Nehézsúly 3.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Toti
Kihívó
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON 2006-01-25 18:02:05
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-Diósgyőr

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Toti »

[quote author=Sztrego link=board=profiboksz;num=1145019722;start=45#50 date=04/22/06 ť 09:57:01]Byrdnek meg kell vernie klicskót! Nem baj hogy bukok a tippen, nyernie kell.[/quote]<br><br>Miért jó, ha az unalmasabb és technikailag gyengébb  bokszoló marad a csúcson (és kinek?) ? - és ez még a kisebbik baj ,  de a tippjátékban is elhasalunk -  ???
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Byrdnek meg kell vernie klicskót! Nem baj hogy bukok a tippen, nyernie kell.
B-Real
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-02-07 09:20:22
Tartózkodási helyCOLON Cegléd

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: B-Real »

Elősször is bocsi mindenkitől, hogy OFF!<br><br>spiler! <br>Bár én nem ismerem személyesen a srácokat de hidd el, hogy nem az volt a céljuk hogy téged megbántsanak. Az senkinek se lenne jó ha Te tényleg nem írnál ide többet, Neked se és nekünk se, szóval ezt légyszi gondold át még1x, és tisztáznotok kellene a többiekkel ezt a félreértést. <br>Remélem meggondolod magad!<br>Üdv.: B-Real<br>
spiler7010
Újonc
HozzászólásokCOLON 34
CsatlakozottCOLON 2006-03-10 14:43:29

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: spiler7010 »

most már csak olvasni fogok, de nem rád értettem.szia
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=spiler7010 link=board=profiboksz;num=1145019722;start=45#46 date=04/20/06 ť 21:18:21]most irok utolsora de nehogy azt hidd hogy te többet tudsz aboxrol mint más én pl:agedo györival nöttem föl ha valamit mond ez a név egyáltalán neked.bocs akit szavartam.[/quote]<br><br>Remélem nem engem értettél félre, mert akkor pont ellenkező hatása lett volna annak amit akartam!  :-[ :) <br><br>Nekem tényleg nem állt szándékomban versenyezni a boksz ismereteiddel, biztosan te is tudod miről, vagy kiről van szó, ha pölö a topikban Byrdről, vagy Klicskóról beszélnek.<br><br><br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
spiler7010
Újonc
HozzászólásokCOLON 34
CsatlakozottCOLON 2006-03-10 14:43:29

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: spiler7010 »

most irok utolsora de nehogy azt hidd hogy te többet tudsz aboxrol mint más én pl:agedo györival nöttem föl ha valamit mond ez a név egyáltalán neked.bocs akit szavartam.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: miszter »

Cezi és Romsy!<br><br>Én konkrétan Dawn kóros, illetve szellemileg kicsit gyengébb fórumozókról beszéltem, akik ettől még szívesen beszélnének olyanokkal, akik jóval többet tudnak pölö Klicskóról, vagy Jonny Ruizról. Ők max a tévében látják a bokszot, és talán az intézetükből netezgetnek. Nekik más ez az egész. Nekik egy poszter a Tigrisről 44 évesen is ott van a szobájuk falán, és a nehézsúlyú ökölvívók számukra félistenek, akikről egymást is elnevezik. <br><br>Én egy srácot konkrétan ismerek.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

A németországi mérkőzéseit a Sauerland és a K2 Promotion közösen szervezi Klitscko-nak.
"Mindenki a napra tör..."
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Off: Nálam amúgy sincs Sport2, csak Sport1. Remek üzletpolitika... :(<br>A német közvetítéseket amúgy is jobban csipáztam, úgyhogy  marad az ARD, mint Sauerland, ZDF mint Universum csatorna. <br><br>Azért most nem vágom, hogy Sauerland "kicsodája" Klicskónak, mert Klicskó nem tagja a klubnak, ha jól tudom.
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=ecstasy999 link=board=profiboksz;num=1145019722;start=15#26 date=04/20/06 ť 09:58:30]Viszont az otthon is fogható orosz Pervij Kanal (aminek egy 1-es a jele) leadja magyar idő szerint vasárnap délelőtt 11:10-től csak a Klicskó meccset. Úgy láttam ez nincs a tv műsor menüpontban pksz-en feltüntetve.[/quote]<br><br>Köszi ecs, már be is szerkesztettem. Rutinból csak az esti programot néztem, és simán átsiklottam felette :).<br>Sport2-től egyébként még mindig nem jött válasz, hogy akkor most mi a szitu a Byrd vs Klitschko közvetítéssel kapcsolatban. De már nem is számítok rá, hogy írnak :P. Biztos ami biztos, inkább az ARD-s közvetítésre számoljatok, az 1000%, hogy lesz.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: leone510 »

jaja, meg bekenték Klicskó kesztyűjét, amitől feldagadt a feje. ;D Fritz sok komcsi trükköt tanult az NDK-ban ;D<br>Az amcsiknál meg  az ásványvíz világhírű...
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Kétszer számoltak, de akkor már el volt fáradva. Állítólag valami gázt küldtek az öltözőbe :D <br>Meg is van és az unokatestvére ellen bosszultatta meg jégkockákkal :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Üdv!<br>Valaki nem emlékszik? W. Klicskó-Byrd: az első meccsen nem számoltak Byrd-re? le is térdelt asszem.<br>Thx
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=Tyll Vietta link=board=profiboksz;num=1145019722;start=30#35 date=04/20/06 ť 13:24:03]Fizikailag és szellemileg is lehet különbség az emberek között, én emiatt tolerálnék minden új tagot, hiszen a sport szeretete sokakat vonz ide, de alakulhat úgy, hogy egyéb információ hiányában a beírók hiányosságait célkeresztbe vetik.[/quote]<br><br>tyll, <br><br>en ezt tudom, es mivel off, tobbet nem is fogok vele foglalkozni. en ismerek latasserultet (aki majdnem 100%-ig vak), es megsem veszed eszre a levelein. mint latszik, spiler is tud tobbe-kevesbe normalisan levelezni. az, amit o csinal, tiszteletlenseg, igenytelenseg a forumra irokkal szemben. ha nem tud helyesen irni, azt el tudom nezni, de az ilyen ertelmetlen szoveget nem. <br>mint emlitettem, meg a vakokban/dislexiasokban is lehet annyi igenyesseg, hogy ilyen postokat nem kuldenek el. van felolvaso program akar linuxra is. <br><br>persze ez csak szerintem, es a sajat tapasztalataimat ill. velemenyemet tukrozi.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: Romsy »

De ha nem képes leírni, mit akar mondani, akkor nem kell fórumozni.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Én is jót nevettem rajta, de egyetértek Vietta-val:<br>Tolerancia mindenek felett ;)
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: miszter »

Cezi bahátos! Csak csendben jegyezném meg, hogy előfordulhat olyan is, hogy némely fórumtársunk nem él, vagy élhet teljes életet, bármilyen oknál fogva. <br><br>Fizikailag és szellemileg is lehet különbség az emberek között, én emiatt tolerálnék minden új tagot, hiszen a sport szeretete sokakat vonz ide, de alakulhat úgy, hogy egyéb információ hiányában a beírók hiányosságait célkeresztbe vetik.  <br><br>A gépek mögül ez persze nem látszik, csak szerintem így néha olyan hátrányosan élő emberek is kapnak az össztűzből, akik nem szolgáltak rá. <br><br>Persze ez csak az én véleményem.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
spiler7010
Újonc
HozzászólásokCOLON 34
CsatlakozottCOLON 2006-03-10 14:43:29

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: spiler7010 »

nem csak más is csináltam,bocs majd figyelek.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=spiler7010 link=board=profiboksz;num=1145019722;start=30#31 date=04/20/06 ť 12:30:32]3.vesztes meccse volt és mint háromszor úgytunt hogy tuti befutó aztán jött ahoppá meg amagyarázkotás,de ha egyszer eltudja kapni klitschko akkoraelső menet be is vége lehet de ha nem akkor nagy bajba kerülhet szerintem,de más kölömben én a vitalit többre tartom.[/quote]<br><br>dehane mjon ahoppamera meglepielkap jaafolyosonaki oltozozik, aztanmega 2sodikesa 3madik negyedmenteben vanabaja a brajdnak. <br><br>mondd spiler. tucc te normalisan is irni, vagy ez valami diszgrafia nalad? ismerek ilyeneket, nem baj az, csak az igenyszinttel van gondom.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
spiler7010
Újonc
HozzászólásokCOLON 34
CsatlakozottCOLON 2006-03-10 14:43:29

Re: Nehézsúly 3. - Klitschko, Byrd, Ruiz, Toney

Hozzászólás Szerző: spiler7010 »

hajrá klitschko!
BUTTON_TOPIC_LOCKED