Nagy "Csonttörő" János 2.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Nagy "Csonttörõ" János 2.

Hozzászólás Szerző: edge »

Szerintem Janinak papiron van csak esélye. Talán Jani állóképessége jobb és fizikailag erosebb, de Barrios sokkal gyorsabb, pontosabb és technikailag is Jani felett áll. Nem fog megállni egyhelyben, Jani csak keresni fogja a ringben. Ezzel egyutt bizos hogy keményen kuzdeni fog végig, de szerintem ez legjobb esetben is csak arra lesz elég hogy kihúzza lábon. Az esélyek szerintem:<br><br>Barrios WKO: 60%<br>Barrios WP :  25%<br>Jani WP:         5%<br>Jani WKO:     10%
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
himpike

Re: Nagy "Csonttörõ" János 2.

Hozzászólás Szerző: himpike »

Agresszívan kezd, testre-fejre váltva üt.Tudja amit kell, bár szerintem kissé szélesen csapkod. Freitas-t szépen küldte le, igaz utána az se maradt adós. Kérdés hogy mennyire bírja, sok a rekordban az argentín ha jól láttam, sõt szinte csak az van benne. Anchando-t simán lezúzta. Janinak se láttam túl sok meccsét, ki-ki meccs sztem, 50-50. Ha nem lesz KO, akkor az nyeri szerintem, aki az elejét hozza.
Nuno
Újonc
HozzászólásokCOLON 12
CsatlakozottCOLON 2005-03-05 23:22:57

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Nuno »

Aki tud erről a fazonról ( Barrios ) egy letölthető filmet, írja már meg az elérhetőségét! Kiváncsi vagyok, mitől olyan nagy ágyu ez a fazon! Ha márc. 25.-ig nem írjátok meg, utána már nem is kell, mert lesz róla egy vesztes videom! ;D
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: miszter »

Szerintem az lesz, hogy az argentin csávó extra agresszív első menetekkel próbálja Janit lejegelni, vagyis megrettenteni. Az az én legnagyobb bajom, hogy még egyszer sem láttam azt az arcot, így foggalmam sincs mire képes, így meg asztá' csak a levegőbe beszélnék csak.<br>Majmeglássuk,,,
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Szerintem elfogultan felemelitek Barriost. Én nagy boxolónak tartom, de nem látom át annyira a pályáját, hogy ennyire leírjam ellene Janit. Szerintem Jani nem fog kudarcot vallani, sőt. Én is egyetértek Félixszel. 50-50%. Ebben benn van simán Jani győzelme, különösen, ha felkészül a fickó stílusából. Barriost csak Achondo ellen láttam, de az alapján tanulhatónak tűnik, mert elég csapkodós volt... <br><br>Hajrá Jani!!!
Az erő legyen Velem!
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: HIE »

Azthittem, hogy Magyarországon lesz a meccs. Remélem, hogy nem lesz igazam, de sztem így még haloványabb esélye lesz Janinak. Ellenben jó is, mivel nagyobb ismertségre tehet szert. Főleg ha nyer is. Így legyen. Cáfoljon meg  ;) (mármint, hogy halovány esélye van a győzelemre)<br>Hajrá Jani!!!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: miszter »

Szóval,,remélhetőleg Barrios is alul marad Janival szemben, és abban bízom, hogy a hazai versenyzőnk nem egy, "tökönütéssel" nyeri meg a mérkőzést, hanem egyéb hiánatájra leadott "töréssel".. ;D<br><br>Akárhogy is, ha Jani végig partiban lesz Barriossal, akkor már az erkölcsi győzelem azonnal az övé lesz.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

[quote author=Tyll Vietta link=board=profiboksz;num=1136026355;start=30#32 date=01/25/06 ť 17:36:07]<br><br>Egy tökönütéssel?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D<br>Mindegy, csak üsse ki ;D
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1136026355;start=15#19 date=01/24/06 ť 20:04:36]... majd az első címvédést letudja Jani hazai pályán.[/quote]<br><br>Tetszik ez a hozzáállás. :)<br><br>Amit meg Rácz úr művel, az egészen lenyűgöző. Bámulatos, mennyire tudja tolni a bokszolóit.<br><br>Remélem, Jani tud majd élni a lehetőséggel. Ahhoz viszont minden adott, hogy egy borzasztó nagy meccset csináljanak.<br><br>Mit mondjak, várom.  8)<br>
Öregember nem gyorsvonat.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Sztrego link=board=profiboksz;num=1136026355;start=15#29 date=01/25/06 ť 14:52:05]Barrios ki fog kapni! Csonttörő elintézi úgy, mint Chacont.[/quote]<br><br>Egy tökönütéssel?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D<br><br>"Viva Las Vegas,,,"<br><br>  Elvis Presly,,,<br><br>(az igazi király)<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Bosco »

[quote author=Sztrego link=board=profiboksz;num=1136026355;start=15#29 date=01/25/06 ť 14:52:05]Barrios ki fog kapni! Csonttörő elintézi úgy, mint Chacont.[/quote]<br><br>Legyen igazad Sztrego!  ;)
Bosco
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Bravo Félix, Hajrá Jani :)
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Barrios ki fog kapni! Csonttörő elintézi úgy, mint Chacont.
himpike

Re: Nagy "Csonttörõ" János 2.

Hozzászólás Szerző: himpike »

Olvasgattam kicsit régi cikkeket, találtam egy ilet:<br><br>"A két argentin világbajnok, Barrios és Chacón nem eszik egymás tenyerébõl. Ráadásul amióta a "Hiéna" megszerezte a WBO övét, Chacón egyfolytában hergeli honfitársát, hogy ezzel sietesse az elõbb vagy utóbb mindenképp megrendezésre kerülõ argentin-csúcsmérkõzés létrejöttét.<br><br>A Rio Negro és La Nueva lapokban Barrios viszont egyértelmûen arról beszél, hogy a következõ riválisa nem Chacón, hanem Nagy "Csonttörõ" János lesz. <br>- Azzal a magyarral fogok bokszolni, aki kétszer megverte Chacónt - mondta Barrios, de üzent az IBC világbajnokának is. <br>- Öt menet alatt úgy megverem, hogy a vécére sem tud majd magától kimenni - mondta."
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: alain »

annyira, de annyira szurkolok neki, hogy sikerüljön a lehető legjobbját nyújtania!!!! hogy ez mire lesz elég, az most mindegy, a lényeg, hogy mindent adjon ki majd magából... és akkor szerintem a siker sem fog elmaradni!<br><br>(bár Barrios is kikapott Freitas-tól, mégis mindenki azt a meccsét emlegeti, az a meccs emelte igazán fel!<br><br>HAJRÁ JANI ;)
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: miszter »

Akkor most már csak márciusig kell aludni,,,,ööö,,na mindegy,,valahányat. Én semmiféle latolgatásnak nem látom értelmét, illetve nem tudok talajt találni a nézőpontjaimhoz, ami kissé fura, mer azé" megszoktam találni a fogodzkodót magamnak. Ebben az esetben a hiénáról viszont túl keveset tudok, és amit pedig mégis, azt kizárólag írott formában, de nekem látnom is kell valamit, akkor műxik jobban a véleménygenerátorom.<br>Mi sem természetesebb, hogy csatlakozom a magyar drukkerek népes táborához, ami véleményem szerint többmilliós nagyságrendű, és szoritok ami tőlem belefér. Ha lenne lehetőségem ki is mennék, de persze a tv-n keresztül sem lesz rossz,,hacsak el nem megy az áram,,,mert volt ilyen is már.<br><br>Szerintem a Las Vegas-i helyszín nem necces, hiszen ott lehet igazás puccolni a képet, mert azért Vegas mégsem Debrecen meg Veszprém, és a kép ami átjön, annyival is jobb lesz. Ezzel nem leszólnám az említett városokat, hanem csak megjegyeztem az apró különbségeket a helyszínek között. <br>Jó volna nagyon, ha Jani bankot robbantana kint, és megmutatná, hogy milyenek is a magyarok, akik egykoron remegő imádságra késztették az akkori ismert világot. Kicsit talán történelmet is írhatna, hiszen még mindig emberek milliárdjai nem tudják, hogy van egy Magyarország is a Földön, és ez most megváltozhat egy komoly teljesítménnyel általa. <br><br>Nem lesz könnyű dolga, a teher nem mindennapi, és a pali sem kispályás, de végül is, ezért ivott Jani annyi tejet kiskorában, hogy most legyen benne annyi erő, hogy a hiéna csontját apró darabokra törje..<br><br>Csak annyit mondhatok,,hajrá Jani, hajrá Magyrország, a szellemek ereje legyen veled.. 8)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
himpike

Re: Nagy "Csonttörõ" János 2.

Hozzászólás Szerző: himpike »

[quote author=batka link=board=profiboksz;num=1136026355;start=15#16 date=01/24/06 » 14:13:01]<br><br><br>De ha a mai aktív profinak állt magyar bokszolókról beszélsz, akkor is ott van Madár, aki már rég meg is tette azt amit nem tartasz fent valószínûnek.<br>[/quote]<br><br>Mivel õ világbajnok, nem is számoltam vele. Nem misztifikálom túl, azért írtam hogy IGAZI világbajnokhoz nem tudnak felnõni.<br><br>Nos kézzelfogható közelségbe került egy címmeccs, megdõlhet az elméletem ;D Természetesen Jánosnak fogok szurkolni, Barriosmeccset még mindig nem volt érkezésem látni sajna, addig beiktatom valahogy.
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Nagy "Csonttörõ" János 2.

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Mér pont akkor amikor már kint leszek? >:(<br>Félix, ez a te hibád!! ;)
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Darien »

Szenzációs hír! Őszintén szólva, én jobban örülök annak, hogy Vegasban lesz a meccs. Ráadásul az HBO-n élőben... A két bunyós stílusából adódóan minden esély megvan arra, hogy egy nagyon látványos, igazi harcos összecsapás legyen. Hajrá Jani!
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Ez fantasztikus hír  ;D Megmondom őszintén szerintem jobb, ha megfingatja az argentínt és kikap vitathatóan, mintha itthon egy szűk meccset neki pontoznának - utóbbi esetben mindenki hörögne, hogy fujjj mocskos európai stílusú pontozás - így viszont mindenki megtudja mi a magyar virtus  :D<br><br>De ne ebből induljunk ki - mert Jani nem esélyes PAPÍRON, de minden adott ahhoz hogy boruljon a papírforma :) Nem először borítaná :) Hajrá Jani, mutatsd meg odakint, meg az egyész USA-nak mit vesztettek eddig h nem láttak magyar bunyóst!!! Mutatsd meg és daráld be ezt palit - ne úgy mint Freitas, hanem SIMÁN  8)<br><br>Kőkemény meccs lesz, van egy olyan érzésem, hogy az Erdei-Sahnoune izgalmai eltörpülnek majd a Nagy-Barrios mellett :) AZ ÉV MECCSE :) Itt az idő, hogy megmutassák se Castillo, se Corrales, se Morales se Pacquiao nem tudják, hogy kell igazi nagy meccset csinálni :D HAJRÁ JANI!!!
BUTTON_POST_REPLY