Nagy "Csonttörő" János 2.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Erwin sorait olvasva...nos igen...Félix vastagon benne volt abban, hogy Csonttörő az USA-ban bajnoki meccset vívhatott...
Tőlük nagyobb csapatok sem tudtak kijuttatni ilyen megmérettetésre öklözőket...
Amúgy Janit én is sajnálom...volt egy lehetősége és az túl hamar kipukkant :(
spiller
Újonc
HozzászólásokCOLON 46
CsatlakozottCOLON 2006-03-06 11:50:06
Tartózkodási helyCOLON budapest

Hozzászólás Szerző: spiller »

janiba több volt erős álló képes jó boxoló kár hogy igy alakult vele .remélem még fogjuk látni .
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

hopkins írtaCOLONNagy Jani,ha az UBP-nél van valószínű,hogy sose játszik az USA-ban,de az biztos,hogy már 10-szer megvédte volna valamelyik nagy szervezet övét!Ne bántsuk,de tényleg igaz,még ha fáj is 1-2 embernek,ő legalább akart valamit!
Itt válaszolok, mielőtt teljesen szét lesz offolva az Erdei topik.

Szerintem egy okfejtést ne kezdjünk úgy, hogy ha. Sosem fogjuk megtudni, hogy mi lett volna Janival, ha x, vagy y promóció színeiben bunyózik. De vajon miért is nem bokszolt az Uninál? Egyszerű, mert nem láttak benne akkora fantáziát, hogy leigazolják, tehát arra sem láttak komoly esélyt - ahogy írtad - hogy 10 alkalommal megvédjen egy világbajnoki címet. Jani szerintem kihozta magából szinte a maximumot (ehhez persze kellett Félix ügyes menedzselése is gazdagon), és én úgy látom, hogy nem lett volna reális esély arra, hogy hosszútávon komoly világbajnoki címet birtokoljon a mostani nagypehelysúlyú mezőnyben.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Most lesz egy riport Csonttörővel a TV2 Aktívban!
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Két éve még azt mondta hogy pékséget nyit, mert õ egy pék.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nagy Jani szerintem teljesen hasonló cipőben járt mint Kótai. Mindketten kihozták magukból a amximumot. Nagy legalább megkapta a komoly lehetőséget, Kótai már előbb elbukott, de mindent összevetve szerintem nagyon szép karriert futottak be. Korábban hallani lehetett olyanokat, hogy Jani a Polish-hoz igazol ebben az esetben egy WBF övet könynedén nyerhetett volna, de ha most vannak jó üzleti ötletei akkor jó időben fejezte be a bokszot. Bárcsak minden magyar bunyós edidg jutna, mint ő.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

BoxBoszorka írtaCOLON Egyet értek Edgegoddal, hogy van hazánkban neve s talán lesznek cégek amik fognak vele reklámozni.

Tisztelettel: BoxBoszorka
Tegnap a Bertalan Lajos utcában sétálgattam és mit látok?
Csonttörő turkáló. A "kellékek" egész igényesek voltak. Poszterek, életnagyságú Csonttörő és Klein kartonfigura

ps.:Amikor ültem be a kocsiba egy félrészeg roma gyerek megállt a bolt előtt, ránézett Jani poszterére:
Most vagy turkálsz, vagy szájon csaplak (majd nevetve elvonult).
Lehet valami hasonló akart lenni az üzenet? :)
BoxBoszorka
Super Champ
HozzászólásokCOLON 536
CsatlakozottCOLON 2006-06-15 03:28:00

Hozzászólás Szerző: BoxBoszorka »

Kívánom, hogy Nagy Csonttörő János ezentúl is olyannal foglalkozhasson amit szeret, megélhessen belőle, legyen kitartása, ereje és egészsége mindenhez amibe belekezd, és, hogy bármibe is fog mindig legyen ideje a pihenésre és szeretteire!

Egyet értek Edgegoddal, hogy van hazánkban neve s talán lesznek cégek amik fognak vele reklámozni.

Tisztelettel: BoxBoszorka
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Szerintem fog ez még változni.. majdnem teljesen mindegy, hogy kikapott Barriostól.. a neve ismert a magyar médiában..eladható..most tud az ismertségével pénzt keresni.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
pepeq
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-03-18 16:03:20
Tartózkodási helyCOLON Magyarország, Budapest

Hozzászólás Szerző: pepeq »

gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=egyenes link=board=profiboksz;num=1136026355;start=240#250 date=08/27/06 ť 18:54:11]Az a bizonyos tanulopenz.Csak ugy nez ki,hogy a furdovizzel egyutt a gyereket is kiontik ezuttal.[/quote]<br><br>Szerintem meg Felix nem fizette meg azt a tanulópénzt, ezért aztán csúnya szopó lett a vége. Ámbár az is könnyen lehet, hogy ha többet költ, akkor is ez lett volna. Mérlegelt, döntött.<br>
egyenes

Re: Nagy "Csonttörõ" János 2.

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Az a bizonyos tanulopenz.Csak ugy nez ki,hogy a furdovizzel egyutt a gyereket is kiontik ezuttal.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: gallien »

Nem lehet felkészítés nélkül kivinni Janit Vegasba, Jani öltözőjénél a lábtörlő került annyiba, mint Jani lakása. Nagyjából olyan környezeti változás volt ez Janinak, mintha holnap ki kellene szaladnom a Metallicaba basszusgitározni, mert Trujillo nem ér rá. Lehet, hogy hamar menne, de az is lehet, hogy összefosnám magam a zenésztársaimtól, és a 60 ezer embertől. <br><br>Igenis komoly Felix felelőssége abban, hogy Jani így kapott ki. Összehozta a bunyót, respect. De a munka itt nem ér véget, és Félixnél úgy tünik ez nem volt egyértelmű. Hiszem, hogy ha több pénzt fektetett volna bele az ügybe, és máshogy/máshol készült volna Jani, akkor nem így lett volna vége annak a meccsnek. Azt megértem, hogy nem akart Felix nagyot kockáztatni azzal, hogy pénzt öl Jani esetleges többhetes amerikai edzőtáborába, mert azonnal bukta volna, ha Jani betlizik. De ennél jóval többre lett volna a részéről szükség.<br><br>Klein Csaba alkalmatlanságáról nem lehet nyilatkozni. Ha Felix közöttük él, akkor pontosan tudja, milyen. Ha szar, akkor el kell venni a tehetséges versenyzőjétől... Ezek nem bonyolult dolgok.<br><br>Sajnos nekem az az érzésem van, hogy minden anyagi jellegű vitának az az alapja, hogy Felixnek nem jutott annyi az egészből, amiennyi kinézett egy esetleges szerencsésebb Jani szereplésből...<br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Nagy "Csonttörõ" János 2.

Hozzászólás Szerző: edge »

Sunimesek<br><br>Van abban igazság amit írsz, csak az nem világos, hogyha a Rácz-Klein vitához szóltál hozzá akkor miért azt írod, hogy Janinak kéne észrevennie magát.. szerintem õ nem mondott egy rossz szót sem Félixre. Emellett azzal sem értek egyet, hogy Jani bohócot csinalt a  verségével Felixbõl... ugyanis Felixnek még Janinál is jobban kellett volna tudnia (szerintem tudta  is..de ha nem az nagy baj), hogy Barrios és Nagy korábbi ellenfelei között minõségi szakadék van.. és emiatt ebbõl a meccsbõl bármi kisülhet, csak Jani gyõzelem nem. Erre persze lehet mondani, hogy utólagos okoskodás..de visszakereshetõ a hírek között, hogy a mérkõzés elõtti esélylatolgatáson itt minden szerkesztõ biztosra vette Jani TKO vereségét  (kaptunk is érte vastagon :)) (ja és hogy nagyok nem szoktak elsõ menetben K.O.-val kikapni : Brewster vs Golota, Mesi vs Williamson, Roy Jones vs Griffin,  Hill vs Tiozzo, Tyson vs Spinks, Joe Louis vs Max Schmeling, Marciano vs Walcott, stb, stb...).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
sunimesek
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2006-08-01 13:04:46

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: sunimesek »

Csak azert regisztraltam, hogy hozzaszoljak a Klein-Racz vitahoz. <br>Szinte fajt olvasni oket, annyira lementek egy szint ala - kulonosen Klein Csaba. Felixet igazabol meg is ertem, felepitett egy istallot, eljuttatta Janit egy olyan galara, amihez hasonlon meg sose volt magyar boxolo+HBO elo kozvetites, es aztan a leboges. Szerintem Felixet az is felkavarhatta, hogy Jani tok nyugodtan fogadta a vereseget, megmagyarazta, hogy ilyen a legnagyobakkal is elofordulhat. Jelentem: KO vereseg elofordulhat, de nem az elso percben. Szoval Janinak eszre kene vennie mar vegre, hogy ez tok snassz volt, a produkciojaval nemcsak magabol, hanem Felixbol is bohocot csinalt. Es akkor jon az edzoje pitianer dolgokkal - komolyan szegyeltem magam, amikor olvastam az ocska kifogasokat, meg a 160$ szamlait. Most komolyan: nem ismerik a bankkartya fogalmat? Odamegy egy automatahoz, es kiveszi a lovet. De nem is akarok leragadni - egyszeruen szegyen ez az egesz. Speciel en nem csipem Racz Felixet, de el kell ismerni, hogy O legalabb felepitett valamit. Ezt Jani elso perces KO-ja - egy kis tulzassal - szinte teljesen lerombolta. En utana az anyagi resznel inkabb kezet csokoltam volna Felixnek, hogy egyaltalan odadob valamit, es nem kezdtem volna elovenni a piti szamlaimat.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Nagy "Csonttörõ" János 2.

Hozzászólás Szerző: edge »

scarggy<br><br>Tudom, hogy azt írtad..  és pont csak annyit akartam érzékeltetni, hogy ha valakit jópénzért bevállalnak címvédõ meccsekre, akkor az miért foglalkozna jóval kisebb nagyságrendû pénzeket termelõ "felhozóemberesdivel".
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Címmeccsre biztos el lehet adni, én azt írtam, hogy "FELHOZÓ" embernek nem vállalná be senki, egyelőre.
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Nagy "Csonttörõ" János 2.

Hozzászólás Szerző: edge »

scarggy<br><br>Viszont a 49 másodperces zakót látva ilyen "szép" mérleggel egy címvédésre könnyedén bevállalná bárki Janit.. és ott lehetne igazán pénzt keresnie.. szóval szerintem nem érdemes abbahagynia semmiképpen .. és gyanítom, hogy nem is fogja.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Szerintem pedig ilyen ellenfelek után, ezzel a mérleggel senki sem vállalná be Janit, mint felhozó embert. Ahhoz még össze kéne szedni sorozatban 4-5 vereséget. Így őt még nagyon nehéz eladni. De reméljük soha nem lesz belőle töltelék.
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Nagy "Csonttörő" János 2.

Hozzászólás Szerző: miszter »

http://index.hu/sport/box/csonti0823/<br><br>Idemutat a link!  ;)<br><br>Bár ezek már csak ismétlések, a felek lehet, hogy már rég túl vannak egyéb meneteken is!<br>Azért jobb lenne ha valahogy sikerülne megegyezniük a folytatásban, hiszen ha háromfelé, vagy kétfelé szakadnak, akkor sokkal gyengébb lehetőségeket tudnának csak kikapírgálni. Egy megvert vb kihívó eladható még egy feltörekvőnek, így Jani nem maradna lehetőségek nélkül, és Félix is tovább keresne vele. Ez az üzlet! Még találkozniuk sem nagyon kellene.  :-X
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
BUTTON_POST_REPLY