Mit tegyen most Jones?

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Mit tegyen most Jones?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Nem azért hogy beleszóljak, de DelValle nem balhoroggal ütötte le Jones-ot ... :D<br>Jó, ha én is többszázezerszer kielemezném, akkor lehet hogy másképp látnám.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
deliszello
Reménység
HozzászólásokCOLON 77
CsatlakozottCOLON 2003-06-16 11:39:59

Re: Mit tegyen most Jones?

Hozzászólás Szerző: deliszello »

Meg egy lehetoseget latok: Tarver kikap a kovetkezo meccsen (ha nem Jones lesz az allenfel  ;)) raadasul valaki olyantol, akit Jones megvert, de ki lenne az?<br><br>(Vagy olyantol fog Tarver kikapni, aki meg nem merkozott Jones-szal, es majd azt fogja Jones megverni, nyugdijbol visszaterve  8))
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Re: Mit tegyen most Jones?

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Én csak két reálisan lehetséges alternatívát látok.<br>Vagy visszavonul vagy jön a 3. meccs.<br>Egyszerűen értelmetlen mással bokszolnia. Bárhogy győzne, mindenki a vereségét emlegetné. És ez független a súlycsoporttól. Dariuszt meg hagyjuk.
Imre
sakuraba39
Újonc
HozzászólásokCOLON 30
CsatlakozottCOLON 2003-12-13 13:41:49

Re: Mit tegyen most Jones?

Hozzászólás Szerző: sakuraba39 »

Szerintem is kellene egy harmadik meccs,igaz,hogy Jones már sok mindent letett az asztalra és nyugottan sorolhatjuk minden idők legjobbjai közé,semmit nem kell bizonyítania a veresége ellenére,de gondolom nem egy vereséggel akar visszavonulni vagy súlycsoportot váltani.
Esteban
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2003-11-05 16:11:29
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Mit tegyen most Jones?

Hozzászólás Szerző: Esteban »

Santos!<br>Jó lenne ha így történnének a dolgok ahogy leírtad , csak annyit kéne még hozzá tenni a történetedhez , hogy Tarver a 6. menetben az 5. padlózás után sírva kérné a bírót , hogy állítsa le a mérkőzést.Ez már nekem is tetszene! ;D
magus
Újonc
HozzászólásokCOLON 21
CsatlakozottCOLON 2004-02-12 21:41:49

Re: Mit tegyen most Jones?

Hozzászólás Szerző: magus »

szerintem költse el a lóvét, és éljen. nem lesz ettől a vereségtől kisebb személyisége a boxvilágnak.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Mit tegyen most Jones?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Visszavonulni nem fog, egy elveszett DM-vel nem fog bohóckodni. Mindenképpen visszavágó lesz belőle. Szerintem ez már nem lehet kérdéses. Óriási pénzeket fognak ebbe a meccsbe belelölni, és óriási érdeklődést fog kiváltani. Jones bosszút fog állni, Tarver pedig kötheti fel a gatyáját... Pénz és bosszúvágy: most lesz igazán motivált Jones. Az eredménye számunkra csak élvezetes (bár szvsz egy kicsit egyoldalú) meccs lehet... Nem tudom elképzelni, hogy Jones másként döntsön, Tarvert pedig mindenki lecsirkézi, ha nem fog neki visszavágót adni.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Esteban
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2003-11-05 16:11:29
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Mit tegyen most Jones?

Hozzászólás Szerző: Esteban »

Szerintem jobban teszi ha visszavonul.Nincs már benne elég motiváltság egy harmadik mérkőzéshez.Egy esetleges második vereség Tarvertől nem sokat használna neki.Sem a nevének sem pedig az egészségi állapotának.Azt pedig szerintem senki sem akarja , hogy sajnálkozzunk rajta , mert egy vereség esetén ez is benne van  a pakliban.Túl nagy a tét .
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Mit tegyen most Jones?

Hozzászólás Szerző: berti »

Féltem Jonest, de én mindent egy lapra tennék - könnyű a más f...val a csalánt verni - helyében neki, azt csihi-puhi, nem apád, nem anyád! Szíjje kéne verni Tarver fejit, a hétszázát!  >:(  :P
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3067
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Mit tegyen most Jones?

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Én is visszavágó párti vagyok,legalábbis ebben a párosításban.Roynak meg kéne mutatni,hogy a gödörböl is képes kimászni,és tényleg Ő a BAJNOK!
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Mit tegyen most Jones?

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Nehéz lesz a 3. meccset összehozni, Tarver élvezni fogja, hogy most ő diktálhat, és nem adja majd olcsón a bőrét. Jonse minden büszkeségét félre kell tennie...<br>Viszont én mindenképpen visszavágó-párti vagyok, egy módszeres veréssel feledtetni lehetne ezt a kisiklást.<br><br>Viszont nem bírom kivárni azt a fél évet, amíg ez bekövetkezhet, holnap este 3. meccset akarok ;)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Mit tegyen most Jones?

Hozzászólás Szerző: edge »

Mit tegyen a szombati vereség után Jones ? Te mit tennél a helyében ?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY