Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Minden, ami profiboksz!
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: Camo »

Úgy látom, másnak is tetszik a hölgy.<br><br>http://www.erintoughill.com/guest_galle ... r><br>Vagy inkább másoknak is?  ;D<br><br>http://www.erintoughill.com/guest-gallery.php
Camo
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: Camo »

Én inkább valami iszapbirkózós attrakcióban vennék részt, s azt sem bánnám, ha a hölgyek kerekednének felül...  ::)<br><br>Ja, és oda egyedül is be mernék menni.  ;)<br><br><br><br>Erin Toughillről pedig van két kép az MMA fórumban.
Camo
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=leibigab link=board=profiboksz;num=1121862088;start=15#24 date=07/22/05 ť 12:56:42]De ki ez az Erin Toughill? Azt látom, hogy a Laila Ali ütötte, de valami Fullos csaj, vagy mi? (Tegyetek be róla valami képet, majd én eldöntöm :) )[/quote]<br><br>Nem csúnya lány, az biztos.<br><br>Kép<br><br>Kép<br><br>Kép
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: leibigab »

De ki ez az Erin Toughill? Azt látom, hogy a Laila Ali ütötte, de valami Fullos csaj, vagy mi? (Tegyetek be róla valami képet, majd én eldöntöm :) )
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Én egy bokszert vinnék magammal, vagy inkább ő vinne engem, ha mákom van. <br>A 20 éves Mike Tyson.
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

- Butterbean és Valuev (tekintély)<br>- Nagy "Zsivány" Zsolti (no comment)<br>- Kokó (övé a kocsma)<br><br>
janek100
Újonc
HozzászólásokCOLON 26
CsatlakozottCOLON 2005-03-01 15:16:10

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: janek100 »

Ha már a kocsmai verekedéseknél tartunk, akkor szívesen megnéztem volna azt a "meccset", amikor Tyson félhülyére verte Wesley Snipesot! Biztos elég rövid menet volt! ::) Szegény Snipes, eszetlenül kicsaphatta Tyson! :D
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Ahmed Kaddour - hogy valaki miatt legyen bunyó (szerintem ha valahol meglátják belekötnek! ;D)<br>Ricardo Mayorga - ez az ő asztala<br>Marco Antonio Barrera - egy mexikói csak legyen a csapatban<br>Jeff Lacy - csak a barátságos stílusa miatt<br>Dr. Csábi Bettina - valaki kihozzon a sittről!  ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: gallien »

Mickey Ward (last man standing)<br>Ike Quartey (mert tud úgy nézni, mintha vége lenne, pedig...)<br>Naseem Hamed (parketta alól is képes KO-ra)<br>Diego Corrales (rafkós, plusz gyakorlat szúró-vágó-lőfegyverekkel)<br>Vitya Klitschko (valahogy az ukrán behajtó látszat sokakat menekülésre késztet)<br><br>asszem ez így jó lesz...  ;D<br><br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Egy másik csapatom Kozi indíttatására:<br><br>Johnny Ruíz (Hogy lefogja a többieket, amikor már túl nagy a verés)<br>Luan Krasniqi (A magyar kedvenc, minden jobbegyenese "devastating")<br>Acelino Freitas (Jóképű és nagyot üt :D)<br>Oscar De La Hoya (Hogy betehesse az új cd-jét a zenegépbe)<br>Erin Toughill (Ebben a csapatban is bennevan)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Igaz, átgondolom mégegyszer.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: kozi »

Luan és Popo hol van Romsy?<br>Ja és Johnny-t sem vinnéd? Pikpak lefogna mindenkit  :D
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Tye Fields (megüt és besz*rsz)<br><br>Samuel Peter (who next :D)<br><br>Jose Luis Castillo (úgysem menne le)<br><br>Nagy Józsi (valakit csak eltalál)<br><br>Erin Toughill (nekem)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Tommy Morrison (hogy a nõk ne engem támadjanak)<br><br>Lennox Lewis (hogy a férfiak se)<br><br>Matolcsi Jóska (az aljas eszközöket használók ellen)<br><br>Wayne McCollough (mert egy ír egy pubban mindig otthon van)<br><br>Kassim Ouma (ha már mindenki mással van elfoglalva legalább legyen kivel bulizni hajnalig)
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: Boniek »

[quote author=rubio link=board=profiboksz;num=1121862088;start=0#10 date=07/20/05 ť 16:22:35]Az én csapatom is brutális!<br><br>3. Eric Morel (Töbször láttam - meggyozott) <br>[/quote]<br><br>Aztán Morel barátunk a jól végzett munka után sorra venné Edge lányait is... :D
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: kozi »

1. Roberto Duran (hogy legyen valaki aki megvéd :))<br>2. Mike Bonislawski (kell egy igazi hülye is a csapatba, ha már fölényben vagyunk legyen kin röhögni :))<br>3. Alexander Petkovics (hátha ugy elverik, hogy soha többé nem kell bokszolnia ;))<br>4. James Toney (egy nagyszájú mindig jöl jön...vagy nem:))<br>5. Erin Toughill-t én sem hagynám ki semmi pénzért sem :D
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=rubio link=board=profiboksz;num=1121862088;start=0#10 date=07/20/05 ť 16:22:35]Peter azt ordibálná minden ütés után, hogy: "Who is the next!!!!???" Toney meg csak menne velük. Elég. ;D[/quote]<br><br>És Toney bunyó előtt leoltaná a villanyt, hogy izgalmasabb és legyen a "munka" és nagyobb legyen a meglepetés! :)<br><br>Hé, Edge!<br><br>Te pip shop pub-ba akarsz menni, vagy valami amazon fesztiválra?!  ;D<br>
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: rubio »

Az én csapatom is brutális!<br><br>1. Ivan Calderon (Elotte össze kell tolni  a székeket, mert kell a hely neki a lábmunkához  :D)<br>2. Jorge Arce ( szerintem imádja az ilyesmit, talán pénz nélkül is vállalná :))<br>3. Eric Morel (Töbször láttam - meggyozott) <br>4. Wayne McCullough (Nagy küzdo)<br>5. Joan Guzman ( Ilyen galeribol Tyson - vagy vmi hasonló - nem maradhat ki :D)<br><br>A világ bármelyik csehójába bemennék ezekkel a kisemberekkel és komoly meglepetést okoznék.<br><br>Ha valameliyk lebetegedne, akkor vinném Samuel Petert meg Toney-t. Peter azt ordibálná minden ütés után, hogy: "Who is the next!!!!???" Toney meg csak menne velük. Elég. ;D
Esteban
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2003-11-05 16:11:29
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: Esteban »

Az én nyerő csapatom akikkel bárhová be mernék menni a következő:<br>1.Tyson (a csapat vezére, de csak szájkosárban jöhetne a        fertőzések miatt)<br>2.Lennox Lewis (hátulról kicsit olyan mint a Predator)<br>3.Harry Simon (még Wrightot is összeverte)<br>4.Nagy Jani (gondolom nem kell ecsetelnem , hatékonyan dolgozna öv alatt)<br>5.Joe Calzaghe (nem éppen bokszolónak néz ki ,de az első ütés után azonnal megváltozik bárki véleménye)<br><br>Ez a kis rabaráti társaság azt hiszem , hogy bárhol nyerő lenne.
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: Boniek »

dp! Fogadd őszinte kalaplengtésem, remek témaválasztás! :)<br><br>Megpróbálok olyanokat, akik eddig nem hangzottak el, nyilván merítettem volna az eddig felsoroltakból is...<br><br>1. Sam Peter - technikailag nem lógna ki  :)<br>2. Carlos Maussa - ua. mint az első pont + kellemesen őrült<br>3. Wayne McCallough - már abba is elfáradok, ha számolom az ütéseit<br>4. Steve Foster az idősebb - ő azért jó mert a szurkolói is mindig verekedtek, így ő + 50 főt jelent  :)<br>5. Eamon Magee - ha túlélte azt amit ő kapott eddig az életben, akkor mindenre képes...
BUTTON_POST_REPLY