Kik a kedvenc bokszolóid?

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1043112637;start=0#1 date=01/22/03 ť 23:01:01]Kozi<br><br>Biztos kimaradtam valamiből de ki az a már többször emlegetett Mike Bonislawski, illetve mit kéne tudni róla?[/quote]<br><br>Edgegod!<br><br>Leirni lehetetlen próbálkozás ezt a bokszolót(?). Talán a legnagyobb showman akit valaha a ringben láttam. Bár nem is tudom, hogy showman-e vagy bohóc? Ha lesz rá jelentkezö akkor egyszer elviszem a bokszutcába a kazettát, de akkor gyúrjatok rekeszizmora:)<br><br>Khalif! Mi lehetne Bonislawski titulusa? :)<br><br>Kozi<br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Dempsey
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:54:09

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Dempsey »

Aktívak:<br><br>Tyson, Tyson, Tyson, Gatti, Holyfield<br><br>Régiek:<br><br>Marciano, Dempsey, Hagler, Leonard, Foreman, Louis, Frazier
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: edge »

Kozi<br><br>Biztos kimaradtam valamibõl de ki az a már többször emlegetett Mike Bonislawski, illetve mit kéne tudni róla?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: kozi »

Aktivak és inaktivak nagyjából sorrendben:<br><br>Duran,Tyson<br>RJJ<br>ODHL<br>Hearns<br>Leonard<br>Holyfield<br>S. Sanchez<br>P. Whitaker<br>Mike Bonislawski :D<br><br>+ rengetegen vannak még, de a fent emlitettek az abszolút kedvencek<br><br>Kozi
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
siraly007
Reménység
HozzászólásokCOLON 85
CsatlakozottCOLON 2002-11-29 14:42:46
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: siraly007 »

RJJ az egyértelmű kedvencem.Szeretem még Moralest,Barreirát,Forestet és Wlagyimirt.<br>És persze a magyar fiúkat.Mindet.
Sirály, az új 007-es ügynök!
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: donvito »

Maiak: <br>Bajnokok: Morel, Morales, Mayweather, Mosley (eddig könnyű), Lopez, RJJ<br>Kevésbé bajnokok: McCulluogh, Tapia, Ward, Vargas, Lazcano, Casamayor, <br><br>Régebbi idők héroszai: <br>Saddler, Moore, Monzon, Johnson, Leonard-Hearns-Duran-Hagler, Ali, Dempsey, Louis, Marciano<br>
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Az elitből: (nem sorrendben, csak ömlesztve)<br><br><br>Jones, Morales, Oscar, Gatti, Mayweater, Austin, Lopez, Quartey, Morel, Castillo<br><br><br>A nem elitből:<br><br>Antewun Echols, Juan Valenzuela, Ben Tackie, Wayne McCullough, G. Ruelas, Roberto Garcia
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Nem sorrendben:<br> Barrera<br> Morales<br> Mosley<br> W.Klicsko<br> Erdei Zsolt<br> Tyson<br> Roy Jones Jr.<br> Gatti<br> Michalchewski
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Tyson, Morales, Tua, Rocky, Micky Walker, Calzaghe, Trinidad, Roy Jones (ot nem lehet kihagyni), Dempsey, Papp Laszlo, a sor meg mehetne tovabb sokaig...
bandi
-----------------
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Khalif<br><br>Egy pár név, azok küzül, akik, szerintem elég jók voltak ahoz, hogy bajnokok legyenek, de mégsem lettek azok:<br><br>Dave Sands (közép) Gil Turner(váltó)Rocky Castellani(közép)Papp László(közép)Yoey Archer(közép)Buster Mathis(nehéz)Jerry Quarry(nehéz)Earnie Shavers(nehéz)Ron Lyle(nehéz)Gerry Cooney(nehéz)Tony Ayala jr.(nagyváltó)Robbie Sims(közép)Oba Carr(váltó)Michael Watson(közép)Anthony Hembrick(félnehéz)Glenwood Brown(váltó)...........és még sokan mások
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Khalif »

Marciano<br>Tyson<br>J.Johnson<br>Tuaman<br>Hearns<br>Hagler<br>M.Cerdan<br>Liston<br>ODLH<br>Ibeabuchi<br>T. Ayala Jr.<br>Papp Laci<br>P. Whitaker<br>Ray Robinson<br>RJJ<br><br>Top15<br>Nem fontossági sorrendben, csak ahogy eszembe jutott. <br><br>Viszont szerintem azt lenne érdekes összeírni, hogy szerintetek kik a legjobbak azok közül akik sosem -vagy eddig még- nem lettek bajnokok? (mármint komoly szervezetnél)<br>Nehézsúlyban van egy tippen -Tua-n kívül- kíváncsi vagyok mit szóltok hozzá: Bert Cooper. (vagy mondjuk Earnie Shavers? Van jópár, kezdjük írogatni a véleményeket, ha van kedvetek!) <br><br>Nos?<br><br>A legjobbakat!
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: admin »

Ali<br>Papp Laci<br>Tyson
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

Vova,Iron Mike,Hamed,Golota. :P
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: paja »

Nálam nincs sorrend, kedvenc bokszolók "ömlesztve"  ;D<br>Vlagyimir Klitschko, Lewis, Tyson, Golota, Bowe, Hamed, Jones, Tszyu, Vargas, Gatti, Darius.<br><br>Ui: nem is kedvenc kedvencek ők, csak szeretem nézni a bokszukat, és meccseiket igyekszem beszerezni.  :)
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Az összes Magyar<br>+ <br>Klicskóék<br>Darek<br>Barrera<br>Tapia<br>Morales<br>ha nem lenne bohóc, akkor Hamed is
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: ppal »

Edgegod, ha megengeded inaktív öklözőket is beleszőnék. Nem sorrendben:<br><br>Tyson<br>Tua<br>Morales<br>Tito<br>Marciano<br>Tszyu<br>Tapia<br>Papp László<br>Ward<br>Bowe<br>Holyfield<br><br>Most hirtelen ennyi, de vannak még sokan olyanok akiket kedvelek.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: edge »

Ide erõsorrendbe a saját (aktív) kedvenceket gondoltam, ahol aszerint van elõrébb valaki, hogy mennyire szeretjük, mennyire szorítunk érte (vagy vagyunk elfogultak az irányába), tehát nem összekeverendõ "p4p legjobb" listákkal. Az én kedvenceim most jelen pillanatban (gyorsan szokott változni  :) :<br><br>1,Mosley<br>2,Morales<br>3,Tua<br>4,Corrales<br>5,W.Klitschko<br>6,Tyson<br>7,Jones Jr.<br>8,Abdullaev<br>9,F.Vargas<br>10,Tapia
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
BUTTON_POST_REPLY