Kik a kedvenc bokszolóid?

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Darien »

Pacman nekem is nagy kedvencem. Még mindig reménykedem egy In Dzsin Csí vs. Paquiao derbiben.  ;D ;D
magicheads
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-03-01 08:12:50
Tartózkodási helyCOLON Dombóvár

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: magicheads »

Az én kedvencem Pacman és Corrales.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: dp »

Tyson<br>Gatti<br>Ali<br>Greb<br>Morales<br>Erdei<br>Nagy Jani<br>Takács Zoli<br>RJJ<br><br>Még vannak sokan!Nem sorolok fel minden kedvencemet.<br>Imádom a bokszot!   ;D
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: ringsider »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1043112637;start=60#74 date=05/22/04 ť 19:06:36]És mit szerettek Gattin? Csak nem a fantasztikusan felépített taktikáját és technikai virtuozitását?<br>[/quote]<br>Szerintem Gatti kifejezetten technikás bunyós...
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Levente »

Nálam nem feltétlenül ugyanaz a legjobb és a kedvenc bokszoló. Azt elismerem, hogy Gatti nem tartozik a klasszis ökölvívók közé, de ő négyszer is az év meccsét tudta produkálni (a Ring magazin szerint), ami azért jelent valamit. Annyit mindenképpen, hogy látványos, izgalmas meccseket képes vívni, ahol a közönség maximálisan ki van szolgálva. És minthogy ezek a fiúk a közönség révén szerzik a napi betevőjüket  ;) , azt hiszem, ha valaki, akkor Gatti maximálisan megérdemli ezt a pénzt. Persze ez csak az én véleményem, nem kötelező az ő meccseit megnézni, hisz ott van(volt) Ottke, vagy Byrd is. Ők technikailag képzettebbek.  ;)
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Szerintem sem feltétlenül kizárólag a hatalmas szív és a félelmet nem ismerõ nyílt sisakos támadó boksz díjazandó....<br><br>Nálam Morales a #1.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

És mit szerettek Gattin? Csak nem a fantasztikusan felépített taktikáját és technikai virtuozitását?<br>Akkor miért nem a Nagy Józsefet szeretitek, vagy Telescot, vagy Dáriuszt?<br><br>Nekem most nincs kedvencem, mert Royt kicsapták, Rubin meg régen boxolt. ;)<br><br>(azért Freitas, Nagao és Na ottvannak... :D)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Levente »

Valószínű sok embert kifelejtenék, így csak a toronymagasan legnagyobb kedvencemet említem meg, aki nem más mint ARTURO GATTI. Micsoda öjömbodottá lenne, ha a Gatti-Dorin, illetve a Gatti-Mayweather meccs versenyezhetne az év mérkőzése címéért (és erre valljuk meg, elég nagy az esély), persze mindkettő Gatti győzelemmel. Bocsi Golyó.  ;)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Erwin »

      1.Kovács "KO-KO" István (A Király!) :)<br>      2.Papp László<br>      3.Oscar De La Hoya<br>      4.Roberto Duran<br>      5.Muhammad Ali<br>      6.Henry Maske<br>      7.Manny Pacquiao<br>      8.Joe Calsaghe<br>      9.Roy Jones Junior<br>     10.Rocky Balboa (ez csak vicc ;D ;D ;D)
Suni
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 20:54:11

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Suni »

De La Hoya<br>Mosley <br>Gatti<br>Roy Jones<br>Leonard<br>Holyfield<br>Tyson
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Hearns, Leonard, Hagler, Duran, Ali, Liston, Foreman, Ike<br>Mosley, Barrera, Trinidad, Jones, Morales, Hall, és még sokan mások!<br>És természetesen az összes Magyar!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

A régi nagyok közül Hearns, Leonard, Duran, McCallum, Eubank, Tyson, Azumah Nelson, Salvador Sanchez, Finito Lopez + még egy pár akiket kifelejtettem.  ;D<br><br>A maiak közül Pacquiao, Barrera, Tszyu, Mayorga, Toney, Hopkins, Hatton, Mayweather, Casamayor.
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: chubba »

W. Klicsko, Levin, Michalczewski, (akárki akármit mond) Ottke, Mosley, Trinidad, és Pacquiao a nemzetközi élmezőnyből! Egyébként Madár és Pisti rulez! ;D
Főtápász
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: supras »

[quote author=berti link=board=profiboksz;num=1043112637;start=75#79 date=02/11/04 ť 18:39:00]Attila Levin? Mé'? Na jó, csak kérdeztem! De mé'?  ???[/quote]<br>Igazán csak azért mert szimpatikus ember amennyire ezt láthattam a meccsein. Nagyon szeretném ha legalább egy Európa bajnoki címe lenne. Egyébként úgy tudom hogy az anyja Magyar de nem vagyok benne biztos viszont régen az Euro Sporton szerintem sőtt szinte biztos volt Magyarnak kiírva. Vannak ilyen emberek akiket eredményeik ellenére szeretek pl. Angel Manfredy vagy Chello Diaz
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: berti »

Attila Levin? Mé'? Na jó, csak kérdeztem! De mé'?  ???
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: supras »

Toney, Corrales, Mosley, De La Hoya, Attila Levin, Erdei, Tyson hirtelen ennyi
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: edge »

Aktuális kedvenceim listája (csak az aktívak): <br> <br>1,Mosley  <br>2,Morales  <br>3,Corrales  <br>4,Jones Jr. <br>5,Tyson  <br>6,Cotto <br>7,Toney <br>8,Hopkins<br>9,De La Hoya<br>10,Tua
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Zamat
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2003-05-21 19:24:49

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Zamat »

Úgyis kifelejtek vkit  :'(<br><br>Lewis, Jones, Ottke, Hopkins, Mosley, Mayorga, Freitas, Corrales, Morales, Chi; és persze a magyarok.
Let´s get ready to rumble!
Chrisdry
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2003-10-30 16:36:04
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Chrisdry »

Üdv!<br><br>A kedvencek -csak néhányat említek (ill. a jövõ reménységai vagy már azok, a sorrend számít!):<br><br>Heavyweight: R.J.Junior (ide soroltam még) J.C.Gomez, Dominick Guinn, W. Klitschko, E. Holyfield, J. Mesi...<br><br>Cruiserweight: Wayne Braithwaite, V. Jirov..<br><br>Light Heavyweight: Richard Hall, Dariusz Michalczewski. C. Woods...<br><br>Super Middleweight: Joe Calzaghe,  S. Ottke, M. Beyer...<br><br>Middleweight: egyértrlmûen: Bernard Hopkins!  ;)<br><br>Light Middleweight: O.D. Hoya, S. Mosley...<br><br>Welterweight: Mayorga, Forrest...<br><br>Light Welterweight: Zab Judah, M.A. Cotto, K. Tszyu, R. Hatton...<br><br>Lightweight: Floyd Mayweather Jr., A. Grigorian...<br><br>Super Featherweight: E. Morales, D. Corrales, J.M. Cotto...<br><br>Featherweight: J.M. Marquez, J. Tapia, In-Jin Chi, M.A. Barrera, K.Kelly, P. Ayala...<br><br>Super Bantamweight: M. Pacquido, Joan Guzman...<br><br>A többit nem írom le...<br><br>Üdv. Krisz
BUTTON_POST_REPLY