]Pénteken lesz Sheffiledben a Woods-Hoye IBF félnehézsúlyú világbajnoki meccs.<br>Szerintem nincs lefutva a meccse, nem borítékolom előre Hoye győzlemét!<br><br>Woods nem fogja könnyen adni a bőrét, mert valószínű, hogy ez lesz az utolsó esélye a négy nagy szervezetnél világbajnoki címet szerezni![/quote]<br>Adja valamelyik elérhető adó? Egyébként én nem tartom rossz bunyósnak Woods-ot. Szerintem elég jó meccseket vívott Johnsonnal. Ezt a Hoye gyereket még nem láttam, de szerintem nem lesz könnyű dolga. Woods magassága és ütőtávja elég komoly előny lehet.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: dp »

Pénteken lesz Sheffiledben a Woods-Hoye IBF félnehézsúlyú világbajnoki meccs.<br>Szerintem nincs lefutva a meccse, nem borítékolom előre Hoye győzlemét!<br><br>Woods nem fogja könnyen adni a bőrét, mert valószínű, hogy ez lesz az utolsó esélye a négy nagy szervezetnél világbajnoki címet szerezni!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Azt is kell gondolnia, hogya bírók közül legalább kettő is döntetlenre fogja pontozni a mérkőzést.
<br><br>Luan! Elég ha az egyik pontozó látja döntetlennek, a másik kettő meg oda-vissza!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: Darien »

Én is Madár pontozásos győzelmére szavaztam. Remélem létrejön a meccs. Kétlem, hogy Tiozzo mégegyszer úgy fel tudná szívni magát, mint azt Darek ellen tette.
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Lehet, hogy kicsit tényleg túloztam, de én nagyon bízom Madárban.<br>Nem sok bíztatóval kecsegtettek Zsolti nyilatkozatai a meccs előtt - hogy Garay szerinte nyers húst eszik és vért iszik, stb. - Várható volt, hogy akármennyire felkészül is fizikálisan, pszihésen hendikeppel indul.<br>Ez egy ilyen meccs volt és kész. Minden elismerésem Garayé. Egyszerűen rossz szervezetnél próbálkozott, de a jövőben drukkolni fogok neki.<br><br>Viszont Tiozzo sokkal jobb ellenfél.<br>+ Madár is tud még fejlődni ütőerő terén. Egyszer ő nyilatkozta, hogy ha ütés közben ökölbe tudná szorítani a kezeit akkor sokkal keményebb lenne, viszont úgy nem tudna elég laza maradni...
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: dp »

Azért ez erős volt Pasu!<br>Egyáltalán nem volt lassított felvétel a Michalczewski - Tiozzó meccs!<br>Másrészt a TKO-hoz Tiozzo ellen komoly ütőerő kell!<br>Tiozzo feje nagyon kemény...<br>A Tigris se tudott mit kezdeni vele, pedig párszor eléggé eltalálta!<br><br>De abban egyetértek, hogy Madár nem fejjel véd.Kérdés ez mire elég.<br>Garay letudta, remélem mostmár felszabadultabb lesz Zsolzi és tudja hozni azt ami benne van!!!<br><br>HAJRÁ MADÁR!!!
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: Pasu »

A Tiozzo meccs egy lassított felvétel volt a Madárékéhoz képest. Zsolt nem fejjel védi az ütéseket és sokkal dinamukusabban üt mint Tiozzo. Szerintem alázná a WBA bajnokot.<br><br>Zsolt TKO
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Az a baj, hogy látva a Tiozzo-Darek meccset. Tiozzo lényegesen erősebb mint Darek. Darek pedig lényegesen erősebb mint Erdei(ezt minden szinten értem: állóképesség, ütésállóság, ütéserő-azért Darekot még nem sokan ütötték le, és csupán a fizika erő ami egy közelharcos lefogásnál szintén számíthat),,,tehát nem tudom, hogy ezeket az előnyöket, lehet-e kompenzálni ragyogó technikával és gyorsasággal, de szerintem nem lenne egyszerü dolog!<br><br>Most perpillanat és Tiozzo-ra fogadnék KO-val.
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: Pasu »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1109459810;start=15#23 date=02/28/05 ť 16:00:26]PTM<br><br>...szóval szerintem boxban a döntetlenre tippeléshez nem elég, hogy valaki azt gondolja, hogy egyenlőek az erőviszonyok, egyik versenyző sem fog elfáradni és/vagy idővel fölébekerekednia másiknak. Azt is kell gondolnia, hogya bírók közül legalább kettő is döntetlenre fogja pontozni a mérkőzést...[/quote]<br><br>Az Erdei-meccsen, ha mondjuk Jacobsen a 8. menetet Garaynak adja - ezt a menetet csak ő adta Erdeinek (a pontozóbírók közül) - akkor nála 114-114 és a végeredmény: döntetlen.<br><br>(nem a szavazással kapcsolatos, csak én jobban örültem volna egy ilyen eredménynek.)
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=magicheads link=board=profiboksz;num=1109459810;start=15#25 date=03/01/05 ť 07:58:05]Nálam Tarver a favorit(nem neki szurkolok).Ha nem is világbajnok.Fordított alapállású,kemény,taktikus srác.Talán Madárnak van reális esélye vele szemben.Hát elég siralmas súlycsoport lett sajnos tényleg.<br>Kisváltó,váltó,nagyváltó.Ott lesznek nagyon jó meccsek.Nekem Mosley és Corrales a kedvenceim.Na meg Morales és Pacman.[/quote]<br><br>Magichead: ne haragudj, hogy megkérdezem, de hogy a fenébe jön ehhez a témához Tarver, a kisváltó-, váltó- és nagyváltósúly? A téma Tiozzo és Erdei közös meccse... Ne vedd bántásnak, de elég zavaró, hogy egy összefüggéstelen üzenettel szétoffolod a témát.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
magicheads
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-03-01 08:12:50
Tartózkodási helyCOLON Dombóvár

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: magicheads »

Nálam Tarver a favorit(nem neki szurkolok).Ha nem is világbajnok.Fordított alapállású,kemény,taktikus srác.Talán Madárnak van reális esélye vele szemben.Hát elég siralmas súlycsoport lett sajnos tényleg.<br>Kisváltó,váltó,nagyváltó.Ott lesznek nagyon jó meccsek.Nekem Mosley és Corrales a kedvenceim.Na meg Morales és Pacman.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1109459810;start=15#23 date=02/28/05 ť 16:00:26]PTM<br><br>Írtam magánba egy kifejtősebb két oldalt, de miután nem ment át valamiért és emiatt el is veszett az iromány, így most ide írom röviden :<br><br>szóval szerintem boxban a döntetlenre tippeléshez nem elég, hogy valaki azt gondolja, hogy egyenlőek az erőviszonyok, egyik versenyző sem fog elfáradni és/vagy idővel fölébekerekednia másiknak. Azt is kell gondolnia, hogya bírók közül legalább kettő is döntetlenre fogja pontozni a mérkőzést. Egy mérkőzés képe viszont sosincs annyira szoros összefüggésben a végeredménnyel, hogy egy döntetlen végeredmény után a közönség is egyhangúan jogosnak érezze azt. Tehát aki előre látja és meggyőződéssel gondolja, hogy így is lesz, az minimum nostradamusi felmenőkkel rendelkezik (vagy csak egyszerűen feltűnési viszketegsége van - ilyenre is láttunk már példát a Tippjáték topikban :))<br><br>Amúgy meg béke van, nem is azért írtam, hogy. :).[/quote]<br><br><br>Basszus, igazad van.  ;) Logikus érvekkel, tömören összefoglalva meggyőztél. Komolyan.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: edge »

PTM<br><br>Írtam magánba egy kifejtõsebb két oldalt, de miután nem ment át valamiért és emiatt el is veszett az iromány, így most ide írom röviden :<br><br>szóval szerintem boxban a döntetlenre tippeléshez nem elég, hogy valaki azt gondolja, hogy egyenlõek az erõviszonyok, egyik versenyzõ sem fog elfáradni és/vagy idõvel fölébekerekednia másiknak. Azt is kell gondolnia, hogya bírók közül legalább kettõ is döntetlenre fogja pontozni a mérkõzést. Egy mérkõzés képe viszont sosincs annyira szoros összefüggésben a végeredménnyel, hogy egy döntetlen végeredmény után a közönség is egyhangúan jogosnak érezze azt. Tehát aki elõre látja és meggyõzõdéssel gondolja, hogy így is lesz, az minimum nostradamusi felmenõkkel rendelkezik (vagy csak egyszerûen feltûnési viszketegsége van - ilyenre is láttunk már példát a Tippjáték topikban :))<br><br>Amúgy meg béke van, nem is azért írtam, hogy. :).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: dp »

   Tiozzo  <br>-------------------WBA----:   Tiozzo  <br> Michalczewski  <br>  <br>  <br>     Erdei  <br>-------------------WBO----:   Erdei  <br>     Garay  <br>  <br>  <br>     Briggs  <br>-------------------WBC----:     ??      <br>    Adamek  <br>  <br>  <br>     Hoye  <br>------------------- IBF------:    ??      <br>     Woods  <br>  <br>  <br>Johnson, Tarver,és Gonzalez lehet az akiknek reális esélye van megverni bárkit.  <br>Nagy keresztbeverések lehetnek!  <br>  <br>Az IBF eliminátori mérkőzését Gonzalez Griffin ellen vívja.      <br>Roy Jones Jr-t és Michaczewskit nem veszem bele a listába.
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Tudom. Ezzel egyetértek, de nekem ez akkor sem szimpatikus. Sajnálom ez is csak egy vélemény. Dariust lelkileg verte el Tiozzo. A negyedik menetben Darius még hitt magában az ötödikben már érezhető volt a baj. Hiszen mástól is kapott Darek már ekkora ütéseket. Csak amikor ő elindult az ellenfél meghátrált és általában letérdelt előtte. Tiozzo sokkal keményebb volt, mint gondoltam. Szerintem Darius sem gondolta volna...<br>
Az erő legyen Velem!
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: leibigab »

A nevetéssel kapcsolatban: Ez egyszerű pszichológiai hadviselés...(nem az ellenfél lenézése, vagy ilyesmi) Gondoljatok bele, milyen érzés az, mikor a legjobb ütéseidet engeded el és az ellenfélen semmi hatását nem látod, sőt, még mosolyog is :)...(Ilyenkor a bunyós vagy "fel sem veszi" és nyugodt marad, vagy mégjobban meg akarja mutatni, görcsössé válik..."begőzöl", és "szétesik"...<br>(Ez lehet, hogy nem túl szimpatikus, de ez csak egy kis plussz, amit hozzátesznek a győzelem érdekében)<br>Egyébként Tiozzo mosolygós bevonulása és az egész bunyója olyan magabiztosságot sugárzott, hogy "ez az ember ma itt nem veszíthet". Annyira lazán bokszolt, mintha csak egy sparring meccs lett volna!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1109459810;start=15#19 date=02/27/05 ť 04:22:51]PTM es aki meg szavazasokat szeretne nyitni...[/quote]<br><br>Edge, csak a Te kedvedért kivettem a No Contestet, de a döntetlent bent hagyom, mert az igenis teljes értékű lehetőség (értsd: nem bír egymással két bunyós).<br><br>Arról, hogy ki az épeszű ember és mire akar szavazni, sokat vitatkozhatnánk. Maradjunk annyiban, hogy Te másként tetted volna fel a kérdést, viszont nem Te tetted fel.<br><br>Egyébként szerintem senkit nem néztem hülyének azzal, hogy a tippelési lehetőségekbe belevettem a lehetséges eredményeket. Mindegy, részemről lezárom ezt a dolgot, mert nem ér annyit, hogy oda-vissza írogassunk erről. Béke van.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: edge »

PTM es aki meg szavazasokat szeretne nyitni:<br><br>ha mar ilyen A vagy B fog nyerni tipusu szavazasok inditasara adjatoka fejeteket akkor leccilecci NE tegyetek bele Dontetlen valamint No Contest opciot (kiveve ha az a feltett kerdes hogy melyik lehetosegre fogadnal az alabbi meccsel kapcsolatban :)), mivel eppesszu ember ezeket a valaszokat SOSEM fogja megjelolni. Ebbol kovetkezoen ha vki ilyen opciokat ad meg az vagy szimplan hulyenek nezi az olvasokat vagy egyszeruen lusta volt vegiggondolni, hogy mit ir le. Koszi elore is :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY