Nehézsúly 3.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

Ez a meccs is csak megerősített abban a hitemben, hogy mostanában csak 80 Kg alatt érdemes bunyót nézni. Habár annyira nem volt elkeserítő a dolog (a mostani szintet nézve) Ha Klicskó nem lenne ennyire porcelán talán még bíznék is benne hogy sokáig lessz egy vitathatatlan nehéz emberünk de hát ezzel az állal kicsit necces a dolog.
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Nem volt ez olyan rossz meccs, én legalábbis a hozzászólások alapján sokkal rosszabbat vártam.  :D<br>Klitschko valóban bántóan keveset használja a jobb kezét, de legalább ezen a meccsen már jóval többet használta, mint Peter, vagy Castillo ellen, szóval valami fejlődés látható. <br>De lássuk be, val. soha nem fogjuk lergáni a körmünket a meccsein, nem lesz olyan izgalmas bajnok, mint pl. Tyson volt. De asszem Byrd-nél vagy pl. Valuev-nél mindenképpen hitelesebb bokszoló.
Bosco
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Valszeg most az igazi nehézsúlyúakkal újabb Vova padlózások várhatók. Legalább izgalmas lesz ;D
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Az a fura, hogy ez a biztonsági taktika Byrd ellen jó, de másoknál éppen a felbátorodást hozza magával. Ha agresszív lenne Klicsesz, szvsz sokkal többeket megtörhetne, mert feladnák a meccset. A jobbost úgyanúgy belső félelmei miatt nem használja.
Az erő legyen Velem!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Istenem de gyengusz egy eresztés volt ez a meccs. Én képtelen vagyok megérteni mind a két bunyóst. Wladimir olyan brutális jobbegyenessel rendelkezik, hogy nem tudom megérteni miért nem hazsnálja. Menetenként átlag 2-3-szor használja, ahelyett, hogy kipattintotta már a 2-3. menetben Byrd-öt. Byrd pedig mintha nem is akart volna ütni, minek jött vajon, tisztes nyugdíjpénzért. A két leütés szép volt különben, de hihetetlen gyenge meccs volt azt leszámítva.
"Mindenki a napra tör..."
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: miszter »

Az utolsó két menetet láttam, és végül is az lett, amire gondoltam. Az ukrán baljai messziről is keményen beültek, és ez szépen megette Byrd-öt az első menetekben, és az 5.-ben le is ment. A 6.-tól már láttam, az végül is egy taktikai menet volt, de az azt követőben bevetette az erejét az ukrán, és meg is állította a mérkőzést. <br>Még mindig azt látom, hogy nagyon óvatos, és nincs tisztában a saját képességeivel, hanem nagyon biztonságiasan végzi a dolgát. Csak a győzelemre koncentrál, a többi nem érdekli. Pedig ha megnyitna egy zárt kaput magában, akkor sokkal hamarabb végezhetne sokakkal. Egyszerűen túl hosszú a keze, és nagyon erőset üt. Ezt kevesen szeretik.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: leone510 »

[quote author=Toti link=board=profiboksz;num=1145019722;start=60#64 date=04/23/06 ť 00:36:28]Steward mester jól begyakoroltatta Wladdal a fogást. Elég nagy vándormező lett a nehézsúly szvsz. Nem tudom ki marad a csúcson legtovább, de én úgy várok egy vitathatatlannra, mint süket-néma a lélekvándorlásra :-([/quote]<br><br>Szerintem meg most kezd letisztulni a mezőny, bár lehet hogy tévedek. Valuevvel biztos :)...bár várjuk meg az első meccsét.<br><br>Nekem semmi gondom a fogással, ez volt az egyetlen járható út, hogy csökkentsék a rizikót Klicskónál. Sokaknak ellenszenves ez az óvatos bunyó, de ma is neki lett igaza. Profin felépített taktika, profi kivitel. Tőlem csinálhat 11 menet dögunalmat is, ha ilyen Ko-kat mutat be. ;)<br><br><br>
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Toti
Kihívó
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON 2006-01-25 18:02:05
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-Diósgyőr

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Toti »

Steward mester jól begyakoroltatta Wladdal a fogást. Elég nagy vándormező lett a nehézsúly szvsz. Nem tudom ki marad a csúcson legtovább, de én úgy várok egy vitathatatlannra, mint süket-néma a lélekvándorlásra :-(
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Azért kicsit furcsának találtam, mikor Steward megemlítette Corrie Sanders nevét az egyik szünetben.<br>"nincs több Sanders, te már sokkal előrébb vagy"<br>Azért erre emlékeztetni...<br><br>Byrd méltatlan teljesítményt nyújtott bajnok létére, semmit nem tanult az első meccsből, bár lehet, csak képtelen volt megvalósítani, a padló után csoda felállt, úgy láttam a fejét is odacsapta a földhöz, utána márcsak idő kérdése volt az egész. A nagyszerű elhajlásai sem működtek, teljesen kiszámítható volt minden mozzanata. A 3 pontom legalább megvan ;)<br><br>Sok neki ez a nehézsúly...legalábbis óriások ellen,<br>bár hihetlen kemény feje van (Brewster-klón). <br><br><br><br>
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: kozi »

Érthetetlen volt Byrd taktikája, föleg azért mert nem is volt neki. Klitschko iszonyat jó képeségekkel rendelkezik és fel nem fogom, hogy akinek ilyen brutális jobbegyenese van az mér nem használja. Ha nem jabelné szét a meccseit még lehet meg is tudnám kedvelni a bunyóját :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Vagyis vége? Nyert K? Merthogy a nyamvadt S2 felvételről adja!!!
Az erő legyen Velem!
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Ukrán ököl vas ököl, oda csap ahova köll! ;D<br><br>Mekkorát borult az ember ;D<br><br>Most már csak Maskaeven a sor...
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Nem is tudom miben bízott az, aki azt gondolta Byrdnek lehet itt keresnivalója.... :o<br>Ez az ameccs, amit 1000-bõl 998-szor Vlad Klicskó nyerne.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: kozi »

Minden előzetes (negatív) várakozásomat alulmúlja ez a meccs eddig. Unalom felsőfokon. Most azonban a 4. menetben Byrd padlózott és utána Vova kb 20-30 mp-ig jól támadott sokat talált, majd 1 percig csapkodta a levegőt.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Valaki érti Byrd taktikáját ??? Így négy menet után én nem....<br>
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Povetkin 8 menetben verte Friday-t!<br>Nem semmi!<br>
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Justin »

1,2 felhozó meccs és ha jól mennek a dolgok Valuev ellen ringbe is léphetne!<br>Nem lenne esélytelen!  :D
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Na, mindenki kötheti a gatyát: ;D<br>Axel Shulz a visszatérés szélén.  :)<br>Ugyan hivatalos bejelentés még nincs, de a mostanság tv-sztárként közreműködő 37 éves egykori IBF bajnok májusban nagy valószínűséggel igent mond a folytatásra. <br>Forrás:ARD<br><br>Pontosan úgy szól a hír, hogy Május első hetén meghozza végleges döntését, amit egy esetleges eü-kontroll követne.<br><br>Szerintem kacsánál azért több, de mit is akar?<br>Ő lesz a német "Vater Foreman" ? ;D<br><br>
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: edge »

Kozi<br><br>Vova meccsei nem izgalmasak? Ne mondd már. Minden pillanatában benne van a borulás lehetõsége :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: kozi »

Technikailag gyengébb? Byrd technikailag szerintem nagyságrendekkel Wlad felett áll, csak túl pici (Klitschko jó jabet üt ok. Azon kivül alig van valami más amit használ. Az hogy évente elenged egy jobbegyenest vagy néhanapján egy rövid balhorgot az nem technika). Amúgy én nemtom, hogy a bunyónak jót tenne-e vagy nem Klitschko győzelme, mert számomra unalmas mindkettő, azonban ezt a meccset Byrd szerintem sehogy sem tudja megnyerni. Viszont Klitschko képes elveszíteni.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
BUTTON_TOPIC_LOCKED