Ki jelenleg a legnagyobb ütõ P4P ?

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütő P4P ?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hamár itt tartunk, akkor azt miért úgy mondjuk hogy valaki a súlycsoportoktól függetlenül (undisputed :D :D :D csoli-csoli... :P) a legjobb, és miért nem hogy súlytól függetlenül?<br><br>[:undíspúted], legyünk szakszerűek :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütõ P4P ?

Hozzászólás Szerző: edge »

A "súlycsoporttól függetlenül" kicsit szerencsétlen kifejezés arra utal, hogy nemcsak egy súlycsoporton belül hasonlítunk össze ökölvívókat valamely tulajdonság alapján. Ekkor egy 50 és egy 100 kgs versenyzõ tulajdonságait nem egymáshoz viszonyítva vizsgáljuk, hanem azonos súlyú bokszolókhoz képest (tehát a súlyukhoz viszonyítva). Jelen esetben pl. azt tekintjük jobbnak, akinek az ütõereje a saját súlycsoportjában jobban dominál.<br><br>ui: szerintem az elõzõ sorokkal sok újat nem írtam, persze ha valaki szándékosan félre akarja érteni, annak így is sikerülni fog  ;).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütő P4P ?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Tényleg nehéz megbecsülni, benne lehetett volna a kérdésben a "szerinted" szó is, de biztos csak nem fért ki :D Súlycsoporttól függetlenül mindenképp Vitya. Súlytól függetlenül meg szerintem Pac & Corrales & Cintron trióból valaki. (Vagy Száraz)<br>Rocky IV-en meg elaludtam a Creed - Drago sajtótájékoztatón :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütő P4P ?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ha súlycsoporttól függetlenül, akkor PacMan, vagy mások nem jöhetnek szóba, csak a nehézsúlyúak. Ekkor jön a 102 vs 200, ami már nem ugyanazt az eredményt hozza. Súlytól függően is nehéz ilyet megbecsülni. Én spec. nem is szavaztam, mert nem lehet ezt így eldönteni. Az egyes kiütések az ellenfél fizikai és szellemi állapotától is függnek, ezért nem lehet csak ezekre hagyatkozni. Egyedül a vásári bokszgépek (emléxel, a Sztárbox előtt vmikor a versenyzőkkel megcsinálták ezt), vagy a Rocky IV.-es példa lenne célravezető... vagy az sem... ;) Mondhatnám én is, hogy Cintron, de ebben fölöttéb nem lennék azért biztos...<br><br>p.s.: Tudom-tudom, nem lehet utólag módosítani sajnos a szavazás feletti kérdésen....  :-/ A súlycsoport felső határát meg sztem hagyjuk ki ebből. :D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütő P4P ?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Azt én is látom, hogy hülyén van megfogalmazva, de ha súlycsoportjától függetlenül van írva, akkor mivan? :D Egyébként kb a súlycsoport felső határán szoktak mérlegelni a srácok :P
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütő P4P ?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Csak a kérdés nem az volt, hogy súlyától függetlenül, hanem, hogy súlycsoporttól függetlenül, amitől egy kicsit másabb a jelentése... ;D Nem baj, majd megérted... ;)  Egyébként Edge írta lent is ezt, csak a kérdés nem erről szólt. Ha végig gondolod akkor sincs sok értelme ilyen összehasonlításoknak.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütő P4P ?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Kb arra vonatkozik, hogy súlyától függetlenül ki üt a legerősebben. Szal ha egy 100 kilós fószer üt 200 erősségűt, és egy 50 kilós 102 erősségűt, akkor az 50 kilós üt súlyától függetlenül nagyobbat. (200, meg 102 csak valami irányszám...)<br>De úgy látom 61 szavazó megértette. Ha még nem szavaztál, akkor 62.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütő P4P ?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kíváncsi lennék azért, hogy pl. Vitalij miért üt kisebbet, mint Cintron... Meg ezekre az egy ütéses KOkra, stb. Ez a szavazás szvsz teljesen értelmetlen, mert egy KO nem csak azon múlik, hogy ki mekkorát üt... Más részről pedig a súly is nagyon nagy szerepet játszik, ezért nem is értem, hogy miért tudjátok megmondani, hogy 'súlycsoporttól függetlenül' ki üti a legnagyobbat....
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütő P4P ?

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Manchester<br><br>Nezd meg Tito merkozeseit kulonos tekintettel a kiutesekre. Rengeteg kozuluk egyuteses kiutes vagy jobb esetben leutes. (Reid, Cherifi, Vargas...etc).
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütő P4P ?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én Cintronra szavaztam szerintem ő ebben jelenleg a p4p. Ha kellene 2. és 3. helyezettet megneveznem az Alexander Munoz és Vitali Klicsko lenne.
"Mindenki a napra tör..."
manchester

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütõ P4P ?

Hozzászólás Szerző: manchester »

Boxfun!<br><br>Honnan tudod, hogy Tito mekkorát üt?
Boxfun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:46:04

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütő P4P ?

Hozzászólás Szerző: Boxfun »

Mindenekelott egy teny: Tyson sajnos mar nem. Amit az elso menetben kiosztott Willimasnek, attol egy par eve meg Williams (de valoszinuleg barki) padlozott volna. Szerintem veszit az erejebol lassan de biztosan. <br>A legnagyobb utok szerintem sorrendben:<br><br>1. Pacquiao<br>2. Tito<br>3. Cintron<br>4. Mayorga<br>5. Corrales<br><br>Itt nem pusztan az osszes meccs es a KO-k aranyat kell nezni (ekkor pl: Vitalij azonnal gyozne), hanem az egyutese KO-kat, ahol az ellenfel felorlese nem jatszik szerepet.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütő P4P ?

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

(a regi) Tyson  ;D<br>mar a nezesetol is sokan kifekudtek, utnie sem nagyon kellett :D
bandi
-----------------
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütő P4P ?

Hozzászólás Szerző: supras »

Őszintén én elrontottam a szavazást mert későn olvastam hogy a súlyához képest. Pedig meg is lepődtem hogy érdekes a kérdés ::)
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütő P4P ?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Súlyához képest? :) Már csak azért, mert megnézném Cintront (mint P4P ? ???), ahogy Tysonnal verseng, hogy ki tud nagyobbat ütni... Egyébként súlycsoporttól függetlenül Jorge Arce is bekerülhetett volna (minimumweight), és  vele kapcsolatban is hüjén nézne ki az összehasonlítás... Nem lett ez elrontva egy kicsit? ;D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütő P4P ?

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Hmm, ha a kérdés a jelenre vonatkozik, Tysont én kivenném rögtön, nekem nagyon úgy tűnik hogy az ütőereje kezd fogyatkozni.<br><br>A jelenlegi mezőnyből szerintem Corrales és Rafael Marquez kimagaslanak. Villan egyet a kezük és az ellenfél úgy rogy össze, mint akit lelőttek. Ezekkel nem lehet viccelni! :o
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütő P4P ?

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Szerintem PacMan,bár Ő nem az egy ütéses győzelmeiről híres.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki jelenleg a legnagyobb ütő P4P ?

Hozzászólás Szerző: supras »

Corrales és Tyson de én Tyson-t jelelötem.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Ki jelenleg a legnagyobb ütõ P4P ?

Hozzászólás Szerző: edge »

Ki az szerinted, aki a legnagyobbat üti saját súlyához képest a jelenleg aktív bunyósokat tekintve? Ki az aki súlycsoportjában leginkább kimagaslik ütõerejével a többiek közül?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY