Tippjáték a profiboksz.hu-n

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-nJuan D

Hozzászólás Szerző: Justin »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1142448886;start=75#83 date=04/01/06 ť 12:04:00]<br><br>Justin,<br><br>Ugy gondoltuk ne legyen túl könnyü ez a játék, kicsit keljen utánajárni a dolgoknak, ne pedig ilyen kommersz meccsekre mint Judah v May vagy Arce kelljen tippelni, mert ezeket ugyis mindenki ismeri. Túl könnyü lenne....<br>Tessék utánanézni a neten a versenyzőknek, vagy kérni róluk meccseket.<br>Jó keresgélést és játékot!<br>[/quote]<br><br>Hát most nézegetem öket!<br>Ez a Huang Yan Chao csak 2 meccset bokszolt eddig és WBC címért megy!<br>Eléggé érdekes! :-/ :-/ :-/
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-nJuan D

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=Justin link=board=profiboksz;num=1142448886;start=75#81 date=04/01/06 ť 11:53:43]Ez most télleg nem vicc?  :-/<br>Judah - May sincs benne  :-/<br>akkor se hiszem el , ilyen 30-40 kilósakat kell berakni a tippjátékba!  :-/<br><br>7ikén lesz egy Nate Cambell - Isaac Hlatshwayo , IBO könnyusúlyú címért!  :-/<br>aztán másnap a már említett Judah - May , no meg Arce - Alvarez , J.M. Cotto - Juan Diaz !<br>Aztán ott van Csepi meccse is!<br>Nagyon remélem , hogy csak egy áprilisi tréfa!  :-/[/quote]<br><br>Justin,<br><br>Ugy gondoltuk ne legyen túl könnyü ez a játék, kicsit keljen utánajárni a dolgoknak, ne pedig ilyen kommersz meccsekre mint Judah v May vagy Arce kelljen tippelni, mert ezeket ugyis mindenki ismeri. Túl könnyü lenne....<br>Tessék utánanézni a neten a versenyzőknek, vagy kérni róluk meccseket.<br>Jó keresgélést és játékot!<br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Mit mondjak, jól feladtátok a leckét a tippelőknek. De hát így izgalmas, Mayweather - Judah ehhez képest smafu!  ;)
Bosco
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-nJuan D

Hozzászólás Szerző: Justin »

Ez most télleg nem vicc?  :-/<br>Judah - May sincs benne  :-/<br>akkor se hiszem el , ilyen 30-40 kilósakat kell berakni a tippjátékba!  :-/<br><br>7ikén lesz egy Nate Cambell - Isaac Hlatshwayo , IBO könnyusúlyú címért!  :-/<br>aztán másnap a már említett Judah - May , no meg Arce - Alvarez , J.M. Cotto - Juan Diaz !<br>Aztán ott van Csepi meccse is!<br>Nagyon remélem , hogy csak egy áprilisi tréfa!  :-/
ppffuu
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2006-01-03 13:28:54
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: ppffuu »

[quote author=Erwin link=board=profiboksz;num=1142448886;start=60#72 date=04/01/06 ť 11:09:40]<br>Jose Antonio Izquierdo vs Jorge Luis Lopez<br>[/quote]<br><br>Végre !!!!<br>Végre van legalább egy bunyós, akit ismerek!<br>Izquierdo-t volt szerencsém élőben látni! Hát mit ne mondjak, nagyon sokra viheti még ez a srác!!! Nem véletlenül ez a neve amúgy mert a bal keze félelmetes (izquierdo = bal)!!!!
Such is life...
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Erwin<br><br>ismerem Zarate-t.  8)<br>
Bosco
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Bosco<br><br>Zarate nevét illene ismerni, bokszolt ő nem is olyan régen világbajnoki címmérkőzést Sidorenkoval és Monsipourral is.<br><br>Kép
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: kozi »

Pff basszus tényleg az van ma, de az a vicc, hogy ez nem vicc. Ha valakit érdekel valamelyik bunyós valamelyik meccse szolhjatok és feldobjuk ftp-re.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Bosco »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1142448886;start=75#75 date=04/01/06 ť 11:28:39]Ne idegesits Bosco. Neked Richard Sandikal neve semmit sem mond ???[/quote]<br><br>Ezt a kérdést be tudom április 1-nek, jó?  :D :D
Bosco
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ne idegesits Bosco. Neked Richard Sandikal neve semmit sem mond ???. Igaz, hogy ezek a sráccok nem veretlenek, de ők az igazi harcosok.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Srácok,<br><br>csak 1 olyan meccset tegyetek már be, ahol ismerem legalább az egyik bokszolót!  :D  :D
Bosco
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ja jól megszenvedtünk amíg összeállítottuk és tényleg olyan erős volt a felhozatal, hogy Floyd és Judah álitolagos álommeccse sem fért be. Aki szereti a "kicsi" embereket annak a Kenbun Torres vs Kumarnthong Por Pluemkamol kivételesen brutálisnak igérkezik. Jó játékot előre is!
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Hétfőn kezdetét veszi a tippjáték következő fordulója. Úgy döntöttünk, hogy már most adunk egy kis ízelítőt, hogy milyen mérkőzések fognak szerepelni a tipposzlopban. Íme a választék:<br><br>Jose Antonio Izquierdo vs Jorge Luis Lopez<br>Leonardo Vicente Fernandez vs Diego Herminio Alejandro Sananco<br>Shoji Kimura vs Yoddamrong Sithyodthong<br>Antonio Meza vs Julio Zarate<br>Kenbun Torres vs Kumarnthong Por Pluemkamol<br>Kazuyoshi Niki vs Phalangchai Chuwatana<br>Dainoshin Kuma vs Songkom Jockygym<br>Tomonori Nakagawa vs Muangfahlek Kiatwichean<br>Saddam Kietyongyuth vs Richard Sandikal<br>Sintung Kietbusaba vs Huang Yan Chao      <br><br>Elég sokat vitatkoztunk, és úgy néz ki, hogy a Judah vs Mayweather mérkőzést nem szerkesztjük be a játékba. Ha valakinek van észrevétele, az írja ide nyugodtan, mert még van mód nagyon minimális változtatásokra.<br>
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1142448886;start=60#70 date=04/01/06 ť 09:46:43]Hát igen, ezt jó nehéz volt eltalálni  :)[/quote]<br><br>Hát igen, ez marha nehéz feladat volt...  ;)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: kozi »

Hát igen, ezt jó nehéz volt eltalálni  :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Justin »

Montell Griffin nyert pontozással!<br>3 pont begyujtve!
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: BUBI »

[quote author=Justin link=board=profiboksz;num=1142448886;start=60#67 date=03/28/06 ť 20:42:56]<br>Van még hátra 3 meccs , ha az telitalálat akkor nem leszel utolsó szerintem! :D :P[/quote]<br>Köszi Justin! ;) Most megnyugodtam. :)
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Justin »

[quote author=BUBI link=board=profiboksz;num=1142448886;start=60#66 date=03/28/06 ť 20:16:54]<br>Megnyugodhatsz Supras! :)[table][tr][td][/td][/tr][/table]Nekem 4 van eddig.Úgyhogy a kérdést magamra vettem! ;D [table][tr][td][/td][/tr][/table]Eddig úgy látszik nagyon benézem a meccseket.Kezdtem Lacy-vel,utána jött Toney és most ez a siralmas eredmény.De nem baj,valakinek utolsónak is kell lennie. :D[/quote]<br><br>Van még hátra 3 meccs , ha az telitalálat akkor nem leszel utolsó szerintem! :D :P
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: BUBI »

[quote author=supras link=board=profiboksz;num=1142448886;start=60#61 date=03/28/06 ť 14:51:04]Nekem 6 van eddig. Rám van kiélezve a kérdés??  ;D[/quote]<br>Megnyugodhatsz Supras! :)[table][tr][td][/td][/tr][/table]Nekem 4 van eddig.Úgyhogy a kérdést magamra vettem! ;D [table][tr][td][/td][/tr][/table]Eddig úgy látszik nagyon benézem a meccseket.Kezdtem Lacy-vel,utána jött Toney és most ez a siralmas eredmény.De nem baj,valakinek utolsónak is kell lennie. :D
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Új tippjáték a profiboksz.hu-n!

Hozzászólás Szerző: Justin »

[quote author=Darien link=board=profiboksz;num=1142448886;start=60#64 date=03/28/06 ť 19:45:40]<br>Szerintem Eastmant elég sokan benéztük.  :)[/quote]<br>En is benéztem de nagyon :D<br>A többi hiba meg Haye és Hasegawa meccsének a kimenetele  volt csak!
BUTTON_TOPIC_LOCKED