Tippjáték a profiboksz.hu-n

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: menyus »

[quote author=fly link=board=profiboksz;num=1142448886;start=30#42 date=03/21/06 ť 19:03:50]<br><br>naja... meg majd php-ban irok egy AI-t ami figyelembe veszi a káoszelméletet is, ha esetleg valami velős cuccot enne a meccs előtt a bokszoló :D<br><br>nem ell ezt túlragozni, játék lesz, nem mesterséges intelligencia. úgysem ismeritek a résztvevők felét ;) ;D[/quote]<br><br><br>na nemá Fly mester, neked a kisujjadban van a téma  ;)<br><br>Az említett lehetőségek felett számításba lehetne még venni a résztvevők magánéleti válságát/harmóniáját, valamint az edzés alatt elkövetett szexuális kontaktok gyakoriságát (Mayorga esetében kell majd egy progi ami újraértelmezi a dolgot) ;D ;D ;D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Sejtettem, hogy tetszeni fog Pasu ötlete. ;D
"Mindenki a napra tör..."
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: admin »

[quote author=Pasu link=board=profiboksz;num=1142448886;start=30#41 date=03/21/06 ť 15:32:40]...csak 1 felvetés.[/quote]<br><br>naja... meg majd php-ban irok egy AI-t ami figyelembe veszi a káoszelméletet is, ha esetleg valami velős cuccot enne a meccs előtt a bokszoló :D<br><br>nem ell ezt túlragozni, játék lesz, nem mesterséges intelligencia. úgysem ismeritek a résztvevők felét ;) ;D
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Pasu »

OK, értem. Akkor egy felvetés.<br><br>Valaki már említette itt, hogy lehetne a bokszolókra egy-egy link ami a boxrec-re mutat.<br><br>Onnan már egy egyszerű progival ki lehetne nyerni a ranglistás helyezést és ezek alapján egy matematikai képlet alapján elosztaná a 100%-ot. A nyilván a ranglistán hátrébb lévő kapná a 100%-ból a nagyobb részt az esélyesebb a kisebb részt. Ezután ezeket a % értékeket ketté kéne még osztani a WI és a WP lehetőségek között. (Ez is történhet például a boxrec adatok alapján). Tehát KO királyok WI-re kisebb %-ot WP-re nagyobb százalékot kaphatnának. <br><br>...csak 1 felvetés.<br><br>[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1142448886;start=30#36 date=03/20/06 ť 17:12:55]Pasu<br><br>Ez valóban így van bizonyos értelemben, de most olyan sok játékosra számítunk (és úgy tűnik ez meg is valósul az edidgi tippelőket elnézve), hogy az eredmények kiszámításához egy főállású számviteli munkatársat kellene felvennünk. Az új rendszerben a számítógép automatikusan tudja számolni a pontokat, így lehetőség van gyakorlatilag korlátlan számú játékos fogadására is. Hidd el, hogy így is nagyon érdekes lesz néhány forduló után az összetett eredmény. Ugyanis a brahi itt is sokat ér, mivel kevesen fognak arra tippelni és ezáltal előnyt tudsz szerezni a sok rossz tipp miatt.[/quote]<br>
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: admin »

most tolom az eddigi tippek megtekintése menüpontot... ahol ellenőrizhetitek a leadott tippeket a szokásos user/pass párossal.<br><br>kész is. a /tippjatek.php-n alul :)
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Justin »

[quote author=fly link=board=profiboksz;num=1142448886;start=30#38 date=03/20/06 ť 18:11:40]sajnálom de a főtanácsos úr 20 évre titkosította az adatokat ;D ;D ;D[/quote]<br><br>Na majd 20 év múlva megkérdem!<br>De ha azzal állsz elö , hogy elfelejtetted akkor azt nem bocsájtom meg!  ;D
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: admin »

sajnálom de a főtanácsos úr 20 évre titkosította az adatokat ;D ;D ;D
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Justin »

Most kiváncsiságból kérdezem , hogy hányan tippeltek már kb.? :)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Pasu<br><br>Ez valóban így van bizonyos értelemben, de most olyan sok játékosra számítunk (és úgy tűnik ez meg is valósul az edidgi tippelőket elnézve), hogy az eredmények kiszámításához egy főállású számviteli munkatársat kellene felvennünk. Az új rendszerben a számítógép automatikusan tudja számolni a pontokat, így lehetőség van gyakorlatilag korlátlan számú játékos fogadására is. Hidd el, hogy így is nagyon érdekes lesz néhány forduló után az összetett eredmény. Ugyanis a brahi itt is sokat ér, mivel kevesen fognak arra tippelni és ezáltal előnyt tudsz szerezni a sok rossz tipp miatt.
"Mindenki a napra tör..."
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Még egy kérdés...<br><br>A régi tippjátékban, ha jól emlékszem el volt osztva néhány pont a lehetséges végeredmények között - az esélyekkel fordított arányban, és az szerintem igen jó ötlet volt. Így ebben a formában nem is nagyon érdemes brahizni. Pedig az a legszebb az egész tippelésben.<br><br>Pasu
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Justin »

En 50%ról nem tudom , hogy  kicsoda!  ;D<br>Pont a feléröl! ;D
himpike

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: himpike »

Én is bõszen tippelgettem, bár a boxolók 70%áról azt se tudom kicsoda  ;D ;D
Nuno
Újonc
HozzászólásokCOLON 12
CsatlakozottCOLON 2005-03-05 23:22:57

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Nuno »

Öcsém! Tisztára mint anno az érettségin! Ott ku..va mázlim volt! Remélem itt is!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1142448886;start=30#30 date=03/17/06 ť 22:07:42]Mindenki tippeljen nyugodtan. A játék a fontos. Csak semmi szégyenérzet. ;) [/quote]<br><br>Ez jó mondás, megjegyzem.  ;)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ne parázzatok. Még Japán meccsek alig vannak fennt. Majd amikor lesz valami jó kis gála a felkelő nap országába. Na ezzek azokhoz képest jól ismert, populáris bunyósok. Nem minden két hétben lesznek csak ismert meccsek, van amikor rákényszerülünk, hogy igazi csemegéket is betegyünk a tétlapba. ::) :o ;D ;)<br><br>Mindenki tippeljen nyugodtan. A játék a fontos. Csak semmi szégyenérzet. ;)
"Mindenki a napra tör..."
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=cezi link=board=profiboksz;num=1142448886;start=15#28 date=03/17/06 ť 20:57:34]<br><br>hehh, ha te is, akkor en is :D en eddig ezert nem tippeltem, hatha kva nagy eges lesz, hogy nem megy a dolog. de ha ilyen, akkor egye fene :D[/quote]<br><br> :D Hihi.<br>  <br>Nekem már mindegy, eleget égettem már magam mindenhol. Kicsit néztem is, hogy ím, itt jön ki, hogy mennyire tájékozatlan vagyok. Úgy éreztem magam, mint amikor vizsgáztam valamiből, amit még életemben nem hallottam, de mégis azt tanultam odáig.  ;D<br>Ráadásul felírtam magamnak egy kis papírra, hogy mi mit jelent, pontozást, vagy kiütést, mert a jelölést sem nagyon vágtam először.  :D<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=Tyll Vietta link=board=profiboksz;num=1142448886;start=15#25 date=03/17/06 ť 20:07:29]No, én is tippelgettem, de többnyire fogalmam sem volt, hogy kikre, mert ezeket a neveket nem nagyon ismertem. [/quote]<br><br>hehh, ha te is, akkor en is :D en eddig ezert nem tippeltem, hatha kva nagy eges lesz, hogy nem megy a dolog. de ha ilyen, akkor egye fene :D
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Justin »

Hát én Norman Jonest , Luis Perez , Dimitri Kirilov , Javier Alvarez , Gilberto Reyes , Lasse Johansen , Max Heymant teljesen fekete lovaknak tartom!<br>Nem is hallottam még róluk  :o
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Tyll Vietta link=board=profiboksz;num=1142448886;start=15#25 date=03/17/06 ť 20:07:29]No, én is tippelgettem, de többnyire fogalmam sem volt, hogy kikre, mert ezeket a neveket nem nagyon ismertem. [/quote]<br><br>Ez benne lesz a pakliban a jövőben is, hogy ilyen ismeretlennek tűnő bokszolók összecsapásai kerülnek be a játékba. Minden azon múlik, hogy az adott fordulóba beleeső két hétben milyen gálák lesznek világszerte. De persze arra próbálunk törekedni, hogy az ismert bunyósok meccsei kerüljenek be a tipposzlopba. Viszont szerintem kell egy kis izgalom és rizikó is a játékba :).
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: miszter »

No, én is tippelgettem, de többnyire fogalmam sem volt, hogy kikre, mert ezeket a neveket nem nagyon ismertem.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
BUTTON_TOPIC_LOCKED