Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: dp »

Vince Phillips out, tv2 win ??
Suni
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 20:54:11

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: Suni »

nyert a tv2....
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Szerintem a távkapcsolók fognak rongálódni a legjobban az ide-oda kapcsolgatástól.<br>Nem hinném, hogy a többség 'fakír' módon kiválszt egy csatornát és csak azt nézné. <br>Bizony kapcsolgatni fogunk.
Imre
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ezt ide kell betennem:<br><br>http://www.origo.hu/sport/egyeni/boksz/ ... l<br><br>E miatt:<br>Veres magabiztosan kijelentette: "Okosabban tenné a konkurens csatorna, ha kitérne előlünk, mert úgyis mindenki a nyíregyházi gálát fogja nézni."  :-/<br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
profun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 102
CsatlakozottCOLON 2002-11-28 14:11:20
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: profun »

Erwin kösz, minden tök jó!<br><br>További jó munkát az oldallal!<br><br>Profun
ezt én írtam!
Profun
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Kedves Profun!<br><br>"Médiaháború a bokszrajongók ellen". Na szerintem ez itt a kulcsszó. Én sem tartom jó dolognak, hogy ugyan abban az időpontban rendezzenek két ilyen nagy érdeklődéssel várt gálát. Így a szurkolók tényleg csak veszítenek. Azért nem úgy tettem fel a kérdést a szavazásban, hogy "ha választani kéne akkor melyik gálát néznétek szívesebben", mert (lehet, hogy csak én látom rosszul) meglátásom szerint kicsit (?) hülyén sülne el a dolog. Azért gondolom így, mert aki igazi rajongó vagy szurkoló, az másnem videó segítségével, de mindkét gálát megnézi, velem együtt. Így pedig tényleg más szempontokat figyelembe véve kéne szavazni. Ha szabad egy kis magán jellegű megjegyzést, mivel én vas megyei vagyok, ha sikerül, Győrben a helyszínen fogok Janiéknak szurkolni, de közben természetesen a videóm a Kótai-féle gálát fogja rögzíteni. Így viszont a szavazásban arra szeretnék választ kapni, hogy a profiboksz.hu-fórum olvasói szerint ki fog ebből a hülye csatából győztesen kikerülni. Tetszik vagy nem, sajnos ez az egész média-bagázs is profibokszhoz tartozik.<br>Az építő kritikát pedig mindíg szívesen fogadom, fogadjuk. Egy fórum attól jó, ha mindenki bátran kimondja a véleményét anélkül, hogy megbántana bárkit is komolyan. ;) :) A pozitív kritikát pedig pláne köszönjük! :D<br>Előfordul (sőt nagyon is valószínű), hogy a média útvesztőit nem jól tudom megfejteni, de mentségemre szóljon, hogy engem nem a hát mögötti akciók érdekelnek elsősorban, hanem maga a BOKSZ.<br>Én örülök, hogy "népnevelni" próbálsz, mert jó dolognak tartom, ha valakinek ilyen bő véleménye van egy témában, mégha a nézeteink lehet, hogy valamiben különböznek is. ;) De hát erről szól a fórum!És ami a lényeg: HAJRÁ MAGYAROK!
profun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 102
CsatlakozottCOLON 2002-11-28 14:11:20
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: profun »

13. Még egy mondat. Most kiváncsiságból átnéztem az "x"-es fórumra. (Nem szoktam) Az ottani fórumban az első sorban ebben a pillanatban ez szerepel: "Győr vs. Nyíregyháza" Alcím: "Médiaháború a bokszrajongók ellen". Bár sérthetné a médiában dolgozó énemet, de egyáltalán nem sérti. Kicsit túlzás a megfogalmazás, de lényegében igazuk van. Ez a helyes problémafelvetés, annak aki szereti a bokszot. Szigorúan szerintem!<br><br>Profun
ezt én írtam!
Profun
profun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 102
CsatlakozottCOLON 2002-11-28 14:11:20
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: profun »

Kedves Erwin!<br><br>1. Tök jó, hogy gondozzátok az oldalt és vannak szavazások, köszönöm. Ez a legfontosabb, amit mondani akarok!<br>2. Sajnálom, hogy az írásaimból azt feltételezted, hogy azt feltételezem, hogy bármilyen hátsó szándék is van a kérdés mögött! Nem feltételeztem.<br>3.Szerintem tök mindegy, melyik Tv-adó van az első sorban, melyik Tv-adó vezet a szavazáson és hogy ki nyeri a nézettségi versenyt. (Lsd.: a Nagy Janii topickban lévő hozzászólásom). Az is tök mindegy, hogy ki kezdte a marketingháborút.<br>4. Ezt az oldalt nagyrészt vérfprofi hobbi-bokszszakértők írják, akik ráadásul rálátással vannak a bokszhoz tartozó egyéb ügyekre is és nagyon jól szokták látni, mi a fontos és mi nem. Én boksz-biznic tekintetében is nagyon sokat tanultam az itt leírtakból, Tőletek, ezért olvasom a fórumot. <br>6. Hogy Misi, vagy Jani a jobb bunyós, az szerintem egy nem létező kérdés, csak hozzá nem értő emberek teszik fel, illetve üzleti szempontból érdekelt emberek próbálják manipulálni a hozzá nem értőket, hogy ebben a kérdésben dönteniük kell, azzal sugallva, hogy lássuk a medvét, ki nyeri a nézettségi versenyt. Ráadásul, ha tv-szakmai szempontból nézzük, akkor is álságos a kérdés. Bokszszakmai szempontból pedig egyenesen ártó és rossz vért szülő! Fontos, hogy mi azt hirdessük: Nincs Tv2-ős, nincs RTL-es, nincs külföldi-magyar, nincs magyar-magyar bokszoló. Csak magyar bokszolók vannak. Hajrá mind! Csatorna, promóteri cég, súlycsoporthoz való tartozás figyelembe vétele nélkül. A Nagy-Chacon meccsen az első sorban ültem, és ordítva drukkoltam...na szerinted kinek? Ugye nem gondolod, hogy csak azért is Chaconnak, mert Jani a Tv2-őn szokott bokszolni?<br>7. Az, hogy így tetted fel a kérdést, pontosan azt jelzi, hogy nem érted, ez miért problematikus. Az, hogy  kirakod a szájt első sorába a Félix által sugallt álságos megítéléspróbát, és ezt nem érzed problematikusnak, az potosan azt jelenti, hogy Te, Mi, Magyarország legigényesebb profiboksz szájtja bedőltél/tünk Félixnek, és a magunk módján hitelesítjük az ő kétséges értékű törekvését. Ez a szájt/fórum azért fontos nekem, mert hitelesen eligazít. És eligazítja azokat, akik nemrég kezdtek el foglalkozni ezzel a sportal. Egy Sziget!!!<br>8. Ha úgy tetted volna fel a kérdést, ahogy írod, "ki, melyik gálát nézné szívesebben", meg se szólaltam volna.<br>9. Az, hogy most sem érted a problémát, és ezt még mindig fontos, létező, a boksz tényleges valójához tartozó problémának tartod, ismét azt bizonyítja, bedőltél Félixnek.<br>10. Kérlek, hogy feltételezd rólam, hogy attól, hogy a "másik" ker. csatinál dolgozom, még tudok objektív lenni, tudom érdek nélkül szeretni a bokszot. Az objektivitás képessége számomra kötelező alap szakmailag, a boksz feltétlen szeretete pedig bennem lévő "kényszer":)<br>11. Az, hogy ezt a vélemnykülönbséget itt megbeszéljük, az szerintem nagyon fontos, és így talán mégis jó, hogy így tetted fel a kérdést, mert legalább előkerült a probléma, és én "népnevelhettem":) (hülye, nagyképű vagy Profun, kuss!!)<br>12. Mint említettem először, ez nem ítélet, csak kérdések és válaszok figyelemfelkeltésként! Mert azt gondolom, fontos a struktúrált gondolkodás és az erre való indíttatás.<br><br>Pííísz!<br><br>Profun
ezt én írtam!
Profun
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=profun link=board=profiboksz;num=1102022864;start=0#3 date=12/03/04 ť 16:09:31]Én sajnálom, hogy ezen a szájton ez egyáltalán téma. Eddig mindig kényesek voltunk, voltatok arra hogy ezen a szájton józan sportszeretői, sportértékelői mivoltotokban gondolkodjatok, és nyilvánuljatok meg. Hozzáad-e bármit is Misi vagy Jani sportteljesítményéhez, hogy ki nyeri a Félixék által merketingháborúvá silányított Tv-csatornák csatáját? Nem! <br>Elfedteti-e Misi bokszolói és menedzselési hiányosságait az, hogy esetleg többen nézik az Ő meccsét, mint Jani-Chacon meccsét másodszor. Nem!<br>Elfeledteti-e azt a tényt, hgy ki is ez a Chacon fijú MOST, ha esetleg 12X annyian nézik, mint Misi meccsét? Nem!<br>Itt mindig mindenki ágált az universum parasztvakításai és egyéb merketing fogások ellen! Most meg "bedőlünk" Félixnek? A fórum első sorában szerepel egy ilyen álprobléma-szavazás? Nem kéne a fórumnak visszatérnie az általam  olyan nagyra becsült alapokhoz?<br>Ezek kérdések és néha válaszok, csak figyelemfelkeltésként, és nem ítéletként.<br><br>Profun[/quote]<br><br>Profun<br><br>Nem értem, miért gondolod, hogy ezzel a szavazással "bedőlünk" Félixnek? Azért, mert a választható lehetőségek közül Őt írtam elsőnek? Bármennyire hihetetlen, de teljesen véletlenszerű a sorrend. A szavazás egy marha egyszerű kérdésről szól, nem kéne egyből hátsó szándékot keresni. Az hogy pillanatnyilag a TV2 vezet a szavazáson, az teljesen az olvasók véleménye. Ez a szavazás nem arról hivatott dönteni, hogy melyik klub a jobb, hanem csak az érdekesség kedvéért kiváncsi vagyok (vagyunk?), hogy a boksz szerető olvasók hogy látják ezt a kérdést. Azt sem értem, miért tartod le alacsonyodásnak ezt a szavazást? Ezt az oldalt szerintem nem csak vérprofi szakértők olvassák, hanem egyszerű "mezei" sportszerető emberek. Talán közben rájuk is illene gondolni, és leszálni a fellegekből. A másik dolog, amit szerintem teljesen máshogy értelmezel, mint kéne, az maga a kérdés, ami nem arra irányul, hogy Misi vagy Jani a jobb bunyós, hanem abban kérdezi az olvasókat, hogy a TV2 vagy az RTL-Klub tud-e több nézőt a képernyő elé ültetni 18-án. Kérdezhettem volna úgy is, hogy ha választani kéne, akkor ki melyik gálát nézné szívesebben.<br>Állprobléma? Szerintem se nem áll, se nem probléma, csak (és most megint csak ismétlem önmagam), egy egyszerű kérdés, ami szerintem szervesen kapcsolódik mind az oldalhoz, mind a bokszhoz. Akkor pedig véleményenm szerint van helye egy ilyen szavazásnak egy olyan fórumon, amely szeretne mindíg friss és aktuális lenni, és nem próbál nagyvonalúan áttlépni a részleteken.<br>Az pedig teljesen mindegy, hogy ki volt az, aki kirobantotta ezt a marketingháborút, mert engem csak abból a szempontból érdekel az egész, hogy nemes egyszerűséggel szólva ez a téma is hozzátartozik a profi boksznak nevezett sporthoz (és akkor már egyből van is köze az oldalhoz), ami mellesleg a legnagyobb szenvedélyem és hobbim, ezáltal pedig minden érdekel, aminek egy kicsi köze is van a dologhoz. Ez a szavazás pedig szerintem egyáltalán nem ront a fórum minőségén, semilyen szempontból.<br>
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1102022864;start=0#8 date=12/03/04 ť 21:44:05]<br>Egyértelmű, hogy ha Nagy Jani az első ütésével kiüti Chacont akkor sem pucolhatja még meg a cípőjét sem Kokonak. Ezzel nincsen gond, ezt mindenki tudja.[/quote]<br><br>pont erről van szó! mi tudjuk, de az átlagember nem tudja és pont ezért kell nekünk a helyén kezelnünk.<br><br>
profun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 102
CsatlakozottCOLON 2002-11-28 14:11:20
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: profun »

Holly, örülök, hogy nagyrészt egyet értünk.<br><br>Ezen felül én is drukkolok Félixnek, hogy sikerüljön neki valóban jelentős nemzetközi eredményt elérnie a bokszolóival!!<br>Amiben vitatkoznék veled, és amiben más az erkölcsi alapállásunk, hogy amennyiben Félix kétes marketing eszközökkel való operálását elfogadjuk, mert ő "teljesen magyar gyártmányú" bokszolókat futtat, az szerintem árt a magyar boksznak, megosztja a bokszeretőket, ráadásul sértő lehet azokra a magyar!!! sportemberekre nézve, akik valamely más országban bejegyzett promóteri cégnél dolgoznak. Ráadásul, ezzel a különbségtétellel közvetve ugyan, de azt is mondjuk, hogy Koko, vagy Erdei kevésbé "magyar". Mondom Közveteve!!!! Ugye ezt senki nem akarja mondani!<br>Tehát nekünk, szerintem nem az a dolgunk, hogy egy ilyen szavazással még támogassuk is Félix marketingtrükkjeit, hanem, hogy a magunk módján felhívjuk arra a figyelmét, hogy ez szerintünk nem jó. Nem tesz jót a boksz, a sportolók és a sportszeretők megítélésének. Mint ahogy nem tett jót maga az első meccs kampánya sem, maga a meccs sem, vagy a Csábi Miló meccs után történtek sem. <br><br>Profun<br>Aki mindeközben egy kicsit tudathasadásos is, mert mindeközben érintett, hiszen az egyik ker. Tv-nél dolgozik, és nem annál, ahol Nagy J. szokott bokszolni...és maga is él sokszor olyan marketingtrükkökkel munkája során, amit itt kifogásolt!!!...Úgy illő, hogy ezt bevallja...De bokszban nem ismer tréfát!:)<br>
ezt én írtam!
Profun
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Első mondatod szerintem nem mindenki tudja fajta mondat és abban sem értek egyet teljesen hogy 10-ből 1 fajta volt az a Chacón kiütés. Chacón nem az a bunyós akinek olyan ritkák a jó találatai és Kokó meg nem az a bunyós aki jól bírná az ütést. SZERINTEM.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Profun<br><br>Egyértelmű, hogy ha Nagy Jani az első ütésével kiüti Chacont akkor sem pucolhatja még meg a cípőjét sem Kokonak. Ezzel nincsen gond, ezt mindenki tudja. Mint azt, hogy Chacon 10-ből pont azon az egy napon tudta elkapni Kokot és marha nagy szerencsével nyert. Azonban mivel én valamilyen szinten jobban támogatom és kicsit együttérzőbb vagyok a "teljesen magyar gyártmányú" bunyósokkal remélem, hogy Félixnek sikerül valami komolyat véghezvinnie. Sajnos Nagy Janin kívül egyetlen olyan bunyósa nincs akivel lehetne komolyabb terveke szövögetni így azzal tud csak főznie ami van neki. Ettől függetlenül én sem tartom jó ötletnek ezt az egy időpontban történő meccsrendezést és tisztában vagyok azzal amit írtál.
"Mindenki a napra tör..."
profun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 102
CsatlakozottCOLON 2002-11-28 14:11:20
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: profun »

WNB<br>Kösz, mondhattad volna hosszabban is, olyan lól esik:)
ezt én írtam!
Profun
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: WNB »

Profun,<br><br>Szokatlanul röviden: <br><br>Igazad van...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
profun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 102
CsatlakozottCOLON 2002-11-28 14:11:20
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: profun »

Kedves Holly!<br>Tisztellek és becsüllek, félre ne értsd, persze, hogy lehet erről beszélni! De kezeljük a helyén!<br>Félix egy országos kereskedelmi Tv-n egy másik országos csatornán született megdöbbentő esemény utóéletét próbálja meglovagolni, és szembeállítani egy magyar!! (Kótai) bokszoló teljesítményét és népszerűségét egy másik magyar!!!  (Nagy J.)bokszoló teljesítményével népszerűségével, egy olyan külföldi bokszoló "népszerűségét" meglovagolva, aki egy ügyes ütéssel megverte a magyar és világ boksztörténelmének egyik legsikeresebb és legnépszerűbb magyar!!! bokszolóját.<br>Félix teljesítményét és boksz iránti elkötelezettségét becsülöm. De az, hogy az egészet nem a sportra hegyezi ki, hanem folyamatos csúsztatásokra és marketingtevékenységre alapozza, hogy Koko teljesítményét, ha kimondatlanul is, de megkérdőjelezi, és így próbálja "túlértékeltetni" Janit, az szerintem kétséges értékű. Nem azt mndom, hogy baj, hogy így csainálja, de azt gondolom, hogy ezen a minősgi szájton nem érdemli meg a dolog, hogy mi "bekapjuk" csak azért, mert magyar.<br>És ráadásul még álságos a "kihívás" is amit intézett az RTL ellen -szerintem!!!-, mert ő a Legnagyobb sztárját+a magyar boksztörténelem legnyagyobb "antihősét" állítja szembe az RTL "nem legnépszerűbb" bokszolójával. Ha ezek után sem nyeri meg a nézettségi versenyt, akkor az nagyon ciki. (nem akarok jósolni, előfordulhat ez is) <br>Próbálná meg Jani meccsét egy magyarországon ismeretlennek számító bokszoló ellen szembe engedni mondjuk egy Erdei Vs. Garay II-vel...akkor azt mondanám, van vér a pucájában, és férfi! Így "csak" egy ügyes üzletember! Tisztelem a tevékenységét, de kezeljük a helyén az eseményeket!<br><br>Profun
ezt én írtam!
Profun
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Profun<br><br>Szerintem ez egy érdekes kérdés. Én ebben az egészben azt látom, hogy Rácz Félix teljesen magyar háttérrel, teljesen magyar bunyósokkal fel tudja venni a versenyt egy nagyobb piacról érkező riválissal szemben. Ez szerintem ha a boksz üzleti oldalát nézzük elég figyelemreméltó és rendhagyó dolog.
"Mindenki a napra tör..."
profun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 102
CsatlakozottCOLON 2002-11-28 14:11:20
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: profun »

Én sajnálom, hogy ezen a szájton ez egyáltalán téma. Eddig mindig kényesek voltunk, voltatok arra hogy ezen a szájton józan sportszeretői, sportértékelői mivoltotokban gondolkodjatok, és nyilvánuljatok meg. Hozzáad-e bármit is Misi vagy Jani sportteljesítményéhez, hogy ki nyeri a Félixék által merketingháborúvá silányított Tv-csatornák csatáját? Nem! <br>Elfedteti-e Misi bokszolói és menedzselési hiányosságait az, hogy esetleg többen nézik az Ő meccsét, mint Jani-Chacon meccsét másodszor. Nem!<br>Elfeledteti-e azt a tényt, hgy ki is ez a Chacon fijú MOST, ha esetleg 12X annyian nézik, mint Misi meccsét? Nem!<br>Itt mindig mindenki ágált az universum parasztvakításai és egyéb merketing fogások ellen! Most meg "bedőlünk" Félixnek? A fórum első sorában szerepel egy ilyen álprobléma-szavazás? Nem kéne a fórumnak visszatérnie az általam  olyan nagyra becsült alapokhoz?<br>Ezek kérdések és néha válaszok, csak figyelemfelkeltésként, és nem ítéletként.<br><br>Profun
ezt én írtam!
Profun
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Tuti Janika lesz a befutó. Beharangozása is jobb, az ellenfél neve is ismerősebben cseng (a másik oldalon az átlagnéző nem tudja, hogy most nem hurkát lát majd...), ráadásul a legutóbbi meccs eléggé érdekes kimenetelű volt, ezért van mit lezárni, stb. Persze nem a műsorvezetés színvonala miatt TV2...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ki nyeri a Tv-adók csatáját?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem bár Chacon jobban csengő név az országban mint Phillips, de az RTL nagyobb közönséggel bír így szerintem Kótai meccsét többen nézik majd.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY