Matolcsi József

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=WNB link=board=profiboksz;num=1066561913;start=60#66 date=10/09/04 » 18:44:58]<br>greg: hát...így jártam...a Vasas és a KSI portásai és takarítónõi nem értek rá, így kerültem én a képbe...[/quote]<br><br>Ne haragudj, csak a meccs utáni tiszavirág-életû értékelést volt alkalmam látni, abból meg nem lehetett leszûrni a karosszékben ücsörgõ fickó kivoltát... Illetve a megfogalmazások sem WNB "all rights reserved"-ek voltak, de ezt Fábry legyen a talpán, aki élõben utánad csinálja... ::) Nna, ha a nicked alatti ürge lett volna a stúdióban, egybõl rájöttem volna, hogy csak Te lehetsz az... ;)
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: TKO »

Én egyből levágtam, a WNB névből, hogy ki is az  ;)<br><br>Amúgy mit szóltok ehhez a tendenciához? Mármint, hogy erről a fórumról indult emberkék sikeresen megállják a helyüket a média világában.<br>Mert ne felejtsük el, hogy múlt héten Sasi is vendég volt a Sport1-en, igaz ő már másik csónakban evez, de azért innen indult :)<br><br>WNB,<br><br>Ez amúgy élő közvetítés volt?<br>Ha megengedsz egy csöpp kritikát, nekem úgy tűnt, mintha egy kicsit izgulnál, bár lehet, hogy rosszul láttam.<br>A szívgyógyszer a végén azért ott volt  ;)<br><br>Jah és a  meccsről: <br>Talán nem kéne Józsinak ezt az új stílust erőltetni, nem nagyon fekszik neki.<br>Ő egy verekedős bunyós, szerintem azt kellene inkább csiszolni.<br>Főleg a védekezést.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ja, amikor volt az első bejelentkezés mondtam is tesómnak hogy a jobboldali csávó milyen hülyén ül :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: WNB »

prof,<br><br>A kérdéseid (amik a Matolcsi meccsek jövőbeni lehetséges kimenetelét illetik) költőiek, úgyhogy inkább csak egyféle jó válasz létezik rájuk - hacsak nem jön közbe vmi csoda, vmilyen kegyelmi állapotból kifolyólag. Sztem ezt nagyon nehéz nagyon másként látni...<br><br>Matolcsi Józsi padlózásai: minden pontosabb (nem is feltétlenül hatalmas) ütést bejelzett (ahogy romsy nem annyira ~"megértő" módon fogalmazott: "kis táncoslábú" :))...de utána mégis mindig éppen hogy csak letérdelt, de nem dőlt el...kicsit regenerálódott, aztán gyalogolt tovább...egy futball-kommentátor lehet, hogy talán azt mondaná, hogy "zakatolt", de nem tudom, hogy ez igaz lenne-e. És ezt 4x. Ilyet is ritkán látni...<br><br>Nagyon furcsa, amikor az ember a Rocky filmek forgatókönyvét valahogy élesben látja megvalósni (~a főhőst négyszer eltalálják, de szerencsére csak egy horzsolás - hiába haldoklik közben), csak épp film közben jobban tudja az ember, hogy mi lehet a dolog vége...élesben vhogy ez úgy megy, hogy (mondjuk) a realista tippmix fogadók komolyan elkezdik keresgetni, hogy majd milyen tippsorral, milyen kötésben jöhet vissza a pénzük...aztán legfeljebb egy kicsit örülnek, hogy mégse kell bonyolítani a dolgokat. De valahogy mégsincs az a nagy katarzis, mint egy Rocky-film végén...talán pont azért is, mert az ember már túl sok Rocky-filmet látott.<br><br>~Kegyelmi állapot...pl. Ottliknál ugye ez mondjuk a hó, a hóhullás...Matolcsi Józsinál lehet, hogy a köd...a vörös köd...de működni látszik - néha. (Szerinted egy ilyet értettek volna? :))<br><br>stúdió: 1x szólnak, hogy baromi hülyén ülsz vagy természetellenesen gyűrődik rajtad a zakód...de 2x már nem + az ember nem tudja magát hosszabban editálni.<br><br>Most ennyi...mennem kell legózni.<br><br>greg: hát...így jártam...a Vasas és a KSI portásai és takarítónői nem értek rá, így kerültem én a képbe...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: prof »

Sziasztok!<br><br>Távolból, de azért nem elefántcsonttoronyból ::) követve az eseményeket izgalmas volt Matolcsi és WNB médiaszereplése. Mindkettőnek elismerésem!<br><br>Józsi KO-ütése "mindent visz": ha csak a végeredményt nézzük, nem lehet vita. <br><br>Kérdés, hogy legközelebb<br><br>- is elfárad-e az ellenfél kondicionálisan és mentálisan (mely Hinteregger-gondokért természetesen Józsi is "felelelős" a csupaszív, meg nem alkuvó bunyójával), <br>- nem kap-e még tisztább és erősebb (kontra)találatokat Józsi, miközben kinyílva jön előre,<br>- nem jön-e valaki taktikus, higgadt öklöző, még Khuzeevnél is jobb,<br>- nem jön-e valaki komolyabb szintű verekedő, még Hare-nél is jobb.<br><br>Persze lehet bízni az új edző-team háttérben, mondván, Józsi régi vereségeinek egyik fő oka a segítő-felkészítő csapat hibája (vagy hiánya) volt, de mostantól ezek rendben lesznek. <br>Ha a váltás a bokszstílus reformálását jelenti, 30 felé nehéz a beidegződéseken úrrá lenni. Ami a tévében hallatszott a taktikai tanácsokból: mozogj sokat lábon, kerüld a csinnt, nos ezeket egyrészt csak nagyon provizórikusan tudta megcsinálni Józsi, másrészt a siker zálogául végül mégiscsak egy őszinte, bődületes balhorog szolgált... Ezt az ellentmondást érdemes végiggondolni, mert az edzői elképzelés lehet hatékony elméletben, sőt a gyakorlatban is, és szintén elméletileg leküzdhetők, javíthatók lennének Józsi eddigi pályafutásának, stílusának hibái, a kérdés mégiscsak az, hogy alkalmas és eredményes-e a "New deal" Józsiéknál. <br><br>Pszichikailag viszont segítséget jelenthet Veres László személyisége, mentálisan biztos újat tud nyújtani Józsinak. Ha spirituálisan ennek tulajdonítjuk a nyerő ütést, KO-t, annyira nem járhatunk messze az igazságtól... <br>Hogy ez aztán mennyire alapozza meg a jövőt, ill. mit tud kezdeni Józsi az IBF övvel, egyáltalán, mik lehetnek a célok: erre fokozott izgalommal és reménykedéssel tekinthetünk.<br><br>WNB stílusához, érvényesüléséhez tán nem a legmegfelelőbb közeg a Bokszklub stúdiója: az irónia, önirónia, a többszörös síkváltások, rejtett történelmi, művészeti, ill. a média világából vett utalások egyrészt nem feltétlenül pillanatnyi, ad hoc jellegű stíluselemek; másrészt a nagyközönség sem biztos, hogy fogékony erre. Ha viszont lecsupaszítjuk a szakkomentárkodást, szakértősködést fogyasztható szintre, épp WNB varázsa vész el. Persze kérdés, hogy az RTLKlub milyen figurát, stílust akar látni szakértőként? (Van-e egyáltalán koncepciója?) Golyó őszinte, média szempontból is kiforrott szakmaisága és egy, e fórumon megszokott, sziporkázó, egyben reális és megértő WNB: tökéletes páros!  <br>A szívgyógyszer említése kellett, ült a végén.  ;)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Szerintem is nagyon gyengén bokszolt Józsi,de azt el kell ismerni,hogy a K.O. frenetikus volt  :o!De az a négy padlózás,és azok a hihetetlen nagy luftok... :-[ Azt gondolom,ehhez a győzelemhez azért szerencse is kellett,na meg Hinteregger gyors kondivesztése.Azért azt jó volt látni,hogy Matolcsi ütőereje és küzdenitudása még mindíg a régi Kép.Ilyen brutális kiütést pedig ritkán lát az ember.Már kezdtem megijedni,hogy komolyan megsérült az osztrák bunyós.Gratula Józsinak Kép!Remélem most aztán egy sikeres címvédő mérkőzés következik Kép!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem Matolcsi nagyon gyengén bokszolt. Dícséretet mindössze azért érdemel, mert 4 padlózás után egy gyönyörű KO-val nyert. Valahogy olyan érzésem volt az egész meccs alatt, hogy Matolcsi szíve szerint menne előre verekedni, de edzői utasításra ilyen beugrásós, kipontozós bunyót (mint amit Kótai Misi szokott) kellett csinálnia, ami nagyon rosszul állt neki. A kiütéshez és az IBF interkonti övhöz gratulálok természetsen.
"Mindenki a napra tör..."
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: greg »

Huh, ilyen szép KO-gyõzelmet régen láttam! Gratula Józsinak! <br>Azt viszont nem hinném, hogy ilyen bunyóval az élvonalból, vagy akár a másodvonalból bárkit el tudna verni. <br><br>WNB, az Te voltál a stúdióban???<br>
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: nk76 »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1066561913;start=45#59 date=10/09/04 ť 00:35:37]És persze WNB-nek is gratulálunk a sikeres médiaszerepléshez  8)<br>[/quote]<br><br>Én sajnos későn értem haza és csak a mérkőzést láttam. Nekem nagyon tetszett a végeredmény, örülök neki, hogy láthatom még Józsit!<br>WNB-ről sajnos lemaradtam :-(<br>Valaki megírná mi volt?
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: WNB »

Romsy, lehet, hogy ha a Best-Of-Hraneket letörlöd (~avultatás?), akkor a helyére pont felférnek a legjobb pillanatok... ;)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Romsy »

És persze WNB-nek is gratulálunk a sikeres médiaszerepléshez  8)<br><br>Matolcsi meg engem nem győzött meg. És semmi új stílust nem láttam, mégjobban belement a csínbe csak most le is ment tőle. Kis táncoslábú :D :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
egyenes

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Bravo Matocsi Jozsi!!!!!!!!!<br>Ez valodi magyar virtus volt. ;)
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: admin »

MATOLCSI WKO 8 !!!!! 8)<br><br>Hinteregger alig bírt felállni ;) Kifeküdt a kötelekre. Józsi nagyon betalált! ;D<br><br>GRATULA!
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: nk76 »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1066561913;start=45#55 date=10/07/04 ť 22:39:29]Szerintem ez Matolcsi utolsó esélye. [/quote]<br><br>Igen, ezt nyíltan meg is mondták, hogy ez egy utolsó esély. Ha most nem nyer, akkor nincs több tévészereplés az RTL-en, elveszik az ingyen kocsit meg még nem tudom mit. <br>Remélem, hogy meg fogja verni ezt az embert és láthatom még őt a tévében.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: dp »

Szerintem ez Matolcsi utolsó esélye. Kótai eddig nem bokszolt világklasszis ellenféllel, de lenyomta KO-val az első menetben a "sógort"...
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1066561913;start=45#53 date=10/07/04 ť 09:03:43]Az előző, azt hiszem 7 meccsel rendelkező, rivális - legalábbis mérlege és rutinja alapján - máshol lazán befért volna felhozó ellenfélnek, és láthattad mi történt... :P<br><br>[/quote]<br><br>Egyetértek,és szerintem ezért sem foglalkoznak most már felhozó mérkőzéssel.Egyrészt örülnek,hogy címmeccset sikerült tető alá hozni,másrészt előfordul,hogy minden mindegy alapon dobják be Józsit a "mélyvízbe",lehet,hogy utoljára a karrierje során (pláne,ha újfent kikap).<br>
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: greg »

Az elõzõ, azt hiszem 7 meccsel rendelkezõ, rivális - legalábbis mérlege és rutinja alapján - máshol lazán befért volna felhozó ellenfélnek, és láthattad mi történt... :P<br><br>
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Még mindig nem fér a fejembe valami.<br>Azt írják, hogy Matolcsinak ez az utolsó esélye.<br>Miért nem adnak neki felhozó lehetőségeket??!!!<br>A nagyobbak közül több is kap ilyet, miért pont ő nem kap?<br>Szerintetek jól menedzselik Józsit?
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ez így is van. Az ellenfél pedig nem más, mint a Kótai Misi által már egyszer első menetben kiütött Hinteregger. Schrödernek nem tudom mi a célja ezzel a meccsel... Mondjuk Hinteregger már nem egy fiatal bokszoló, de legalább nem is tehetséges. ;)<br><br>Kép<br><br>Limited Austrian clubfighter Gotthard Hinteregger defends the IBF I/C jr middle title against Hungarian Joszef Matolsci October 8 in Brentwood, UK. Headlining the show are two EBU titlefights that were postponed from July. At superbantam Esham Pickering takes on Alex Fedorov while Nicky Cook face Johnny Begue at feather.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: nk76 »

A következő meccs: októberben.<br>A tét: az IBF interkonti címe...
BUTTON_POST_REPLY