Matolcsi József

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Alien »

Igaz lenne a hír miszerint Józsi Veres László irányításával folytatja továbbiakban a munkát?
Fight....
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Romsy<br><br>Lehet,hogy tényleg sokat adtam döntetlenre,de sok menetet egyszerűen nem tudtam eldönteni,annyi volt a dulakodás és az üresjárat.Ezek szerint sajnos nem vállna belőlem jó pontozó  :'(.<br>De sajnos ez már mindegy,a lényegen,hogy Matolcsi simán kikapott,ez már mit sem változtat.Az utókor úgy is csak a vereség tényére fog emlékezni,és nem az arányára. :-/
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Erwin: nem gondolod hogy kicsit sok menetet adtál döntetlenre? :D<br>Nálam legalább 4 ponttal nyert az orosz, de még ez is matolcsinak kedvez
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
egyenes

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Túlzottak az elvárások ilyen kaliberü ökölvivóktól. :-/
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nálam 117-115 re nyert az orosz.Józsi sajnos egyáltalán nem volt formában,párszor azt hittem,padlót is fog.Egy pillanatig sem éreztem a kommentátor optimizmusát,egyértelmüen az történt a ringben amit az ellenfél akart.Matolcsi ütőereje is úgy tünik,elveszett a sújcsoportváltással együtt,és talán a ringsarok sem volt a helyzet magaslatán,nagyon tanácstalannak tűntek.Nagyon sajnálom,de azt hiszem ezzel eljáttszotta végleg az esélyét egy világbajnoki cimmeccsre Kótai Misi ellen.<br>Pedig nem volt ez egy verhetetlen ellenfél,ha netán összekerülne Kótaival,szerintem gond nélkül sikerülne kipontoznia.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: greg »

Mit szóltok ehhez a végeredményhez? Szerintem teljesen jogosan hozták ki gyõztesnek a ruszkit a bírók. Sajnálatos, hogy egy ilyen 9 meccses "veterántól" kapott ki Józsi. :'(
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: greg »

Szerintem nekik kizárólag Kótaival van olyan szerzõdésük, hogy minden meccsét leadják, Matolcsiét kb. olyan formán adták le, ahogy mondjuk a Chi-Brodie-t, tehát a gálához kapcsolódott.
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Miért nem adták le az RTL-en Józsi legutolsó mérkőzését?
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Kb az előző héten itt volt még Santos írása....<br><br>Arra és úgy egyébbként is reagáltam, Józsi és Misi menedzsmentjével kapcsolatban, amit végül is nem írtam be.<br>De most mégis beillesztem, mert elképzelhetőnek tartom, hogy igaz lesz...<br><br>Santos<br><br>Sajnos, sajnos én is így érzem... :-[<br><br>Igazából (és most nem megyek bele, hogy még nem tettünk az i-re pontot, még nem zárult be a kör...)<br>az fáj(na), nagyon hogy palira vesznek.<br>Benyomnak minden finom falatot a szádba, aztán azt mondják köpd ki. >:(<br><br>Én speciel nem tartom rossz lépésnek Misit összeugrasztani Józsival. Persze jobb lenne, ha mindketten más szervezetnél vernék a palikat, de nem úgy van.<br>Matolcsi meccsét le kellene adni a tv-ben, egy kicsit játszani a nézőkkel és mindenki körömrágva várakozik.<br>Ennek a meccsnek most van létjogosultsága, nem akkor amikor egy fél év múlva megvédik a címűket, hogy utána egy felhozó meccsel ami 5 hónap múlva esedékes, Misi felkészüljön Józsira, aki addig 2-szer megvédte a címét, de most sajna "Vitalij" ellen kell kiállnia és ha ezt az akadályt is veszi akkor aztán hajrá mindent bele.<br>Emlékeztek a Balogh-Takács meccsre? Mi volt akkor a vélemény és milyen lett(lehetett volna) az ismertség?<br>Kell ez a meccs. HA ezt nem látják, akkor nem látnak semmit.<br>Egyes emberek úgy vélekednek, hogy Misi a legnagyobbakkal is partiban lenne. Nos akkor mért ne?<br>Józsi bizonyított, Misi bizonyított legyen végre egy ereszd el a hajam, olyan IGAZI boksz itt Magyarországon.  :D<br>Eltudnám képzelni, hogy a sportarénát megtöltenék. (persze egy nagyon jó marketinggel. pl Józsinak itthon is elkellene egy meccs.) <br><br><br>Nem illesztettem be ezt, mert közben felröppent a hír, hogy itthon bokszolnak mindketten és ennél jobb marketingfogás nincs.<br>De az, hogy most belehajszolják Józsit ilyen hamar egy címvédésbe, az számomra azt jelenti, hogy nem a legjobb a felépítési szisztémájuk.(vagy talán más a cél?!)<br>nos persze az is szóba jöhet, hogy Matolcsi kérte ezt a mérkőzést valami miatt(ebben az esetben nem szóltam semmit, de ezt nem tartom valószínűnek, hiszen Misi gáláján ugyan ezt elérte volna...<br>Csalódott vagyok na! ennyi az egész.<br><br>Módosítva:ma<br><br>Nos hozzáfűznék annyit, hogy Santos a Kótai topikba írt, én meg itt kerestem most.(ez tiszta ciki ;D :P) <br><br>
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Gratula Józsinak! Tényleg, nincs meg valakinek a meccs?<br>Remélem, hogy összejön a Kótai elleni meccs, ez esetben én Józsinak drukkolnék, bár nagyon kétesélyes lenne a dolog. Az biztos, hogy nagyon izgalmas meccs lenne, ami Józsinak lenne köszönhető (főleg)  ;D
bandi
-----------------
Bubba
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2004-04-18 07:35:22

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Bubba »

Matolcsi kedvencem a hazai bunyósok között.Több figyelmet érdemelne az tuti.
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Laikus »

MATOLCSI GYŐZÖTT !<br><br>Kiváncsi vagyok Misi "főnökei" igéretükhöz híven bevállalják e a mérkőzést?<br>Ti mit gondoltok az esélyekről?<br><br>Én szerintem, ha mindketten normálisan tudnak felkészülni akkor ez nagyon kétesélyes mecs lesz.<br>Én valahogy Józsiban többet látok.<br>Kérdés, hogy mit gondolnak erről a menedzserek?
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Matolcsi

Hozzászólás Szerző: paja »

Nekem nagyon úgy tűnik hogy Matolcsinak nem olyan klasszikusan felépített karriert szántak a Polish-nál mint pl. Kótainak, hanem őt inkább "odadobják" verekedni az esetleg jobb bunyósok elé (persze ezzel nem azt mondom hogy Józsi hurka lenne sőőőt). Nem cél a makulátlan mérleg, és szivesen hívják akár jól fizető meccsekre is mert jó nevű palikkal bokszolt, jól állta a sarat. Viszont kiüthető, kipontozható, és unalmas meccset sosem csinál.<br>
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Matolcsi

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Szerintem a Polish nagy hibát követett el Józsival kapcsolatban.<br>Józsi egy év kihagyás után lett bedobva Hare ellen. Kellett volna egy-két felhozó mérkőzés és Józsi komolyan esélyes lett volna.<br>Azt hittem, hogy Hare esetéből tanul a Polish. Nem így volt. Minden felhozó mérkőzés után újra bedobták egy kemény ellenfél ellen. <br>Remélem építeni akarnak Józsira és nem tékozolják el a tehetségét. Most felhozó mérkőzéseket várnék és biztos vagyok benne, hogy pár ilyen mérkőzés után Józsi esélyesként szállna ringbe.
Chrisdry
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2003-10-30 16:36:04
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Matolcsi

Hozzászólás Szerző: Chrisdry »

Üdv!<br><br>Matolcsiról a napokban (mondjuk nem csodálom), de kissé megfeledkeztek, holott remekül helytállt s engem is elkápzáztatott - utóbbi meccseken (pedig látok eleget) nem igzultam ennyire. Igaz, hogy a magyar érdekeltségek miatt is számított nekem. Józsival csak egyszer találkoztam, de roppant csöndes és nyugodt ember, a ringben meg szerintem bebizonyította, hogy igen is van helye.<br><br>Minden jót.<br><br>Krisz
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Matolcsi

Hozzászólás Szerző: paja »

Csak most tudtam megnézni a meccset felvételről, Matolcsi Józsinak csak gratulálni tudok.<br>Komolyan kíváncsi lennék egy Kotai - Matolcsi házi Polish derbire, lássuk ki a jobb. 8)<br>Pontozással jobb volt az angol, de benne volt végig hogy betalál Matolcsi(leintéskor is... >:(<br>A bíró óriási hibát vétett amikor leállította, főleg annak fényében hogy Józsi a meccs közben többször volt hasonlóan vert helyzetben, de mindig volt válasza is. A nyilatkozatában is mondta hogy éppen támadni készült amikor odalépett a bíró.  <br> >:(<br>Matolcsi Józsiban egy őszinte és a szó jó értelmében vett egyszerű embert ismertem meg. Bízzunk benne hogy egyszer odaér még ő címközelbe...
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Matolcsi

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Nekem is nagyon tetszett Matolcsi teljesitmenye.Nehezen kapott ki,sot ,eleg vitathato modon egy remek ellenfel ellen,anelkul hogy valaha is bokszolt volna 6 menetnel tobbet.Hare tobbet es pontosabban utott,de valahogy az volt vegig az erzesem hogy ha Matolcsi betalal egyszer a bal csapottal akkor vege.En szemely szerint tobb fantaziat latok Matolcsi-ban mint Misi-ben.Nagy kar lenne ha a Polish feladna.
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Matolcsi

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Nagyon tetszett Matolcsi bunyója.<br>Az ellenfél valóban bajnok volt, akkor ütött amikor kellett.<br>Józsit meg marhára nem érdekelte, hogy Hare technikásabb, mindent beleadott és bírta volna a 12 menetet.<br>Érdemes volna bokszoltatni és felépíteni a karierjét.<br><br>Minden elismerésem Józsi, remélem folytatod amit elkezdtél.<br><br><br>
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Matolcsi

Hozzászólás Szerző: Santos »

Aki tudja - ??? - adja át gratulációnkat Matolcsi Józsefnek! Óriási küzdelemben bizonyult vesztesnek, de mindenki elismerését méltán elnyerte óriási teljesítményével! Csak így tovább!
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Matolcsi

Hozzászólás Szerző: gallien »

Ki kellett volna végeznie Hare-t, hogy nyerjen, az meg nem ment volna. Így viszont elég jól jött ki a meccsből, hatalmas szívvel bokszolt, számoltak Hare-ra, vitatható ítélettel kapott ki. Remélem a Polish vezetői is elégedettek voltak!<br>
BUTTON_POST_REPLY