Nehézsúly 3.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Lezártam a topikot több praktikus okból is. Egyrészt nagyon hosszúra nyúlt, és érdemes már egy újat nyitni, másrészt pedig nagyon remélem, hogy az alább folytatott „magasröptű” vita is lezárásra kerül végre.
manchester

Hozzászólás Szerző: manchester »

Bandi!

Felajánlottad, én pedig egyetértettem vele, ezért nem is pazaroltam rá újabb sorokat. Gondolkoztam, hogy beírjam-e, hogy ezzel egyetértek, de mi értelme lett volna, azzal is kevesebb az offolás. Nem jöttem kötekedni, fogadást ajánlottam, korrekt ember módjára. Erre õ beírta, hogy kábé ennyit nézett ki belõlem, amely tisztán és tömören személyeskedés, pedig õ kritizált leginkább személyeskedéssel. Erre mit válaszolhattam volna? Tiszta és korrekt fogadást ajánlottam, azóta pedig mindketten csupán személyeskedtetek. Akkor mirõl is beszélünk?
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

komix írtaCOLONAzt hiszem , az ökölvívás már nem arról szól , hogy bennünket rajongókat kiszolgáljanak!
Azért remélem, hogy itt még nem tartunk. Olyan nincs, hogy minden meccs maradéktalanul megfelel mindenki elvárásainak. Mindig lesznek olyan összecsapások, amelyek megosztják a közvéleményt.

Flex: valahol azt olvastam, hogy Wladimir bal keze olyan, mint másnak a jobb. Mármint ha valaki alapvetően jobbkezes, nyilván azzal tud nagyobbat ütni. Ő a "gyengébbik" kezével is akkorát ad, mint más az erősebbikkel. Ha ez kis túlzás is, azért valami talán van benne. Azon is érdemes elgondolkodni, hogy némelyik ütésről az ember a tévén keresztül nem is gondolná, hogy abban akár óriási erő is lehetett. Közelről is akkorát oda lehet vágni, hogy átalakítja a másik fejszerkezetét.

Más. Ha meg valakinek az a problémája, hogy sokba került a belépőjegy a meccs hosszához viszonyítva... Lassan már az jön, hogy a győztes elnézést kér a gyors kiütésért.

Én sem komálom, ha úgy ér gyorsan véget egy meccs, hogy nem láttam a vesztesben igazi kűzdőszellemet, de csak ő tudhatja, mekkora is volt az a néhány pofon.

Ja, és szerintem senki sem Austin-tól várta a nehézsúly korábbi fényének visszaállítását.
Camo
Frankie
Reménység
HozzászólásokCOLON 59
CsatlakozottCOLON 2006-07-12 14:31:19

Hozzászólás Szerző: Frankie »

nem akarko beleszolni ebbe a magasröptü vitába de tényleg kezd unalmas lenni :)

nehogymár egy ilyen számunkra vadidegen droid/szuperbokszoo miatt rongáljátok az idegrendszereteket.

tisztára agyalágyultak vagytok :))
esetleg lehetne nyitni egy Sztrgo Klitchko antifan topicot, vagy egy virtuális szoritó topicot, és ott mehetne a hirig.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Off:
manchester írtaCOLONÉrtem, tehát akkor mehet tovább a személyeskedés? :roll: Vagy ezt minek értelmezzem?
Na, kezd már kicsit elegem lenni Belőled. A híreknél felajánlottam, hogy kíméljük már meg a többi fórumozót a személyeskedéstől és ne flame-eljük már össze a híreket meg a fórumokat, de nem válaszoltál. Ennyi vagy, ennyi van Benned. Mivel Sztregot nem találtad meg a híreknél és a jóslatoddal ellentétben igenis tartotta a szavát, jöttél utána kötekedni.
2002 óta vagyok többé-kevésbé aktív tagja a lapnak, eddig nem volt rám jellemző a személyeskedés (kivétel 1-2 alkalommal egy bizonyos német doktorral, de szerintem vele mindenkinek volt, past is past...) és ez után sem lesz. A továbbiakban ha egy mód van rá, Veled kapcsolatban nem reagálok a személyeskedésre. Pont. Ennyi. Szerintem már kiutáltak a másik fórumokról, most ezért jöttél ide. Szánalmas vagy minden tekintetben.
Pont. Ennyi.
On:
bandi
-----------------
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Camo írtaCOLON
VMVKWA írtaCOLON
Camo írtaCOLONViszont végre megtudtuk, mi az Austin-féle titkos fegyver.
Na?
Esés közben nehezebb eltalálni, a földön fekve pedig még bonyolultabb. 8)

quote]


Ez qrva jó :D
manchester

Hozzászólás Szerző: manchester »

Értem, tehát akkor mehet tovább a személyeskedés? :roll: Vagy ezt minek értelmezzem?
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

manchester írtaCOLONBandi, Sztrego!

Támadt egy ötletem! Mivel úgy látom, nem lehet veletek dűlőre jutni, így van egy javaslatom. Ha akár Sanders-szel (bár erre nem látok sok esélyt) akár Brewsterrel ringbe lép (ez sanszosabb) akkor ajánlok egy fogadást. Ha Brewster nyer, akkor én soha többet nem írok semmilyen formában Klitschkoval kapcsolatban ezen a fórumon, és a cikkek üzeneteinél sem, Klitschko témában. Ha Wladimir nyer, akkor viszont ti nem fogtok többet a pksz-en egyetlen Klitschkoval kapcsolatos topikot, cikket sem kommentálni. Ez a nehézsúly többi témájára nem érvényes, már amennyiben a hozzászólás elsősorban a témát érintő személyhez kapcsolódik, és csak mellékesen érinti Wlad személyét. Első hallásra talán számomra tűnik előnyösebbnek a fogadás, de legyetek úriemberek, és gondoljatok bele, hogy nagyobb büntetés valakit a kedvencétől megfosztani, mint vkit attól, akit amúgy is csak fikázna. A fogadás lehet, hogy sosem valósul meg, de ha mégis aktualizálódik, számíthatok rátok? :wink:
Kábé ennyit vártam tőled, nem többet.
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Hozzászólás Szerző: komix »

Off:
Wrightra.
On:
Nem , nem szar itt semmi , nekem ezek a 40 seces meccsek is tetszenek , de azért nem ezeket a párosításokat szeretném igazán látni!Ha azok összejönnének , akkor szerintem eléggé összekuszálódna minden , de főleg a ranglista.Az sem zavarna , ha kiderülne , nincs igazam!De legalább derülne ki.

Persze engem igazán a nehézsúly érdekelt mindig , de mostanában magamra erőltetem a kisebbeket is...
A hozzászólást 2007 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 komix-kor.
manchester

Hozzászólás Szerző: manchester »

komix írtaCOLONAzt hiszem , az ökölvívás már nem arról szól , hogy bennünket rajongókat kiszolgáljanak!
Errõl nincs is mit beszélni...

És ha vmi nem a nézõket szolgálja ki, abba bele kell magyarázni, hogy szar? Tito engem is jobban kiszolgált, mint Winky. Te kire fogadnál a visszavágón? :wink:
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Hozzászólás Szerző: komix »

Azt hiszem , az ökölvívás már nem arról szól , hogy bennünket rajongókat kiszolgáljanak!
Erről nincs is mit beszélni...
manchester

Hozzászólás Szerző: manchester »

Komix!

A fogadással az a baj, hogy nem lesz ilyen meccs. De én örülnék a legjobban, ha lenne.
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Hozzászólás Szerző: komix »

Mancs , én azt mondom , hogy ha Sanders-el összejön a meccs , akkor feküdni fog megint Klicsek!
Én állom a fogadást , melynek tétje , ha Sanders nyer , ő lesz a világbajnok , oké?Viszont ha Klicsek , akkor meg ő...

:wink:

Komolyra fordítva a szót:ha lesz ilyen meccs , én gondolkodás nélkül Sandersre teszem a voksom!
Viszont Brewsterre egy kanyit sem tennék!
A hozzászólást 2007 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 komix-kor.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

VMVKWA írtaCOLON
Camo írtaCOLONViszont végre megtudtuk, mi az Austin-féle titkos fegyver.
Na?
Esés közben nehezebb eltalálni, a földön fekve pedig még bonyolultabb. 8)

Bocs, de még sosem láttam ilyen gyenge színvonalú nehézsúlyú címmérkőzést, így összesen ennyi maradt meg belőle. Pedig Klitschko-rajongó vagyok.
Camo
manchester

Hozzászólás Szerző: manchester »

Bandi, Sztrego!

Támadt egy ötletem! Mivel úgy látom, nem lehet veletek dûlõre jutni, így van egy javaslatom. Ha akár Sanders-szel (bár erre nem látok sok esélyt) akár Brewsterrel ringbe lép (ez sanszosabb) akkor ajánlok egy fogadást. Ha Brewster nyer, akkor én soha többet nem írok semmilyen formában Klitschkoval kapcsolatban ezen a fórumon, és a cikkek üzeneteinél sem, Klitschko témában. Ha Wladimir nyer, akkor viszont ti nem fogtok többet a pksz-en egyetlen Klitschkoval kapcsolatos topikot, cikket sem kommentálni. Ez a nehézsúly többi témájára nem érvényes, már amennyiben a hozzászólás elsõsorban a témát érintõ személyhez kapcsolódik, és csak mellékesen érinti Wlad személyét. Elsõ hallásra talán számomra tûnik elõnyösebbnek a fogadás, de legyetek úriemberek, és gondoljatok bele, hogy nagyobb büntetés valakit a kedvencétõl megfosztani, mint vkit attól, akit amúgy is csak fikázna. A fogadás lehet, hogy sosem valósul meg, de ha mégis aktualizálódik, számíthatok rátok? :wink:
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Ahogy azt már többen is elmondák, ezt a meccset nem kell túlragozni. Az IBF megjelölt egy kötelező kihívót, Klicskó meg leütötte mint a büdös sz@rt, ahogy egy sportbarát kolléga mondaná. Nem volt ez egy egetrengető győzelem, hozta a kötelezőt. Más kérdés, hogy kötelező kihívótól azért nagyobb ellenállásra számít az ember, de ez még mindig több volt mint 49 mp. Remélhetőleg legközelebb már egy másik bajnokkal bunyózik Wova, mert valakinek lassan neki kéne állni címeket egyesíteni, és képességei alapján erre neki van a legnagyobb esélye.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

De ezt lehetne folytatni : Az az Austin ezt a Klicskót, az a Klicskó azt a Sultant... Sultan sem volt a topon Austin ellen, szerintem most sokkal jobb formában van, mint akkor, látszott ez azon is, hogy mennyi időt töltött Morával a ringben.
Anno tényleg nem volt kispályás a Tyson-effektus... :) Volt egy sajátos nézése :)
bandi
-----------------
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Austin biztos nem alibizni készült a meccs elõtt. Egyszerûen amikor megérezte a ringben a másik személyiségét, koncentráltságát, erejét, akkor a saját akarata kocsonyává vált. Tyson ellenfelei gyakran jártak így, de a Klicskóknál sem az elsõ eset. Ez ugyanolyan gyõzelem, mint bármilyen másik. A lelki és fizikai erejével megtörte.
Austin Donald elleni meccsét nem láttam, de Beck és Ibragimov ellen nem bokszolt rosszul, azzal a teljesítménnyel most se 5 ütés után lett volna vége. Amúgy valszeg sokkal jobban fel volt fizikailag és taktikailag most készítve, ha Sultan áll vele szemben szombat este simán lehet hogy megverte volna, vagy Becket kiüti az elsõ menetben, ami a tényleges meccsükön is majdnem összejött.
Haragudni lehet rá mert tönkretette a fizetõ és tv nézõk szórakozását, de én inkább sajnálom hogy így alakult. Az õ komoly pályafutásának itt vége.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Flex
Újonc
HozzászólásokCOLON 40
CsatlakozottCOLON 2007-02-01 17:45:43

Hozzászólás Szerző: Flex »

Klicsko nekem még mindig hiteltelen.Ez a meccs sem bizonyitott semmit(elöttem valaki jol leirta hogy mégcsak nem is fejlödött).Austin lefeküdt egy gyenge ütéstöl.Ha valakinek gyors keze van,és van is benne erö,kifekteti Klicskot.Be kell vállalni 2 pofont amig közel kerül,ott meg már jol meg lehet dolgozni(bár ekkor meg jön a szokásos lefogás).Peter egy ilyen taktikával kicsinálná.
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Én nem tudok erről semmit. De a dolgok jelenlegi állását nézve még az sem kizárt, hogy kétszer visszavonul illetve visszatér. Anélkül, hogy bokszolt volna... :lol:
BUTTON_TOPIC_LOCKED