Kik a kedvenc bokszolóid?

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
szakerto
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2005-12-11 15:20:26

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: szakerto »

Nekem 1. a Magyar Hatton (aki szokott kommentelni is:) )<br>            2. Nagy JÓzsi!!!( Mer üt, ha kell, ha nem:) )<br>            3. oztán Matolcsi Józsi!!! <br>            4. oztán a Tájzon!!!
egike
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2006-07-04 15:59:00

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: egike »

1. Hamed (nagyon tetszik a stílusa. Ő egy igazi ökölVÍVÓ<br><br>2. Ray Leonard, Ray Robinson (lenyűgözően gyönyörű mozgás)<br><br>3. Rocky Marciano, Darius Michalczewski (elképesztő küzdeni és győzni akarás, hihetetlen állóképesség)<br><br>4. Mike Tyson (akit nem lehetett tiszta eszközökkel megverni)<br><br>5. Muhammad Ali (mert őt muszály leírni :))<br><br>6. Floyd Mayweather (hihetetlen gyorsaság)<br><br>7. (gyorsaság, állóképesség, ütőerő - ezek jellemezték fénykorában - ennél nem is kell több)<br><br>8. Jorge Barrios (látványos széles ütések és lábmunka)<br><br>9. Papp Laci (egyszerűen király. aki ezen nevet, nézze meg bármelyik meccsét.)<br><br>10. Lennox Lewis (hihtetlenül képzett, tökéletes időzitésű jobbkéz.)<br><br><br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: edge »

egyenes..<br><br>miért?:)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Suni
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 20:54:11

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Suni »

1.De La Hoya ( az örök kedvenc)<br>2. Mosley (mert sugar ;D )<br>3.Gatti (még nem láttam tőle unalmas meccset )<br>4.Mayweather (szuperszonikus gyorsaság )<br>5.Vargas ( jó harcos volt )<br>6.Tyson ( az igazi nehéz súlyú bajnok)<br>7.Holyfield (a nagy visszatérő,és jó kombokat ütött)<br>8.Roj Jones ( a megüthetetlen ,akit mostanában leütnek)<br>9.Leonard ( csodálatos láb munka,és technika)<br>10.Barrera( valakit be kellet irnom)
egike
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2006-07-04 15:59:00

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: egike »

Hogy józsi Jones és Hamed kombója?:D:D LOOOOL!!!<br><br>Józsi egyetlen ütése a parasztlengő(jó, ha finom akarok lenni, horognak hívom) Az egyetlen dolog, amit csinál, hogy lépdel előre, és a fejével hárítja az ütést.<br><br>Roy Jones Jr maga a megtestesült elegancia, gyönyörű mozgással, Hamed pedig - aki Muhammad Ali és Mike Tyson ötvözetére emlékeztet - a kiszámíthatatlanság, és a keménység megtestesítője.<br><br>Józsi se nem elegáns, se nem kiszámíthatatlan. Egyik meccsét félálomban néztem végig, de még ott is pontosan tudtam, mikor fog ütni, még fél perccel azelőtt, hogy megtette volna. (mit tudna kezdeni akkor Balzsay károllyal?) Keménynek még csakcsak elmegy.<br><br>Hamed és Roy Jones kombójának tehát elég vicces ha bárki is kikiáltja. Én leginkább Rocky Marciano és Sebastian Lujan keverékének mondanám. Az ütemtelen cséphadarást Rockyhoz fűzném, míg a helytelen "fejjel védem az ütést" módszert Lujanhoz. A sikereit viszont csak Lujanhoz kötném, mert nála sikeresebb nem igen lesz! <br><br>
egyenes

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Rocky Marciano<br>Akik ertenek a bokszhoz tudjak miert ;)
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: edge »

1,Mosley <br>2,Corrales <br>3,Toney<br>4,Jones Jr.<br>5,Morales<br>6,Calzaghe<br>7,Darchinyan<br>8,Taylor<br>9,Tyson<br>10,Kessler<br><br>Igyekeztem csak az aktívakat írni..bár Tyson kicsit még így is kilóg.. de nem baj :) Magyarok szándékosan nem kerültek bele, hisz az természetes, hogy az õ sikereikért alapból szoritunk..
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Azért ne felejtsük el, hogy Hamedet elég sűrűn ütögették le.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
egike
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2006-07-04 15:59:00

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: egike »

01. Naseem Hamed<br>02. Sugar Ray Leonard, Sugar Ray Robinson<br>03. Roy Jones Jr<br>04. Mike Tyson<br>05. Muhammad Ali<br>06. Kovács István<br>07. Kovács Attila<br>08. Erdei Zsolt<br>09. Floyd Mayweather<br>10. Jorge Barrios
egike
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2006-07-04 15:59:00

zRe: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: egike »

Még, hogy Hamed csúnyán bokszol?<br><br>Miért is? Csak mert ő nem az a fajta kocsmai verekedő mint a többi bunyós? A legtöbb bokszoló csak egy dolgot tud: Kettős fedezék mögül figyelni és verekedni.<br><br>Hamed mit csinál egy meccsen? Először zártan bokszol, azt megcsinálja fordított alapállással is, utána vívó állásba helyezkedik, aztán táncol.<br><br>Egy Hamed meccsen 1 perc alatt több dolog történik mint pl egy Erdei Zsolt meccsen 12 menet alatt!<br><br>Emellett teljesen kiszámíthatlan szinte lehetetlen eltalálni, és hatalmas ütőereje van. Nem mellékesen amúgy, hányszor láttuk Hamedet sarokba szorítva? Hányszor láttuk a kötelekre préselve? Ha ő volt a köteleknél, egy tized másodperc alatt azon kaphattuk magunkat, hogy az ellenfél van ugyanott. (még a legjobb táncosok is voltak néhányszor kötél közelben, még Ali is sokszor volt így bajban) Egyszóval, öröm nézni amit csinál.
Uriel
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2006-03-01 17:05:06

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Uriel »

Egyetértek egy előttem szólóval aki a magyarázatot is adott a miértekre:<br>Szóval íme a listám: <br><br>Numero uno: Oscar de la Hoya "Golden Boy" tökéletes támadás - védekezés. 4-es 5-ös kombinációk, a B.Hop elleni meccsén láthattunk is belőlük. Szinte tökéletes lábmunka, tőle láttam először életemben, hogy térdhajlítással is lehet védekezni nem csak elhajlással vagy blokkolással stb....<br>2. Floyd Mayweather: Fantasztikus tehetség bár egy elég unszimpatikus fazon, de tény ami tény: úgy ahogy ő leiskolázta Gattit az még senkinek nem sikerült eddig. <br>3. Roy Jones Jr. (fénykorában!!!!! és nem most)<br>4. Arturo Gatti a harcos aki sose adja fel <br>5. Manny Pacquiao vagy Tyson őserő és technika<br>6. Tszyu (precizitás az orosz iskola elemeivel)<br>7.Barrera (nagy küzdő, és az első aki legyőzte Hamedet és még hogy!!!)<br>8. Joe Calzage nekem is ő az új kedvencem<br>9. "Sugar" Shane Mosley (gyorsaság)<br>10. Hamed (nála még sosem láttam embert csúnyábban bokszolni, de hatékonyabban sem az is igaz)<br><br>Üdv: Uriel
kunga
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2006-03-13 16:49:01
Tartózkodási helyCOLON Szajol!

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: kunga »

Javítva. Igen, ő akart lenni. Bocsesz, elkúrtam! Azé' tízből kilencet helyesen írtam. ;D
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Gondolom Joe Louis akart lenni.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: Justin »

lehet , hogy én vagyok muveletlen de ki az a Luis?
kunga
Újonc
HozzászólásokCOLON 8
CsatlakozottCOLON 2006-03-13 16:49:01
Tartózkodási helyCOLON Szajol!

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: kunga »

1.ALI<br>2.RJJ<br>3.ODLH<br>4.TYSON<br>5.FOREMAN<br>6.LOUIS<br>7.MORALES<br>8.S.R.ROBINSON<br>9.J.C.GOMEZ<br>10.LUCIA RIJKER(hogy a nők is helyet kapjanak)
egyenes

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Rocky Marciano <br>
himpike

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: himpike »

1. Winky Wright(védekezés)<br>2. Arturo Gatti(a szív)<br>3. Manny Pacquiao(a gép)<br>4. Jorge Arce(a harcos)<br>5. Floyd Mayweather(precizitás)<br>6.Oscar De LaHoya(all-in-one)<br>7.Barrera(all-in-one)<br>8.Joe Calzage(új kedvenc)<br><br>Nekem többet megjelölni kedvencként erõltetés volna, visszavonultakat nem akarok megemlíteni.
BoxBoszorka
Super Champ
HozzászólásokCOLON 536
CsatlakozottCOLON 2006-06-15 03:28:00

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: BoxBoszorka »

Ali és Papp László. De nagyon bírtam Hamedot is, Diaz is hasonlóan tehetséges volt, csak még Kokóval való találkozása előtt szerintem kiégett. Emlékszem egy Chris Eubank meccsre, kegyetlenül megverték, de hihetetlen hogy álta, iszonyatos akaratereje volt és azért benne is kiváló ökölvívót tisztelhetünk. Tyson és Darius őserejéhez nem fér kétség, szuperek voltak. Lenox Lewis és Roy Jones, Mosley, Hopkins, Manny Pacquiao, Barrera. <br><br>És persze Erdei és Kótai, hát ki ne szurkolna nekik? Bár Misit sajnálom, nagyon megsínylette, hogy nem volt az utóbbi időben normális edzője. Sajnos és Sduneket sem tartom jó edzőnek, mert úgy küldte ki 12 menetre a Madarunkat, hogy edzésen nem gyakoroltatott vele annyit, de Zsoltit a szíve vitte, tovább emelte ez őt a szememben. Éljen Madár!<br><br><br>Jaj, olyan nehéz így... Igazi boxszerető talán mindet fel sem tudja sorolni... Istenem ennyi férfi közül választani  ::)<br><br><br>Nők közül: Csábi Bettina, Laila Ali és volt még egy sötétbőrű hölgy, de már rég nem láttam, most nem ugrik be a neve, csak, hogy király volt
JorgeArce
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2006-04-03 12:07:35

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: JorgeArce »

Az én 10 kedvenc boxolóm:<br>1.Erik Morales<br>2.Marco Antonio Barrera<br>3.Roberto Duran<br>4.George Foreman<br>5.Wladimir klicsko<br>6.Jorge Arce<br>7.David Tua<br>8.Lennox Lewis<br>9.Marvin Hagler<br>10.Arturo Gatti
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Kik a kedvenc bokszolóid?

Hozzászólás Szerző: faceload »

Akkor: <br>Hatton, Calzaghe (brit box az igazi :-))<br>Ibeabuchi<br>Darchinyan<br>Arce<br>Tapia<br>Sithchatchawal<br>
You will never walk alone!
BUTTON_POST_REPLY