Nagy "Csonttörő" János 2.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Ööööö, Barrios argentín...  :D
Bosco
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1136026355;start=15#19 date=01/24/06 ť 20:04:36]Március 25-e a helyes dátum és Marco Antonio Barrera lesz a főmeccs. Hát mit is mondjak, nagyszerűen alakultak a dolgok. Jobban örültem volna az itthoni meccsnek, de ez se rossz, majd az első címvédést letudja Jani hazai pályán.[/quote]<br><br><br>Úgy érzem, hogy most látogatott lesz ez a topic...  8)<br><br>Tény - jobb lett volna ha itthon rendeznék a meccset, de (legalábbis úgy néz ki) össze fog jönni! Ez a lényeg! Aki világhírnévre pályázik annak ki kell tudni lépni az oltalmazók gyűrűjéből! <br><br>Jani esetében ez annyit tesz, hogy meg kell vernie Barriost. Tudom Barriosnak voltak kemény meccsei, meg minden, de engem most már abszolut hidegen hagy, hogy mi volt a múltban akár Janinak akár a brazilnak. Már régóta beszéljük, Jani az egyik akinek esélye van elismertséget szereznie a nagyvilágban - Erdei Zsolti után. Nos az esély megvan. ÉLNI KELL VELE!<br><br>És fölösleges a helyszínt, a bírókat, és az időeltolódást felhozni. El kell menni 2 héttel a meccs előtt a helyszínre és győzni kell. <br><br>A bírákkal sem érdemes foglalkozni, hiszen ha (esetleg) egy pontozásos elcsalt vereséget kihoznak Barriosnak, de mondjuk Jani letúrta a ringből csak kiütni nem tudta, akkor sincs gond - kint a jó vesztes is nyerhet idővel (pl.:Soliman, Sturm).<br><br>Janinak a felkészülés során fejben is élesnek kell maradnia, és nem szabad, hogy túledzett legyen a végén - de szerintem Klein Csaba tudni fogja ezt koordinálni.<br><br>A motiváció pedig nem kérdés. Ha Jani fele annyira jött lázba, mint én, akkor kiüti az argentínt!  ;D<br><br>Nem tudom leírni, hogy menniyre várom a meccset!<br><br>HAJRÁ JANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Március 25-e a helyes dátum és Marco Antonio Barrera lesz a főmeccs. Hát mit is mondjak, nagyszerűen alakultak a dolgok. Jobban örültem volna az itthoni meccsnek, de ez se rossz, majd az első címvédést letudja Jani hazai pályán.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

A hír IGAZ!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
jegib
Újonc
HozzászólásokCOLON 21
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 21:49:09

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: jegib »

A Tv2 híreket kaptam el, és tényként közölték, hogy Jani Március 22.-én Vegasban bunyózik Barrios-al. Ezek szerint megállapodott Félix? Tudtok valami biztosat?
batka
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:54:22

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: batka »

[quote author=himpike link=board=profiboksz;num=1136026355;start=0#14 date=01/23/06 ť 16:46:01] Nos, nem érzem úgy hogy bármelyikük képes lenne felnőni ahhoz a feladathoz, amit egy igazi világbajnok legyőzése jelent. [/quote]<br><br>Nem értek Veled egyet. Már csak azért sem, mert általánosságban beszélsz a magyar bokszolókról és félek sokat nem is láttál még közülük. Az amatőr fiatalok között nyugodj meg, hogy találhatsz egy-két fantasztikus alapanyagot, akik bizony idővel ha minden (de nagyon minden) összejön képesek felnőni az általad érzésem szerint kicsit túlmisztifikált feladathoz : Az aktuális világbajnok-legyőzéséhez.<br>De ha a mai aktív profinak állt magyar bokszolókról beszélsz, akkor is ott van Madár, aki már rég meg is tette azt amit nem tartasz fent valószínűnek.<br>
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: berti »

A Freitas ellenit. Persze biztos csak azért, mert azt láttam. mindketten kétszer padlóztak, csak Barrios egy kicsivel tovább...  :P<br><br>Nem tudom Ti hogy vagytok vele, én nem is nagyon szeretném, ha Magyarországon lenne a meccs. Először is jó lenne mondjuk, ha nem is főmérkőzésként, de egy ppv. programban látni a mi Jánosunkat! A másik az az, ha nyer, akkor pl. nem nagyon lehetne elvitatni tőle a győzelmet, még egy szoros pontozás esetén sem. Nem lennének fanyalgók. A harmadik: a lótyi, az ismertség, aztán megint a lótyi.
himpike

Re: Nagy "Csonttörõ" János 2.

Hozzászólás Szerző: himpike »

Bevallom nem szívesen szólok hozzá a magyar boxolókkal kapcsolatos dolgokhoz, mert nyilván sok szurkolójuk akad. Nos, nem érzem úgy hogy bármelyikük képes lenne felnõni ahhoz a feladathoz, amit egy igazi világbajnok legyõzése jelent. Nem fanyalgok, egyszerûen így érzem. Mindnek van jó meccse, amire szívesen emlékszik vissza az ember, ettõl függetlenül. János második, Pablito elleni meccse nekem speciel tetszett. Sajnos ezen kívül egyetlen egyet sem tudok mondani. Barrios meccsei közül eddig egyet sem láttam, ha tudom majd megejtem a megtekintést valamikor. Tényleg, tud ajánlani valaki jó Barrios meccset a közelmúltból?
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

[quote author=Nuno link=board=profiboksz;num=1136026355;start=0#11 date=01/23/06 ť 13:33:11]A mai hírek alapján, soha nem álltunk még ilyen közel egy Barrios elleni mecshez. Nagyon várom már! A Pacquiao - Morales derbi is bebizonyitotta, hogy nincs lefutott "papírforma" mérkőzés! Hajrá Jani! Már hűtöm a söröket![/quote]<br><br>Előre lefutott meccs tényleg nincs, de mit bizonyít a Pacman - Morales meccs? Ott aztán nem volt papírforma, még a legelvakultabb drukkerek (pl. én, mint Morales drukker) becslései sem voltak igazán durvábbak 60-40%-nál erre vagy arra az oldara. Mondhatni a papírforma érvényesült : Pacman győz KO-val vagy Erik pontozással (a papírforma ott bukott volna meg, hogy ha végig is megy, Morales akkor is veszít valószínűleg). Éppen azért előzte meg ekkora várakozás, mert nem volt olyan, hogy papírforma. A Judah-meccs vagy Hopkins meccsei inkább bizonyítékok a nem lefutott meccsre. Vagy Valuev pontozásos győzelmei (ehhhh, a negatív példa), Darek ut'só veresége, stb... <br><br>Tudod mi az papírforma? :) Rahman - Ruiz ismét : a nézők több mint 50%-a elalszik, belehal az unalomba vagy elkapcsol. :) Ha ez nem következik be, na akkor borulna a papírforma igazán :D<br><br>Egyébként az állításoddal egyetértek :) HAJRÁ JANI! Barrios meg hadd lepődjön meg, hogy az esetlegesen elszenvedett K.O. után kérik a kórházban a TAJ kártyát a vizsgálatnál ;)
bandi
-----------------
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1136026355;start=0#10 date=01/18/06 ť 22:36:47]Hát valljuk be, Barrios helyében én sem jönnék Magyarországra...[/quote]<br><br>Mé'? Nincs TAJ-kártyád??  ;D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Nuno
Újonc
HozzászólásokCOLON 12
CsatlakozottCOLON 2005-03-05 23:22:57

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Nuno »

A mai hírek alapján, soha nem álltunk még ilyen közel egy Barrios elleni mecshez. Nagyon várom már! A Pacquiao - Morales derbi is bebizonyitotta, hogy nincs lefutott "papírforma" mérkőzés! Hajrá Jani! Már hűtöm a söröket!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hát valljuk be, Barrios helyében én sem jönnék Magyarországra...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

[quote author=Nuno link=board=profiboksz;num=1136026355;start=0#7 date=01/18/06 ť 21:04:24]Sziasztok!<br>Olvasgatom a régebbi hozzászólásokat, és egy dologot úgy érzem kihagytatok a számításból. Hogy mit tud Jani!? Szerintem ez a jövő titka! Soha nem találkozott még olya bokszolóval aki megoldhatatlan feladat elé állította volna. OK, tudom majd most Barrios! De hól van ez megírva? Nem akarok vak elfogultnak látszani, de mitől ne lenne verhető ez a muksó?[/quote]<br>Senki nem mondta, hogy verhetetlen. A problema csak az, hogy klasszisokkal jobb, mint Jani eddigi ellenfelei voltak, ezert nagyon nehez realisan felmerni az eroviszonyokat (talan fel tud noni a feladathoz Jani, talan nem). Egyeduli tampont talan a Chacon elleni 2 meccs lehet, az ottani formaja alapjan en is inkabb Barriost tartom az eselyesebbnek, de hat mindig tortenhetnek meglepetesek (ki gondolta volna, hogy Hatton legyozi Kosztyat, vagy Baldomir Judah-t).<br><br>Egyebkent en szemely szerint nem nagyon hiszek ennek a meccsnek a letrejotteben, Barrios nem fog eljonni Magyarorszagra, az nyilvanvalo, foleg ha egy lehetseges Barrera elleni osszecsapast kockaztat ezzel.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szia Nuno!<br><br>100%, hogy össze fog jönni 2006-bna Nagy Janinak egy világbajnoki meccs. A WBO vagy pedig a WBA világbajnok ellen. Az egyetlen dolog, ami kérdés, hogy mit akarnak a nagyok. Sok függ a szombati Pac vs Morales meccstől, mely befolyásolja Barrera jövőjét. Szerintem április-május magasságában Barrios Magyarországra fog jönni, de ez csak tényleg az abszólút megérzésen alapuló privát véleményem.
"Mindenki a napra tör..."
Nuno
Újonc
HozzászólásokCOLON 12
CsatlakozottCOLON 2005-03-05 23:22:57

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Nuno »

Sziasztok!<br>Olvasgatom a régebbi hozzászólásokat, és egy dologot úgy érzem kihagytatok a számításból. Hogy mit tud Jani!? Szerintem ez a jövő titka! Soha nem találkozott még olya bokszolóval aki megoldhatatlan feladat elé állította volna. OK, tudom majd most Barrios! De hól van ez megírva? Nem akarok vak elfogultnak látszani, de mitől ne lenne verhető ez a muksó? Miért ne jöhetne össze? Ha csak nem attól, hogy Félix akarja diktálni a feltételeket.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nagy Jani február 18-án bokszol legközelebb Budapesten. Az ellenfele egy orosz srác lesz. Pont olyan akit biztosan lehet verni a Barrios elleni meccs előttig.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Most azt olvasom, hogy Nagy Jani februárban bokszol egy felhozó még, majd áprilisban jöhet végre Barrios.
"Mindenki a napra tör..."
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Marty Mulcahey a Maxboxingon a 2006-os évről szóló beharangozójában Nagy Janit említette, mint az év várhatóan befutó emberét. Mulocahey nagyon jó író és szerintem ez az egyik legnagyobb elismerés Janinak és Félixnek, amit független sajtótól kaphatnak.<br><br>"Will rise in 2006: Janos Nagy - Nagy gets the nod over Alex Arthur on the basis of a win over Argentina tough guy Julio Chacon, experienced Tonto Tontchev,<br>and superior amateur credentials. I have yet to see Nagy fight, but have it from good sources in Europe that he is the goods. Which he needs to be, since he does not have the advantage of a powerhouse German promoter as other Eastern European boxers of recent vintage had. My hope is that Nagy does not disappoint as countryman Istvan Kovacs did at the turn of the millennium."<br>
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Nagy "Csonttörõ" János 2.

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Ja, emlékszem hogy szerelmi bánat miatt mondta le Freitas. Csak az a furcsa hogy mai napig az lett volna a legnagyobb sztárellenfél magyar bunyósnak, mégis jól kimaradt a híradóból. A Velazco-Gálfi és a Grigorjan-Kacsa se sok vizet zavart, pedig utóbbinak majdnem összejött.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ecs<br><br>Mi sokat foglalkoztunk a Freitas vs Bognár meccsel anno. Ez a Michael Gomez elleni meccse után volt Bogesznak és azért jöhetett volna szóba mert Gomez volt Freitas hivatalos kihívója. Bogeszék ki is utaztak, de Freitas lemondta a meccset pár nappal előtte.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY