Melyik a legfontosabb tulajdonság?

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Melyik a legfontosabb tulajdonság?

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Nem, én inkább olyanokra gondoltam mint Eubank, Benn, Steve Collins, Frankie Liles, Jirov, a Toney elleni visszavágó, stb. Ha nem is mindegyik meccs meghiúsulásában volt ő a hibás, azért valamiért mégsem jött össze egyik sem, és ezek az ellenfelek azért jobbak voltak, mint talán Virgil Hill kivételével mindenki az említett időszakban.<br><br>Ehh, de eltértünk a topic témájától. ;D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Melyik a legfontosabb tulajdonság?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Kiket hagyott ki félnehézből?<br><br>Remélem nem a menekült dáriusz elől vonalat képviseled, mert akkor többet nem is írok neked :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Melyik a legfontosabb tulajdonság?

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Lehet, bár Jonesnál mindig nehezményeztem egy kicsit, hogy kerülte a komolyabb kihívásokat, 94-től (a Toney elleni meccstől) 2003-ig (Ruizig) nem nagyon voltak komoly ellenfelei. Ha ez nem is kézzelfogható gyengeség nála, azért egy pici fenntartásom mindig volt vele szemben.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Melyik a legfontosabb tulajdonság?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

1 éve még Jones-t is beírtad volna a felsorolásba, nem? :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Melyik a legfontosabb tulajdonság?

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1100280845;start=0#9 date=11/13/04 ť 21:33:22]Mondjál olyat akinek nem voltak gyenge pontjai... [/quote]<br><br>Héé, csak ugrattalak. Arra próbáltam rávilágítani, hogy még a gyenge ütésállóképességet is lehet kompenzálni nagyon jó védekezéssel (sajnos Kokónak nem sikerült :'().<br><br>Persze minden tulajdonság fontos, hogy valamilyen szinten meglegyen, de szerintem a legfontosabb az intelligencia, hogy a bokszoló jól mérje fel a lehetőségeket és a legjobb taktikát használja az ellenfél ellen (lásd Hopkins vagy Tszyu, náluk lehet érezni, hogy a meccs folyamán fokozatosan alkalmazkodnak az ellenfélhez, megtalálva a gyenge pontjukat).<br><br>Akinek nem volt gyenge pontja. Hmm, talán Duran vagy Robinson volt leginkább ilyen, ők szinte minden téren kiemelkedtek a képességeikkel.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Melyik a legfontosabb tulajdonság?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Mondjál olyat akinek nem voltak gyenge pontjai... _szerintem_ ez az egyik, amire a legnagyobb szükség van a kondíció mellett.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Melyik a legfontosabb tulajdonság?

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Roy Jones és Lennox Lewis nem számít nagy bajnoknak? ;D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Melyik a legfontosabb tulajdonság?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Akkor szerintem mindenki fogalmazza át a kérdést "mi az, ami nélkül nem lehet nagy bajnok egy boxoló?"<br><br>én bejelölöm az ütésállóságot.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Melyik a legfontosabb tulajdonság?

Hozzászólás Szerző: dp »

Erre nem lehet szavazni. Illetve lehet, csak nincs értelme. Egy jó bokszolónak igazából mindegyikre szüksége lenne.<br>De mint ahogy tökéletes ember, úgy tökéletes bokszoló sincs.<br>A legnagyobb bajnokokat is a felsoroltak néhánya tette igazán halhatatlanná.<br><br>
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Melyik a legfontosabb tulajdonság?

Hozzászólás Szerző: supras »

Én most kamura bejelöltem a rutint de csak azért hogy megnézzem a szavazást de ez szerintem se egy reális szavazás.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Melyik a legfontosabb tulajdonság?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ez tényleg egy hülye szavazás. Az egyik nélkül mit sem ér a másik.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Melyik a legfontosabb tulajdonság?

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Erre aztán én sem tudok szavazni, ember, azaz bokszrajongó legyen a talpán, aki el tudja dönteni, melyik tulajdonság a legfontosabb. Mivel nekem mindíg is Kokó volt a nagy kedvencem,ezért akkor talán a lábmunka  ;).
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Melyik a legfontosabb tulajdonság?

Hozzászólás Szerző: greg »

Talán a "tehetség" fogalmát is bevehetnénk ::)
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Re: Melyik a legfontosabb tulajdonság?

Hozzászólás Szerző: Alien »

Bocsi, de ez az utóbbi idõk  legbutább kérdése.<br>Kicsit furcsán, kételkedve nézem ezt a szavazógépet mert egy jó bunyós az itt felsorolt  tulajdonságok megfelelõ arányú ötvözetével kell , hogy rendelkezzen....... Egyikük sem hiányozhat.........v mégis?<br>Mit ér a rutin ha nincs kondid és ütõerõd?.........Mire mész az ütésállóságoddal ha nincs  technikád és hiányzik a gyorsaságod?<br>Mit teszel ha mindezek megvannak...................... de nem Don King a fõnököd??  ;)
Fight....
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Melyik a legfontosabb tulajdonság?

Hozzászólás Szerző: edge »

Mit gondolsz, melyik a legfontosabb tulajdonsága egy bunyósnak? Min múlik leginkább a siker?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY