A "Kiüthetetlen"

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Milyen "népszerű" Tex Cobb. :) Valakinek van róla esetleg felvétele? (Nem filmbeli szereplésére gondoltam)
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: donvito »

Számomra (is) egyértelműen Randy Cobb!!! (és még elfogadható színész is, nem?)<br>Aztán Chavez, meg McCall, meg McCullough... de Ross Purity is, meg Ray Mercer is ott vannak a toppon!
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: berti »

[quote author=ugly link=board=profiboksz;num=1100696848;start=15#20 date=11/24/04 ť 20:14:23]<br><br>Igen, jók az emlékeid de szerintem a fejre mért ütéstől még ha le is ment Oscar nem maradt benne annyira mint mondjuk Hopkinsban a Mercado elleni első leütésnél. [/quote]<br><br><br>Köszi Ugly!<br><br>Valaki... Kozi  :P<br><br>neme lehetne e a két Mercado meccset esetleg... ftp-re... Tudom már volt fent az elsőröl egy videocsipp, de az egészet... Plíz!!!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=ugly link=board=profiboksz;num=1100696848;start=15#15 date=11/22/04 ť 19:40:52]<br>Tudom hogy fogott padlót de nem volt megfogva.[/quote]<br><br>Csak erre reagáltam greg. <br><br>Nem azt mondtam, hogy fejen volt megfogva. Testen lett kiütve ez egyértelmű.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: berti »

Ha jól emlékszem Oscar volt lent fejre mért ütéstől! De lehet, hogy rosszul emlékszem.  :-X
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: greg »

Dp! <br><br>Olvasd el még egyszer, mit írt Ugly! Még sohasem fogták meg f e j e n ! Én úgy láttam, Hopkins testen ütötte ki Oscart, Te nem?!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: dp »

Ha nem volt megfogva Oscar akkor miért nem állt fel? <br>Félt, hogy győz?!
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Koko, Roy Jones... Ja, elnéztem a címet :)<br><br>Darek, Marciano, Erik Morales, Duran, Hagler <br><br>Amit Darek feje kibírt, az nem emberi. Ahány ütést az az ember fejjel "levédett", az nem semmi.
bandi
-----------------
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: dp »

Rocky Marcianot nagyon hiányolom. De a felsoroltak közül szerintem Michalczewski feje lett a legjobban letesztelve.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: supras »

Amúgy Michalczewskinek tényleg beton feje van, de szerintem az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem lett annyi és olyan kaliberű ellenfelek ellen tesztelve, mint mondjuk Duran-é, Hagler-é, vagy LaMotta-é. <br><br>Ebben mondjuk egyetértek! Bár Hall ellen szerintem bizonyította.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: greg »

Én Marciano-t is hiányolom a listáról. <br><br>Amúgy Michalczewskinek tényleg beton feje van, de szerintem az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem lett annyi és olyan kaliberû ellenfelek ellen tesztelve, mint mondjuk Duran-é, Hagler-é, vagy LaMotta-é. Ugyanez igaz Tua-ra is.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: Santos »

Klasszikusoknál maradva, Joe Bugner is befér vidáman ebbe a körbe: 1 KO vereség, pályafutása elején... Utána senki sem ütötte ki ha jól tudom, bár igen nagy nevekkel - köztük Alival is - mérkőzött...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: Hein »

Én Sylvester Stallonéra tippelnék, ha lehetne...  ;)
Hein
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Roy Jones. Kép<br><br><br><br>Na jó, Randall "Tex" Cobbra és Oliver McCallra szavazok (illetve szavaznék, ha fent lennének lehetőségként). Ki ne emlékezne arra, amikor Lewis tucatnyi hatalmas ütést benyomott McCallnak, ő meg meg se rezdült, inkább csak bőgött, mint ha nem értené, mit akar tőle az a csúnya bácsi ott vele szemben. ;D ;D  Cobb meg egyszerűen elpusztíthatatlan volt, úgy nyelte talán minden idők legnagyobb nehézsúlyú ütője, Earnie Shavers bombáit, mint kacsa a nokedlit.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nekem is Duran az etalon ezen a téren. Az ilyen bunyósok nekem nagyon hiányoznak a mai mezőnyből  :-/.<br><br>Kép
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: supras »

Der Tiger-e szavaztam pedig nem szeretem de az tuti hogy olyan a feje mint a vasradiátor
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: Santos »

Én is Duran-párti vagyok, hiszen őt csak a legendás Hearnsnek sikerült kiütnie, bár elszenvedett ezen kívül még vagy három TKO vereséget, beleszámítva a 'no más'-t is. Hozzáteszem, hogy DM-ről abszolút elmondható, hogy nem tudta pályafutása alatt senki sem legyőzni őt kiütéssel. A nagyobb súlycsoportokat összehasonlítani a kisebbekkel mondjuk elég aránytalan lenne, hiszen a 'kicsiknél' nem ütnek akkorákat, ám sokkal többet, míg a nagyoknál kevesebbet ütnek, de sokkal nagyobbat. Az előbbiek miatt pl. nehézsúlyban egyszerűbb - pusztán elméletileg is - padlón végezni egy mérkőzést... Bár lehet, hogy megint tévedek.  ::)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: A "Kiüthetetlen"

Hozzászólás Szerző: kozi »

Én nem tudok másra szavazni, mint örök kedvencemre Duranra. Amit Barkley és Joppy ellen lábon kibírt (ráadásul Barkleyt le is győzte, a kedvenc meccsemen) az maga a csoda volt. 120 meccse alatt mindössze egyszer volt kiütve, ráadásul Hearns volt az elkövető a nem gyenge jobbegyenesével(pff micsoda jobbegyenes volt az a két kamubal után ;) ).
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
BUTTON_POST_REPLY