A 90-es évek legjobb mérkõzése

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: A 90-es évek legjobb mérkőzése

Hozzászólás Szerző: dp »

Én még a Gatti-Ward mérkőzéseket is feltettem volna...
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: A 90-es évek legjobb mérkőzése

Hozzászólás Szerző: leibigab »

2000 elején a The Ring magazin is összeállította a 90-es évek legjobb mérkőzéseinek a Top 10-es listáját, ők az alábbi meccseket választották be sorrend nélkül:<br><br>Buster Douglas KO10 Mike Tyson<br><br>Julio Ceasar Chavez KO12 Meldrick Taylor<br><br>Robert Quiroga W12 Akeem Anifowoshe<br><br>Riddick Bowe W12 Evander Holyfield<br><br>Michael Carbajal KO7 Humberto Gonzalez<br><br>Nigel Benn KO10 Gerald McClellan<br><br>Marco Antonio Barrera KO12 Kennedy McKinney<br><br>Arturo Gatti KO6 Wilson Rodriguez<br><br>Evander Holyfield KO11 Mike Tyson<br><br>Ivan Robinson W10 Arturo Gatti (I.)<br><br><br>és ami még "szóba került":   Naseem Hamed KO4 Kevin Kelley  /  Kevin Kelly W12 Troy Dorsey  /<br><br>Michael Moorer KO5 Bert Cooper  /  Frankie Randall W12 Julio Cesar Chavez  / <br><br>Arturo Gatti KO5 Gabe Ruelas  /  Prince Charles Williams TDRAW7  Merqui Sosa  /  <br><br>Saman Sorjaturong KO7 Humberto Gonzalez  /  Paulie Ayala W12 Johnny Tapia (I.)<br><br>Ricardo Lopez W12 Rosendo Alvarez  /  Jorge Castro KO9 John David Jackson
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: A 90-es évek legjobb mérkőzése

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ádám<br><br>Mindkét Tapia v Ayala meccs 12 menetes volt
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: A 90-es évek legjobb mérkőzése

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Nem azon a gálán volt, hanem a Lewis-Golotán egy évvel később.<br><br>Amúgy a top3:<br><br>1. Riddick Bowe vs. Andrew Golota II<br>2. Julio Cesar Chavez vs. Medrick Taylor<br>3. Arturo Gatti vs. Gabriel Ruelas<br><br>A Carbajal és a Benn meccshez nem volt szerencsém :(
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: A 90-es évek legjobb mérkőzése

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Ráadásul a Gatti vs Ruelas és a Bowe vs Golota II egy gálán volt!
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: A 90-es évek legjobb mérkőzése

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Nehéz dönteni...<br><br>1) Carbajal vs Gonzalez<br>2) Gatti vs Ruelas<br>3) Bowe vs Golota II<br><br>A Benn vs McCellan meccset nem tudom annyira élvezni, a végkifejlet ismeretében. Azt leszámítva, valószínűleg top3.<br>
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: A 90-es évek legjobb mérkőzése

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Az én választásom:<br><br>1.  Nigel Benn V Gerald McClellan<br>2.  Riddick Bowe V Evander Holyfield I.<br>3.  Michael Carbajal V Humberto Gonzalez I.<br>4.  Julio Ceasar Chavez V Meldrick Taylor I.<br>5.  Ivan Robinson V Arturo Gatti I.<br>6.  Riddick Bowe V Andrew Golota II.<br>7.  Evander Holyfield V Mike Tyson I.<br>8.  Arturo Gatti V Gabe Ruelas
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

A 90-es évek legjobb mérkõzése

Hozzászólás Szerző: edge »

Szerinted melyik volt a 90-es évek legjobb mérkõzése ?<br><br>Az itt felsoroltakból az én TOP3-am:<br><br>1, Riddick Bowe - Andrew Golota II<br>2, Nigel Benn - Gerald McClellan<br>3, Julio Cesar Chavez - Meldrick Taylor<br><br>(valamint nem tettem be a listába - mert nem szokták a nagy meccsek közé sorolni - de a személyes kedvencem a Roy Jones vs Vinny Pazienza mérkõzés)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY