Kik a kedvenc bokszolóid?

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Hú...egy srácot kifelejtettem!<br><br>A neve Clinton Mitchell! ::)<br>A 10 éves profi karrierje során 3 meccse volt, az egyik valami Bernard Hopkins nevű bokszoló ;) elleni pontozásos győzelem.<br><br>Elég komoly :)<br><br><br>Ha valakit érdekel a BoxRec-en megnézheti (nem mertem belinkelni)
toskatimagi
Újonc
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2003-08-18 13:23:31

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: toskatimagi »

Sziasztok!<br><br>Tyson, persze sokan nem szeretik.<br>Természetesen a magyarok.<br>Aki a Balogh Zoltan- Takács Zoltán meccset látta , biztos hogy kedvencekké váltak. Továbbá:<br><br>Gatti<br>Word<br>Ottke<br>Hamed<br>
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Ottke szerintem sem egy izgalmas ökölvívó, viszont a Mundine eleni meccse óta minden mérkőzését megnézem. Egyszer valamelyik sportcsatorna vetített róla egy riportfilmet és nekem teljesen szimpatikus lett. Igazi sportember, mentes mindenféle sztárallürtől és kiszolgálja a rajongóit (szerintem ez igen fontos) - minden évben négyszer megvédi a világbajnoki címét.<br><br>Fres Oquendo - Harris elleni meccsen teljesen felidegesített és szerencsére a George Arias elleni meccsét nem láttam (állítóla már ott is nagyon gyatra volt)! Most Byrd ellen nagyot kell alakítania, ha azt akarja, hogy továbbra is neki drukkoljak! 8)<br><br>A továbbiak (a maiak közül):<br><br>Madár<br>Misi<br>Kokó<br>Morales<br>Hamed<br>Dorin<br>Gatti<br>H. Simon<br>Michalczewski<br>Calzaghe<br>Klitschko-k<br>...meg még sokan mások<br>
Harsona
Reménység
HozzászólásokCOLON 92
CsatlakozottCOLON 2003-03-21 21:52:53

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Harsona »

Én is kiálltam itt már egyszer Ottke mellett (pl. az Ottke-Mundine meccs kapcsán), s Ottke nekem is egyik kedvenc bokszolóm.<br><br>Vitatom „paja” álláspontját, miszerint Ottkét a „különleges képességek ellenében” kellene értékelni. Ottkénak igenis különleges képességei vannak, ez pedig a remek képzettség (amit tud, azt nagyon jól csinálja), az állóképesség, az önfegyelem, a taktikai fegyelem és a győzni tudás képessége.<br><br>Ha ez nem volna különleges, akkor mindennapos volna, s Ottke nem menne vele semmire.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Oquendo? Ha kedveled, akkor bizonyára nem a Harris elleni meccsét láttad... hát ott szvsz leírta magát.<br>Tua ellen nagyon jól bunyózott, de legutóbb...<br><br>Byrd nagyon el fogja verni.<br><br>1ébként Sven Ottke nekem is az egyik kedvencem :)
pocsolya
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2003-08-19 02:29:06
Tartózkodási helyCOLON Szerencs
CONTACTCOLON

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: pocsolya »

A kedvenc bokszolókról csak annyit, hogy én nem igazán tudok prioritást elállítani és nem is akarok, ha viszont mindenkit felsorolnék akit kedvelek, akkor túl hosszú lenne ez a hozzászólás. Másrészről meg mostanában igazi kedvencem nincsen, mert akiket igazán kedveltem nagyon kevesen voltak és már vagy visszavonultak vagy a karrierjük nagyon lefelé ível már, viszont Fres Oquendot elég jó bokszolónak tartom, bár még csak egy meccsét láttam.
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Ha Nagy Jani legyőzi Chacont, akkor beveszem a kedvenceim közé.
teevadar
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2003-07-17 12:29:13

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: teevadar »

 Darek,Madar,Klicskoek +Tyson! ;D  
zlt
Újonc
HozzászólásokCOLON 13
CsatlakozottCOLON 2003-03-30 13:40:08
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: zlt »

Tua, Gatti, Ward , Koko, Erdei, Kotai  :)
It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that was only a dream.
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Sama »

Mar minden kedvencemet tobbszor leirtatok, kiveve 1-t, akit csak Edge-nel lattam: Diego Corrales :)
If you don´t want pain
You don´t understand
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: PTM »

Sziasztok!<br><br>Az én bunyósomat úgy hívják, hogy Hagler Hearns. Láttam régen egy meccsét - kopasz, bajuszos ember. Az ellenfele egy csúnya arcú, mikrofonhajú pasas volt.<br><br> ;)<br><br>Félretéve a viccet, nekem a "régiek" közül Marvin Hagler és Sugar Ray Leonard az etalon.<br><br>--<br>PTM
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: gallien »

Én beleszerettem Mayorgába (kösz Edge ;D )! Persze nem úgy, hanem máshogy...<br><br>Aztán meg Ward, Barrera, Tszyu és persze Roy. Meg a többiek!  ;D
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Levente »

Morales<br>Dorin<br>A. Gatti<br>Z. Judah<br>Shramba Mitchell<br>Forrest<br>Hopkins<br>Calzaghe<br>Tarver<br>Michalczewski<br>Braithwaite<br>Tyson<br><br>Ja és természetesen a magyar bunyósok, no meg Hagler
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Alacsony, nagy ütők.<br><br>Tua, Tyson, Paquiao<br>+W. Klitschko
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

A régiek közül Ali, Hearns, Tyson, Leonard voltak a nagy kedvencek.<br><br>A maiak közül Oscar, Tszyu, Gatti, Mayorga, és Jones. Ja és persze Hakkar. ;D
egyenes

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Papp László és Rocky Marciano<br>Papp Lászlót csak az aljas intrika akadályozta meg,hogy a profik között is a legnagyobb lehessen.<br>Marciano késõn ringbelépve tudott újra és újra gyõzni, megtörte a színesbörü hegemoniát, legyõzött egy bokszlegendát (Joe Luiszt) majd legyõzhetetlenül visszavonulva maga is legenda lett.
Beny
Újonc
HozzászólásokCOLON 38
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:20:28
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Beny »

sziasztok!<br>Nehéz kedvencet választani,mert amint leírnék egy nevet máris beugrik még vagy kettő,de talán akit a legjobban csípek és akinek a legjobban szurkolok az "sugar" Shane Mosley és Iron Mike,de hogy lehetne kihagyni Rjj-t,Arturo Gatti-t vagy Barrera-t.Ók se rosszak,nem??  :)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: edge »

Aktuális kedvenceim listája (csak az aktívak):<br><br>1,Mosley <br>2,Morales <br>3,Corrales <br>4,Jones Jr.<br>5,Tyson <br>6,Cotto<br>7,De La Hoya<br>8,W.Klitschko<br>9,Hopkins<br>10,Tua
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Tyson, Morales, Mosley, Csepi, Tito, Calzaghe, Oscar, Tua, Jones(csak a csodalat es tisztelet miatt), Tapia, Tszyu, ...<br><br>Marciano, Dempsey, Mickey "the toybulldog" Walker, Archie Moore, Papp Laci, Felix Savon, Henry Maske, stb... (van meg jopar)
bandi
-----------------
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

A legkedvencebb kedvencem Lennox Lewis. (Jól van na, ég is a pofám piszkosul.)<br>De nagyon csípem Holyfield-et, Jones-t, Mosley-t, Hamed-et, Morales-t, Ward-ot. <br>Kokó, Madár, Misi pedig alapértelmezés. 8)
Öregember nem gyorsvonat.
BUTTON_POST_REPLY