Kik a kedvenc bokszolóid?

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: justy »

[quote author=scarggy link=board=profiboksz;num=1043112637;start=90#97 date=02/15/06 » 17:58:51]<br><br>Na ez az a hozzászólás, amitõl eldobtam a lakatot...<br>[/quote]<br>scarggy,<br>Nezd el Romsynak, hogy egy kicsit tulertekeli a magyar focit ;D<br>justy<br>
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: scarggy »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1043112637;start=90#90 date=03/10/05 ť 18:04:58]Magyar box és magyar foci...<br>Kb egy szinten van a kettő, [/quote]<br><br>Na ez az a hozzászólás, amitől eldobtam a lakatot...<br>
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?AChico

Hozzászólás Szerző: Justin »

Súlycsoprtonként<br><br>Nehéz:Wladimir Klitschko<br>Cirkáló:O'Neill Bell<br>Félnehéz:Roy Jones Jr.<br>Nagyközép:Joe Calzeghe<br>Közép:Bernard Hopkins <br>Nagyváltó:Fernando Vargas <br>Váltó:Arturo Gatti<br>Kisváltó:Ricky Hatton<br>Könnyu:Erik Morales<br>Nagypehely:Nagy János<br>Pehely:Rocky Juarez<br>Alsóbb súlycsoportok:Jorge Arce , Oscar Larios , Israel Vazquez , Eagle Kyowa<br>
deniro2
Reménység
HozzászólásokCOLON 57
CsatlakozottCOLON 2004-09-19 21:44:40

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: deniro2 »

Hopkins, Morales, Ali és, ami talán meglepő: Alex Arthur, láttam az Odumase elleni meccsét és ugyan nem nagy ellenfél ellen bokszolt, de nekem tetszett.
Fémből van, tehát nem élőlény.
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: capture »

kedvenc bokszolóim:Hopkins,Roy jones jr,és a magyarok közül Nagy János.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=HIE link=board=profiboksz;num=1043112637;start=75#87 date=03/09/05 ť 15:40:25]Nem sorrendben!<br>Erdei Zsolt, Kotai Mihály, Kovács István, Nagy János, Klicsko testvérek, Dariusz Michalcewski.   [/quote]<br><br>Múltkori hozzászólásomnál kifelejtettem Erik Morales-t.<br>Így teljes a kép.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Jelenleg Nagy Janit Erdeivel holtversenyben a legjobb magyarnak tartom. Ha összejön a Medina-meccs és valahogy legyőzné, akkor nálam egyértelműen első lenne már.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: dp »

Nagy Janiról mi a véleményed Romsy?<br><br>Mert az egy dolog, hogy Kótai nem tudná kimozogni Oumát (ha mégis akkor kezet csókolsz Misinek  ;D ), és Erdeinek se volt fényes az utolsó 3 meccse.<br>De Jani szerintem jó bunyós és reális esélye van a legjobbak közé emelkedni.<br><br>Az Erdei dolgot hagyjuk, írtunk már róla eleget.<br><br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Magyar box és magyar foci...<br>Kb egy szinten van a kettő, de míg fociban csak az edző (Matthaus) hajtogatja hogy a világon bárkivel felvehetjük a versenyt, boxban már néhány sportoló is elhitte. Motivációnak jó... de olyanokat hallani egy Kótai Mihálytól hogy lábon kimozogná Oumát, már elég komikus. Meg Erdeitől hogy egy Tarver, Johnson könnyebb lenne egy Garaynál.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Laslie »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1043112637;start=75#83 date=03/09/05 ť 10:56:08]ez kemény :D<br>azon kívül hogy magyarok, miért?[/quote]<br><br>Mert nekik szurkolok, illetve szurkoltam! <br>Sok (nem magyar) ökölvívó bunyóját szeretem, de a kérdés a kedvencekrQl szólt.
magicheads
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-03-01 08:12:50
Tartózkodási helyCOLON Dombóvár

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: magicheads »

HEIN:<br>Igazad van.Pont akartam írni én is Moralest.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nekem egyértelműen Kokó a nagy kedvencem (visszavonulás ide, vagy oda). A többiek sorrend nélkül:<br>Papp László (azért Ő nagyon szorosan Pisti mögött található)<br>Marco Antonio Barrera<br>Oscar De La Hoya<br>Bernard Hopkins<br>Nagy Jani<br>Roberto Duran<br>Rocky Marciano<br><br>
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Hein »

Erik Morales felhívott az előbb, és nagyon sérelmezte, hogy hiányzik a listáitokról  ;)<br><br>Úgyhogy:<br><br>Erik Morales  ;D<br>(de tényleg, őt eléggé szeretem)
Hein
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: HIE »

Nem sorrendben!<br>Erdei Zsolt, Kotai Mihály, Kovács István, Nagy János, Klicsko testvérek, Dariusz Michalcewski.  
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Hearns nálam is a legnagyobb kedvenc. :)<br><br>Továbbá (nem sorrendben):<br> - Tszyu<br> - Hopkins<br> - Toney<br> - Duran<br> - Tyson<br> - Aaron Pryor<br> - Mike McCallum<br> - Eubank<br> - Corrales<br> - Pacquiao<br> - Tiozzo ;D<br> - Barrera<br> - Ricardo Lopez<br> - Pernell Whitaker<br> - Mayweather<br> - Mayorga<br><br>A magyar bokszolóknak is szurkolok, de egyik sincs a kedvenceim között.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: PTM »

A kedvenceim (nem abban a sorrendben, hogy melyiküket mennyire szeretem, csak úgy összevissza, ahogy eszembe jutnak)...<br><br>Thomas Hearns (ő a legnagyobb kedvencem, ezért őt előre írom)  ;)<br>Rocky Marciano<br>Muhammad Ali<br>Marvin Hagler<br>Sugar Ray Leonard<br>Archie Moore<br>Dariusz Michalczewski<br>Roy Jones Jr.<br>Mike Tyson<br>Kostya Cju<br>Papp László<br>Erdei Zsolt<br>Kovács István
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
magicheads
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-03-01 08:12:50
Tartózkodási helyCOLON Dombóvár

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: magicheads »

Koko sokak kedvence volt pár éve(nekem is)...Kár h így fejezte be :(<br>Oscar:Mosley stílusa i nagyon jó váltósúlyban.Feljebb nem elég erõs.Õt is nagyon bírom:
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

[quote author=Laslie link=board=profiboksz;num=1043112637;start=75#82 date=03/09/05 ť 10:45:36]Koko<br>Madár<br>Kótai Misi<br>Nagy Jani<br>és a többi magyar[/quote]<br><br>ez kemény :D<br>azon kívül hogy magyarok, miért?<br><br>Kokó már inaktív, de aktív korában ő volt nekem is a kedvencem. Ja és Primo Carnera :D<br>Most a Klicskó tesóóóóóóóóóók :D (helyett Johnny Ruíz, Pacman, Jones, Catic, Lacy, Corrales..)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Koko<br>Madár<br>Kótai Misi<br>Nagy Jani<br>és a többi magyar
Oscar
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2003-10-14 13:31:30

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Oscar »

De la Hoya<br>Mosley<br>Vargas<br>Holyfield (fénykorában)<br>Tyson (fénykorában)
BUTTON_POST_REPLY