Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Minden, ami profiboksz!
egyenes

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Racz Felix elorekuldve martaleknak
Utana pedig Laykovich,Valuev,Klicsko,Maskaev vagyis a negy aki szetzavarta a vadnyugatot. 8)
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: faceload »

Előre küldeném Margaritot (nagyon nem szeretem úgyhogy verjék bucira a fejét!)<br>Utánna meg a rohamosztag: Foreman, Tyson, Hearns, Freitas
You will never walk alone!
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

James "Great" Scott állítólag kiskorába keveredett 1-2 kocsmai bunyóba<br>Harrison<br>Conway (csak rájuk kell nézni látni h tapasztaltak az ilyesmibe)<br>Kevin Mcbridge az óriás (Tyson utáni első írországi útja 1 PUBba vezetett)<br>Mitch Green (Gondolom nem Tyson volt az első akivel bunyózott a kocsmába)
tomi
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2005-05-09 12:06:35

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: tomi »

Big George Forman (egy igét elmondana, azt összepakolná a népet)<br>Jorge Arce (elsőre, az 50 kilós emberkébe, biztos valaki belekötne)<br>Scott Harrison (hazai pálya előnye)<br>Hamed (aki a többiek felett lebegne, jól bejáratott kis szőnyegén)<br>Thunder (a forró levegő lehűtése érdekében)
szakerto
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2005-12-11 15:20:26

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: szakerto »

Hát 2 nehézsúlyút azért viszek:<br><br>1. Samuel Peter <br>      (hátha belekötnek a gyúrós autónepperek:)<br>2. Maskaev bácsi<br>             (nagy, erős, durva orosz fej, a korcsmába meg   nem kell technika):)<br><br>3. Casstillio<br>4. Gatti<br>5. Freitas<br>Mondjuk..De tök mindegy. 5 bokszolóval nem lehet veszíteni....:)
egike
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2006-07-04 15:59:00

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: egike »

Holyfield :D<br><br>Mostmár, hogy ennyien elverték, eltiltották a boksztól.<br><br>Hátha valami kocsmatöltelék jól elveri és a kocsmáktól is eltiltják:D
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: Camo »

[quote author=Tyll Vietta link=board=profiboksz;num=1121862088;start=75#79 date=04/29/06 ť 11:00:31]<br>Camo csapata igen megcsappant, így ölég veszélyes lehet egy "márszeji" késdobálóba való benevezés.  :D<br><br>[/quote]<br><br>Azt mondtam már, hogy én mennék elől? ;)<br><br>Amúgy azt hiszem, újraszervezem a brigádomat, mielőtt tényleg színre lépnék velük. ;D ;D ;D<br><br><br>
Camo
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Camo csak nehézsúlyúakat írt, én olyan csapatot indítok amelyben 1 királykategóriás sem szerepel, viszont sorra vennénk be a kocsmákat:<br>Edison Miranda(sok gors ko van a neve mellet ezért a késdobálós kocsmákban is sok hasznát vennénk),<br>Joe Calzaghe,<br>Mikkel Kessler,<br>Arturo Gatti,<br>Ricky Hatton.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Boniek link=board=profiboksz;num=1121862088;start=75#78 date=04/28/06 ť 21:09:09]Szegény Maxi Baernek is elég lapos az EKG-ja... [/quote]<br><br>Akkor sajnos ő is csapaton kívül rekedhetett. Nyugodjon békében. <br><br>Camo csapata igen megcsappant, így ölég veszélyes lehet egy "márszeji" késdobálóba való benevezés.  :D<br><br><br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: Boniek »

[quote author=Tyll Vietta link=board=profiboksz;num=1121862088;start=75#77 date=04/28/06 ť 15:34:44]<br><br>Camo bahátos! Szegény Marcianonak már nem nagyon van szívritmusa.  <br><br>Bár ha egy képpel róla a kezedben lépnél be egy kikötői kocsmába..... ;D[/quote]<br><br>Szegény Maxi Baernek is elég lapos az EKG-ja... Amúgy remek figura volt tényleg, bár a mostanság futó Braddock film csúnya gonosznak állítja be.<br><br>Max Baer, Sr. died of a massive heart attack on November 21, 1959 in a Hollywood hotel. He was 50 years old. While he lay dying in his room, the hotel operator asked him if he needed the "house doctor." "No," he replied. "I need a people doctor!" A clown to the end.  :) vagy inkább  :(
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Camo link=board=profiboksz;num=1121862088;start=75#75 date=04/27/06 ť 22:13:36]Én kérlek még össze sem állítottam a saját csapatomat, csak egy másik team-ről mondtam véleményt. :D<br><br>De már tényleg itt van az ideje:<br><br>1. Tye Fields<br>2. Max Baer<br>3. Rocky Marciano<br>4. Leif Larsen<br>5. Alexander Povetkin<br><br>Tehát én csak a nagy emberekben bízom egy jó bunyóban. :)[/quote]<br><br>Camo bahátos! Szegény Marcianonak már nem nagyon van szívritmusa.  <br><br>Bár ha egy képpel róla a kezedben lépnél be egy kikötői kocsmába..... ;D
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: dp »

Még valami: max. két nehézsúlyú lehet. Igaz, ez az alapkiírásban nem volt benne, mert csak később módosítottam.<br><br><br>[quote author=Camo link=board=profiboksz;num=1121862088;start=75#75 date=04/27/06 ť 22:13:36]Én kérlek még össze sem állítottam a saját csapatomat, csak egy másik team-ről mondtam véleményt. :D[/quote]<br><br>Már hiányoltam is a Camo - féle bandát!  ;)
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: Camo »

Én kérlek még össze sem állítottam a saját csapatomat, csak egy másik team-ről mondtam véleményt. :D<br><br>De már tényleg itt van az ideje:<br><br>1. Tye Fields<br>2. Max Baer<br>3. Rocky Marciano<br>4. Leif Larsen<br>5. Alexander Povetkin<br><br>Tehát én csak a nagy emberekben bízom egy jó bunyóban. :)
Camo
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1121862088;start=0#0 date=07/20/05 ť 14:21:28]Itt a nyár sokan közülünk nyaralunk, kevesebbet írunk a fórumra. Gondoltam nyitok egy könnyedebb hangvételű topicot, és megkérdezlek Titeket, hogy melyik az a 5 vagány bunyós akikkel belemennétek egy kis kocsmai bunyóba?!  8) 5 nevet írjatok(csak bokszolók!), ha gondoljátok indokoljátok is meg. Annyi kérésem lenne, hogy maximum 2 nehézsúlyú legyen benne és ma is élő bunyósokat nevezzetek meg, sose lehet tudni, egyszer csinálunk egy ilyen bajnokságot is!  ;D<br><br>A "BANDA" tagjai lehet aktívak, inaktívak, börtöntöltelékek, háztartásbeliek - teljesen mindegy, hogy mi a jelenlegi státuszuk. Legyen szívritmusuk!  ;)<br><br>Remélem ez a könnyed téma sok mindenkinek megtetszik, és jót fogunk szórakozni egymás írásain!  ;)<br><br>A dp banda tagjai:<br><br>1. Ibeabuchi - kell valaki "Epilepcityből" is előörsnek, a tömegbe<br>2. Tyson - a rutin<br>3. Michalczewski - betonfej<br>4. Corrales - a csibész<br>5. Margarito - kemény, gyerek, nem mellékesen mexikói  ;D <br>Kép[/quote]<br><br>Sziasztok!<br><br>Aki először írja össze a bandája tagjait, az tartsa be legyen szíves a topicindító hozzászólás feltételeit. Köszi! ;)<br>
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: Camo »

[quote author=supras link=board=profiboksz;num=1121862088;start=60#65 date=04/04/06 ť 19:12:08]<br><br>Hát igen.. a sárcok okoznának meglepetést ::)<br>[/quote]<br><br>A két Emelianenko, amint lázasnak és unottnak, sőt szomorúnak tűnő arckifejezéssel belépnek az ajtón, majd néhány másodperc elteltével nem csekély metamorfózison mennek kertesztül... ;D Szórakoztató lenne. :D Feltéve persze, hogy a jó oldalon állsz! ;)
Camo
palfipisti
Újonc
HozzászólásokCOLON 44
CsatlakozottCOLON 2005-10-23 00:46:47

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: palfipisti »

Én a két Klicskóval mögöttem akármilyen késdobálós kocsmába bemennék.
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: menyus »

Én ezentúl csak Scott Harrison-nal megyek inni... ha bírja  ;D
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Matolcsi is közel állt az Ecseri kocsmában egy ilyen "balesethez"!!!
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Tyll Vietta link=board=profiboksz;num=1121862088;start=60#68 date=04/24/06 ť 14:21:30]Hát, bahátosok,, a korábbi dán cirkálósúlyú IBC világbajnokot, Tue Bjorn Thomsent többet már nem lehet jelölni egy jó kis kocsmai bunyóba, mert vasárnap éjszaka egy bárban halálra szúrkálták.   <br><br>:-/  :([/quote]<br><br> :-/ Ilyen az élet.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: miszter »

Hát, bahátosok,, a korábbi dán cirkálósúlyú IBC világbajnokot, Tue Bjorn Thomsent többet már nem lehet jelölni egy jó kis kocsmai bunyóba, mert vasárnap éjszaka egy bárban halálra szurkálták.   <br><br>:-/  :(
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
BUTTON_POST_REPLY