Belfort vs Couture

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: szarabb »

A meccshez egy-két hivatalos információ a versenyzőkről és rövid elemzés: <br>Couture:<br>185 cm, 93 kg, stílusa: Greco-Roman birkózás. Most 41 éves. <br>megverte pályafutása alatt a következőket: Maurice Smith, Belfort, Jeremy Horn, Pedro Rizzo, Chuck Liddell, Tito Ortiz.<br>Ütések: vett már boxleckéket:) nem a legfőbb fegyvere, de nem is gyenge. <br>Birkózás: erős, ügyes, jó a földrevitelben és a top pozíció megtartásában - általában ebből a helyzetből dolgozik. <br>Feszítések: erős, de nem technikás. <br>Erősségek: természetes erő, kockázatvállalási képesség (mindegy milyen áron, de földre viszi ellenfeleit), agresszivitás. <br>Gyengeségek: kevés tüdő - nem elég állóképesség. <br>  Belfort:<br>182 cm, 93 kg, stílusa: Jiu Jitsu. Most 27 éves. <br>megverte pályafutása alatt a következőket: Scott Ferrazzo, Tank Abbott, Vanderlei Silva, Gilbert Yvel, Heath Herring. <br>Ütések: gyors, technikás és erős is. Olimpiai bokszolónak készült. ha nem bír ütéseivel fölénybe kerülni, akkor földre viszi ellenfeleit. <br>Birkózás: erős, ügyes, jó a földrevitelben és a top pozíció megtartásában <br>Feszítések: mestere a földharcnak:) <br>Erősségek: erő, gyorsaság, mindhárom dimenzióban(ütés, földrevitel, földharc) képzett és erős. <br>Gyengeségek: nagyon a kezére koncentrál és mindig abban bízik. ha nem tüdja állva kiütni ellenfelét akkor kapkod. <br>hát ennyi. további jó elemzést. hajrá couture. <br>  
SzaRABB
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: kisede »

Ez a meccs teljesen kétesélyes szerintem. Az utóbbi években Belfort nem nagyon volt formában, de az utolsó két-három meccsén kiderült, hogy megint a topon van.<br><br>Belfort gyors, mint a villám a kezével. Feketeöves BJJ-s, de még egyszer sem láttam jó, meggyőző földharcot tőle. Láttam az egyik ADCC meccsét és nem nyűgözött le. Szerintem jobban bokszol, mint földharcol. Az a pletyka keringett róla, hogy igazából lilaöves volt és Carlson Gracie azért adta neki a feketeövet, mert tudta, hogy a boksz háttere miatt jó lesz Vale Tudoban (Jó reklám a Carlson Gracie teamnek). Ez szerintem marhaság. A 2001-es ADCC-n egész jól szerepelt és ott malac földharcosok vannak.<br><br>Couture olipmpiai szinten birkózik és nagyon jó földharcban. Az utóbbi időben jól bokszol is az öreg róka. De éppen azért mert öreg, megeshet vele hogy visszaesik a fizikai állapota és nem bírja majd szusszal.
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: Sama »

Megy fel a regi serverre az ufc 15 Couture-Belfort meccs, kb15 perc
If you don´t want pain
You don´t understand
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Sama, a Couture nehézsúlyban Fedor ellen nem is rossz ötlet - ez még nekem sem jutott eszembe, pedig Couturenek lehetne esélye - mondjuk 10%. Fedor ellen az is valami, nem? :)<br>Egyébként a Belfort elleni meccsen 90%-ban Couturet érzem esélyesnek, a 10% pedig egy szerencsés és pontos Belfort ütés. <br>
SzaRABB
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: Sama »

Szedem lefele az elso meccset, kb 1.5 ora.<br>En Couture-ra tennem a penzem. Belfort miota visszatert vhogy nem olyan jo, mint regen, hianyolom a nagyon gyors uteszaporait, mint pl Silva vagy Tank ellen. Couture nagyon jo, en inkabb Silva ellen neznem meg, vagy ha visszamenne nehezbe, akkor Fedor ellen.
If you don´t want pain
You don´t understand
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: edge »

Nemsokára Belfort vs Couture 3 !<br><br>Kép<br><br>Mit gondoltok az esélyekrõl? Én úgy vélem, hogy nagyon kiegyenlítettek, talán egy lehelletnyivel Couture gyõzelme a snaszosabb. Ennek ellenére viszont Belfortnak szurkolok :). Tényleg, az elsõ meccsükhöz nem volt szerencsém (a másodikhoz igen, de ott nem sok minden derült ki).. aki látta írjon róla pár sort!
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY