Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
Alex_Stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2004-05-18 20:30:14
Tartózkodási helyCOLON Szolnok
CONTACTCOLON

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: Alex_Stefi »

23-an szavaztak az argentín győzelmére és 24-en a Janiéra ... kb ennyivel (vagy egy kicsit többel) is volt jobb Jani ... :) De a lényeg, hogy megérdemelten nyert! :)
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: Hein »

Jani rendesen rácáfolt a kétkedőkre  :P
Hein
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: Santos »

A szavazást lezártam. Aki még szavazni szeretne, írja ide a tippjét. :)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: dp »

Nagyon kemény meccs lesz. Chacón érzi, hogy ez most tényleg a legutolsó esélye.De Jani is tisztában van vele, hogy ez egy "Mindent vagy semmit" játék számára is. Ha nyer van esélye komoly ellenfelekkel nagy pénzért bokszolnia, ha veszít, akkor az pályafutása végét jelenheti.<br><br>Szerintem két dolog nem lesz a meccs alatt: tapogatózás és 12 menet...<br><br>HAJRÁ JANI!!!!!!!!!!!!!!!
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Para On ( 3x - JaniKép, MisiKép, női kézilabdaKép )
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: berti »

jaj, nézem a boxrecet, nézem a két gyereket a mérlegeléskor...  :-/ nagyon rossz előérzetem van...
pepeq
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-03-18 16:03:20
Tartózkodási helyCOLON Magyarország, Budapest

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: pepeq »

Most 23/21-re Jani vezet. Szerintünk.  ;)
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Megint azt kell mondjam, amit a szolnoki összecsapásuk előtt is leírtam már, hogy ilyen rizikós meccsekre van szükségük a nézőknek. Szerintem ilyenkor a taps is sokkal őszintébb, mint amikor egy könnyű ellenfelet hoznak bármelyik kedvencünknek.<br>Sajnos elég ritka, legalább is magyar viszonylatban, hogy ennyire megoszlanak a vélemények, a győztest illetően. Márpedig ha valamiért érdemes bokszot nézni, akkor az az izgalom, amit a szurkolók éreznek. Az csak ráadás, ha már a meccs előtt előtti időszakban is latolgatunk "össze-vissza"!<br>Egyébként nem igazán hittem, hogy Félix megint összehozza Janit és Chacónt. Arra gondoltam, hogy csak reklámfogás.<br>Na mindegy, csak azt akarom mondani, hogy nagyon várom már a holnapot.<br><br>Csepi<br><br>Ui: Csak azt sajnálom, hogy Misi meccsét nem láthatom élőben!
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Szerintem nem lesz döntetlen. Vagy összekapálta magát Chacón és akkor nagyon jó lesz, vagy olyan teljesítményt nyújt, mint általában az utóbbi ringbecsúszásain és akkor no gond!! Szerintem.
Az erő legyen Velem!
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: berti »

Én egy drótot nyomtam! Remélem azért Jani most ránk cáfol és simán kiüti az argentint. Ennek mondjuk 10 % alatti esélyt jósolnék. És, hogy a másik gálán mi lesz? Ott se legyen igazam
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Szavaztam, megláttam a szavazás állását és majd hanyatt estem. Azt hittem kevesebben leszünk akik szerint nem Jani az esélyesebb. Na de, hogy ennyien!! :o<br>Mióta meghallottam, hogy meglesz ez a meccs, ez az érzésem. Úgy gondolom Chacón most nagyon felkészült lesz.<br>/Sőt úgy vélem nem csak itt lesz fekete a hétvégénk!/legalábbis szürke//
Imre
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Meg lesz ez! No para! Jani most Moralest és Barrerát is legyőzné...  ;D
Az erő legyen Velem!
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Nagyon meleg meccs lesz.<br>Hajrá Jani!
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Én is Chacont látom egy picivel esélyesebnek a győzelemre, de bízok Janiban! Remélem, hogy kitudja pontozni az argentínt!<br><br>HAJRÁ JANI! ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: gallien »

Nagyon szurkolok Janinak, de szerintem ezt nem fogja tudni megoldani... Hajrá Jani, ne legyen igazam!<br>
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ahogyan a szavazás mutatja: Chacónnak csak akkor lesz esélye Janika ellen itthon, ha kiütéssel győz. Valószínűleg erre készül ő is, hiszen a pontozás legutóbb eléggé részrehajló volt (nálam simán vezetett Chacón 2-3 ponttal). Chacón testütései nagyon veszélyesek voltak, és ez okozott is egy kis hullámvölgyet Janika bokszában úgy az 5-6 menet táján (ha jól emlékszem). Nagyon küzdelmes meccsre számítok, ahol nagy verekedés is lehet. :)<br><br>Az egy kicsit meglepett engem, hogy Janika ütőerejében nem sokan bíznak, ami talán annak köszönhető, hogy technikailag nem biztos, hogy Chacón fölé tud kerekedni. Meglátjuk. Én egy szép Nagy KO-ban reménykedem titkon! ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Én Jani nagyon szoros pontozásos győzelmére tippelek. Féltem Chacontól, mert 100 %, hogy most sokkal jobban felkészült és nem becsüli le Csonttörőt, mint egy éve, és akkor is sok gondot okozott a testre mért ütéseivel. Az Anchondo elleni meccsét én nem venném nagyon alapul, mert előtte volt vagy 2 hete a felkészülésre. Most viszont 3 hónapja erre készül. Döntő lesz szerintem, hogy Jani milyen kondíciót mutat, mert meglátásom szerint akkor nyerhet, ha végig Ő kezdeményez, és nem engedi Chacont irányítani. Kokó is egészen addig nyerő pozícióban volt ellene, amíg támadta és nyomás alatt tartotta. Amíg az egyeneseivel megelőzte a támadásait, addig nem is volt baj. Nem kell rámenni ész nélkül, „csak” meg kell előzni az ellentámadásait.<br><br>
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: dp »

Merészen a Nagy győz, KO/TKO-ra voksoltam.<br>Nem lehetetlen  ;D
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nagy János vs Julio Pablo Chacón II.

Hozzászólás Szerző: Santos »

Szombaton Nagy János vs Julio Pablo Chacón mérkőzés. Janika egy szerencséten kimenetelű - mélyütés - meccs után most végre visszavághat, ám most sokkal meggyőzőbb teljesítményt kell nyújtania - mint legutóbb - a győzelemhez, hiszen ennek a mérkőzésnek mos sokkal nagyobb a tétje.<br><br>Mit tippelsz, ki és hogyan nyeri ezt a mérkőzést?<br><br>***** Csak fórumtagok szavazhatnak! *****
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
BUTTON_POST_REPLY