Tippjáték a profiboksz.hu-n

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=pepeq link=board=profiboksz;num=1142448886;start=15#22 date=03/17/06 ť 10:26:33]Tényleg, a nyeremény mi is ? :D  :P[/quote]<br><br>Az még legyen egyelőre meglepetés ;) :). Ez majd az év vége felé fog konkrétan kiderülni, de azért ne 2 személyes világkörüli útra számítsatok ;). Komolyra fordítva a szót, ha sikerül, akkor értékes boksszal kapcsolatos díjak lesznek, de első sorban maga a játék lesz a lényeg :).
resus
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2006-02-25 23:06:29

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: resus »

Kössz a játékot! Szerintem már most nagyon népszerű. Leadtam a tippeket, de bevallom őszintén egy-két meccsnél fogalmam sincs, hogy kire. (mindegy, ez úgyis csak a teszt. Majd az első fordulóra kiélesítem magam.  ;D ) <br><br>üdv a szerkesztőknek.  ;)
Kép
pepeq
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-03-18 16:03:20
Tartózkodási helyCOLON Magyarország, Budapest

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: pepeq »

Tényleg, a nyeremény mi is ? :D  :P
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Pasu link=board=profiboksz;num=1142448886;start=15#20 date=03/17/06 ť 09:53:11]Én is örülök, hogy lehet újra tippelni.<br><br>A régi tippjátékban volt minden meccsről egy néhány soros beharangozó - ez most kicsit hiányzik.<br>Most küldtem el a tippeimet és nem tudom, kapok-e róla emlékeztetőt (mármint az elküldött tippekről) mailben...  egyébként nyilván elfelejtem, hogy miket is tippeltem és úgy nem az igazi...<br><br>Mindenesetre addig a módszerem az alábbi: Elküldés előtt printscreen ->bevág Paintbe ->kinyomtat  ;)<br><br>Pasu<br><br>...Ja és minden forduló indulásakor jön majd levél emlékeztetésül, vagy ez csak most volt így?[/quote]<br><br>Igen, ahogy bertinek is írtam, az éles játéknál minden tippelő fog kapni emlékeztető és információs e-mailt is minden fordulóban a tippek leadása után, a végeredmény és az új forduló kihirdetésekor is. Ez utóbbi két időpont valószínűleg ugyan arra a napra fog esni mindig. De, most ahogy látjátok még csak a teszt folyik, azért nem kap senki levelet a tippjeiről. Most csak a voksokat lehet leadni, a többi még fejlesztés alatt áll.<br>Beharangozókat azért nem írunk külön a tippjátékhoz, mert a havonta jelentkező cikksorozatoknak köszönhetően így is remekül rá lehet készülni a tippelésre :).
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Én is örülök, hogy lehet újra tippelni.<br><br>A régi tippjátékban volt minden meccsről egy néhány soros beharangozó - ez most kicsit hiányzik.<br>Most küldtem el a tippeimet és nem tudom, kapok-e róla emlékeztetőt (mármint az elküldött tippekről) mailben...  egyébként nyilván elfelejtem, hogy miket is tippeltem és úgy nem az igazi...<br><br>Mindenesetre addig a módszerem az alábbi: Elküldés előtt printscreen ->bevág Paintbe ->kinyomtat  ;)<br><br>Pasu<br><br>...Ja és minden forduló indulásakor jön majd levél emlékeztetésül, vagy ez csak most volt így?
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=berti link=board=profiboksz;num=1142448886;start=15#18 date=03/17/06 ť 09:08:13]"7. A játékkal kapcsolatos aktuális információkról a résztvevők e-mailt kapnak. "<br><br>Bocsesz! Csak nem értelmeztem megfelelően!  :-[ :P[/quote]<br><br>Semmi gond :). Kérdezzetek csak nyugodtan, többek között ezért is nyitottuk ezt az új topikot, mert kiváncsiak vagyunk, hogy mi a véleményetek a játékról, és hogy kiderüljön, van-e valamilyen hiba, amit mi nem vettünk észre.<br>És persze a jövőben itt majd ki lehet tárgyalni azt is, hogy ki milyen ügyesen tippelt ;) :).
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: berti »

"7. A játékkal kapcsolatos aktuális információkról a résztvevők e-mailt kapnak. "<br><br>Bocsesz! Csak nem értelmeztem megfelelően!  :-[ :P<br>
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: BUBI »

Namost.[table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table]Csatlakozom az előttem hozzászólókhoz.Tényleg Sirály ötlet ez a tippjáték! ;) ;) ;)
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Darien »

Nagy gratula mindenkinek aki részt vett a játék fejlesztésében! Máe alig várom az eredményeket! :D
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=berti link=board=profiboksz;num=1142448886;start=0#14 date=03/16/06 ť 16:47:10]Nagyon teccik! Ügyesek vagytok! Amit én szeretnék...  :P, az az, hogy mit is tippeltem? Igazam lesz? Valami kis riportot láthassak a saját tippeimről! Ha ez lehetséges és csak béna vagyok azért nem látom akkor bocsesz!  :-X[/quote]<br><br>Tervbe van véve, hogy minden játékos tájékoztató e-mailt fog kapni az eredményekről. Játékszabályzat, 7. pont:<br><br>7. A játékkal kapcsolatos aktuális információkról a résztvevők e-mailt kapnak.<br><br>De természetesen lesz minden forduló után, kéthavonta és évente is ranglista, ahol mindenki megnézheti, hogy hány pontot is ért el.<br>Ezek még mind fejlesztés alatt vannak, ezért csak teszt az első forduló. Érdemes ám tényleg elolvasni tüzetesen a szabályzatot, mert minden úgy fog működni, ahogy ott le van írva ;) :).<br><br>Katt ide: http://www.profiboksz.hu/tippjatek.php?a=rules<br><br>;)
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: berti »

Nagyon teccik! Ügyesek vagytok! Amit én szeretnék...  :P, az az, hogy mit is tippeltem? Igazam lesz? Valami kis riportot láthassak a saját tippeimről! Ha ez lehetséges és csak béna vagyok azért nem látom akkor bocsesz!  :-X
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=atya link=board=profiboksz;num=1142448886;start=0#10 date=03/16/06 ť 12:54:18]De jó lenne, ha ez újra működne és ennyire faszántosan  ;D[/quote]<br><br>[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1142448886;start=0#11 date=03/16/06 ť 14:22:55]Ultra cool! Respect to PKSZ!<br><br> :D<br><br>Nagyonkurvajó ötlet és klassz kivitelezés.<br><br><br>Kiegészítés vagy észrevétel. HA van esetleg olyan meccs, amit már beharangoztatok előtte, akkor csináljatok szerintem egy kis jegyzetlap-ikon szerűséget a nevek mellé (vagy alá), amit megnyomva, a brózer megnyitja a belinkelt cikket egy új ablakban. Ez például meghozhatja a játékkedvét olyanoknak, akik mondjuk csak egy meccs neveit ismerik. Például majd a Mayweather vs Judah meccshez kerülhetne egy ilyen ikon.<br><br>Az NC helyett meg szerintem inkább D legyen. Korábban Edge jól kifejtette, hogy szavazásokba sincs értelme betenni a No Contestet.<br><br>Egyébként zsírkirály![/quote]<br><br>[quote author=pepeq link=board=profiboksz;num=1142448886;start=0#12 date=03/16/06 ť 15:24:26]Esetleg a "cikkre link" mellett lehetne link a boxrec-re is és akkor jó sok időt el lehetne tőteni a dologgal, majd később a videoit tartalmazó folderre is lehetne link, esetleg eredményhirdetésénél adott sornál a %-os megszlás a 4 végkifejletre, és és és... :D<br>[/quote]<br><br>Először is köszi szépen az elismeréseket és az észrevételeket :). <br><br>Atya<br><br>Működni fog a játék, az már biztos :). Kis idő, és a főoldalon is rá lehet klikkelni, és élesben megy majd a móka.<br><br>PTM - pepeq<br><br>Elvileg sem döntetlenre, sem pedig no contestre nem lehet szavazni. Az nc lehetőség csak véletlenül maradt bent, de hamarosan javítva lesz. Ezért jó a tesztidőszak, hogy ilyen kisebb hibák kiderüljenek :). Egyébként ez le is van írva a játékszabályzatban:<br><br>"Döntetlen eredményre nem lehet tippelni, minden esetben meg kell jelölni egy lehetséges győztest."<br><br>Ezt azért találtuk ki, mert tuti lenne olyan brahizó, aki már csak hülyeségből is döntetlenre nyomná be az összes meccset. Tessék szépen megjelölni a leendő győztes személyét :)!<br><br>A linkeléseket ennyire bonyolult módon szerintem egyenlőre ne erőltessük, több dolog miatt is. Egyrészt a tv-műsorok szerkesztésének tapasztalatából tudom, hogy az ilyen linkelgetés nagyon-nagyon sok időt elvesz, és nem lenne jó, ha ilyenek miatt mondjuk csúszna a frissítés. Induljon el szépen a dolog így, és talán a későbbiekben, ha jut rá plusz energia és idő, akkor lehet fejleszteni a dolgot. A játék szerintem így is nagyon élvezhető lesz, hogy nem teszünk be linkeket. Nézzétek meg pl. a boxingpress.de játékát, ott sincsenek linkek, csak a bunyósok nevei. <br>Először arra vagyunk nagyon kíváncsiak, hogy mennyire lesz népszerű és látogatott a játék, és hogy nem-e lesz valamilyen technikai probléma.
pepeq
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-03-18 16:03:20
Tartózkodási helyCOLON Magyarország, Budapest

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: pepeq »

Esetleg a "cikkre link" mellett lehetne link a boxrec-re is és akkor jó sok időt el lehetne tőteni a dologgal, majd később a videoit tartalmazó folderre is lehetne link, esetleg eredményhirdetésénél adott sornál a %-os megszlás a 4 végkifejletre, és és és... :D<br>
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: PTM »

Ultra cool! Respect to PKSZ!<br><br> :D<br><br>Nagyonkurvajó ötlet és klassz kivitelezés.<br><br><br>Kiegészítés vagy észrevétel. HA van esetleg olyan meccs, amit már beharangoztatok előtte, akkor csináljatok szerintem egy kis jegyzetlap-ikon szerűséget a nevek mellé (vagy alá), amit megnyomva, a brózer megnyitja a belinkelt cikket egy új ablakban. Ez például meghozhatja a játékkedvét olyanoknak, akik mondjuk csak egy meccs neveit ismerik. Például majd a Mayweather vs Judah meccshez kerülhetne egy ilyen ikon.<br><br>Az NC helyett meg szerintem inkább D legyen. Korábban Edge jól kifejtette, hogy szavazásokba sincs értelme betenni a No Contestet.<br><br>Egyébként zsírkirály!
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: atya »

De jó lenne, ha ez újra működne és ennyire faszántosan  ;D
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Vaze, lenyűgöző ez a profiboksz.hu! Fantasztikus!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Erwin link=board=profiboksz;num=1142448886;start=0#7 date=03/16/06 ť 09:22:10]Egyébként abból is észre lehet venni, hogy ez még csak a teszt forduló, hogy a főoldalon még nincs feltüntetve a játék linkje (ahogy cezi is észrevette). Ha éles lesz a dolog, azt hírben is meg fogjuk írni, hogy azok az olvasók is értesüljenek a hivatalos indulásról, akik nem járnak a fórumba.<br>A következő forduló - amely reméljük már élesben fog menni - játéktáblája az első tervezet szerint elég jónak tűnik. Mayweather vs Judah, Arce vs Alvarez, Juan Diaz vs Jose Miguel Cotto könnyűsúlyú WBA világbajnoki címmeccs, talán még Thomas Ulrich és Sinan Samil Sam mérkőzései is tippelhetők lesznek, sőt, talán még magyar mérkőzésre is lehet majd voksolni. Persze ez még csak előzetes terv, még addig változhat sok minden.[/quote]<br><br>Jó - jó - jó - jó!<br>Vettem!  ;)<br>
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Egyébként abból is észre lehet venni, hogy ez még csak a teszt forduló, hogy a főoldalon még nincs feltüntetve a játék linkje (ahogy cezi is észrevette). Ha éles lesz a dolog, azt hírben is meg fogjuk írni, hogy azok az olvasók is értesüljenek a hivatalos indulásról, akik nem járnak a fórumba.<br>A következő forduló - amely reméljük már élesben fog menni - játéktáblája az első tervezet szerint elég jónak tűnik. Mayweather vs Judah, Arce vs Alvarez, Juan Diaz vs Jose Miguel Cotto könnyűsúlyú WBA világbajnoki címmeccs, talán még Thomas Ulrich és Sinan Samil Sam mérkőzései is tippelhetők lesznek, sőt, talán még magyar mérkőzésre is lehet majd voksolni. Persze ez még csak előzetes terv, még addig változhat sok minden.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ez még csak a tesztet szolgálja. Az első hivatalos forduló április elején kezdődik majd. A Mayweather vs Judah már szerepel benne.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: dp »

Halleluja!!!  :D<br><br>Fly!<br>A forduló első végeredménye már beleszámít a továbbiakba, vagy ez még csak a tesztet szolgálja?
BUTTON_TOPIC_LOCKED