Matolcsi József

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=WNB link=board=profiboksz;num=1066561913;start=45#49 date=08/05/04 ť 19:32:07]Kívülről és távolról nem hiszem, hogy érdemes lenne ítélni arról, hogy ennek a felelőssége konkrétan hogyan oszlott meg a szereplők közt - az edzőváltással Matolcsi mindenképp kinyilvánította a saját (éppen aktuális) véleményét; azt meg, hogy jól döntött-e, a kívülállók (mint amilyen én is vagyok pl. :)) helyett úgyis sokkal jobban el tudja dönteni az idő. :)<br>[/quote]<br>Azt gondolom,ez a tökéletes végszó ehhez a menedzser/edző vitához. ;)<br>Az idő úgy is tényleg eldönt mindent.Én mindenesetre kiváncsian várom Józsi további sorsának alakulását és a következő mérkőzését.<br>És ami a lényeg:HAJRÁ MAGYAROK,HAJRÁ JÓZSI! :) :) :)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: WNB »

Erwin & nk76,<br><br>Lehet, hogy nem ez a téma fogja felforgatni a világ közvéleményét, de mégis... :)<br><br>Edgegod már egyszer feltette a költői kérdést, hogy tényleg van-e értelme összehasonlítani olyan dolgokat, amik (szerinte - de talán nincs egyedül ezzel) nem könnyen összevethetők...<br><br>~ "az elért eredmények mindig önmagukért beszélnek": (szerintem) talán van, hogy ez mégsem ilyen egyértelmű...<br><br>#Félix: <br><br>Józsi még azelőtt távozott (hosszú kihagyást követően), hogy igazán beindult volna a szekér a hazai gálákkal...Nagy Jani hazai közönség előtti eseményei, de főképp a TV2 és Csisztu Zsuzsa oldalvizén ma megbízható és látványos teljesítménnyel valószínűleg könnyebb lehetne publicitást szerezni, mint akkoriban, amikor Józsi és Félix útjai elváltak...de ez mind csak utólagos és teljesen elméleti okoskodás: ahhoz, hogy valaki (pl. Józsi) a jól (jobban) futó szekér adta lehetőségekből  érdemben profitáljon, ahhoz természetesen maga Félix is szükséges (akkor jut több, ha juttat)...<br><br>Magyar bajnoki címmeccs: mit szervezzen Félix két házon belüli bokszolónak, ha nem magyar bajnoki címmeccset...tényleg érdemes ezt misztifikálni?<br><br>EB-címmeccs: adva volt egy német gála (~Madár vs. Coelho), ahol a főmeccs hazai főszereplőjének kellett egy ellenfél...azon a gálán Madáron kívül senki nem lépett fel, aki az RTL Klub számára is érdekes lett volna (se egy árva Klicsko, se egy Darek), tehát ha Trabantnak magyar ellenfele lesz, akkor tképp mindenki jól jár, mert Trabantnak van egy verhetőnek ítélt ellenfele (vajon az UBP a kiemelt kockázat miatt ment bele a konkrét ellenfélválasztásba? :)), az RTL-nek van közvetíthető meccse (hazai szereplővel), és hát Félix is leszervezte a leszerveznivalót...tképp ennyi.<br><br>WBC international eliminator: azért ha a szóösszetételben nem lenne ott az eliminator, akkor szebb lett volna...tegnapelőtt pl. láttam a Miss Universe Hungary (vagy melyik licensz?...mittomén...Fásy Ádám a referencia-pont :)) gyulai előselejtezőjét, vagy elődöntőjét, vagy eliminátorát, főműsoridőben...legközelebb Gyomaendrőd jelentkezik majd...nem tudom érezhető-e, hogy mire akarok utalni? A WBC international öv még pont a legnagyobb presztizsű nem vb-öv, de nem tudom hányszor vívtak már érte eliminátor meccsett (lehet, hogy sokszor - de az is lehet, hogy nem annyira sokszor)...az eliminátor meccs mindig egy olyan ígéret amit ki lehet írni a plakátra, de az ígéretet nehéz megvédeni és a párna alá sem lehet betenni :)...van benne egy kis "kihívtuk Hamedet...még gondolkodik" mellékíz...<br><br>Természetesen van még egy olyan dolog, amiben Félix előnye tényleg vitathatatlan: egy hazai (= magyar) gálán az ember egy olyan meccset is biztosan meg tud nyerni, amit nem annyira biztosan nyert meg...("köszönöm neked, Miskolc"?...mondhatná Andrey Kostin és Victor Hugo Paz pl... :))<br><br>#Veres László & Polish<br><br>Magyar gála + az ezzel járó felfokozott publicitás: nincs...ez adott.<br><br>Csak szvsz: de Józsi legnagyobb "győzelme" lényegében a Hare elleni 10. menetes veresége volt...<br><br>Amit most írni fogok, az mind találgatás, de igyekszem nem elszakadni a lehetséges logikától.<br><br>Szvsz azért tették be Hare ellen, mert egy friss jövevényt (=> Polish), akinek már nem makulátlan a mérlege, nem is 20 éves és nem is angol (pl.), azt csak ilyen meccsre lehet betenni ("lássuk mit tud mutatni")...egy nagyon szorossá és a nézők számára látványossá tett meccsen elszenvedett akármilyen vereségből lényegesen többet tudott profitálni, mint bármi másból (nála az adott felállásban semmiképp sem lett volna alternatíva egy óvatos karrierépítgetés, majdnem 0-ról! - ezt szerintem maga Józsi is tudhatta és elfogadta)...a Dzuman elleni győzelemmel, érdemei elismeréseként megkapta a lehetőséget, hogy (végre) formálisan HAZAI versenyzőként (és ne szállított ellenfélként), címet védve szerepeljen angol gálán - baromira szerencsétlen dolog, hogy pont ezen a (neki mindenképpen fontos) ponton elbukott!!! <br><br>Az, hogy (némi túlzással) bárki ellen képes váratlanul jó (= látványos, nézhető) teljesítményre, az nagyon jó dolog - az viszont elengedhetetlen, hogy amikor nem 100%-os, vagy nem fekszik neki az ellenfél (stb., akármi...), akkor is vhogy átvigye a lécet...<br><br>Kívülről és távolról nem hiszem, hogy érdemes lenne ítélni arról, hogy ennek a felelőssége konkrétan hogyan oszlott meg a szereplők közt - az edzőváltással Matolcsi mindenképp kinyilvánította a saját (éppen aktuális) véleményét; azt meg, hogy jól döntött-e, a kívülállók (mint amilyen én is vagyok pl. :)) helyett úgyis sokkal jobban el tudja dönteni az idő. :)<br>
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=berti link=board=profiboksz;num=1066561913;start=45#46 date=08/05/04 ť 09:50:53]Erwin szerintem Te el vagy kényeztetve!  ;)<br><br>Ha valaki egy „nagyon is verhető ellenfél” ellen sem képes győzni, az nem a menedzsment hibája, hanem a bokszolóé és/vagy az edzőé. <br>[/quote]<br><br>Igen,azt bevallom töredelmesen,elkényeztetett manyus vagyok. ;) ;D<br><br>Azt én is úgy gondolom,hogy egy konkrét vereségért csak akkor lehet a menedzsert okolni,ha mondjuk nem támaszt megfelelő időt vagy lehetőséget a felkészülésre.Sajnos régebben a magyar profi bunyóban eléggé bevett szokás volt valakit "odavetni" prédának a gyors pénzszerzés reményében.<br>Veres László javára kell írni,hogy pl. Kótaival nem követi el azt a hibát,hogy kockázatos mérkőzésekbe viszi bele.Hogy ez most jó avagy rossz,nehéz eldönteni,és már sok vita is volt erről.<br>Matolcsival viszont egy kicsit az az érzésem,hogy teljesen a Misi féle mendzselési taktika fordítotját alkalmazzák vele szemben.<br>Már a Hare elleni lehetséges győzelemben sem hiszem,hogy bíztak,inkább csak odalökték áldozatnak.Az már persze egy más kérdés,hogy nagyon jól helyt állt,és ez után a meccs után került újra "reflektorfénybe".<br>Ezután jött a Bami elleni vereség,ahol egy olyan köztes súlyon volt kénytelen bunyózni,ami (a saját elmondása szerint is) egyáltalán nem feküdt neki.EZ azt gondolom,tényleg menedzselési hiba volt.<br>Ezek után pedig jött a Dzuman elleni mecs,ahol szerintem újfent az áldozat szerepét szánták Józsinak,de most tényleg sikeresen áthúzta a meccsszervezők számítását (hála isten! :D :P).Azon lehetne vitázni,hogy szerencsés vagy megérdemelt győzelem volt-e,de szerintem felesleges.Én nagyon örültem a győzelemnek.<br>Ezek után én személy szerint azt gondolom,hogy először igazán Khuzeev volt Józsinak kiválasztva,míg az előző mérkőzéseken pont fordított volt a helyzet,mert Józsit választoták ellenfélnek.Ez a vereség pedig szerintem sem Veres úr "érdeme",sőt talán nem is az edzőé,hanem Józsié. :(<br>Ezekért a dolgokért gondolom azt,hogy nem menedzselik túl jól Matolcsit,mert szerintem a Hare és a Bami elleni meccsekbe kár volt belevinni.:-/<br>
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: berti »

Erwin szerintem Te el vagy kényeztetve!  ;)<br>Az, hogy az interkontit ma már nem érzed túl nagy kunsztnak, az a jó menedzseléseknek köszönhető. Közben azt mondod, hogy: „Ha az jó eredmény,hogy egy sehol sem jegyzett szervezetnél sikerült egy kisvilágbajnoki övet nyerni,és azt még megvédeni sem sikerül egy szerintem nagyon is verhető ellenfél ellen”. Ha egy verhető ellenfelet talál a menedzsment szerintem az jó. Ha az ellenfél nem verhető, akkor a dolog csak akkor jó, ha az a valaki nagyon nagy név és lehet vele egy jó bunyót csinálni, más különben semmi haszon. Ha valaki egy „nagyon is verhető ellenfél” ellen sem képes győzni, az nem a menedzsment hibája, hanem a bokszolóé és/vagy az edzőé. <br>
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Szerintem össze lehet hasonlítani Matolcsi teljesítményét és menedzselését a Félixes és a Veres-es időszakot tekintve.<br><br>Félixnél volt magyar bajnoki cím )idő előtti győzelemmel), EB-cím, volt egy majdnem összejött WBC interkonti cím (melyet Matolcsi József meg is nyert idő előtt, de ez tudom, hogy vitatható). A végül összejött EB-címmérkőzést bár elveszítette M. J., mégis nagy harc volt. A mérkőzést nézve azt mondtuk, hogy M.J. egy jó bokszoló. Matolcsi karrierje szépen épült: magyar bajnoki cím, interkonti cím, EB cím - mégha nem is nyerte meg/el, de fejlődés azért volt.<br><br>Veres Lászlónál viszont 3 WBF mérkőzés volt. Először egy világbajnoki cím, majd interkonti cím. Lehet, hogy nem vagyok egy nagy szakértő (sőt biztosan nem vagyok az), de ezek a tények számomra beszédesek és nekem azt mutatják, hogy a menedzselés MOST nem annyira jó.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Winston<br><br>Szerintem azért "enyhe" túlzás,hogy Matolcsi jól van menedzselve.Ha az jó eredmény,hogy egy sehol sem jegyzett szervezetnél sikerült egy kisvilágbajnoki övet nyerni,és azt még megvédeni sem sikerül egy szerintem nagyon is verhető ellenfél ellen,akkor rendben van a dolog. ;D<br>Mostanság már szerintem az sem túl nagy kunszt(már ha van pénz),hogy a négy nagy szervezet interkonti őveiért bunyozzon valaki,hát még a WBF-hasonló ővéért.Félixnél még európa-bajnoki kihívói pozicióban volt Józsi,most ettől elég távol van.<br>Az pedig hogy angol és amerikai gálákon futtat be tehetségeket Veres László?Az undercardot azért még nem nevezném egyik fent említett országban sem nagy befutásnak.Mert ezeken a rendezvényeken csak eddig sikerült jutniuk(sajnos).Kezdetnek persze jó,de tudomásom szerint Matolcsi még nem bunyózott ilyen "szerepkörben" sem.<br>A Chacon gálán pedig a botrányról legkevésbé tehetett Rácz Félix,nem úgy a hihetetlenül gyenge bíró és a Chacon-team. ;)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1066561913;start=30#36 date=08/03/04 ť 09:08:33]Kisebb képzavar alakult ki nálam... :o Most Misit, Hidvégit és Matolcsit nem a Polish Box Pr. menedzseli? Miért kell nekik külön Veres? Zsoltit is az UBP menedzseli, és nincs mellette még külön egy személy. Hogy van ez ???[/quote]<br>Lehet, hogy nem tudnak elég jól "lengyelül"?... ;)<br><br>Igen, Zsoltit az UBP is menedzseli, de promotálja is: meccseket szervez neki, felépteti, hirdeti, stb. - viszont Zsolti mellett is van egy másik "Zsolti" (Dámosy) - társ-menedzserként, mint "helyi erő".<br><br>(Ettől függetlenül a Misi/Hídvégi/Matolcsi triónak talán valamivel több Veres László, mint ami Zsoltnak a másik Zsolt...talán azért is lehet ez így, mert kevesebb nekik a Polish BP, mint Zsoltnak az UBP.)<br><br>Mindenki teszi a maga dolgát... :)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Winston
Újonc
HozzászólásokCOLON 20
CsatlakozottCOLON 2003-01-15 12:07:49

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Winston »

Sziasztok,  <br><br>Veres Lacit es a Felixet nem erdemes osszehasonlitani mert az egyik Kelet-Europaban tevekenykedik vegig a masik pedig fokent Angliaban es egyeb kulfoldi orszagokban.  A habitusuk es stilusuk is mas, nem ketlem Veres neha erdes stilusban fogalmazza meg a dolgokat de sztem csak azert faj ez sok embernek mert telibe talalja oket. <br><br>Matolcsit sztem kitunoen manageli, Veresrol meg nem hallottam olyat, hogy a versenyzoi utaljak es gyulolik. Felixrol annal inkabb. <br><br>Veresnek sok munkaja van a Misiben es abban, hogy minel tobb amator tehetseg keruljon ki egy olyan PIACRA mint Anglia vagy az USA. <br><br>Anglia boxpiaci szempontbol teljesen veri a kontinentalis Europat. <br><br>Maganvelemenykent annyit irnek meg le, hogy Kotai vagy PBP galakon nem volt meg olyan botrany mint az ominozus Chacon meccsen.......
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: nk76 »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1066561913;start=30#40 date=08/03/04 ť 16:31:46]Nem kapcsolódik szervesen a topik címéhez, de a Misiről két évvel ezelőtt alkotott elképzelésekbe a Koko visszavonulása után hagyott űr is belejátszott erősen (az RTL is szerette volna elhitetni, hogy Pisti "utódja" lehet belőle). [/quote]<br>Nem csak az RTL szerette volna elhitetni.<br>Misi az RTL-nek azt nyilatkozta az első RTL-es bemutatkozás előtt, hogy a WBC világbajnoka szeretne lenni. Vagyis a kitűzött cél nem a WBF/IBO bajnoki címek voltak, na de ez megint más topic.
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: nk76 »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1066561913;start=30#36 date=08/02/04 ť 23:26:34]Veres eddigi teljesítményét értelmetlen Félixével összehasonlítani, mert Félix évek óta 10-15 embernek szervez mérkőzéseket, míg Veres csak Misivel foglalkozott. [/quote]<br><br>Veres nem csak Misivel foglalkozott/foglalkozik, de ez más topicba tartozik.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Edgegod<br><br>Rendben,fejet hajtok az érveid előtt! :)<br>Azért én tényleg azt gondoltam(még a Sport1-es időkben),hogy komolyabb eredményeket fog elérni Misi.Én nagyon drukkoltam és drukkolok neki.Ez sajnos azt jelenti,hogy ha az ember szorít valakinek,akkor hajlamos többet várni tőle,mint a realitás.<br>Veres viszont tényleg nem szimpi(bocsesz! :-[),és féltem Matolcsit,hogy még mélyebbre kerül.<br>Azért kiváncsi lennék,miként alakult volna Józsi karrierje,ha Trabant ellen nem követi el azt a nagy hibát,és megveri?De a sportban az a szép,hogy az a szó hogy HA,az nem létezik. ;)<br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: edge »

Ervin<br><br>Nem kapcsolódik szervesen a topik címéhez, de a Misirõl két évvel ezelõtt alkotott elképzelésekbe a Koko visszavonulása után hagyott ûr is belejátszott erõsen (az RTL is szerette volna elhitetni, hogy Pisti "utódja" lehet belõle). Rengetegszer elhangzott már itt a fórumon, hogy Misi képességeinek határa a WBF öv lehet és ez sem Veres "hibája" (az hogy ezt elérte és védegeti az sem rossz eredmény). Ha emellé még a 4 szervezet öveiért is harcbaszállhat egyszer, az szerintem már komoly siker lesz. A fix edzõ kérdés az egyetlen dolog amit "felróhatunk" Veresnek... de lehet, hogy még Roach sem tudna sokkal jobb ökölvívót faragni Misibõl. Ha megnézed a BoxRecen, 22-dik helyen áll az egyik legerõsebb súlycsoportban és már szinte csak nagy nevek vannak elõtte.<br><br><br>greg<br><br>Az hogy pontosan mi a munkamegosztás Veres és a Polish közt, azt leginkább az érintett tudná elmondani (fõleg mert gyakran olvassa a fórumot :)), nekem is homályos kissé. Az viszont biztos, hogy mindhárom versenyzõvel kapcsolatban Veres Laci is szokott nyilatkozni, tehát nem független tõle egyikük sem.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1066561913;start=30#36 date=08/02/04 ť 23:26:34]Veres eddigi teljesítményét értelmetlen Félixével összehasonlítani, mert Félix évek óta 10-15 embernek szervez mérkőzéseket, míg Veres csak Misivel foglalkozott. Teljesen más utat jártak be eddig, ez alapján nem szabad őt leértékelni. Kénytelen biztonsági játékot folytatni Misivel (pláne a Musiyawa meccs óta). Ha Misi bukik akkor ő is bukott mindent .... Félixnél ha vki bukik, akkor van még 4-5 másik hasonlóan bevezetett név. Veresnek Hídvégivel és Matolcsival (esetleg az olimpia után még másokkal?) lesz esélye felzárkózni Félix mellé, ha vannak ilyen szándékai...[/quote]<br><br>Az rendben is van,hogy Félixnek több alternatíva áll rendelkezésre.De (nem tudom,egyedül vagyok-e a véleményemmel),én pár éve,Misi kisvilágbajnoki címmérkőzése körül meg voltam róla győződve,hogy Ő egyedül többre viszi,mint Félix összes bunyósa együtt.És arról ki tehet,hogy Misivel kénytelenek biztonsági játékot folytatni? ??? Egyik részben biztosan saját maga,másfelől pedig a (szerintem) tehetetlen menedzsment és az edző.És ez pedig mindkettő Veres László.Legalábbis (nagy)részben.Mert én egy kicsi fejlődést sem látok sem Matolcsi,sem pedig Kótai bunyójában és menedzselésében.<br>Az még egy érdekes dolog lenne,ha össze lehetne hasonlítani a Polish és a Félix Promotion anyagi helyzetét.Szerintem a lengyelek jobban állnak,már csak a brit gálákon való szinte állandó szereplésből és a Frank Warennel ápolt jó kapcsolatukból is gondolom.A profi boksz pedig köztudottan a pénzről szól.És szerintem nekik is van legalább annyi bunyósuk,mint Félixnek.<br>Félreértés ne essék,én örülnék a legjobban ha ezekben a dolgokban végre rám cáfolnának.Én nagyon drukkolok nekik! :) ;) :D<br>
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: greg »

Kisebb képzavar alakult ki nálam... :o Most Misit, Hidvégit és Matolcsit nem a Polish Box Pr. menedzseli? Miért kell nekik külön Veres? Zsoltit is az UBP menedzseli, és nincs mellette még külön egy személy. Hogy van ez ???
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: edge »

Veres eddigi teljesítményét értelmetlen Félixével összehasonlítani, mert Félix évek óta 10-15 embernek szervez mérkõzéseket, míg Veres csak Misivel foglalkozott. Teljesen más utat jártak be eddig, ez alapján nem szabad õt leértékelni. Kénytelen biztonsági játékot folytatni Misivel (pláne a Musiyawa meccs óta). Ha Misi bukik akkor õ is bukott mindent .... Félixnél ha vki bukik, akkor van még 4-5 másik hasonlóan bevezetett név. Veresnek Hídvégivel és Matolcsival (esetleg az olimpia után még másokkal?) lesz esélye felzárkózni Félix mellé, ha vannak ilyen szándékai...
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: greg »

Ervin<br><br>Maximálisan egyetértek 8). Talán még azt tenném hozzá, hogy én Misi bunyójában sem igazán látok fejlõdést... :-/
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=nk76 link=board=profiboksz;num=1066561913;start=30#31 date=08/01/04 ť 22:50:28]Nekem továbbra is az a véleményem, hogy Félix jobban menedzselte Matolcsit, mint Veres. Veres tudomásom szerint nem igazi edző, nem tudom elképzelni, hogy szakmailag jó döntés lenne akár Matolcsinak, akár Misinek vele készülnie. Egy igazi edző kellene és valami határozott koncepció.<br>Ez csak az én véleményem, de szerintem más is így gondolja.[/quote]<br><br>Én sem tartom jó döntésnek az "edzőváltást".Én tovább mennék,szerintem Veres nem csak hogy nem edző,de még menedzsernek sem valami fényes.Félix éppen a múltkor bizonyította Nagy Jani esetleges világbajnoki mérkőzése kapcsán,hogy most már jóval előrébb jár.Nézzük csak meg,hol tartott a Félix Promotion a Chacon-gála előtt,és hol tartott akkor a Veres-csapat.És ezek után nézzük meg,hol tart a két menedzsment?<br>Misi még mindíg egy nevenincs szervezetnél védegeti a címét rosszabbnál rosszabb ellenefelek ellen,Nagy Jani pedig kis túlzással lassan válogathat,hogy melyik nagy szervezet világbajnoki címéért lépjen szorítóba.Azért ez magáért beszél.<br>:-/ ;)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: edge »

Részemrõl örülnék, ha Félix mellett Matolcsival, Misivel és Hídvégivel lenne egy másik olyan "istálló" amely akár saját gálák megszervezésére is képes. Hídvégivel ráadásul Veres Laci akár Misihez hasonló sikereket is elérhet (WBF öv). Azt én sem tartom szerncsésnek, ha a menedzser és az edzõ személye ugyanaz, de talán szavazhatunk ennyi bizalmat Veresnek... (és ha itt a fórumban neki feltett kérdésekre is válaszolna rendszeresen, akkor méginkább feltétlen bizalmunkat élvezné ;) )
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: nk76 »

[quote author=Alien link=board=profiboksz;num=1066561913;start=15#29 date=07/29/04 ť 17:38:51]Igaz lenne a hír miszerint Józsi Veres László irányításával folytatja továbbiakban a munkát?[/quote]<br><br>Sajnos igaz.<br>Nekem továbbra is az a véleményem, hogy Félix jobban menedzselte Matolcsit, mint Veres. Veres tudomásom szerint nem igazi edző, nem tudom elképzelni, hogy szakmailag jó döntés lenne akár Matolcsinak, akár Misinek vele készülnie. Egy igazi edző kellene és valami határozott koncepció.<br>Ez csak az én véleményem, de szerintem más is így gondolja.
Lemming
Újonc
HozzászólásokCOLON 16
CsatlakozottCOLON 2004-02-16 16:37:07
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Lemming »

Az EuroSport Trabant-Klose közvetítésén ez hangzott el, nem tudom, ez mennyire számít hivatalosnak... persze lehet, hogy ezzel semmit nem mondtam, mert te is ezért kérdezted :)  Mindenesetre a BoxRec is ezt írja - ez is lehetett információforrás neked is meg a kommentátoroknak is.<br><br>ui.: régebben nem volt angol változata a Polish lapjának? vagy most is van, csak nem látom?
BUTTON_POST_REPLY