Nehézsúly 3.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: TKO »

Mondjuk Byrd WI sem hülyeség... :)<br><br>Klicsko megint simán "elfogyhat", a Giga üvegálláról már ne is beszéljünk.Ha jól számolom Klicsko az utolsó 7 meccsén összesen 9-szer ment le padlóvizitbe.<br>Kár hogy Byrd-nél szerintem még  Vipera Attila is nagyobbat üt, pedig ő csak nagyváltóban van :D<br><br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Romsy »

[quote author=TKO link=board=profiboksz;num=1145019722;start=0#9 date=04/18/06 ť 17:20:26]csak utálom a papírforma dolgokat :)[/quote]<br><br>Akkor miért nem Klitschkora tettél? :D :D<br>
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: TKO »

Megint nem bírtam magammal és a tippjátékon bevállaltam egy Byrd WP-t :)<br>Az igazat megvallva én sem nagyon hiszek benne, csak utálom a papírforma dolgokat :)
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Santos »

Dominick Guinn UD10 Audley Harrison<br>When you're throroughly outworked and outdetermined by Dominick Guinn, it's time to either regroup or call it a career. Either way he goes, it's so long Fraudley in regards to making any sort of run toward heavyweight supremacy. Two former amateur standouts found themselves in a "Loser Leaves Town" match in tonight's main event. Guinn decided that he wanted to stick around for a minute - and stayed in Harrison's face all night. Harrison had his moments, but most came toward the end of rounds in which he was outworked for the preceding 2 1/2 minutes. Guinn built up an early lead, and after seeming to ease up in the middle rounds, kicked it back into high gear from round seven through the end of the fight. Harrison caught an earful prior to the tenth round from new trainer Kenny Crooms, who told his charge that he needed a knockout to win. It was the lone round of the fight where Audley fought with any passion, unloading on Guinn as the round wore on. But Guinn never wilted, in fact rocking Harrison with a big left hook and follow-up flurry with about :30 left in the round/fight. Guinn stated to go for broke, but after realizing a knockout wasn't happening, instead stepped back and threw his hands in the air in riding out the remainder of the fight. Harrison did the same, though nobody in the arena bought the sales pitch. The judges certainly didn't, all scoring the bout for Guinn (98-92, and 97-93 2x), who improves to 26-3-1 (18KO). The win was only the second for Guinn in his last six, dating back to 2004. Harrison falls to 19-2 (14KO) with his second straight loss. More importantly, his fall from heavyweight contention will go down as one of the biggest disappointments in modern-day heavyweight history. The 2000 Olympic Super Heavyweight Gold Medalist never came close to living up to the hype. Even when everyone regauged and lowered their expectations of Harrison, the towering Brit still fell considerably short. Where he goes from here is unknown, though at this point, very few will seem to care. Guinn may need another win on this level to convince skeptics that the passion is back. What matters for now, though, is that he goes into his next fight with positive momentum for the first time since his run prior to crashing and burning against Monte Barrett two years ago.<br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ez a Harrison egy lusta disznó, megérdemli, hogy eltűnik a sülylesztőben. Amilyen gyengén Williams ellen boskzolt az önmagáért beszélt. Azt hittem most, hogy ezt a kiégett, hozzá hasonlóan lusta és harmatgyenge Guinnt verni fogja, de sebaj. Legalább most már nem kell többet tv-s meccset viszontlátnunk őt. Guinn számára értékes ez a győzelem, de nem annyira, hogy teljesen meg tudja menteni a karrierjét. Végülis Harrison szerencsével nyert olimpiát, ami nagyon nagy teljesítmény, de kicsit túl lett misztifikálva talán az ő személye.
"Mindenki a napra tör..."
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Pedig az olimpia után minden angol sajtó Harrison-nal volt tele, az új Lewis-t látták benne, az első profi meccsei óriási publicitást kaptak. Hát 35 évesen már nem lesz sok lehetősége, sőt ezzel kampec...<br>És most, még a tippjátékomat is tönkre teszi ;D bár Guinn eleve keményebb csatákat vívott. úgyhogy nem is tudom miért tettem rá :(
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Guinn - Harrison. A legvalószínűbbb következett be, azaz egy nagyon visszafogott meccsen Guinn simán győzött. Harrison érthetelen passzivitása miatt veszített most is, sikerült ebben a híresen passzív Guinnt is felülmúlnia. Az utolsó menet jó volt (úgy tűnt mindketten megrendültek egy-egy pillanatra), de ha nem akartok fél órát kidobni életetekből, a többi kilencet meg sem nézitek...<br><br>Ha már fölmerült: Skelton - lehet ezen többen meglepődnek - szerintem megenné Guinnt. Nincs technikája az igaz, de ő végigrobotolja a meccset.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Justin »

Most kellene jöjjön egy Skelton vs. Guinn és a gyöztes bokszolna Williamsel és annak a gyöztese meg egy VB meccsen!<br> ;D
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Santos »

Engem meglepett ez a Harrison vereség, meg kell, hogy mondjam. Ahogy olvasgattam, végigmaszatolt 9 menetet, és csak a 10-ben - amikor már késő volt -, próbált meg bokszolni. Nem értem, hogy egy olimpiai aranyérmes bokszoló hogyan engedheti kicsúszni a kezéből a lehetőséget. Hát, most kicsúszott, hosszú időre....  :-/
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Dominick Guinn WP Audley Harrsion<br><br>Harrisontól végképp elbúcsúzhatunk....<br>Azt gondoltam régebben, hogy komolyan számolni kell vele majd a nehézsúlyban, de hát ez van.<br>Jöjjenek a fiatalok!<br>
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Könnyen megeshet, hogy Vova kikap Byrdtől. Ha Byrd kimozogja Vovát(ami Vova darabos mozgása miatt nem lehetetlen), akkor van esélye. csak el kell kerülnie a  nagy, de lassú Vova bombákat. Hajrá Byrd!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Nehézsúly 3.

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ott tartottunk, hogy mi lett volna ha Ali idejében lehetett volna profiboksz a keleti blokkban is. Romsy szerint leverte volna az egész keleti blokkot Ali. Mások a Brewster meccsről elmélkedtek. <br><br>Folytassuk itt mondjuk a következő témával:<br><br>[center]2006. április 14.<br>Kép<br>Audley Harrison vs Dominic Guinn[/center]<br><br>Egyesek szerint Guinn erősen leszállóágban van, és nem sok keresnivalója lesz, mégis egy szoros mérkőzésen fog csak alulmaradni pontozással "A-Force" ellenében. Ma este mindez kiderül. Én személy szerint egy lehengerlő Harrison győzelmet várok. <br>Tippelni is lehetett erre a meccsre itt nálunk, ezért némi érdeklődésre okot adhat a ma este! ;)<br><br><br>[center]2006. április 22.<br>Kép<br>Chris Byrd vs Wladimir Klitschko[/center]<br><br>Öt és fél év telt el legutóbbi összecsapásuk óta. Időközben Wladimir két TKO vereséget tudhat maga mögött, amelyeket akár KO-nak is lehetne hívni, olyan súlyosak voltak. Peter ellen még kissé bizonytalannak tűnt, ám már látszott, hogy technikai képzettségével nem sok gond van, ellenben az álla még mindig nem az igazi. Byrd nem mondhatni, hogy az utóbbi időszakban kirobbanó formában teljesített volna, bár még mindig ő az IBF világbajnoka, és most lehetősége lesz visszavágni egyik korábbi legyőzőjének. A másik egyelőre nem úgy néz ki, hogy egyhamar kitalálna a rácsok mögül... Egyesek úgy vélik, hogy Byrd gyenge teljesítménye, és a komolyabb megmérettetések hiánya miatt ezen az estén fogja elveszíteni a világbajnoki címét. Könnyen előfordulhat, és én is ezen az állásponton vagyok, ám ebben az évben már történt pár meglepetés, ezért biztosat erre a meccsre sem lehet jósolni.<br>Érdekes összecsapás lesz, és tuti, hogy lehet majd rá szavazni is! ;)
BUTTON_TOPIC_LOCKED