Linkajánló

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

gallien írtaCOLON
grabanc írtaCOLONhttp://sportgeza.hu/sport/2010/08/24/ti ... t_a_valas/

Ha elnézem a nőjét, akkor úgy vagyok vele, hogy miért? Értem. Megunta. De attól még miért kell végig kefélni a félvilág "hírességeit"? Elmentek otthonról???!!!
Amúgy a sportága amiből ilyen piszkosul meggazdagodott, nekem gyakorlatilag semmit sem jelent. Ha nem volna sem hiányolnám...
Biztos komoly sportág és nehéz, kevés ütésből minél gyorsabban a lukba ütni egy rohadt kemény golyót. De nálam ez csak egy nevetséges sportág. Az így szerzett pénz (egy része) pedig ebül vész el... lúzer.
a világ egyik, ha nem a legnehezebb sportja. csak mondom. tiger woods pedig olyan kaliberű zseni, amilyen ezer évente ha egy születik.
Igaz, kedvenc sportolóim egyike, de amit csinált, nem "épeszű" emberre utal vagy sok volt a "tesztoszteron".

A feleségét összehasonlítva a többi hölgyeménnyel, még jobban értetlenkedve fogadják, sokan a tettét.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

grabanc írtaCOLONhttp://sportgeza.hu/sport/2010/08/24/ti ... t_a_valas/

Ha elnézem a nőjét, akkor úgy vagyok vele, hogy miért? Értem. Megunta. De attól még miért kell végig kefélni a félvilág "hírességeit"? Elmentek otthonról???!!!
Amúgy a sportága amiből ilyen piszkosul meggazdagodott, nekem gyakorlatilag semmit sem jelent. Ha nem volna sem hiányolnám...
Biztos komoly sportág és nehéz, kevés ütésből minél gyorsabban a lukba ütni egy rohadt kemény golyót. De nálam ez csak egy nevetséges sportág. Az így szerzett pénz (egy része) pedig ebül vész el... lúzer.
a világ egyik, ha nem a legnehezebb sportja. csak mondom. tiger woods pedig olyan kaliberű zseni, amilyen ezer évente ha egy születik.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

grabanc írtaCOLONhttp://sportgeza.hu/sport/2010/08/24/ti ... t_a_valas/

Ha elnézem a nőjét, akkor úgy vagyok vele, hogy miért? Értem. Megunta. De attól még miért kell végig kefélni a félvilág "hírességeit"? Elmentek otthonról???!!!
Amúgy a sportága amiből ilyen piszkosul meggazdagodott, nekem gyakorlatilag semmit sem jelent. Ha nem volna sem hiányolnám...
Biztos komoly sportág és nehéz, kevés ütésből minél gyorsabban a lukba ütni egy rohadt kemény golyót. De nálam ez csak egy nevetséges sportág. Az így szerzett pénz (egy része) pedig ebül vész el... lúzer.
Ja. Egy igazi idióta...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

http://sportgeza.hu/sport/2010/08/24/ti ... t_a_valas/

Ha elnézem a nőjét, akkor úgy vagyok vele, hogy miért? Értem. Megunta. De attól még miért kell végig kefélni a félvilág "hírességeit"? Elmentek otthonról???!!!
Amúgy a sportága amiből ilyen piszkosul meggazdagodott, nekem gyakorlatilag semmit sem jelent. Ha nem volna sem hiányolnám...
Biztos komoly sportág és nehéz, kevés ütésből minél gyorsabban a lukba ütni egy rohadt kemény golyót. De nálam ez csak egy nevetséges sportág. Az így szerzett pénz (egy része) pedig ebül vész el... lúzer.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Hát Roy...

Egy kisebb részét ma is alkalmazom, de jó része kínkeserv a számomra... :?
Viszont múltkor rácuppantam a testtömeg indexemre, amiből kiderült, hogy csak kb. két kilót kéne elfelejtenem ... :shock: közben a hasamon van vagy 5 kiló plusz :oops:
(a sört viszont szeressem :wink: )
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
master yoda

:)

Hozzászólás Szerző: master yoda »

Hogy szokták mondani?
Jobb pár kapcsolat, mint egy párkapcsolat?:)
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: :)

Hozzászólás Szerző: grabanc »

master yoda írtaCOLONErre mondják azt , hogy nem mindenkinek való a párkapcsolat. :)
Nyugi... azért erőltetem! :lol:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
master yoda

:)

Hozzászólás Szerző: master yoda »

Erre mondják azt , hogy nem mindenkinek való a párkapcsolat. :)
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Köszi a reakciót!
Nos nálam (sajnos) eléggé változó a helyzet. Pedig az elvárásaim nem nagyok, legfeljebb a megrögzöttségeim tudnak dominálni. Azok viszont kevéssé jönnek elő amíg elvarázsol a kedvesem. Közben azért nekem is el kell nézzem az ő "hozott anyagát"... :wink: Tehát kölcsönös toleranciával működik a "dolog", de csak addig. Ha ez megdől és érdektelenné válik valamelyikünk részéről, akkor már nem sok értelme van kínlódni a kapcsiban. Én 63-as vagyok, nincs szükségem az állandó nyavalygásra és kínlódásra. Azt viselje el más, ha van kedve, idegrendszere hozzá... :roll:
A felgyorsult életritmus (összehasonlítva a gyermekkorommal és az őseim akkori életvitelével) sajnos a fő ellensége egy hosszú és tartalmas párkapcsolatnak. Ezt sajnos magam is elég sűrűn tapasztalom :? Fiatalabb meg az Istennek sem leszek... ilyesmi...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
master yoda

:)

Hozzászólás Szerző: master yoda »

Na ez érdekes téma. Errõl rengeteget tudnék össze-vissza beszélni. Nekem pl soha nem volt hosszútávú kapcsolatom eddig max. 1 év 8 hónap. Most 36 éves leszek másfél hónap múlva és 2 és fél éve együtt vagyunk a párommal. Van már egy 11 hónapos kislányunk. Szóval tulajdonképpen még 10 hónapja voltunk együtt amikor fogant a baba és terveztük. Szóval már elõtte megérett a gondolat hogy együtt maradunk. Még nem házasodtunk össze de talán ez nem is annyira fontos.

Azt tudom így indítónak mondani hogy ha mi a párommal mondjuk 22 évesen találkozunk akkor két egészen más ember voltunk (egyébként már akkor is találkoztunk futólag). 10 év alatt rengeteget változtunk. Az a véleményünk, hogy ha akkor összejövünk akkor nem biztos hogy ma is együtt lennénk.
Természetes dolog hogy az emberek változnak . 20 évesen mások a szükségletei más fontos mint 30, 40, 50 stb. évesen. Aki ezt nem fogadja el az ne házasodjon össze és ne várjon tartós kapcsolatot ,csak ha van benne egy nagy adag tolerancia.
Úgy gondolom hogy akik nem eléggé érett személyiségek azok a párkapcsolat elején nem teljesen önmagukat, hanem a legjobbat szeretnék magukból mutatni. Azután jön majd, hogy de te nem ilyen voltál az elején szöveg.
Ha önmagadat adod nincs meg ez a kontraszt és mindeki nyílt lapokkal játszik. Kellek így vagy sem? Most ennyit.
Kedvenc mondásom: A horgász is csak addig eteti a halat, amíg ki nem fogja. :D
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

http://www.nlcafe.hu/szexesmas/20100604 ... _tobbsege/

Azért ezt a témát eszembe sem jut erőltetni, de:
Én is elvált vagyok és túl vagyok azóta több párkapcsin.
Érdeklődnék, hogy az itteni hombre-k hogy gondolják? :roll:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

afffffene... de kár érte. Viszont ha azt nézem, hogy honnan jöttünk és itt tartunk, akkor a srácaink erőn felül teljesítenek már évek óta.
Nagy gratula így is nekik!!! =D> =D> =D>
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Hát ez sajnos most nem sikerült, de azért hatalmasat kűzdöttek a fiúk, amíg bírták szusszal, sajnálom, hogy a bíró bele bele szólt a meccsbe, de azért túlzás lenne azt állítani, hogy miatta veszített csak a válogatott. Jó éles meccs volt hatalmas hangulatban, amit most a szlovének nyertek. Hetényi hatalmas volt az egész torna során így most is, kénytelen leszek hozzászokni, hogy a korombeli srácok már válogatottban szerepelnek, nincs köztünk 2 egész év, ezt még nekem szokni kell! :? :)
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

http://jegkorong.blog.hu/2010/04/23/az_ ... izio_1_ben

Mindenkinek ajánlom figyelmébe az esti meccset, ezek a srácok megérdemlik, hogy szurkoljanak minél többen nekik!
HAJRÁ MAGYAROK!!!
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/ ... enedzsert/

A semmiből csinált valamit... (mert a valakiket nem kellett csinálnia... :? )
Azért nyugodjon békében...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

http://www.youtube.com/watch?v=34Y6-sPF6uA&feature=grec

Régen volt téma, mikor Ahmet Öner balhézott, most bukkantam rá a vidire, biztos sokan látták már, de aki nem annak megér 2 percet!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

hát bakker... sz@r az ilyet hallani és látni... :?

http://index.hu/video/2010/02/22/vidampark/
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

St.Petersburg - Past vs Present

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=13744
BUTTON_POST_REPLY