Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Minden, ami profiboksz!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: edge »

Így elsõ saccra :<br><br>Erin Toughill<br>Mia St John<br>Laila Ali<br>Regina Halmich<br>Belinszky Krisztina<br><br>De majd még átgondolom :)<br><br>Ui: átgondoltam. Inkább Erin Toughillt ötször :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: miszter »

Hali! <br><br>Nézzük csak, én kit hívnék,,,már ha járnék kocsmába.... :)<br><br>1. Chacon. Szimpi arc, rendes tömör konok gyerek, épp kocsmába való.<br>2. Garay. Ha földre kerül, betörik a beton, olyan kemény arc.<br>3. Chavez. Az öregebbiket a rutin miatt<br>4. Golota. A méretek, a kinézet  és a tekintet miatt szükség lehet rá is.<br>5. Formen Atya, hogy a megfelelő lelki támaszt is megadhassuk a kifekvőknek.<br><br>Nos hát ez volna az én csapatom, bár igazából magyarokat is írhattam volna bőven, de hát csak ötöt lehet. :)<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Csak boxolok lehetnek? :) Mert ha nem, akkor Ignashovot ki nem hagynam... :)<br>Nezzuk csak... Olyat irok, aki meg nem volt eddig a felsorolasaitokban. Szoval nem a total nyero otos, de nem akarok ismetelni senkit :) <br>1 : Corrie Sanders (kell magyarazat? :))<br>2 : Botha (apritana rendesen es a labat is tudja hasznalni)<br>3 : Morales (a meglepetes-ember)<br>4 : Tiozzo : nem kispalyas, ahogy bunyo kozben vigyorog :)<br>5 : Felix Trinidad :)
bandi
-----------------
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?m

Hozzászólás Szerző: HIE »

Az én listám:<br>1. Cazalghe (a sok KO itt is hatásos lehet)<br>2. Wladimir Klitschko (nála is)<br>3. Vitali Klitschko (és nála is)<br>4. Arthur Abraham (bár még nem annyira rutinos az előző háromhoz képest, ettől függetlenül elég kemény, szerintem) <br>5. Nagy János (hogy legyen egy magyar is)<br>
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: PTM »

Jó ötlet volt, dp!  ;)<br><br>Kit vinnék kocsmai bunyóba? Nos lássuk a Marcellus Team tagjait:<br><br>1. Ricky Hatton - Cju ellen már bizonyított<br>2. Michalczewski - betoncsávó<br>3. Corrales - a vagányok mellett kéretik vigyázni<br>4. Valujev - nagy böszme grizzli<br>5. Nagy "Lila Köd" Józsi - jól bepörög, azt' mindenkit lecsapdos
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
janek100
Újonc
HozzászólásokCOLON 26
CsatlakozottCOLON 2005-03-01 15:16:10

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: janek100 »

Remek gondolat, minden elismerésem a szerzőnek!<br>Sajna a "dp bandában" három olyan név is szerepel -Tyson,Corrales, Margarito- akiket gondolkodás nélkül bevágtam volna az Én kis brigádomba! Némi töprengés után azért összeállt a "csodacsapat"<br><br>1. Nicolay Valuev- Nagyobb, mint egy Grizli medve, erősebb is, igaz rondább is!<br>2. David Tua-  üt, mint a buszkerék ;)<br>3. Ricardo Mayorga-Nagy zsivány, mellesleg cigizik, beleillik a kocsmai közegbe! <br>4. Barrera- Hm, hm, hm  az isten!!!<br>5. Jorge Arce-  Elég nagy Arc, de addig üt ameddig ki nem egyenesedik az EKG-ja!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: greg »

Hehh ;D! Jópofa ötlet!<br><br>1. Butterbean - ha betolná magát egy kisebb helyiségbe, más már nem férne be ;), különben is tolhatjuk magunk elõtt, kb. egy buldózerrel érne fel<br><br>2. Valuev (ki ne tojna be, ha meglátná ezt az állatot?! ;D)<br><br>3. Lakatus (ahogy a hasát elnézem, neki is van rutinja ilyenekben:))<br><br>4. Jose Louis Castillo (verekedésben elsõosztályú)<br><br>5. Hopkins (az öklök mellett tarkósok, fejelés, könyök, stb.)
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Kikkel mennél bele egy kocsmai bunyóba?

Hozzászólás Szerző: dp »

Itt a nyár sokan közülünk nyaralunk, kevesebbet írunk a fórumra. Gondoltam nyitok egy könnyedebb hangvételű topicot, és megkérdezlek Titeket, hogy melyik az a 5 vagány bunyós akikkel belemennétek egy kis kocsmai bunyóba?!  8) 5 nevet írjatok(csak bokszolók!), ha gondoljátok indokoljátok is meg. Annyi kérésem lenne, hogy maximum 2 nehézsúlyú legyen benne és ma is élő bunyósokat nevezzetek meg, sose lehet tudni, egyszer csinálunk egy ilyen bajnokságot is!  ;D<br><br>A "BANDA" tagjai lehet aktívak, inaktívak, börtöntöltelékek, háztartásbeliek - teljesen mindegy, hogy mi a jelenlegi státuszuk. Legyen szívritmusuk!  ;)<br><br>Remélem ez a könnyed téma sok mindenkinek megtetszik, és jót fogunk szórakozni egymás írásain!  ;)<br><br>A dp banda tagjai:<br><br>1. Ibeabuchi - kell valaki "Epilepcityből" is előörsnek, a tömegbe<br>2. Tyson - a rutin<br>3. Michalczewski - betonfej<br>4. Corrales - a csibész<br>5. Margarito - kemény, gyerek, nem mellékesen mexikói  ;D <br>Kép
BUTTON_POST_REPLY