Információk, kérdések a letölthető videókról

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Örömmel konstatálom, h még semmi eredmény a video topikban :) Na, még pár órácska, aztán remélhetőleg fenn lesz Janika meccse. Rohadtul nehéz volt megállni, de nem néztem meg Romsy menetről menetre cikkét. De lassan múlik az idő... :'(
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Nehogy nekem bárki is beírjon ide eredményt! Szeretném végigizgulni a mérkőzést.
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

Ez a Pereira - Aiken meccs elég kemény. Megnéznék egy Aiken - Chacon meccset ;) Lenne ott fetrengés bőven ;D Bár amit kapott öv alá szerencsétlen, az nem kispályás. <br><br>Egyébként nemtom mérnem a golyóit védte... A feje elé hiába tette a kezét, úgyse nagyon védett vele ütést, amit bekapott, azt meg gond nélkül kihordta :) De érdekes lett a vége...
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: gallien »

Írja mán meg valaki az új ftp címét, mert én csak a régibe tudok beugrani...<br>köszke<br>
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

Ja, mer' a fightnews-os cikk alatt van :)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

nem  :o
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1148084447;start=0#12 date=05/20/06 ť 21:43:15]Közvetlen a meccs után beírom ide az eredményt, szóval tv2-n nézzétek  ;D[/quote]<br>Nem olvastad az utasítást, és a kilátásba helyezett retorziót a mérlegelős cikk alatt? ;)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Közvetlen a meccs után beírom ide az eredményt, szóval tv2-n nézzétek  ;D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Aztán ne csodálkozzatok ha este a TV2-ön cezi videóját látjátok újra, mert Sváby még talán arra is sajnálja a lóvét, hogy az ismétlésért fizessen ;D
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Bármennyi user letölthet egyszerre korlátlan sávszélességgel, úgyhogy hajrá gyerekek.
"Mindenki a napra tör..."
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Ha fenn lesz a várvavárt link, akkor mondjuk utána lehetne zárolni ezt a topicot egy időre, nehogy valami elmebeteg beírja ide az eredményt, vagy csak megjegyzést tegyen rá.<br><br>Kérdés: mekkora az ftp terhelhetősége, sávszélessége?<br>Egyszerre mennyi user tölthet?<br><br>Thx
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Feldobtam a régi a ftp-re a Barrera vs Juarez gála mérlegelését (51 MB, wmv). Nem túl jó minőség, de természetesen Janiékat is mutatják.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Bekopizim ide is, amit egy másik topikban írtam a Barrios vs Jani meccsel kapcsolatban, és azt a hozzászólást is, amiben WNB fejtegette, hogy mitől is függ, hogy mikor lesz elérhető a videó:<br><br>[quote author=Erwin link=board=profiboksz;num=1147434911;start=30#43 date=05/18/06 ť 12:55:20]Nem kell parázni, free ftp-n lesz a meccs, és onnét nagyon gyorsan le lehet majd szedni :). Viszont mielőtt cezit elkezditek a meccs legongatása után 1 perccel ostromolni, azt tudni kell, hogy nem csak rajta fog múlni, hogy milyen gyorsan kerül fel ide a cucc. Ha az illető, aki digizni fogja, nem rendelkezik túl gyors kapcsolattal, és kevés lesz az "érdeklődő" világszerte a videóra, akkor lehet, hogy lassabban fog jönni a cucc. Ott volt pl. a Mayorga-Oszi meccs, arra nagyon sokan vártak, nem csak nálunk, és ezért letölteni is könnyebb volt cezinek. A feltöltés ide az 2 perc :)<br>Tehát már most türelemre intek mindenkit ;). Cezi mindent el fog követni, hogy gyorsan elérhető legyen a meccs, abban biztosak lehettek :).[/quote]<br><br>[quote author=WNB link=board=profiboksz;num=1132676459;start=615#617 date=05/19/06 ť 11:20:53]Összevetésként - két utóbbi meccs helyi publikálásának időpontja:<br><br>Mayorga-Oszi: de. 10:11<br>Collazo-Hatton: 12:20<br><br>A Barrios-Jani meccsnek csak akkor van esélye ezekkel versenyezni (nem akkora húzónevek küzdenek, mint a fentiek esetében), ha kiemelkedően jó és/vagy ha rövid...így kell érteni kb. Romsy becslését.[/quote]
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ki mondta hogy dél körül fennlesz?<br><br>Egyébként "üzérek" cserélgetik egymás közt. Ők megkapják mittudom én Erdei meg Nagy meccseit és fordítva.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
ALFA
Újonc
HozzászólásokCOLON 15
CsatlakozottCOLON 2006-05-19 09:22:13
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: ALFA »

Hollywood Administrator.<br><br>Nem tudom lehet-e ilyet kérdezni de furdal a kíváncsiság.<br>Ez e rengeteg meccs hogyan jut el hozzátok ilyen hamar? Vagy az Usa-ban élsz ?
and let´s get ready to RUUUMBBBBLEEE
ALFA
Újonc
HozzászólásokCOLON 15
CsatlakozottCOLON 2006-05-19 09:22:13
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: ALFA »

Tudom én végig is olvastam mindkettő videó blokkot.<br>Csak azért szóltam mert lesz még bőven.<br>Különben meg kösz,hogy dél körül fenn lesz mert addig nem kapcsolok tévét és netet.
and let´s get ready to RUUUMBBBBLEEE
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

ALFA<br><br>1000x le lett írva, kb 2-3 lapot kellett volna visszaolvasni. A legérdekesebb meccseket mindenki szabadon letöltheti, míg az FTP eléréséhez néhány hétig hozzá kell szólni értelmesen a fórumhoz. A Nagy vs Barrios szabadon letölthető lesz vasárnap a déli órákban várhatóan.
"Mindenki a napra tör..."
ALFA
Újonc
HozzászólásokCOLON 15
CsatlakozottCOLON 2006-05-19 09:22:13
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: ALFA »

Nem értem miért kell cinikusnak lenni. Fogadd el,hogy jönnek új emberek akikert érdekelnek videók.<br>Mivel új fogalma nincs ,hogy működik ergo megkérdi.<br><br>2.Te is jártál olyan helyeken ahol új voltál és te is kérdeztél össze vissza.<br><br>3. Egyszerűbb lenne ha beirnád egy FAQ-ba hogy megy ez.Ha meg nem akkor állitsd  be magatoknak a topikot,hogy senki más ne tudjon belépni.És akkor belterjesen nézegetitek a videókat anélül,hogy bárki zavarna.
and let´s get ready to RUUUMBBBBLEEE
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Re: Videók 3.

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1148084447;start=0#0 date=05/20/06 ť 02:20:46]Pörög a topik, gyorsan elér a 40 oldalig, ráadásul most jön pár komolyabb meccs, ezért kihasználom az alkalmat, hogy lezárjam a Videók 2-t és megnyissak egy új topikot, ahol lehet továbbra is kérdezni, hogy: hogyan tudok letölteni az ftp-ről/mi a címe az ftp-nek/mi a jelszó/hány éves a kapitány/stb. ... ;)<br><br><br><br> [/quote]<br>Szerintem ide mindjárt le is írhatod ezekre a fontos kérdésekre a választ, engem főleg az érdekelne hogy hány éves a kapitány.  ;) ;D
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Információk, kérdések a letölthető videókról

Hozzászólás Szerző: Santos »

Pörög a topik, gyorsan elér a 40 oldalig, ráadásul most jön pár komolyabb meccs, ezért kihasználom az alkalmat, hogy lezárjam a Videók 2-t és megnyissak egy új topikot, ahol lehet továbbra is kérdezni, hogy: hogyan tudok letölteni az ftp-ről/mi a címe az ftp-nek/mi a jelszó/hány éves a kapitány/stb. ... ;)<br><br>Az utolsó néhány érdekes hozzászólás:<br><br>[quote author=cezi link=board=profiboksz;num=1132676459;start=630#638 date=05/19/06 ť 20:52:52]regin cora vs tokarev fenn, 213M[/quote]<br><br>[quote author=Erwin link=board=profiboksz;num=1132676459;start=615#628 date=05/19/06 ť 17:05:52]Feldobtam a régi ftp-re a Barrera vs Juarez gála HBO-s reklámját (37 MB, mpeg).<br><br>Kép<br><br>Kép<br><br>Ha esetleg valakit érdekel, akkor holnap feltöltöm az ftp-re a Cora vs Tokarev (avi, 404 MB), vagy a Navarro vs Torres (avi, 678 MB) meccset.<br>Viszont ha szeretnétek, hogy valamelyik videó felkerüljön, akkor gyorsan szedjétek a mostani cuccokat az ftp-ről, mert muszáj lesz holnap törölnöm pár dolgot a régebben fent lévő meccsek közül.[/quote]
BUTTON_TOPIC_LOCKED