Corey Spinks vs Zab Judah II.

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Corey Spinks vs Zab Judah II.

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Ma sikerült megnéznem a meccset! Nekem tetszett. Látszott Judahn, hogy roppant kiélezetten érkezett a meccsre. Spinks a tőle megszokott boxot hozta, de valahogy nekem szürkébbnek tűnt mint máskor. Tisztán inkább ő talált, de a nagy, komolyabb ütéseket Judah indította. Nemigazán értettem egyet a Showtime pontozóival, szerintem Spinks felé pontozgattak. A leütést kiváltó ütés borzasztó volt (ha jól emlékszem egy jobbos)! Judah a leütés után többször is kérte a bírót, hogy állítsa le a meccset! Érdekes volt! Judah megérdemelten nyert!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Corey Spinks vs Zab Judah II.

Hozzászólás Szerző: Santos »

Én nagyon örülök Judah KO győzelménk! Erre is szavaztam. Legalább egy kicsit feldobta a váltósúlyt. Most jöhetnek a nagy ütők és az óriási tüzijátékok. Nagyon jót tett ez ennek a súlycsoportnak. Judah Tszyu elleni fiaskója abszolút meglepett. Nem gondoltam volna, hogy valaki is képes lesz ilyen módon bohócot csinálni belőle. Ennél ő sokkal jobb. Egy visszavágót megnéznék, de van egy olyan sejtésem, hogy annak is hasonló vége lenne, látva Tszyu mostani formáját. :)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Corey Spinks vs Zab Judah II.

Hozzászólás Szerző: dp »

Én nagyváltóban még kevesebbet nézek ki Coryból mint amit váltóban művelt.<br>Nem nagy ütő-finoman fogalmazva-ahogy Holly is mondta, és Judah bebizonyította, hogy kiüthető.Kíváncsian várom ki ellen fog debütálni.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Corey Spinks vs Zab Judah II.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Spinks felment nagyváltósúlyba. Hát nem tudom mi lesz ott. Kiütéses siker ott ilyen ütőerővel nem igazán arathat, de pontozásos sikerei lehetne. Wright és Ouma ellen nem ő lenne az esélyes a többieket meglepheti esetleg.
"Mindenki a napra tör..."
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Corey Spinks vs Zab Judah II.

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

117 hozzászólásom van. Kaphatok hozzáférést az FTP-hez???<br>
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Corey Spinks vs Zab Judah II.

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Nem láttam még a meccset, de azt olvastam, hogy Spinks nagyon bután bokszolt, teljesen átengedte a terepet Judah-nak. Mondjuk nem bánom, mert Judah bunyója szórakoztatóbb, izgalmasabb és "könnyebben emészthető" mint Spinksé. Azt viszont nem hinném, hogy Judah uralkodása tartós lesz. Mosley vagy OScar ellen nem sok esélye van. Margaritot viszont megverné Judah.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Corey Spinks vs Zab Judah II.

Hozzászólás Szerző: supras »

Egyetértek Holywood-al
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Corey Spinks vs Zab Judah II.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Newm gondoltam volna, hogy Judah ki tudja ütni Spinkset. Azt hittem az ő ütőereje kevés ehhez, d etévedtem. Örülök, hogy újra van a bokszvilágnak egy jó Zab Judahja, mert éredekes, izgalmas bunyós.
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Corey Spinks vs Zab Judah II.

Hozzászólás Szerző: kozi »

Judah dejól kiütötte Spinkst :)<br>Az utolsó két-három menet kifejezetten jó volt.<br>Mayorgát szerintem egyértelmüen 2-3 ponttal verte Spinks.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Re: Corey Spinks vs Zab Judah II.

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Ja, lattam. ;D Nem baj, amugy sem csiptem a fejet azota, hogy a Mayorga elleni meccset neki adtak.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Corey Spinks vs Zab Judah II.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

dehogy uralkodik addig, Judah nagyon csúnyán kiütötte az imént. :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Re: Corey Spinks vs Zab Judah II.

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Holy<br><br>Spinks tema. O addig for uralkodni, amig kozos baratunk Kermit kotelezo kihivo nem lesz. ;D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Corey Spinks vs Zab Judah II.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Spinks sima pontozásos győzelmét várom. Judah a Tszyu elleni zakó óta nagyon vissazesett, pedig az egyik legjobb képességű bokszoló a mai mezőnyben. Sőt szerintem jelenleg neki vannak a legjobb reflexei. Spinks hatalmas önbizalmat szerzett a Mayorga elleni meccs után, amit azóta ki is használ és vitathatatlanul a legjobb váltósúlyú bunyós ma. Jó az ütésállósága, kiváló a kondija és a technikai képzettsége. Ha ütőereje is lenne akkor akár korszakos figura is lehetne, de így is uralkodni fog addig amíg Cotto meg nem unja a kisváltósúlyt és fel nem lép eggyel.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Corey Spinks vs Zab Judah II.

Hozzászólás Szerző: dp »

Ha Spinks nem hibázik akkor nem fog kikapni Judahtól, de ha megfeledkezik a védekezésről, csak a másodperc tört részére is, akkor KO-val kikaphat.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Corey Spinks vs Zab Judah II.

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kép<br><br>Az első hallatlanul izgalmas mérkőzést a pontozólapokon Spinks nyerte tavaly áprilisban. Mindenki azt hitte, hogy a küzdelem véget ért a 11. menetben, miután Spinks padlóra küldte Judaht, ám az utolsó menetben, 30 másodperccel a mérkőzést végét jelző gongszó előtt egy balkezes ütéssel Judah leütötte Spinkst... Spinks túlélte a menetet és pontozással legyőzte Judaht.<br><br>Judah: Ha a küzdelem még egy percig tart, én lennék a vitathatatlan váltósúlyú világbajnok. Van egy kis befejezetlen ügyem Spinkssel, aminek pontot fogok tenni a végére februárban.<br><br>Spinks: Egy kicsit ellazítottam és nem figyeltem oda a leütés előtt. Nem fogom még egyszer ezt a hibát elkövetni! <br><br>Kép<br><br>Képes lesz-e Judah ez alkalmommal megszerezni a váltósúly világbajnoki címeit?<br><br>***** Csak fórumtagok szavazhatnak!!! *****
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
BUTTON_POST_REPLY