Ki a leginkább túlértékelt?

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: dp »

Spinks és Judah<br><br>Nem képesek kiemelkedőt produkálni.Az esetleges győzelmeik nagyban függnek az ellenfél minőségétől és a formájától.<br><br>Hatton még nem lett lemérve így ő a sötét ló kategória.<br>Joe Calzaghe,  Erik Morales,  Arturo Gatti, Oscar De La Hoya, Vitali Klitschko,   Ricardo Mayorga,  Manny Pacquiao,  Antonio Tarver .<br>Ezek a nevek mit keresnek itt????!!!!!<br>Szerintem az előbb felsoroltak mindegyike nagyszerű bunyós és tett már le valamit az asztalra.Bár Mayorga életvitele nem sportolóhoz méltó az tény.De inkább megnézek egy Mayorga meccset mint 100 Spinks mérkőzést.<br><br>
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Szerintem egyértelműen Vitali Klitskó,de az Ő helyzete méltán tükrözi a mai nehézsúlyt. :-/
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: greg »

Edge!<br><br>Chi ellen, ha jól emlékszem, igen komolyan megsérült és fél szemmel bunyózta végig a meccset. Espadas-szal lehet, hogy elóször szenvedett, de utána meg kell nézni a visszavágón... A Barrera elleni visszavágót is, általános vélemény szerint, meggyõzõbben nyerte (ha nem is kapta meg), mint az elsõt. De pl. MAB mumusát, Junior Jones-t lazán kiütötte.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

De hozza  ;)<br><br> :-*
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: edge »

Morales azért került fel a listára mert komolyabb ellenfelek ellen általában nem tud meggyõzõen nyerni. Itt gondolok pl. a legutóbbi (félkézzel bokszoló) Chavez elleni nyögvenyelõs gyõzelmére is, de sorolhatnám még : Chi, Espadas 1, McCullogh, vagy a két Barrera elleni meccs. Talán Ayala volt az egyetlen nagyobb név akit meggyõzõen vert, de Ayalát pl. a napokban ütötte ki Barrera, tehát ez sem tekinthetõ akkora diadalnak. Nekem is egyik kedvencem Morales és nem gondolom azt, hogy a TOP5 túlérékeltek közé tartozna de a komolyabb ellenfelek ellen sokszor csak szenvedve, "éppencsak" hozza a mérkõzést.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=bandi78 link=board=profiboksz;num=1089892331;start=0#11 date=07/19/04 » 13:18:43]Nehany nevet (pl. Morales) abszolut nem ertek a listan.[/quote]<br><br>Én sem, de látod, van aki megszavazta. ???<br><br>Ami engem illet, én Johnny Tapia-t is feltettem volna. ::)
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Tarver, Klicsko, Mayorga...<br>Tarver: egy gyozelem miatt meg nem lesz a vilag legjobbja senki... Klicsko: csak es kizarolag a mai gyenge felhozatalnak koszonheti, hogy o al egdominansabb jelenleg a mezonyban.<br>Mayorga: Nekem meg nem bizonyitotta be, hogy olyan jo lenne, mint amilyennek sokan hiszik.<br>Nehany nevet (pl. Morales) abszolut nem ertek a listan. Chacon viszont nyugodtan felkerulhetet volna ide :D Bar azt hiszem, nincs mar olyan ember, aki tulertekelne :)<br>
bandi
-----------------
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: supras »

Szerintem Hatton úrfi!
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Egyértelműen Mayorga az, engem semmivel sem  győzött meg igazán eddig... Vernon Forrestet szépen kiütötte, tény, a visszavágón azonban... hát nem volt egy fölényes győzelem, akadtak gondjai; Spinks pedig egyenesen hülyét csinált belőle. Trinidad végül remélhetőleg kiüti.<br><br>Cory Spinks... mázlija volt? Szvsz egy Judah szintű bunyóst így elverni elég tisztes dolog és a folytatás még csak most következik... Mayweather, Forrest, Mosley ellen egyaránt szívesen látnám, mit művel. <br><br>TITO TÚLÉRTÉKELT? Azért ilyen kijelentésekkel óvatosabban, az ő eredményeit megkérdőjelezni... óriási bokszoló volt (esetleg még ma is, ez majd kiderül).<br><br>Szívem szerint Tarvert mondanám... de akkor viszont én kérdőjelezném meg a Jones elleni produkcióját, ami történelmi esemény volt. Nem tűnik egy szenzációs bunyósnak, de mégis nagyon veszélyes mindenkire. Megnézném Calzaghe, Toney ellen.<br><br>Klicskó nem hiszem, hogy túlértékelt lenne. Lewist úgy verte el, ahogy Merceren kívül senki sem nagyon. Nem egy klasszis, de nagy szíve van. Nem tudom ki lesz képes legyőzni. Ibeabuchi :)<br><br>Egyébként Pacquiao egy picit csalódást okozott Marquez ellen, de még így is megnyerte azt a mérkőzést. Csak a bírók szerint nem ugyebár...
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: greg »

Pacman? ??? Akkor már inkább Barrera! :P
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: Santos »

1. Hatton<br>2. Vitali K.<br>3. PacMan<br><br>Mayorga? Gatti? Morales? Judah? Hmmm... sztem közelről sem...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Re: Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: Levente »

[quote author=Tommy_Carrot link=board=profiboksz;num=1089892331;start=0#4 date=07/16/04 ť 02:09:11]Gatti is túlértékelt, ő egy nagyon látványos bunyós, de semmi több, messze nem a súlycsoportja krémje.[/quote]<br><br>Szerintem Gatti nem túlértékelt. Nem is értem, miért szerepel a listán. Ő egy maximum jó öklöző, de semmiképpen nem klasszis, s szerintem ezzel mindenki tisztában van. Azzal, hogy kétszer is világbajnok tudott lenni, messze túlteljesítette mindenki várakozását. Ezzel együtt ő a kedvenc bunyósom.
egyenes

Re: Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Mike Tyson ;D
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Mayorga nem hiszem, hogy annyira túlértékelt lenne, mindenki tisztában van vele, hogy egy viszonylag technikátlan verekedő, igaz, kiemelkedő ütőerővel és gyorsasággal. Ráadásul legtöbb bokszoldalon Titót tartják a nagy esélyesnek (Szerintem egyébként Mayo rájuk fog cáfolni, ha valaki tényleg túl volt értékelve, az Tito).<br><br>A listáról én Vitalijt választanám, szörnyű koordinálatlan mozgása van, az ütőereje is messze túl van értékelve (Nem tudta Lewist kiütni, pedig rendszeresen eltalálta, Sanders sem éppen az acélos álláról híres). Vitalij egyetlen erénye a küzdőszelleme és a fizikai mérete. Igaz, mindezzel együtt is ő a legjobb nehézsúlyú, de ez egyben jelzi is a súlycsoport siralmas állapotát.  :P<br><br>Gatti is túlértékelt, ő egy nagyon látványos bunyós, de semmi több, messze nem a súlycsoportja krémje.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Szerintem is Mayorga. Néhányszor fognak még belőle "hülyét" csinálni. :)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem erről a listáról Spinks, Pacman, Morales és Oscar egyáltalán nem túlértékelt. Sok jó bunyóst vertek meg mindannyian. Nálam Mayorga a legtúlértékeltebb utána pedig Calzaghe és Hatton jön.
"Mindenki a napra tör..."
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: greg »

Morales és DLH miért került fel a listára???? >:( >:( Nem bizonyítottak még eleget? Feltehetted volna viszont James Toney-t, én biztosan rá voksoltam volna! Amúgy sztem Tarver és utána Mayorga...errõl a listáról.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Ki a leginkább túlértékelt?

Hozzászólás Szerző: edge »

Szerinted ki a leginkább túlértékelt bokszoló napjainkban?<br><br>Nálam a TOP3:<br><br>1, Ricardo Mayorga (Titotól méretes zakót fog kapni)<br>2, Cory Spinks     (mázlija volt, hogy Judah ellen nem tartott tovább a meccs)<br>3, Antonio Tarver  (Tyson vagy Toney ellen szerintem hamar vége lenne a dalnak)<br><br>Véleményekkel, javaslatokkal ne kíméljetek :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY