Az év csalódása 2004-ben

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Az év csalódása 2004-ben

Hozzászólás Szerző: dp »

Nálam is Roy Jones Jr.Talán azért mert ő esett a legnagyobbat.Ő volt éveken keresztül a p4p, a megközelíthetetlen, a fenomális, az aki életében legenda lett(és az is maradt természetesen).<br><br>Holyfieldtől és Wladimirtől sokkal jobbat nem vártam, és azt is sejtettem, hogy Mosley nem lesz képes Wrightot megverni.<br>Tyson esete nálam más mint az előbbiek.Én maximálisan a sérülésének tulajdonítom a KO vereségét.Valamint benne látom azt a lehetőséget, hogy pár sikeres mérkőzés után ismét a súlycsoportja élvonalába kerüljön.A többieknek sokkal nehezebb dolguk lesz!
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Re: Az év csalódása 2004-ben

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Hát igen, egyértelmüen RJJ. És sajnos olyan vereségeket szerzett amiből igazán nem is lehet felállni. Nem tudnám neki tiszta szívvel ajánlani, hogy szedd össze minden erődet és az életed árán is küzdj! Mert sajnos a második vereség annyira sulyos volt és annyira jelentéktelen ütéstől ment le, hogy ezekután tényleg életveszélyes lenne rá bárki is a sulycsoportból! Ez a RJJ már nem az a RJJ. Nem igazán lehet azt sem mondani rá, hogy kiégett. Szerintem helyesebb szó az lenne, hogy elégett. De ne feledjük azt sem, hogy mekkora lángon égett évekig!
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Az év csalódása 2004-ben

Hozzászólás Szerző: KriZS »

<br> Azt hiszem az első hely egyértelmű... RJJR.  Gyatra volt ebben az évben. És jobb lenne, ha nem lenne jövő éve bokszban. Max kommentátorként...
Az erő legyen Velem!
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Re: Az év csalódása 2004-ben

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Pasu, Santos:<br><br>Klitschkóban számomra nem az a csalódás, hogy Sanders meggyepálta. Az ilyesmi előfodul: nagyképű volt, nem készült fel, mittomén. <br>Szerintem a Brewster meg a Williamson elleni teljesítménye az, amitől az ember a fejét fogja kínjában - és ez 2004-ben volt.<br><br>Mosely is okkal van ott a listán: engem rettentően meglepett és lelombozott, hogy mennyire tehetetlennek láttam Wright ellen. <br><br>Ugyanakkor én is RJJ-re szavaztam.<br>
Öregember nem gyorsvonat.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Az év csalódása 2004-ben

Hozzászólás Szerző: Santos »

Mivel Jones tavaly semmi mást nem ért el, csak KO vereségeket, egyértelműen ő volt a legnagyobb csalódás 2004-ben... A Tarver elleni első meccs 2003-ban volt.<br><br>Azoknak is van némi igazuk, akik Wladimir Klitschkora szavaztak, bár ő inkább 2003 legnagyobb csalódása volt (Sanders elleni óriási veresége...).
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Re: Az év csalódása 2004-ben

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Igazából egyik említett név sem okozott csalódást 2004-ben.<br>Klitschko-é 2003-hoz fűződik<br>Moseley nem volt rossz egyik Wright elleni meccsén sem, de ez nem az ő súlycsoportja.<br>Tyson megsérült a meccsén.<br>Holyfield már kiöregedett.<br>Esetleg Roy Jones. De igazából ő az sem volt csalódás. Már a Tarver elleni első meccse is szoros volt...<br><br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Az év csalódása 2004-ben

Hozzászólás Szerző: edge »

Szerinted ki érdemli ki az év csalódása titulust 2004-ben?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY