Kik a kedvenc bokszolóid?

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Roy Jones,Oscar,Tua,Tyson,Morales,Barrera,Freitas,Dorin,Calzaghe,Abdullajev,Mosley, Tim Austin
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: greg »

Roy Jones (nálam Robinson és Ali mellett minden idõk legjobbja)<br>Oscar DLH (ezt nem kell magyarázni)<br>Erik Morales<br>Acelino Freitas<br>Joe Calzaghe<br>Lennox Lewis
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Santos »

Szevasztok!<br><br>Gatti-Ward I óta (a II-t azóta sem tudtam még megnézni... :'( )<br><br>"Irish" Mickey Ward, a Gatti-Ward I óta (a II-t azóta sem tudtam még megnézni... :'( )<br>RJJ, az abszolút megacsúcs<br>Dariusz Michalczewski, akinagyon szenved már, de ezért jók a meccsei<br>Johnny "Mi loca vida" Tapia, a hypergyors narkós agresszor<br>David Tua, ő már fogalom számomra<br>Francois Botha, a "Nagy Fehér"<br>Kostya Tszyu, a superchamp<br><br><br>Magyarok közül a legnagyobb középtávú reménységek (a többiekben vagy nem látok már sok fantáziát (Isaszegi, Gálfi, Bognár), vagy hosszútávon lehet velük számolni (Rubin, Nagy, Matolcsi, Herczeg(nemtom, hogy ő román vagy már magyar)):<br><br>Erdei "Madár" Zsolt<br>Kótai Mihály<br><br>U.i.: A Klicskóknak meg nem jósolok nagy jövőt, mert habár adottságaik megvannak, technikailag nem túl képzettek, ahogy az utóbbi pár meccs is bebizonyította (nyert és vesztett egyaránt).<br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
hayimpapa
Kihívó
HozzászólásokCOLON 176
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:17:08
Tartózkodási helyCOLON Melbourne, Ausztralia

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: hayimpapa »

Hayim Papa kedvencei:<br><br>Oscar De La Hoya, <br>Arturo Gatti, <br>Kosztya Cjú,<br>Shane Mosley, <br>Erik Morales<br>
Hayim
Melbourne, Ausztralia
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Aktív: Tyson, RJJ, Oscar, Mosley, Tszyu, Pacquiao(?), Corrales, Morales, MAB<br><br>Passzív: Eubank, Hearns, Duran, Ray Leonard, Hamed, Ali, Whitaker, Curry<br>
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=leibigab link=board=profiboksz;num=1043112637;start=0#3 date=03/17/03 ť 00:54:38]A teljes listám hosszú lenne, de azért álljon itt ömlesztve néhány név, akiket szeretek: <snip>..............stb.[/quote]<br>Leibigab, megszámoltam (ha egyáltalán jól): az erősen szűkített lista "néhány ömlesztett névvel" egészen pontosan 80 (azaz - betűvel - nyolcvan) nevet említ.... ;)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
profun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 102
CsatlakozottCOLON 2002-11-28 14:11:20
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: profun »

Koko<br>Gatti<br>RJJ<br>Morales<br>ODLH<br>Barrera<br>Mosley<br>Tito<br>Pacquiao<br>Darek<br>Tapia<br>Hamed, Tyson, Medina nem kedvenceim, csak nézem a meccseiket, és mindíg kiszakad belőlem, hogy  :o Pedig nem akarom! :'(
ezt én írtam!
Profun
Veralkoholszint
Reménység
HozzászólásokCOLON 51
CsatlakozottCOLON 2002-11-07 17:10:08

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Veralkoholszint »

Na kezdjük:<br>Jelenleg nehézsúlyban: Tyson, Klicskók, Tua, Atilla Levin, Roy Jones jr.<br>aztán Darius, Madár, Oscar De La Hoya, Kótai Misi, Mosley, Tszyu, Gatti, Hamed, Pacquiao<br>Akik meccsén nem unatkozik az ember, no és a magyarok persze. Szerintem Madárt ha jól edzik testileg, technikailag, megtanítják szabálytalankodni is, és szellemileg nem rohasztják le, akkor súlycsoportja legjobbja lehet. Ő a kedvencem mind közül.<br>A régiek: Marciano, Ali, sajnos kevés régi meccset láttam.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: leibigab »

A teljes listám hosszú lenne, de azért álljon itt ömlesztve néhány név, akiket szeretek: Muhammad Ali, Henry Armstrong, Sugar Ray Robinson, Sugar Ray Leonard, Mike Tyson, Marvin Hagler, Thomas Hearns, George Chuvalo, Joe Bugner, Roberto Duran, Tony Canzoneri, Tony Zale, Joe Frazier, Michael Dokes, Emile Griffith, Lou Ambers, Rocky Graziano, Barney Ross, Battling Battalino, Carmen Basilio, Marcel Cerdan, Archie Moore, Gus Lesnevich, Rocky Castellani, Jack Dempsey, Yvon Durelle, Gene Fullmer, Arturo Gatti, George Foreman, Sandy Saddler, Pernell Whitaker, Evander Holyfield, Ike Ibeabuchi, Meldrick Taylor, David Tua, Rocky Marciano, Marvin Johnson, Roy Jones, Benny Leonard, Joe Louis, Freddie Mills, Sonny Liston, Ron Lyle, Sammy Mandell, Mickey Walker, Jake LaMotta, Michael Nunn, Terry Norris, Papp László, Willie Pep, Gerald McClellan, Jimmy McLarnin, Ray Mancini, Earnie Shavers, Johnny Saxton, Max Schmeling, Dick Tiger, Al Singer, Gil Turner, Vassily Jirov, Fernando Vargas, James Toney, Nigel Benn, Alex Stewart, Oscar de LaHoya, Simon Brown, Ike Quartey, Dwight Muhammad Qawi, Bernard Hopkins, Floyd Mayweather, Livingstone Bramble, Chris Byrd, Shane Mosley, Zab Judah, William Joppy, Erik Morales, Marco Antonio Barrera, Vernon Forrest, Hector Camacho jr, Paulie Ayala..............stb.
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: atya »

Kokó - ő szerettette meg velem ezt a sportot  ;D<br>Tyson, RJJ, Gatti , Dariusz, Ottke ::)<br>És még sokan mások ;D  ;D
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Az én kevdenc bokszolóm RJJ már évek óta, kiváncsi leszek mit fog tudni kezdeni most magával.<br><br>Magyarok közül sokáig Bognár Lászlónak drukkoltam, de egyre jobban erősödik bennem, hogy neki már nincs jövője.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: greg »

Joey DeGrandis, Ka-Dy King, Mark Prince... ;D
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Először is minden magyar, legyen amatőr vagy profi, férfi vagy nő. Különös pozíciót foglal el szívem egyik eldugott csücskében Kovács Mária, mivel földim. :)<br>Egyébként meg: Forrest, Barrera, Calzaghe, és a két zenész ( RJJ, ODLH)<br>Ja, majd' kifelejtettem a 2 Klicskót. Szóval, még a 2 Klicskó! :D
Suni
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 20:54:11

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Suni »

De La Hoya, Mosley, Gatti, RJJ, Holyfield, Vargas
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Kozi!<br><br>Talán Mike "Put Your Hands Up!! " Bonislawski?<br><br>A lényeg, hogy bármi lehet, de nem bokszoló. Viszont érdemes megnézni, az tény. ;D<br><br>Legjobbakat!
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Apa<br><br><br>A nehézsúlyt nem kultiválom. Szeretem nézni, de nem hoz annyira lázba, mint az alacsonyabb súlycsoportok, mert kevés az igazán színvonalas meccs.<br><br>A Lewis után korszak domináns nehézsúlyú bunyósát Vlagyimir Klicskoban látom. A többiek vagy túl öregek, vagy egyszerűen nem elég jók ahhoz, hogy tartósan a csúcson maradjanak.<br><br>Akiket szeretek nézni: Tyson, Holyfield, Tua, Williamson, Ettiene
apa

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: apa »

 üdv. Golyo!<br><br>   A jelenlegi nehézsulyu mezõnybõl nincsenek <br>   kedvenceid? Legalább eggyet említs meg.<br>   És még egy kérdésem lenne. Kiben látod a Lewis<br>   utáni korszak bajnokát?<br>                                       Köszönettel:<br>                                                               Apa
guesswho
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 22:48:47

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: guesswho »

Részemről: Tyson, Gatti, Tszyu, Hatton, Mosley, Morales, Tapia, Calsaghe, W.Klicsko, <br><br>RJJ  (Túl jó, ezért inkább az ellenfeleinek szorítok a meccsein, de attól még szeretem.)<br><br>Hamed  (Legalább annyíra irrítál a csávó, mint amennyire érdekelnek a meccsei.) <br><br>D.M.  (Egyre inkább kezdem megszeretni, főleg amióta szenved az ellenfeleivel.)<br><br>A régieket én inkább kihagyom....(igaz, hogy lassan már Tyson is közéjük tartozik ::))<br><br><br>Na és természetesen a magyar fiúk (lányok) is: Zsoltka, Miska, Kata, Sára...  :D
Italy

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Italy »

<br>Piccirillo,Zoff,Branco  ;)
BUTTON_POST_REPLY