Ki legyen Morales következõ ellenfele?

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ki legyen Morales következő ellenfele?

Hozzászólás Szerző: dp »

A Paquiao - Marques meccs győztesével látnám, de a legnagyobb dobás egy MORALES - MAYWEATHER lenne!!!<br>Na erre lépjetek!!! ;D
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Ki legyen Morales következő ellenfele?

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Ezt azóta már pótoltam :)<br>Jól meg is lepett az eredmény :)
bandi
-----------------
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ki legyen Morales következő ellenfele?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Bandi, valamiről lemaradtál, a 3. meccs pont ma volt... :D<br><br> :-*
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Ki legyen Morales következő ellenfele?

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Casamayor ellen biztos nagy meccset vivna El Terrible. Barreratol mar tenyleg fenyevekre kerult (mellesleg szerintem mindig is fenyevekkel jobb volt). PacMan-t szerintem kivegezne, hacsak nem kellenne a meccs miatt visszamennie egy sulycsoportot. Most lathato volt, hogy milyen is az, amikor nincsen gondja Moralesnek a fogyasztassal. Volt egy kerdoiv, hogy ki is a legjobban tzlertekelt boxolo. Azt hiszem, Erik ismet igazolta, hogy nincs o tulertekelve. :)<br>Ami meccset szivesen megneznek:<br>PacMan - Chi<br>PacMan Marquez<br>Corrales - Freitas<br>Morales ezek gyoztesevel, no meg Casamayorral :)
bandi
-----------------
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Ki legyen Morales következő ellenfele?

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Én sem akarom megkavarni a dolgokat, ezért a következőt mondom:<br><br>PacMannek van egy lezáratlan ügye Marquezzel. Számomra semmivel sem érdemesebb egy Morales elleni mérkőzésre, mint Marqez, amíg le nem győzi. Egyébként szvsz azt a meccset meg tudja nyerni, tehát bízom benne, hogy Marquez címvédése után jöhet a visszavágó.<br><br>Barrera szintén nem bizonyította egyelőre, hogy felkészült a visszavágóra. Vagy bunyózzon újra PacMannel, vagy verje meg valamelyik világbajnokot, legyen az Chi vagy Harrison!<br><br>Diego Corrales vagy Freitas... óriási meccs lenne, bármelyiket elfogadnám, DE:<br>sokkal inkább kikristályosodnak a kép az erőviszonyokat illetően, ha a Corrales vs. Freitas győztese egy Morales vs. Casamayor meccs győztese ellen bunyózna.<br>Bár őszintén szólva Morales bicskája érzésem szerint beletörne ebbe a vállalkozásba. Casamayor talán legyőzné.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki legyen Morales következő ellenfele?

Hozzászólás Szerző: supras »

Jöjjön PacMan bár bánt hogy engem kihagytatok a listáról ;)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Ki legyen Morales következő ellenfele?

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=leibigab link=board=profiboksz;num=1091451628;start=0#1 date=08/02/04 ť 15:03:49]Én nem variálnám meg nagyon a dolgokat, Morales ellen jöhet a Corrales V Freitas meccs győztese ;)[/quote]<br><br>Teljes mértékben egyetértek,bár PacMan ellen is szívesen megnézném.A Barrera elleni meccsekből szerintem elég volt.Az első kettő tetszett,félnék,hogy a harmadik már unalomba fulladna.Szerintem most nincsenek is egy szinten,Morales csúcson van,Barrera pedig újra felkapaszkodóban.<br>A címegyesítésnek én egy nagy akadályát látom,mégpedig a világszervezetek közötti "jó" viszonyt.<br>
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ki legyen Morales következõ ellenfele?

Hozzászólás Szerző: greg »

Én Barrera-ra tettem a voksomat, mivel szeretném, ha Morales egyszer, s mindenkorra, egy fölényes gyõzelemmel bebizonyítaná a kettõjük közötti klassziskülönbséget. Az  elsõ meccsen gondja volt a fogyasztással, de, ha szorosan is, hozta a talákozót, a másodikat szvsz egyértelmûen õ nyerte, csak Barrera-nak akkor jobb volt a marketingértéke.<br><br>A Barrera utáni két név:<br>2. Freitas <br>3. Pacman<br><br>
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Ki legyen Morales következő ellenfele?

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Én nem variálnám meg nagyon a dolgokat, Morales ellen jöhet a Corrales V Freitas meccs győztese ;)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Ki legyen Morales következõ ellenfele?

Hozzászólás Szerző: edge »

A hétvégi "sima" gyõzelem után felmerül a kérdés, hogy ki legyen Morales következõ ellenfele? Ki ellen szeretnéd legközelebb látni? Indoklással is mehet.<br><br>Aki a "Valaki más"-t jelöli be az írja is be kire gondolt :)<br><br>Részemrõl leginkább PacMan ellen nézném meg. Nagyon látványos meccsen 60-40%-ban Erik sikerére voksolnék. Persze bármelyik mérkõzés nagy érdeklõdésre tartana számot (talán legkevésbé Corrales ellen nézném meg, mivel ott két kedvencem csapna össze).<br><br>Barrerát szerintem pontozással verné és hasonló eredmény lenne Marquez ellen is. Casamayor ellen 51-49%-ot adnék Eriknek, Freitasnál talán inkább fordítva (de majd a hétvégi meccs után okosabbak leszünk :) ).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY