Matolcsi József

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Üdv mindenkinek!<br><br>Egy "kissé" megkésett nyaralás miatt nem láthattam a meccset és WNB szerepléséről is csak olvastam. A fórumot böngészgetve mindkettőre nagyon kíváncsi vagyok már.<br><br>Profi<br><br>Ahogyan azt már előttem megírták: sajnos nincs mindig lehetőségünk azonnal felrakni a híreket, mert ezt az oldalt hobbiból szerkesztjük és ezért nem mindig jut rá idő. Biztosan észrevettétek, hogy az utóbbi időben én is gyakran eltűntem, de ez leginkább annak köszönhető, hogy rengeteg időmet elviszi a munkahelyem (gondolom ezzel a többiek is így vannak). Az említett meccs idején pedig nem voltam itthon. Abba, hogy milyen egyéb demoralizáló dolgok fordulhatnak elő egy ilyen oldal szerkesztésénél, most inkább nem mennék bele. A kritikának ezen része ettől függetlenül jogos.<br><br>Matolcsi Józsinak látatlanban is gratulálok. Nem titok, hogy lakóhelye és egyénisége miatt különösen közelről érint a sorsa.   ;)<br><br>Tényleg: nem tudná valaki az egészet (WNB included) bedigizve feltenni a szerverre?
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: gallien »

Én nyitottam a topicot, az nektek smafu?
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Santos »

OFF:<br>
WNB írtaCOLON...Don King (most hogy Larry M. megvonta tőle a mikrofont) egy hete egyfolytában perrel fenyegeti a lapot, mert a Tito-Mayorgáról csak a beharangozó hír jelent meg, maga az eredmény (lássuk be) agyon lett hallgatva.
<br><br>Hát ebben tökéletesen igaza van a King uraságnak...  :-/<br><br>
Meg kell mondjam, hogy tképp azt is szóvá tette, hogy Santos több helyütt is méltatlan betűtípust használva írta le a beharangozó hírben Tito és Mayorga nevét (az illő módon figyelemfelkeltő félkövér helyett semmitmondóan puritán, egyszerű "normál" karakterekkel)...
<br><br>Hmmm... minden a co-boldjaim miatt van! Bíró úr, nem én voltam!<br><br>Van egy olyan érzésem, hogy mindenki látni akarta a Tito vs Mayorgát, mielőtt írna róla bármit is. Nekem sajna csak múlt pénteken volt szerencsém, az meg már túl későnek tűnt... ;) Ahogy Golyó lezára a korábbi Wladimires beharangozómat, úgy máskor más is megtehetné a többinél, csak, hogy ne érje szó a ház elejét... Sajna én sem lehetek ott mindenütt... ami, tegyük hozzá, fölöttébb megnyugtató érzés lehet sokaknak... ;D<br><br>ON: <br><br>Hajrá Jóóóóózsi! Ne fogd vissza Laaaaaci! ;) <br><br>Pácse mindenkibe!<br><br>U.i.: ... és előbújnak setét rejtekükből az éjszaka szörnyei, hogy vérben áztassák a hold sugarát... ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: admin »

[quote author=profi link=board=profiboksz;num=1066561913;start=75#84 date=10/12/04 ť 21:51:19]Persze! Én! <br> Nem tudtam, hogy ciki?! :-[[/quote]<br>ezt nem is állította senki... :-*
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: prof »

profi írtaCOLONProf!<br>Simán pályázhatnál a "FÓRUM ÜGYVÉDJE" címre! ;
<br><br>Nos igen, egykor -úgy 20 éve- voltak ilyen ambícióim, a családi jurátus hagyományt folytatandó. ;) <br><br>
Ebben az ügyben ez az utolsó be/hozzászólásom, mert nem látom értelmét a parttalan vitának!
<br><br>Sajnálnám, Profi, ha parttalan vitának látnád a fórum hozzászólásait. Józsi pályafutását, kudarcait és sikereit járjuk körül, örülünk-bánkódunk-izgulunk.<br>Lényegesebb színesebb veled a kép; a magyar profi boksz sok -rejtett- eleme, Misi -és mostantól Józsi- menedzselésének filozófiája plasztikusan rajzolódik ki hozzászólásaidban (melyek legtöbbjét persze máshol lehet olvasnunk.) <br><br>Ami meg az inkriminált pksz-híreket illeti, természetesen benned -és más munkatársban- sem merülhetett fel komolyan, hogy Matolcsi József sikere bármilyen -nem létező- szakmai gőgből, emberi féltékenységből, rivalizálásból direkt nem fér fel a főoldalra! <br>Inkább csak a hobbioldalból fakadó hiányosságokról, "emberi erőforrás" problémákról lehet szó. <br><br>Örömmel olvastam az interjút by PX, s megerősített a meccs után kifejtett véleményemben: Józsi mentálisan sokat erősödhet a veled folytatott munka alatt, s a nyerő ütése is valahol itt gyökerezik... Hiszen árnyékboksszal -és verbálisan  ::) - sokan tudnak tökéletes technikájú K.O.-ütést bemutatni, de éles körülmények között, netán padlózások után már kevesek kiváltsága az év kiütése címre pályázni...  :)<br><br>Reméljük, hogy a bokszstílus említett átformálása: a hatékony védekezés megtanulása, a sok lábmunkán alapuló stílus szerves részévé válik Józsi bunyójának, és egyrészt nem blokkol, von el felesleges lelki-testi energiákat a tudatos koncentrálás, az "új" akarása; másrészt megmarad a Zúzógép-védjegy a maga őszinte erejével. <br>Hogy végül ez a mix hozza majd az eredményeket, vagy bármilyen más konstelláció: jöjjenek azok a sikerek!  :) <br><br>
profi
Reménység
HozzászólásokCOLON 71
CsatlakozottCOLON 2004-03-19 23:45:59

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: profi »

fly  olvassa egyáltalán valaki a főoldalt? 8)[/quote]<br><br>Persze! Én! <br> Nem tudtam, hogy ciki?! :-[<br>
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: WNB »

Nem akartam ezt elmondani, de...<br><br>...Don King (most hogy Larry M. megvonta tőle a mikrofont) egy hete egyfolytában perrel fenyegeti a lapot, mert a Tito-Mayorgáról csak a beharangozó hír jelent meg, maga az eredmény (lássuk be) agyon lett hallgatva.<br><br>Meg kell mondjam, hogy tképp azt is szóvá tette, hogy Santos több helyütt is méltatlan betűtípust használva írta le a beharangozó hírben Tito és Mayorga nevét (az illő módon figyelemfelkeltő félkövér helyett semmitmondóan puritán, egyszerű "normál" karakterekkel)...<br><br>Nem tudom, mi lesz...<br><br>Asszem zsebbe kell nyúlnotok! Adakozzatok! A számlaszám: ...<br><br>(profi: peace... :))
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: admin »

tényleg... ;D olvassa egyáltalán valaki a főoldalt? 8)
profi
Reménység
HozzászólásokCOLON 71
CsatlakozottCOLON 2004-03-19 23:45:59

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: profi »

Prof!<br>Simán pályázhatnál a "FÓRUM ÜGYVÉDJE" címre! ;)<br>Ebben az ügyben ez az utolsó be/hozzászólásom, mert nem látom értelmét a parttalan vitának!<br>Minden esetre, rengetegen  szerettek volna a PROFIBOKSZ.HU oldalon is olvasni erről a sikerről, de Matolcsi József, mint új IBF Int. Cont. Bajnok nem fér be a Trinidad, Harrison, Sulayman csapatba a főoldalon! <br>
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1066561913;start=75#79 date=10/11/04 ť 14:49:06]<br><br>Bognár Laci vs. Michael Gomez, a WBO interkonti övért...?<br>[/quote]<br><br>Igen, az is óriási meglepetés volt, de én azt írtam, hogy Matolcsi a második Magyar, aki kétszer szerzett címet a címvédőtől.<br><br>Ui:Természetesen Nemzetközi címre gondoltam.<br><br>Csepi
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=Csepi link=board=profiboksz;num=1066561913;start=75#77 date=10/10/04 » 22:29:47]<br>Igazad van Pisti! Hú de ciki, hogy pont téged hagytalak ki. Közben utána néztem, tehát gyorsan korrigálok.<br>Matolcsi a második, Kokó után, aki kétszer szerzett címet úgy, hogy a bajnoktól vette el az övet. (remélem mást nem hagytam ki! Két koktél az már kicsit kemény lenne ;D)<br>[/quote]<br><br>Bognár Laci vs. Michael Gomez, a WBO interkonti övért...?<br>
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: WNB »

Most egy másik helyről idéznék, ráadásul olyasvalakitől, akitől nem túk gyakran szoktam...de most minden szarkazmus vagy irónia nélkül, őszinte alázattal beállok mögé a sorba...<br><br>(Chrisdry)<br>
Emberileg az egyik kedvenc magyar bokszolóm a Józsi, mindig is mellette voltam-régébben is-, nem érdekel milyen nemzetiségűvel bokszol s az sem hogy a padlón volt-nem is írtam, de azt, hogy néha elfelejti amit tanult az edzéseken és fejetlenül megy előre ahhoz nem kell szakértőnk lenni, egy olyan ember aki először lát bokszmeccset az is észreveszi. De mint mondta Sasinak Józsi a telefonbeszélgetésük végén: vannak hibái s ezen szerete változtatni.. Nagyon örülök a címnek és a KO-nak... Csak így tovább - örülök, hogy láttam örülni a sikernek. Ráfért.
<br><br>Gy. Balázs legyen a tanúm (:)), hogy a készülés közbeni beszélgetésekben meddig mentem el Matolcsi Józsi érdemeinek elismerésében...hogy mennyire megérdemli ő (azért mert olyan ember, amilyen), hogy sikert érjen el, hogy ki tudja javítani azt, amit az előző meccsén elrontott, hogy megtanulja bárhogy-valahogy jól csinálni azt, amit nem csinál jól, hogy magyar sportembertől mennyire szokatlanul szerény, őszinte és szigorú ő magával szemben, amikor magáról beszél...még azt is bevetettem, hogy hívő ember, talán ezért is tud olyan lenni, amilyen..."Nem vagy te kicsit idealista?" - erre valami olyasmit mondtam, hogy vannak emberek, akikért az ember tképp még akár a kicsit eltúlzott idealizmust is vállalhatja (akkor is ha egyébként nem feltétlenül szokta)...mert (valahogy - mégis) megérdemlik.<br><br>Tképp az égvilágon semmi kivetnivalót nem látnék abban, ha Matolcsi Józsi igen körültekintően szelektált ellenfelek ellen védené meg többször is a címét - mondjuk olyanok ellen, akik a prof által gondosan összeírt kockázati lista akárcsak egyetlen pontjának sem felelnek meg (~leginkább talán a taktikus, higgadt, képzett, kockázatkerülő, külharcos vívókat lenne érdemes elkerülni) - de azért igen jót lehet ellenük verekedni...<br><br>Amit a kegyelmi állapotról és a vörös ködről írtam, abban tulajdonképpen nem csak irónia volt.<br><br>(Így jó lesz akkor ez?...)<br><br>(x)<br><br>[Profi, tudom - vagy inkább csak sejtem (nem is tudom, miért? :) talán mert nagy szíved van?), hogy nincsenek feltétlenül ellenedre a felhőtlenül és zavartalanul lelkes és lelkesítő hangú, tisztán pozitív hangvételű, egy független, külső szemlélő számára talán némileg fizetett PR-cikk jellegű írások, úgyhogy...<br><br>...a számlára mindenesetre ne legyen gondod - elrendeztem házon belül, a lelkiismeretemnek úgyis tartoztam pont ennyivel. :)]<br>
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=Pisti link=board=profiboksz;num=1066561913;start=75#76 date=10/10/04 ť 22:03:57]Tévedsz Csepi... ;)[/quote]<br>Igazad van Pisti! Hú de ciki, hogy pont téged hagytalak ki. Közben utána néztem, tehát gyorsan korrigálok.<br>Matolcsi a második, Kokó után, aki kétszer szerzett címet úgy, hogy a bajnoktól vette el az övet. (remélem mást nem hagytam ki! Két koktél az már kicsit kemény lenne ;D)<br><br>1Ui: Pisti, vendégem vagy egy koktélra. Majd kereslek!<br><br>Csepi
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Pisti »

Tévedsz Csepi... ;)
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Nekem nagyon kellemes estét szerzett Matolcsi pénteken.<br>Volt pillanat, amikor úgy láttam nyerni fog. Volt amikor egy fabatkát sem adtam a győzelméért. Egy biztos, ő egy pillanatig sem adta fel!<br>Óriási dolognak tartom, hogy már a második címét szerzi úgy, hogy a bajnoktól veszi el az övet. Azt hiszem eddig csak neki sikerült ez kétszer a Magyarok közül. (Ha tévedek sorry)<br><br>Ui: A meccs egyetlen negatívuma, hogy a KO után veszekedett velem a párom, mert felébresztettem a gyereket az ujjongásommal!<br><br>Csepi
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: prof »

[quote author=Alex_Stefi link=board=profiboksz;num=1066561913;start=60#73 date=10/10/04 ť 20:51:39]prof!<br><br>Összeszedhetnéd ott is ahonnan a kérés érkezett ... :) <br><br>Bánnád ha bemásolnám oda ahonnan a kérés érkezett? :)[/quote]<br><br>Az első felvetésed komolyan véve (no, persze látni azt a mosolygást  :) ) csak erősödhetne a felesleges és sehova nem vezető méricskélés, pártosodás.  <br><br>A 2. felvetés viszont nem is rossz ötlet; hogy a közelmúlt világtörténelméből vegyek példát: összenő, ami összetartozik...<br>(Más forrásból: összenő, aminek össze kell nőnie. Na, de elég a töriórából.  :) ) <br>
Alex_Stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2004-05-18 20:30:14
Tartózkodási helyCOLON Szolnok
CONTACTCOLON

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: Alex_Stefi »

prof!<br><br>Összeszedhetnéd ott is ahonnan a kérés érkezett ... :) Csak, hogy lássa az uriember, hogy nem ellene és nem is Józsi ellen vagyunk, hanem mellette ... de ennek ellenére vakok sem vagyunk ...<br><br>Bánnád ha bemásolnám oda ahonnan a kérés érkezett? :)
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: prof »

Egy kérést olvastam, ugyan nem nekem címezték, de reagálok rá. /Remélem, nem udvariatlanság./<br><br>Légyszi, keresd elő nekem azt a hozzászólást akár a másikról oldalról is, ahol Józsi küzdenitudásáról, leki tartásáról beszélnek, arról értekeznek.<br><br>Egy kis fórumszemle innen, némi elfogultsággal és nem csak a küzdenitudásra koncentrálva bár, de ez tán megbocsátható...  ;)<br><br>Józsi nagyon betalált! GRATULA! (fly)<br><br>Bravo Matocsi Jozsi!!!!!!!!! <br>Ez valodi magyar virtus volt. (egyenes)<br><br>örülök neki, hogy láthatom még Józsit! (nk76)<br><br>Huh, ilyen szép KO-győzelmet régen láttam! Gratula Józsinak!  (greg)<br><br>A kiütéshez és az IBF interkonti övhöz gratulálok természetesen. (Holywood)<br><br>Gratula Józsinak! (erwin)<br><br>...izgalmas volt Matolcsi és WNB médiaszereplése. Mindkettőnek elismerésem! <br>Hinteregger-gondokért természetesen Józsi is "felelelős" a csupaszív, meg nem alkuvó bunyójával (prof)<br><br>Ha összetettnek tekintünk egy történést, ha egy eseménynek több elemét vizsgáljuk, akkor óhatatlanul is előtérbe kerülnek olyan tények, értelmezések, amelyek nem csupán "az egyedüli" olvasatot eredményezik. De lehet nem tudomásul venni egyes tényezőket, vagy elismerve a létezésüket rögtön marginalizálni őket. <br><br>Matolcsi sikeréért szerintem mindenki szorít. <br>Sőt, többen nem csupán népszórakoztató látványosságnak nézik Józsi bunyóját, mint amit "egy spanyol és angol nevű" is vívhatna, hanem további előrelépést, megalapozott szakmai sikereket óhajtva-kívánva szurkolnak neki és az őt segítő stábnak.
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: justy »

Itt igeny kezd kibontakozni WNB szereplesenek (ismetelt) megtekintesere. Feltenne valaki a a szerverre?
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Matolcsi József

Hozzászólás Szerző: admin »

Ó hogy én miért csak a meccset néztem meg ;)<br>Lemaradtam WNB debütálásáról... :'(
BUTTON_POST_REPLY