Ki a legunalmasabb ?

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

ogreface írtaCOLONSzerintem ha az utolsó tíz évet nézzük,Sven Ottke utolérhetetlen!
Ha nem volna az a sok KO, bizony a "közepes" örményt is ide sorolnám...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Szerintem ha az utolsó tíz évet nézzük,Sven Ottke utolérhetetlen!
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

karika írtaCOLONeltelt jó pár év az utolsó hozzászólás óta...

John Ruiz közben visszatért, és persze nálam rögtön az élre ugrott e tekintetben. Aki látta már bokszolni az tudja. aki nem az pedig kímélje meg magát egy 12menetes kínzástól mert kiütni senkit nem képes, de szereti keblére ölelni és szorítani az ellenfeleit...
Ha nem láttam volna a Valu elleni teljesítményét, akkor max. igazat adnék Neked... félreértés ne essék, nem csípem Ruiz-t, de 1x1x képes meghazudtolni a saját "hírnevét"...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

eltelt jó pár év az utolsó hozzászólás óta...

John Ruiz közben visszatért, és persze nálam rögtön az élre ugrott e tekintetben. Aki látta már bokszolni az tudja. aki nem az pedig kímélje meg magát egy 12menetes kínzástól mert kiütni senkit nem képes, de szereti keblére ölelni és szorítani az ellenfeleit... A második helyre nálam Zsolti futott be. :( mintha elfelejtett volna bokszolni az utóbbi években. Nem ilyen volt ő. De a németek ráerőltették ezt a látvány tekintetében semmirevaló német biztonsági stílust. Csak pötyög a baljával, jobb keze mintha nem is lenne csak néha jut eszébe. és semmi kockázatot nem vállal, pedig az utóbbi ellenfelei egyáltalán nem nevezhetők élvonalbelinek. A bronzérmet nálam az eltöketlenedett Wladimir "nyerte". annyira biztonsági bokszot produkál hogy az utóbbi két mérkőzését, pár perc után otthagytam,nem igazán tudtam megnézni inkább csak odapislantottam a szgép mellől, ha úgy tűnt a hangokból, hogy történik valami izgalom. De nem történt...
és Brock óta nem is volt igazán látványos kiütése sem...

Nálam ma mindenképp ők az etalon e tekintetben.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ki a legunalmasabb ?

Hozzászólás Szerző: greg »

Azért azt is vegyük figyelembe, hogy 90%-ban ellenfélfüggõ is, hogy ki, mit produkál. Például Vitalij teljesítménye Bean és Puritty ellen tényleg beillett egy hálósipkának, de a Lennox, Kirk Johnson és Sanders elleni meccseken én õszintén szólva nem unatkoztam.<br><br>Ruiznak és Byrdnek viszont voltak látványos meccseik, Jones és Vova ellen, csakhogy ott mindketten kikaptak :) Ottke-tõl ilyet nem láttam. <br>Amúgy én Darius-t is unalmas boxolónak tartom, csupán attól látványos a stílusa, hogy nem tud védekezni és nyeli az ütéseket számolatlanul. Egyébként meg balegyeneseket szúrkodva lépdel elõre...kb. ennyiben ki is merül az egész ember stílusa.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Ki a legunalmasabb ?

Hozzászólás Szerző: edge »

Kétségtelen, hogy Lewisnak voltak szórakoztató meccsei is, de jónéhány mérkõzésén szándékosan "ölte" a bunyót (mint említetted a taktikája részeként). Ez Vovára és Vitalira abszolút nem jellemzõ, õk inkább óvatos, biztonsági bunyóval indítanak, ami szintén nem túl izgalmas, de szerintem más kategória.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Ki a legunalmasabb ?

Hozzászólás Szerző: KriZS »

<br> Szerintem Lewis taktikája az említettek ellen, hogy tördelje teljesen szét a meccset. No, de Ruiz, Rüdi, Ottke, és még néhányan sose kötöttek le egy meccsükkel se. Egyáltalán nem. Lewis pl szerintem iszonyat nagyot verekedett anno Ray Mercerrel, és emellett aki olyan KO-t csinál, mint a Rahman elleni visszavágón Lewis, az nem lehet uncsi általában. <br><br> Persze ez is csak egy vélemény, de abból amit leírtál Edgegod lazán beférne mindkét Klicskó is a sorba (Vitya - Ross Purity stb,Vlagyimir utsó pár éve a szép vereségeket leszámítva...)
Az erő legyen Velem!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Ki a legunalmasabb ?

Hozzászólás Szerző: edge »

Lewis azért került fel mert idõnként képes volt nagyon unalmas meccseket is produkálni (pl: Holyfield 1-2, Mavrovic, Tua). Persze nem érhet Ottke és Ruiz nyomába :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Ki a legunalmasabb ?

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Nem igazán értem a dolgot! Lennox Lewis?  :o Szerintem Lewis nem unalmas. Viszont nem találom az új kedvencemet: Rüdit.  ;D Rudiger May-t!!!  <br><br> Nála még nem láttam unalmasabbat, különösen ha hozzáteszem, hogy cirkálósúlyú.  >:(
Az erő legyen Velem!
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Ki a legunalmasabb ?

Hozzászólás Szerző: pyngy »

A Csendes ember meccsein én már párszor elaludtam!  ;)<br>Szerintem ő a legunalmasabb
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Ki a legunalmasabb ?

Hozzászólás Szerző: kozi »

Sokat vaciláltam Byrd, Ottke és Ruiz között de végül is a jó öreg Svenire tettem a voksomat  ;)<br><br>Ennek a 3 bunyosnak ha nem kötelező nem nézem a meccseit(de tény, hogy egyiket sem könnyü megverni:)).
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Ki a legunalmasabb ?

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Egyértelműen Ottke,nálánál kevés unalmasabb világbajnokot láttam. :P
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Ki a legunalmasabb ?

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Csatlakozom, Byrd meccsei Golota, Holyfield, Wova, Vitalij, Tua ellen határozottan élvezetesek voltak - Oquendo ellen pedig nem csodálom, ami történt.<br><br>Ottke se piskóta, de neki is volt 1-2 kifejezetten jó meccse. Ruiztól viszont eddig mindössze 2-t élveztem úgy-ahogy:<br>1. Ruiz-Holyfield 1.<br>2. Ruiz-Jones<br><br>Nem baj, most remélhetőleg összekerül Golotával és akkor vége a királyságnak
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ki a legunalmasabb ?

Hozzászólás Szerző: supras »

Byrd nem unalmas én nagyon szeretem a meccseit. Egyébként én Ruiz-ra szavaztam aki holtversenyben volt Ottke úrral csakhát Ő már nem buynózik.
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Ki a legunalmasabb ?

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Ahogy az imént egy másik fórumon is írtam, Timo Hoffman könnyen kómába kergetheti az embert.  :P
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Ki a legunalmasabb ?

Hozzászólás Szerző: edge »

Ki a legunalmasabb ökölvívó? Kinek a mérkõzései érdekelnek a legkevésbé? Kinek a mérkõzésein aludtál már el (ide írhattok konkrét eseteket  ;) - én speciel pont Misi meccsén szombaton a hatodik menet tájékán - de elég fáradt voltam ) ?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY