Matolcsi József

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Matolcsi

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Minden tiszteletem Matolcsi Józsié!<br><br>Őszintén szólva - látva Hare néhány előző meccsét - semmi esélyt nem adtam Józsinak a meccs előtt, de hihetetlen szíve van. Üvegállról meg ne beszéljünk mert szerintem a leütés csak egyensúlyprobléma miatt volt. Remélem elkezdik csiszolgatni a tehetségét mert még sokra hivatott. És remélem ez a bírói "tévedés" sem szegi kedvét.<br><br>Pasu
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Matolcsi

Hozzászólás Szerző: komix »

Józsi nagyon erős bunyós , de úgy érzem nem csiszolódott még ki eléggé!Tanult a Trabant elleni hibáiból , de sajnos megint felvetődött egy kérdés a fejemben:vajon Matolcsi is üvegállú?!Az az egy felütés , ami nagyon pontos volt , valamint az első menet legelső Hare féle jobb kersztbeverése ezt igazolja számomra.<br><br>Igen , Trabantal szemben nyerő helyzetben bokszolt , az addigiak alapján nem érdemelte meg a győzelmét a német!De később elégtételt kaptam Rivera segítségével. 8)<br><br>Ez a Hare nagyon szimpi volt , ráadásul nem nézett úgy ki mint egy vadállat , erre meg az!Nagyon pengés kemény srác volt!<br>Józsi pontozással nem nyerte volna meg a meccset , de így sem kell szégyenkeznie!Azok a balhorgok...
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Matolcsi

Hozzászólás Szerző: Laslie »

gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Matolcsi

Hozzászólás Szerző: gallien »

Kíváncsi vagyok, hogy ezek után fogják-e többet bokszoltatni Matolcsit. Jó lenne!<br>
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Matolcsi

Hozzászólás Szerző: TKO »

[quote author=komix link=board=profiboksz;num=1066561913;start=0#2 date=10/19/03 ť 15:09:03]Ott egy pillanatra a bizonytalanság volt az úr mind a bíró , mind Matolcsi részéről , majd Trabant kapott az alkalmon , és plekniből ütött egyet.Természetesen nem volt szabálytalan , de nem volt szimpatikus húzás.[/quote]<br><br>Tudok valakit aki szerintem biztos nem ütött volna.<br>De sajnos pár napja már nincs közöttünk...<br><br>Amúgy szerintem Matolcsi akkor legyőzte volna Trabantot, ha nincs az a jelenet.<br>Megkockáztatom Hare jobb bokszoló, mint Trabant.<br>
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Matolcsi

Hozzászólás Szerző: komix »

Ott egy pillanatra a bizonytalanság volt az úr mind a bíró , mind Matolcsi részéről , majd Trabant kapott az alkalmon , és plekniből ütött egyet.Természetesen nem volt szabálytalan , de nem volt szimpatikus húzás.
egyenes

Matolcsi

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Trabant tette a dolgát. A cél szentesíti az eszközt. Ott sajnos Matolcsi hibázott hatalmasat taktikailag.
komix
Kihívó
HozzászólásokCOLON 184
CsatlakozottCOLON 2003-05-01 09:50:32

Matolcsi

Hozzászólás Szerző: komix »

Na az a Trabant milyen egy szemét volt >:(
egyenes

Matolcsi

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Tegnap sajnos gyenge volt a fiú háttere. Nehogy továbbra is a Trabantal és Hareval megvivott hasonlo mérkõzésekre legyen kárhoztatva mert ez  kedvét szegheti a srácnak.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: gallien »

Nem találtam róla topic-ot, úgyhogy nyitok egyet. Szerintem fantasztikusan bokszolt tegnap, igazi nyílt sisakos háború volt. Arról beszéltünk a Boxutcában, hogy ha ez a meccs ment volna le először, akkor az átlag néző a Darek meccs 4. menetében lefeküdt volna aludni...  ;D<br><br>Hajrá Matolcsi!
BUTTON_POST_REPLY