Bedák Zsolt

Minden, ami profiboksz!
Pape2
Újonc
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2009-02-06 13:09:29

Hozzászólás Szerző: Pape2 »

Darien írtaCOLONMit szóltok Zsolti tegnapi teljesítményéhez? Nekem abszolút kellemes csalódás volt. Én sokkal nehezebb meccsre számítottam. A nagyobbik Bedák tesó eddig valahogy sosem győzött meg, de ezen a meccsen helyenként nagyon tudatos, szép bunyót mutatott. Persze most is akadtak olyan menetek amikor kicsit túlizgulta a dolgot, és olyan luftokat ütött, amitől (Öcsi bácsi terminológiájával élve) belilult a levegő, de azért összességében elég jól megoldotta ezt az elég komoly minőségi ugrást. Bevallom, a világbajnok anyagot most sem látom benne, de ha képes még tovább fejlődni, akkor az európai élmezőnynek sokáig meghatározó tagja lehet.
Meglepődtem nagyon simán nyert. Én vereségre számítottam :idea:
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Mit szóltok Zsolti tegnapi teljesítményéhez? Nekem abszolút kellemes csalódás volt. Én sokkal nehezebb meccsre számítottam. A nagyobbik Bedák tesó eddig valahogy sosem győzött meg, de ezen a meccsen helyenként nagyon tudatos, szép bunyót mutatott. Persze most is akadtak olyan menetek amikor kicsit túlizgulta a dolgot, és olyan luftokat ütött, amitől (Öcsi bácsi terminológiájával élve) belilult a levegő, de azért összességében elég jól megoldotta ezt az elég komoly minőségi ugrást. Bevallom, a világbajnok anyagot most sem látom benne, de ha képes még tovább fejlődni, akkor az európai élmezőnynek sokáig meghatározó tagja lehet.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

greg írtaCOLONNem nagyon szeretek beidézgetni a konkurens lapokról, de ez mégis ide kívánkozik:

http://www.monokli.com/rovid-hirek/koke ... _6325.html

Leginkább az ismét bőszen előbújó magyar vonatkozás tetszik a cikkben, mely szerint, ahogy én értelmezem, Nagy "Zsivány" Zsolt kiütése egy olyan hatalmas fegyvertény, ami miatt Bedák is nagyon felkötheti a nadrágját...
Durva ilyeneket olvasni, hogy ütőgép vár Bedákra (telesport), meg ko-király lesz Bedák ellenfele, de majd kiderül ha bejelentik, az a gyerek írt már nagyobb hülyeségeket is odaát, bár mi is valami ilyesmiről írtunk, hogy valami jó rekordú spanyol lesz az ellen. Amúgy kíváncsi lennék erre a forrásra, azt könnyű leírni, hogy üzbég lapinformációk, meg spanyol weblap, csak néha háttér is el kellene hozzá.
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Hozzászólás Szerző: greg »

Nem nagyon szeretek beidézgetni a konkurens lapokról, de ez mégis ide kívánkozik:

http://www.monokli.com/rovid-hirek/koke ... _6325.html

Leginkább az ismét bõszen elõbújó magyar vonatkozás tetszik a cikkben, mely szerint, ahogy én értelmezem, Nagy "Zsivány" Zsolt kiütése egy olyan hatalmas fegyvertény, ami miatt Bedák is nagyon felkötheti a nadrágját...
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Felraktam ftp-re Bedák Zsolt várható ellenfelének, Simone Maludrottunak a Hasegawa elleni meccsét.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Így kell ezt csinálni. 8)
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Kár volt kicsit is aggódni, Zsolt jó volt, a ko pedig látványos. Utóbbi nagyon kellett, talán sikerül végre elkapni a fonalat.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

De egy nulla meccses bunyóst miért rúgnának ki? Ennyire csak nem volt rossz az első pár edzésen... És miért igazolták akkor le, ha esélyt sem kap? Akkor még a mai ellenfelének a fellépti díját sem kellett volna kidobni feleslegesen, ha úgy is rá van téve a tendencia... Azt tudom, hogy régóta előszerződése volt, és esetleg időközben rájöttek, hogy rossz döntés volt leigazolni, és most ki akarnak bújni a kontraktusból? Akkor kevésbé átlátszó lenne a buli, ha nem egy ilyen ürgét hoznak, hanem olyat, aki lecsavarja, és akkor legalább van valami ok...

Én azon a részén csodálkozom, hogy állítólag nem azt mondja az edző, hogy azért akarják kirúgni őt és Pimpát is, mert elégedetlenek, hanem a tesója meccsétől (is) függővé teszik a másik karrierjét... Ezt valahogy nem vágom... Azt még talán el tudnám képzelni, hogy felmerült Zsolt kirúgása, és ezért Pimpa sem szívesen maradna, de ebben az esetben azért más lenne a gyerek fekvése.
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Lehet van benne vmi. Leépítés van az uninál, németek és jó bunyósok játszanak selejtezőket, Tajbertet hagyták veszíteni, szal szerintem kirugdossák a gyenge, tv képernyőre nem való/kerülő bunyósokat, ill. alsóbb súlyokban is leépítenek.

Esetünkben adott egy kezdő és egy karrierje elején járó bunyós. Egy jó ideig még pénzt kéne beléjük fektetni, ami nem biztos, h megéri.
(nem németek, nincs olimpiai érem, kis súlyban ritkán szereznek vb övet, aki szerez, azzal se törődnek: Kotelnik, Szidorenko)

A mélyvíz és az úszni tanulás gyorsaságának esete.
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Zsoltot féltem én is. Élőben, a helyszínen is láttam, hogy árgus szemekkel figyeli az Uni vezetősége minden mozdulatát. Nyilván látják, hogy nem az igazi, ezért neki ez a meccs (meg talán mindegyik) nagyobb téttel bír, mert egy ilyen kis súlyban bokszoló bunyóst amúgy is nehezebb eladni, kevesebb pénzt lehet belőle beszedni még akkor is, ha már világbajnok, hátha még nem is meggyőző... Meg kell jól verni ezt a fickót, aztán menni kell tovább.

Azt gondolom egyébként, hogy az Uninak az a stratégiája, hogy legalább az első címmeccsig eltolják a bokszolót, ha csak tényleg nem olyan gyenge, hogy már oda sem ér el. Ez az időszak, mikor felfuttatnak egy fiatal bunyóst - most durva kifejezéssel élek - még csak a pénz ráköltésről szól. Megfizetik az edzőjét, kapja a fizetését, ellenfeleket hoznak neki stb., közben pedig a gálák korai programjában kap szerepet, ergo a tv nem érte fizet, és a nézők sem az ő neve miatt vesznek jegyet, pólót, plakátot meg hasonló dolgokat, magyarul nem hoz bevételt. Kokó volt mondjuk a ritka kivétel, mert ő már az első profi meccse előtt is óriási sztár volt itthon, de Bedák Zsolt sajnos közel sem az a kaliber.

Viszont ha már beleölnek egy rakat zsetont, akkor azt ki is akarják venni, ha csak egy mód van rá. Ezt pedig csak akkor tehetik meg, ha eljuttatják egy olyan meccsig, ahol már eladható tét. Ott aztán már kiderül sok minden.

Amúgy Zsolt kapcsán én is hallottam dolgokat hónapokkal ezelőtt, de azok szöges ellentétben álltak ezzel a mai felvetéssel.
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Erwin-kor.
Whisper
Kihívó
HozzászólásokCOLON 147
CsatlakozottCOLON 2005-05-08 00:37:22
Tartózkodási helyCOLON Ajka

Hozzászólás Szerző: Whisper »

Ja, nyilván a brémai trancsírozómester fantáziája indult be ismét...a monoklinál nagyon adnak a szavára, tényként kezelik a hülyeségeit.

Ettől függetlenül necces meccs lehet ez Bedáknak, lehet nem rossz bunyós ez a nicaraguai...aki megosztott pontozással kap ki Olaszországban egy jónevű bunyós ellen...na majd meglátjuk.
" Just a man and his will to survive "
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Aki felhozómérkőzésen kikap, annak szerintem eddig sem volt hosszú jövője az Universumnál, és Zsolt sajnos eddig sem volt túl meggyőző. Szóval sarkosítva a dolgot, minden egyes meccsen a bokszoló jövője a tét...

A másik részét viszont én hülyeségnek tartom. Egy meccse sem volt, de ha a tesója kikap, akkor kirúgják úgy, hogy még ki sem derült, hogy mire vihetné? :) Akkor miért igazolták le egyáltalán? :) Vagy az alatt a pár hét alatt, amit kint töltött ekkorát csalódtak volna Pimpában? Kicsit eljátszva a gondolattal: Pimpa pár másodperc alatt kiüti a fickót (simán benne van), aztán utána közlik vele, hogy szép volt, de ki vagy rúgva, mert a bátyád gyenge, és a kutyát nem érdekli, hogy később akár világbajnok is lehetnél :) Nem látom a logikát ebben a dologban, aztán lehet csak én vagyok ehhez túl egyszerű gyerek...

Az lehet, hogy az edzőt is menesztik, mert mondjuk elégedetlenek vele, de miért küldenének utána egy olyan bunyóst is, aki még el sem kezdte az érdemi profi karrierjét, és aki után sanszosan tejelne a magyar tv? Vagy csak mert ő is Bedák akkor már csak a neve miatt neki is reszeltek? :)

Nem tudom, hogy ki volt az informátor, de ha az, akire gondolok, akkor nyilván csak lázítás az egész.
Whisper
Kihívó
HozzászólásokCOLON 147
CsatlakozottCOLON 2005-05-08 00:37:22
Tartózkodási helyCOLON Ajka

Hozzászólás Szerző: Whisper »

http://www.monokli.com/rovid-hirek/beda ... _5954.html

Ha ez igaz, akkor Bedákékat is megcsapta a leépítés szele...azért Pimpával szemben ez nagyon nem korrekt.

Mondjuk Bedák Zs. eddig elég hullámzóan teljesített ( bár legutóbb kifejezetten jól, ahogy olvastam), szóval most igencsak oda kéne pirítani...
" Just a man and his will to survive "
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Attól félek, ha így megy tovább, akkor Zsolt hamar belekerül egy olyan szituációba, amikor úgy dönt a klub, hogy bedobja a mélyvízbe (~címmeccs), és vagy megtanul gyorsan úszni, vagy megfullad… Nem hiszem, hogy sokáig türelmesek lesznek vele, ha ennyire megszenved a felhozó emberekkel is. Valamit változtatni kellene a bunyóján, mert ez a stílus ütőerő nélkül nagyon nem hoz eredményt. Kár lenne érte, mert abban tuti biztos vagyok, hogy Zsolt hozzáállásával, szorgalmával az ég világon nincsen gond, és ő is tisztában van vele, hogy ez valahogy nem az igazi, de félek hamar el fog fogyni az idő, amit az Uni arra szán, hogy elérje a megfelelő és elvárt szintet.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Bedákról még az odaúton kezdtünk el beszélgetni. Abban egyet értettünk, hogy csalódás az eddigi teljesítménye. Én valahogy úgy látom, hogy még mindig az amatőr beidegződések hatásai miatt olyan a stílusa amilyen. Sokat üt, szerintem túl sokat is, és ezért nem elég pontos. Most szépen beosztotta a kondiját, nem úgy mint múltkor. Az ütőereje sajnos nem túl nagy, de ha sikerülne egy olyan stílust kitalálni neki, ami nem arról szól, hogy mindenáron szét kell csapni az ellenfelet, akkor talán lehet keresnivalója. Ami nem túl bíztató, hogy a kispehelysúly jelenleg kimondottan erős, és úgy gondolom, hogy a következő években is az maradhat. Van ideje még bőven Zsoltnak, és ő is érzi, hogy nem okés a buli, de jelenleg rossz belegondolni, hogy első vonalas bunyós mit művelne vele.
Egyébként ha jól láttuk, akkor Szántó Öcsi bácsi sem volt elégedett Bedákkal, mert meccs után Zsolt odament hozzá, és bizony nem úgy tűnt a gesztikulációkból, hogy nagyon dicsérte volna a volt tanítványt.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hát nem tudom ki hogy van vele, de nekem egyre kevéssé tetszik Zsolt bunyója. Semmi extrát nem látok benne eddig ami azt mutatná, hogy akésőbbiekben bajnok lehet belőle. Viszonylag sokat üt (mint szinte mindenki aki ilyen súlyban bokszol), jól variálja az ütéseket, de nem elég gyors és ütőereje az gyakorlatilag sajnos nem sok van. Interkonti meccsen is szenvedni fog az ellenfelekkel ha ez így megy tovább.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Santos írtaCOLON A legviccesebb része a közvetítésnek az volt, amikor az RTL-esek a sárga, trendy fürdőgatyás Borat képet bevágták a szünetben... :?: :D
Az nagyon kemény volt :D Percekig néztem magam elé, hogy most akkor mi van? :D Nem tudom ki volt ilyen vicces fiú, de ütött az biztos...

Zsolti teljesítménye tényleg nem volt valami nagy, de írjuk annak a számlájára, hogy biztos nagyon akart bizonyítani. Látszott rajta, hogy görcsösen bunyózik, teljesen meg akarta semmisíteni az ellenfelét, csa nem jött neki össze. Sokat kell még tanulnia a profi bunyóról, de jó kezekben van, úgyhogy szerintem nem kell aggódni.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

Hollywood írtaCOLONMost először láttam Bedákot profiként, de határozottan nem tetszett. Nagyon amatőr stílusban bunyózik még, ütőereje szerintem kevés és ez az ürge is egy csomószor keményen eltalálta. Nagy kérdés lesz, hogy mennyire strapabíró feje lesz, illetve mennyire fejlődőképes a jövőben. Sok munka áll még előtte szerintem, de azért remélem, hogy szép sikereket ér el, mert nagyon fiatal még.
Vártam egy darabig, hátha valaki előttem mondja ki. Nekem egyáltalán nem tetszett Bedák meccse. Időnként annyira ész nélkül ütött, mintha négy menet lenne, és le lenne maradva vagy 5 ponttal. Az ütései nagyon pontatlanok voltak, a védekezése pedig meglepően gyenge, nem egyszer igen komolyan eltalálták. Nagyon sokat kell még tanulnia a profi bokszból, hogy magasabb szinten is eredményes maradhasson. Ideje lesz rá. Kíváncsian várom a folytatást.

A legviccesebb része a közvetítésnek az volt, amikor az RTL-esek a sárga, trendy fürdőgatyás Borat képet bevágták a szünetben... :?: :D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Most először láttam Bedákot profiként, de határozottan nem tetszett. Nagyon amatőr stílusban bunyózik még, ütőereje szerintem kevés és ez az ürge is egy csomószor keményen eltalálta. Nagy kérdés lesz, hogy mennyire strapabíró feje lesz, illetve mennyire fejlődőképes a jövőben. Sok munka áll még előtte szerintem, de azért remélem, hogy szép sikereket ér el, mert nagyon fiatal még.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

Pisti írtaCOLONSzakmailag teljesen rendben van a hozzászólás, számszerüleg viszont hatalmas tévedés van a szövegben amely félrevezetheti az olvasókat, nem 5-en, hanem 6an voltunk magyarok a Zsolt meccsén( Profun, Vinyus, Oli, ÉnekesÖcsi, Bátyám és Én), a többi stimmel(narancsbör, no cici, stb)
igy mar oke :D epp reklamalni akartunk :D
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
BUTTON_POST_REPLY