Bírói tévedések és anomáliák

Minden, ami profiboksz!
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: Camo »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1118660403;start=60#73 date=08/27/06 ť 20:29:23]<br>De mint mondtam: tévedni-hibázni emberi dolog.[/quote]<br><br>Akkor is, ha ez sűrűn előfordul?
Camo
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1118660403;start=60#73 date=08/27/06 ť 20:29:23]<br><br><br>De mint mondtam: tévedni-hibázni emberi dolog.[/quote]<br><br><br>Na jó, de ennyiszer??
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1118660403;start=60#72 date=08/27/06 ť 11:16:56]PTM: Flórián Béla meg többször csinált olyat, hogy felsegítette a leütött versenyzőt és utána kezdett el számolni... Ez szabályos? Azt tippelem, hogy nem az.[/quote]<br><br>Igazad van, de ez az "előzékenység" még mindig nagyságrendekkel jobb, mint amikor agyonvereti a bokszolókat (lásd Takács vs Balogh). Vagy amikor a szünetben lamentál az edzőnek, mikor az az 1 perc a versenyzőé és nincs joga pazarolni (lásd Petrányi vs Rubin).<br><br>De mint mondtam: tévedni-hibázni emberi dolog.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Amindenit, most láttam a felvétel végén, ez a Dőry ez elképesztő. <br>Már mindent leírtatok, de én még azt sem látom, hogy ki locsolja és honnan. Lehet látta, hogy vizes a háta és onnan következtette ki :D<br>Aztán meg magyarázza nekik, hogy "Vóter nyet!" biztos tudták miről van szó :D<br><br>PTM: Flórián Béla meg többször csinált olyat, hogy felsegítette a leütött versenyzőt és utána kezdett el számolni... Ez szabályos? Azt tippelem, hogy nem az.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: faceload »

Döry a Rimovszky meccs előtt: Ok Boys Good Like  ;D
You will never walk alone!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: kozi »

Igen ezt a helyszinen nem hallottuk, de felvettem a közvetitést és visszanéztem. Hihetetlen amit Dőry művelt. Tavaly is volt valami hasonló eset, csak akkor Rubinnak adott "tanácsokat" ráadásul akkor ki volt a helyszinen is hangositva és az egész csarnok hallhatta.<br>Az is érdekes volt, amikor közölte vagy 3szor, hogy külsö segítség miatt diszkvalifikálja a román srácot ezért tko. Most akkor melyik? dq vagy tko?<br>Amugy nem lett volna rossz buli ez a rendezvény, csak szerintem a versenyzők haverjain és családtagjain valamint a netezőkön kívül senki nem tudta, hogy ez a gála Budapesten a Nemzeti Csarnokban lesz. Arra amiröl nem tudnak elég nehéz kimeni...
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: PTM »

Vérlázítónak találom Dőry Miklós tegnapi mérkőzésvezetői munkáját, amit a Rimovszky vs Stratila meccsen követett el.<br><br>Égett is a pofám miatta...<br><br>Instrukciókat ad a hazai bunyósnak a stop vezényszó után, bratyizik a ringsarokkal és taktikai utasításokkal bombázza őket - kéretlenül. Püföli a román gyerek kesztyűjét, amihez mellesleg semmi joga, a szabálykönyvben legalábbis nem szerepel a bíró intézkedési körében a versenyzők fenyítése fogás esetére. Ja és pluszban lökdöste a románt, ami SÉRÜLÉSVESZÉLYES. Diszkvalifikál, majd TKO-t hirdet.<br><br>Mivaaaaaan?!<br><br>A Profi Liga átírja a szabálykönyvet? Akkor Roy Jones Jr. rekordjában mit keres a DQ? Illene értesíteni a WBC-t és a Nevadai Atlétikai Szövetséget, javítsák TKO-ra nehogy a világ elmaradottabb feléhez tartozzanak még a végén... Tripla broáf!<br><br>A bunyósokra és a szervezőkre egy rossz szót nem szólok, ők legalább dolgoznak a magyar boksz épüléséért, de Miki bá' működése egyre elkeserítőbb. Tévedni szabad, hibázni lehet, de amit tegnap művelt, az már nem fér bele egy ilyen kaliberű sportrendezvénybe.<br><br>Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de Miki bá lejáratja a magyar bírói kart - egyébként, mielőtt még bárki nekem támadna, Flórián Bélát leszámítva sosem szoktam élesen kritizálni a magyar bíró sporikat, még Kaiser Ernő bácsit és Dőry Miklóst sem... Sajnos ezen a meccsen egy világ dőlt össze bennem a képernyő előtt ülve.<br><br>Életemben nem láttam ennél nívótlanabb és dilettánsabb bírói működést, pedig több, mint 15 éve járok versenyekre és ennyi idő alatt láttam már ezt-azt...
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1118660403;start=60#66 date=03/10/06 ť 09:42:20]Nekem az a kedvencem, hogy: Chuck Norris már 20 éve halott, csak a halál nem meri megmondani neki. 8)[/quote]<br><br>Nekem meg az, hogy Chuck Norris osztható nullával!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=cezi link=board=profiboksz;num=1118660403;start=60#62 date=03/09/06 ť 16:22:29]<br><br>amma' korrekt, azt elfogadom. de hogy pisti milyen gyorsan nez... es ir. es nyomtat. :)<br><br>pisti, nem vagy te chuck norris veletlenul? :D[/quote]<br><br>Az mind semmi, de:<br>Pisti elébb letarolt egy hegyoldalt - kézzel<br>Szakszerűen feldarabolta a faanyagot - kézzel<br>Adalékanyagokkal hidropulper nélkül készített papírgyártásra alkalmas masszát - kézzel<br>Eltávolította felesleges nedvességet a masszából - kézzel<br>A kész papírt A4-es formátumra vágta, kizárólag a szemmértékét használva - kézzel<br>Mindeközben folyamatosan nézte a meccseket,<br>és pontozott - a másik kezével<br>A nyomtatásról nincs információ, de könnyen elképzelhető, hogy saját maga dobálta a papírra a festékpöttyöket - kézzel<br> ;D
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: greg »

Nekem az a kedvencem, hogy: Chuck Norris már 20 éve halott, csak a halál nem meri megmondani neki. 8)
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1118660403;start=60#63 date=03/09/06 ť 16:28:06]Táguló világegyetemben élünk. Minden Pisti (alias: Chuck Norris) elől menekül.   ;D<br>Ilyesmire gondoltál, cezi?  8)[/quote]<br><br>hasonlora :) <br>pistinek ket sebessege van. setal, es ol. <br>pisti az egyetlen, aki egy forgoajtot is be tud csapni maga utan. <br>pisti az egyetlen, aki bement egy mekdonaldszba, es kert egy whopper menut. kapott. <br>ha pisti megut valakit, azzal nem csak megoli, hanem az egesz letezeset kitorli a ter-ido continuumbol. <br><br>es a tobbi :)
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=cezi link=board=profiboksz;num=1118660403;start=60#62 date=03/09/06 ť 16:22:29]pisti, nem vagy te chuck norris veletlenul? :D[/quote]<br><br>Tudtam, tudtam, tudtam!<br><br>Egész idáig itt volt bennem!  :D
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=cezi link=board=profiboksz;num=1118660403;start=60#62 date=03/09/06 ť 16:22:29]pisti, nem vagy te chuck norris veletlenul? :D[/quote]<br><br>Táguló világegyetemben élünk. Minden Pisti (alias: Chuck Norris) elől menekül.   ;D<br><br>Ilyesmire gondoltál, cezi?  8)
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=gallien link=board=profiboksz;num=1118660403;start=60#61 date=03/09/06 ť 16:14:00]nesze vazze: 4 és fél millió másodperc!  ;D[/quote]<br><br>amma' korrekt, azt elfogadom. de hogy pisti milyen gyorsan nez... es ir. es nyomtat. :)<br><br>pisti, nem vagy te chuck norris veletlenul? :D
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=cezi link=board=profiboksz;num=1118660403;start=45#58 date=03/09/06 ť 13:14:17]<br><br>ha nem milo vikinek vezette, akkor az is masfel millio menet :D[/quote]<br><br>nesze vazze: 4 és fél millió másodperc!  ;D<br><br>
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: miszter »

Tom Kaczmarek guiness rekorder!!!  ;D
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: Pisti »

Nem, nem és nem!!! Én tegnap este 6-tól fél 7ig megnéztem az összes meccset amin pontozott, majd egyenként megszámoltam, sőt még rövid összefoglalot irtam mindegyikről, és egy meccs összefoglalója pontosan egy oldalra fért rá, és a mikor kinyomtattam akkor 4500000 papirt kellet beraknom a nyomtatóba, tehát Tom egész biztos, hogy ennyit vezetett!!! ;D  
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=gallien link=board=profiboksz;num=1118660403;start=45#57 date=03/09/06 ť 11:20:28]Yovan vazze, most mit vagytok úgy oda? Akkor legyen 4 és fél millió perc...  ;D ;D ;D[/quote]<br><br>ha nem milo vikinek vezette, akkor az is masfel millio menet :D
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=cezi link=board=profiboksz;num=1118660403;start=45#55 date=03/09/06 ť 10:48:18]<br><br>jo, ugy csak 50 meccs naponta :) sacc per kb-ra mondjuk 4500 meccs 26 ev alatt normalisnak tunik. bar meg az is evi 100 feletti meccsaranyt jelent. [/quote]<br><br>Yovan vazze, most mit vagytok úgy oda? Akkor legyen 4 és fél millió perc...  ;D ;D ;D
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Bírói tévedések és anomáliák

Hozzászólás Szerző: miszter »

Szerintem Pisti karikaturistásan írta ezt a négy és fél millós számot, hiszen a 25 év alatt nem volt ennyi vb meccs, de szerintem a világtörténelem alatt sem.  ;)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
BUTTON_POST_REPLY