Belfort vs Couture

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: supras »

Az oldalán van egy video amin földütéseket és rúgásokat gyakorol. Hát nem szakad meg ;)(Jackson)<br><br>A kox sajnos ott van a sportban sok olyannál is biztos akiből nem néznénk ki.
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: banza »

Nem csak o, szerintem shamrok is, Sylviat mar egyszer eltiltottak. De nekem ne mondjatok, hogy Silva csak sulyzozott. regen lattam bunyozni, de tavaj ilyenkor nagyon nagy volt. Az erorol meg csak annyit, Jackson koztudottan az erejebol el. Szerintem a technikaja semmit nem fejlodott 4 ev alatt. Mert nincs is ra szuksege, annyival erosebb.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: supras »

Igen ezt figyeltem én is és nagyon örülök. A 4 döntős közül eggyik sem az a doppingos fajta már csak nemzetét nézve se. Se a Brazil, se a Japán se az Oroszok. Valaki írta hogy Fedorék (Én is láttam képekben) Futnak, 4ütemű fekvő,kalapácsolás iyleneket csinálnak. Az amcsik azért jobban  ott vannak az erőnövelők terén Kimo pl. meg is büntették ezért.
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

Hiába az az izomtömeg. Nézzétek meg az idei 4 Pride nehézsúlyu döntőst.<br>Sergei, Ogawa, Minotauro, Fedor. Egyiknek sincs szép kigyurt teste. Fedornak még igen, de a többi háromnak nincs is olyan széles válla és mégis a legjobbak. Pont ez tetszik az egészbe, hogy nem az izomzat számít. Jó persze az is fontos, de nem annyira mint a technika, a harci szellem és az állóképesség.
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: banza »

Ki mondta, hogy nekem bajom van Colmannel? En csak Randlement nem szeretem, mert nagyszaju, hisztis, es szerintem szarul is bunyozik. Hihetetlen gagyi ahogy meccs elott uzenget, az egesz olyan mint a pankracio, vagy valami szanalmas nehezslyu bokszolo. Egyebkent Coleman volt az elso nagy favoritom, csak aztan eltunt egy idore, ugy 2k-2k1 kornyeken.<br><br>Az izomtomeg meg Silvan zavar. Nezd meg hogy nezett ki a az IVC-6on, vagy a korai UFC-s meccsein. Egyertelmuen larszik szerintem hogy a koksztol nott meg, es ez engem zavar. Ugyanugy ahogy zavart Ortizban is. Azert ne kezdjunk el vitazni, hogy ki kokszol meg mennyit, mert en is tisztaban vagyok vele, hogy mindenki.<br><br>Kulonben meg en nagyon UFC, ketrec parti vagyok. Nem is nagyon nezek pridet nem tom miert nekem annyira nem jon be. Lehet ez is benne van abban, hogy mi a velemenyem az egyes bunyosokrol. <br>
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: Sama »

Megneztem a meccset, Belfort nagy csalodas.. semmit nem csinal egy db karfeszites-probalkozason kivul.<br>Az igazsaghoz hozzatartozik, hogy a serules, amiert vegul leallitjak a meccset osszefejelestol volt...<br><br>Ellenben a Chuck Lidell-Vernon White meccs nagyon jo!!!
If you don´t want pain
You don´t understand
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Banza, <br>nézd meg a smashing machine című filmet. rögtön szimpatikusabb lesz randleman és coleman is - igazi sportemberek. <br>egyébként meg birkózók voltak - ezért van rajtuk az a hihetetlen izomtömeg. az igaz, hogy szarul nénzek ki a kifelé gömbölyödő valagukkal - de a ringben sokszor hasznát veszik az izomerőnek. <br>Silva pedig egy állat - de imádni való. ő aztán nem szokot heppciáskodni. ha erről van szó néd meg inkább jacksont vagy cro-copot. <br>na ők aztán tudnak fesztivált rendezni. <br>Hajrá Silva!
SzaRABB
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: supras »

Szeretem Coleman-t is de azért Coleman egy dörzsölt vén fejelő ;) De mind1 mert nagyon jól bunyózik
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: banza »

Ja randlemannrol meg csak annyit, hogy szerintem Colemann rossz kiadasban.  8)
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: banza »

Ezt valahogy ereztem  ;D<br>En nem szeretem a tul nagy darab embereket, ertsd fefujtak ;) Ortiz is akkor esett ki a pikszisbol nalam amikor ugy nezett ki mintha valaki a komprosszor csovat a s*ggeben felejtette volna. Szerencsere azota egy kicsit "ossze ment"
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: supras »

És megint egy nekem szompatikus ember ;) Én bírom Randleman-t is.
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: banza »

Akkor se szeretem  ::) Egyebkent pont beugrott egy jelenet Sylvarol, ami nagyon nem szimpatikus: Emlekszel a Belfort elleni meccsere? Na, hat ott kapott vagy 15 egyenest ( ;D) az arcaba es le is ment szepen, ahogy kell,. Majd miutan a biro lehuzta rola Belfortot, nekiallt hepciaskodni. asszem tobbet nem is bunyozott UFC-ben. A masik ilyen ellenszenves figura az Kevin Randlemann (jol irtam?). A sztori ua csak ot meg Liddel papa utotte ki. Mondjuk o azota rendszeresen fikazza az UFC-t. Mondjuk megneznem azt is, ahogy Couture osszerakja Kevinket ;D
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: supras »

Sylva pont az nyugodt (az mondjuk biztos hogy a meccseken psziho) típus. Egyszer láttam idegbetegnek de az is Jackson miatt volt  :)
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: banza »

De igen  ;) az van neki. Csak o az a csondes nagyszaju. Meg kulonben is egy pszihopata lett. Amikor meg braziliaban versenyzett akkor nagyon csiptem, akkor meg nem is volt igy felfujva. De egyre kevesbe szimpi. Mindegy ha meg tudja verni Couture bacsit akkor megbanast tanusitok es sylva fun leszek  ;D
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: supras »

Sylva-nak szerinted nagy szája van? Szerintem ponz az hogy nem.
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: banza »

Remelem osszejon a couture sylva meccs es randy jol elveri a negyszaju sylvat. Nem tehetek rola meg mindig nagyon ellenszenves :(
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: supras »

Szerintem előbb azért lemegy egy Silva-Jackson de hogy addig lemegy a Couture-Liddel azt nem tudom.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: edge »

Couture gyõzött ! Állítólag az orvos a harmadik menet után sérülés miatt félbeszakította a meccset, de Belfortnak amúgy sem sok esélye volt. A mérkõzést követõen Randy kihívta Silvát.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Machado_Blue_Belt
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2004-08-01 23:36:20

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: Machado_Blue_Belt »

Belfort fog nyerni szerintem...  Legalabbis en nagyon remelem hogy a "Phenom" szettepi Couture-t.<br><br>Bence
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: Belfort vs Couture

Hozzászólás Szerző: banza »

Szerintem abszolut keteselyes. Belfort keze hihetetlen, Couture meg a hatan tartotta Ortizt is 5 meneten keresztul. azt is hallottam, hogy egyutt keszulnek  :).<br>Belfort javara donthet a korkulonbseg, de ha nem uti ki az elso 2 menetben, es Couture a foldon tudja tartani a meccset akkor szerintem nyerhet. En nem tudnek fogadni. Tud valaki oddsokat?
BUTTON_POST_REPLY