Couture vs. Jackson

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Couture vs. Jackson

Hozzászólás Szerző: supras »

Ok értem. Nekem valahogy nem az a bunyós Couture, aki kétség kívül nagyin jó, csak az agresszivítása meghát már öregszik, de majd ha lesz ilyen meccs vagy bunyózik Slva ellen, akkor kiderül.<br><br>A javítás ellenér még mindíg az jön le hogy nem bírom Couture-t de arra akarok kilyukadni hogy nagyon jó bunyósank tartom.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Couture vs. Jackson

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Ne értsd félre. Ha visszanézed a korábbi hozzászólásaimat, akkor pont azt mondogattam, hogy Jackson lényegesen több, mint egy elemi erővel rendelkező agresszív verekedő. Ha úgy tetszik én "védtem őt". Nagyon szeretem a bunyóját, borzasztó látványos és meccsről-meccsre fejlődik.<br><br>Inkább arról van szó, hogy szerintem Couture-t ebben a súlycsoportban nagyon nehezen verhető és szerintem magának Silvának is rendesen feladná a leckét. Nálam jelenleg Randy az 1. számú kisnehézsúlyú bunyós.<br><br>A "ranglista"<br><br>1) Couture<br>2) Silva<br>3) Jackson<br>4) Lidell<br>5) Arona<br>6) Ortiz<br>
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Couture vs. Jackson

Hozzászólás Szerző: supras »

Mi ketten nagyon más bunyót szeretünk ;D Dzerintem Jackson-t nem lenne ideje "bántani" mert túl agresszív
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Couture vs. Jackson

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Supras<br><br>Nem hobbiból, teszem, de itt is ellenkeznék.  ;D<br><br>Couture ellen a nyers erő nem sokat ér, ezt már bizonyította a nehézsúly "krémjével" szemben. Szerintem Couture bárkit képes kontrollálni és nincs igazán kitéve Jackson dobásainak. Állva pedig még a legjobb strikerek sem hozták eddig zavarba Randyt. Az ő gyengéje a jó submission fighter (meg a kor).
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Couture vs. Jackson

Hozzászólás Szerző: supras »

Létrejön ez a meccs egyáltalán vagy nem?<br>Ki kinek szurkolna és szerintetek mi lenne a végeredmény? Szerintem Jackson iszonyatosan megverné!<br><br>Szavazzatok sokan mert ezt a két bunyóst azért kívülállók is ismerik.
BUTTON_POST_REPLY