Címegyesítés félnehézsúlyban...

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem ezek a nevetések csak a show részei, nem szimpátianyilvánítás, vagy ilyenek. Ez a meccs utáni összeölelkezéseknél bizonyusul be, meg az elismerő vállveregetéseknél. Ha jól esik neki, csinálja, egyszer úgyis mindenki megszívja, aztán rajta nevetnek! Kétszer nem léphetsz ugyanabba a szarba!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Egyáltalán nem menő akartam lenni. Én szeretem a kiütéseket a boxban, különösen ha valaki az eszét játsza és megbűnteti a sors (lásd Lewis-Rahman 1. Nevetés közben ütötte le Rahman). Nem Tiozzo halálát kivántam (még szép), csak azt hogy Darek leüsse. Nekem ugyanis az nem szimpatikus, ha valaki egy olyan boxolónak az arcába nevet, mint Darek. Tény, hogy ma Tiozzo ezt bűntetlenül megtehette. De őszintén szólva Kokó esetében sem tetszett annak idején.    
Az erő legyen Velem!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Bár a Ruíz meccs után úgyis kikelek magamból és azt fogom mondani, hogy kijárt már Toney-nak :D :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem semmikor sem jó látni, hogy valaki "elkenődik" a padlón! Ilyen hozzáállással  lehetnél máshol moderátor, de itt nem menő!<br><br>A Madár-balokkal kapcsolatban: a súlycsoportban neki van az egyik legjobb jab-je, de ha nem megy, tanácstalan, ez most látszott. Sdunek meg biztos azért mondta hogy lődözze ki a balokat, mert nem csinálta.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Romsy<br><br>Sdunek a szünetekben végig a balokat hangoztatta (amikor lehetett hallani). Szerintem mindenki látta, hogy az ma nem megy Zsoltnak. Egyrészt mert iszonyatosan felkészült ebből Garay, másrészt mert Madár nagyon nem érezte a bunyót. <br><br>Darek esetében utólag egyetértek, nem jó ellenfél Tiozzo. De Sdunek fejében ennek előre meg kellett volna jelenni, ha csúcstréner. Tudnia kéne, hogy másfél év kihagyást nem lehet 4 hónap alatt behozni. Darius iszonyatosan durván nézett ki, biztos vadul edzett. Ez azonban nem biztos hogy elég. Ez a sport legalább annyira pszichés, mint fizikális. A vigyort Darek csúcsformában is nehezen viselte volna, de igy... <br><br>Mondjuk amikor vigyorgott Tiozzo, akkor jó lett volna látni ahogy elkenődik a padlón.
Az erő legyen Velem!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Darek meccse nem a felkészülésen ment el. Az ellenfélválasztáson. <br>Erdei meccs utáni nyilatkozataival pedig Oscar meccs utáni nyilatkozatait hasonlítottam össze. Közvetlen a meccs utáni.<br><br>Ja, és nem hiszem hogy Sdunek azt tanácsolta Erdeinek, hogy húzza magára az argentínt és csak elvétve válaszolgasson!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Romsy hiába tartod Sduneket a legjobbnak, ma nem az bizonyosodott be, hogy ő a legjobb edző. A túledzettségről én is irtam a másik topikban anélkül, hogy láttam volna PTM hozzászólását. Ha Sdunek olyan zseniális edző, akkor ráveszi Dareket, vagy egy hosszabb felkészülésre, vagy egy előmeccsre. <br><br>Abban pedig nincs igazad, hogy Oscar nem neeveezte magát győztesnek... Tény hogy a hibáit kiemelte, de egyértelmű győztesenk mondta magát. Csak az arcán nem az volt...
Az erő legyen Velem!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: Romsy »

ptm: nem ellened beszélek! én csak leírom a véleményem. az erdeizsolt.hu-t nem olvastam ma, majd mindjárt.<br><br>nem a teljesítményével van a legnagyobb bajom, nem is azzal, hogy őt hozták ki, az nem az ő sara, hanem a nyilatkozattal.<br><br>túledzettségre én nem hivatkoznék, ezzel Sdunek hozzáértését kérdőjelezném meg, ami butaság lenne. Sduneket világ legjobb edzői között tartom számon.<br><br>Szerintem az volt a kulcsa ennek a rossz szereplésnek, hogy nem tartott Garaytól, félt tőle! Nem hiszem, hogy erőltetnének egy erős ellenfélválasztást.<br><br>És tiszta szívből szurkolok, hogy Garay lehetőséget kapjon egy másik szervezetnél! (wbc, wba, vagy ibf)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1109459810;start=0#6 date=02/27/05 ť 00:31:25]Jó Ptm, de nem tudom hogy az említett SPORTEMBEREK hogy nyilatkoztak egy ilyen nyilvánvaló vereség után... Nem hiszem hogy így. Még Oscar sem mondta, hogy legyőzte Sturm-ot, mert érezte, hogy valami nincs rendben és az kisebb verés volt ennél. Szerintem. Persze én nagyon szurkolok Erdeinek, de ha valakivel szimpatizálok, akkor a negatív oldalakat sokkal jobban kiemelem, mint számomra közömbös embereknél. Jobban örültem volna, ha igazságos eredmény születik![/quote]<br><br>Nézd Romsy, hiába vagyok Madár weboldalának szerkesztője, nem vagyok elvakult és szemellenzős Erdei Fan, így nem értem félre és nem is magyarázom félre, amit írsz. Mégsem tudom (és nem is szeretném) minősíteni, vagy elbírálni Zsolt nyilatkozatait.<br><br>Szerintem lehet, hogy túledzette magát és emiatt bokszolt úgy, ahogy. Hozzáteszem, nem bokszolt rosszul, csak számomra és sokak számára kevésbé volt meggyőző, mint a múltkori Garay meccsen.<br><br>Nagyon szeretem Zsoltot mint sportolót és mint embert is, épp ezért még inkább indokolt részemről a sportszerű őszinteség.<br><br>Nálam Madár ezt a meccset szűken, kb. 2 ponttal elbukta, ami annyit jelent, hogy ugyn Zsolt is megérdemelte a győzelmet, én mégis Garayt hoztam volna ki győztesnek - esetleg döntetlen, de ez már bonyolult helyzet...<br><br>Hozzáteszem: nem vagyok profi bíró és nem ültem ott a szorító mellett, így csak a "kibicnek semmi sem drága" szellemben tudok okoskodni.<br><br>De szummázva a Madár-meccsel kapcsolatos véleményemet: egy csodálatos sportember megvédte a világbajnoki címét és én örülök a sikerének. Más kérdés, hogy én sem vagyok biztos abban, hogy máshol, máskor (vagy egy számomra közömbös világbajnoknál - egyetértenék a döntéssel.<br><br>De ismétlem, Zsolt a világbajnok és ennek nagyon örülök!
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
iceman
Kihívó
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2003-10-25 23:54:12

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: iceman »

Ez a Tiozzo kőkemény gyerek. A legnagyobb baj az, hogy egy épkézláb bunyós számára megvan Erdei ellenszere.<br>Nagyon meghajtani, menni előre ügyelve a fedezékre is,nyomás alatt tartani, beszorítani, megsorozni, testen sokszor megütni, közelről horgokkal megszórni. <br>A 10. menet környékén kiütni.Ez alapjában véve egy Johnson féle figurának nagyon fekszene, de rajta kívül sokan vannak a súlycsoportban akik képesek ezt a taktikát végrehajtani, szerintem Tiozzo is ilyen. Meggyőződésem, ha Garay pontosabb és profibb kiütötte volna Zsoltit, talán már az előző meccsükön is.<br>Sajnos rá kell ébredni, hogy Zsolti határai ezek ellen a bunyósok ellen jönnek ki. Ha az Uni célja az, hogy még egy ideig nála legyen a cím, akkor lassú, nem túl bika, kisebb munkatempojú bunyósok ellen kell kiállítania.
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: atya »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1109459810;start=0#4 date=02/27/05 ť 00:26:59]<br><br>Szerintem a Tiozzo-Erdei egy rém érdekes meccs lenne. Tiozzot ki lehet bokszolni, de nem egy béna pali, azt láthattuk. Akár egy jó meccs is lehetne belőle.<br>[/quote]<br>Szerintem is.<br>Tiozzo letett valamit az asztalra, öve is van, technikás (de talán azért Zsot jobb) európai - tehát médiaszempontból is előnyös lenne. <br>De jó is lenne :)
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Jó Ptm, de nem tudom hogy az említett SPORTEMBEREK hogy nyilatkoztak egy ilyen nyilvánvaló vereség után... Nem hiszem hogy így. Még Oscar sem mondta, hogy legyőzte Sturm-ot, mert érezte, hogy valami nincs rendben és az kisebb verés volt ennél. Szerintem. Persze én nagyon szurkolok Erdeinek, de ha valakivel szimpatizálok, akkor a negatív oldalakat sokkal jobban kiemelem, mint számomra közömbös embereknél. Jobban örültem volna, ha igazságos eredmény születik!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: atya »

[quote author=Tommy_Carrot link=board=profiboksz;num=1109459810;start=0#2 date=02/27/05 ť 00:24:47] és Tiozzo bizony jóval keményebbeket üt mint Garay[/quote]<br>Ez azért nem biztos szvsz.
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Tommy_Carrot link=board=profiboksz;num=1109459810;start=0#2 date=02/27/05 ť 00:24:47]Az eléggé bebizonyosodott, hogy Erdei nem nagyon szereti ha folyamatosan hajtják, nyomás alatt tartják, márpedig a Darius ellen látott Tiozzo azt csinálná folyamatosan, és Tiozzo bizony jóval keményebbeket üt mint Garay... Viszont az is igaz, hogy Branco állítólag (nem láttam azt a meccset) viszonylag könnyen kibokszolta a meccsük nagyobb részében Tiozzot, ellene nem érvényesült az agressziója. Az is igaz viszont, hogy Branco sokkal magasabb Zsoltnál, könnyebben távolt tudja tartani az ellenfelet. Mindenesetre a véleményem az, hogy Madárnak a jelenlegi formája alapján nincs sok esélye a francia ellen...[/quote]<br><br>Szerintem a Tiozzo-Erdei egy rém érdekes meccs lenne. Tiozzot ki lehet bokszolni, de nem egy béna pali, azt láthattuk. Akár egy jó meccs is lehetne belőle.<br>
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1109459810;start=0#1 date=02/27/05 ť 00:22:41]A félnehézsúly még Erdei pályájának az elején talán a 3 legerősebb súlycsoport között volt, de most, hogy kezdenek kihullani az ászok, elég siralmas lett a helyzet.<br><br>Gazdátlan övekért verekednek nevesincs bunyósok, a két legjobb boxoló rémgyenge (elvárásokhoz képest!) meccset csinál, a WBO világbajnok csak csalással marad a trónon, stb. stb...[/quote]<br><br>Jó, ilyen eredményekről sokat lehetne mesélni, nem csak a mai félnehézsúlyban fordulhat elő. Sőt. Ali, Lewis, egy csomó nagy bunyósnak adták már oda elvesztett meccset. Ettől persze nem lesz etikusabb...
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Az eléggé bebizonyosodott, hogy Erdei nem nagyon szereti ha folyamatosan hajtják, nyomás alatt tartják, márpedig a Darius ellen látott Tiozzo azt csinálná folyamatosan, és Tiozzo bizony jóval keményebbeket üt mint Garay... Viszont az is igaz, hogy Branco állítólag (nem láttam azt a meccset) viszonylag könnyen kibokszolta a meccsük nagyobb részében Tiozzot, ellene nem érvényesült az agressziója. Persze Branco sokkal magasabb Zsoltnál, könnyebben távolt tudja tartani az ellenfelet. Mindenesetre a véleményem az, hogy Madárnak a jelenlegi formája alapján nincs sok esélye a francia ellen...
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: Romsy »

A félnehézsúly még Erdei pályájának az elején talán a 3 legerősebb súlycsoport között volt, de most, hogy kezdenek kihullani az ászok, elég siralmas lett a helyzet.<br><br>Gazdátlan övekért verekednek nevesincs bunyósok, a két legjobb boxoló rémgyenge (elvárásokhoz képest!) meccset csinál, a WBO világbajnok csak csalással marad a trónon, stb. stb...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Címegyesítés félnehézsúlyban...

Hozzászólás Szerző: PTM »

Sziasztok!<br><br>Tudom, hogy ma este Madár megosztott, vitatható győzelmet aratott, míg Tiozzo magabiztos vezetésből ütötte ki Dariuszt és így talán elég messze kerültek a címegyesítéstől, azért kíváncsi vagyok, Ti mit gondoltok arról, hogy mi lehetne egy esetleges Tiozzo vs Erdei meccsen, ha összejönne.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
BUTTON_POST_REPLY